Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 15:51   #21
I šta se žališ? Još malo i bila bi idealna ko kuglica za bor .... baš u pravo vrijeme.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:09   #22
Kak se žališ, imaš odmah svjetlo za zavoje. I još u boji. Kud ćeš više

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:44   #23
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
ljudi ........morati ću na autootpadu potražiti tu plastiku,


Ne drami
Netreba ti nikakva nova plastika .
Treba ti cca 20-ak cm žice kvadrature slicne tvojoj masi i lemilica . Svoju plastiku okreni na kontra stranu ( nutarnju di vidiš one metalne vodove ) . Vidi koji je masa i na nega zalemi svoju žicu . Izbiši rupu u plastici i tu žicu provuci na drugu stranu . Nakon toga orginalnu žicu od mase oguli cca 1 cm
I tamo ovu koju si izvukao sa plastičnog kućišta zalemi . Malo izolr trake ( masa je i nema veze ali radi estetike ) i problem je saniran trajno


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:48   #24
youtube link? : D
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:36   #25
Ccccc kad smo mi to radili yubito nije postojao


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:58   #26
ma skuzio sam, uzmem kabel, spojim na masu plasticnog okvira i na masu karoserije da vuce masu iz novog kabla i time cu saznati di je i ako je tu problem
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:12   #27
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
youtube link? : D
nešto slično:
https://www.youtube.com/watch?v=3iNIPStPWSw

ili ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=mbMgQXt_7Oo

Zadnje uređivanje frenchkey : 26.11.2017. at 16:25.
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:38   #28
frenchkey - hvala, napravio sam, u principu stvar je vrlo jednostavna - uzeo sam jedan kabel, odšarafio onu maticu s mase, ogulio kabel, žašarafio maticu nazad, drugi dio spojio na grlo metalne vodove, jednostavno provuko žicu i čiča miča gotova je priča
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 15:22   #29
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

manje više, u naslovu sam sve opisao što me muči od nedavno, tj. barem cca. mjesec dana, prije toga je sve sasvim normalno funkcioniralo. Dakle, radi se o Megane II Sedan verziji, sve uredno funkcionira i radi, OSIM kada se baci žmigavac udesno i pritom stisne kočnica = tada počne desni žmigavac brzo treperiti, sve dok se kočnica ne pusti, kada se nakon sekunde/dvije rad normalizira/stabilizira. Ta greška se pojavljuje samo u tom slučaju, sve ostalo, radi normalno i OK. Pretpostavljam da negdje dolazi do kratkog spoja? Čini mi se da 'kvar' nije prekompliciran i da bi ga mogao riješiti od kuće. Isto tako, neki dan, rastavio sam jack koji napaja plastični komad sa metalnim vodovima u koju se umeću žarulje i vidio sam da se malo plastika čak i otopila, kao i da je jedan jack (drugi po redu) malo došao smeđe boje od zagrijavanja/toplenja plastike na tom circuit boardu... odakle da krenem, kako da nađem kvar? Sam jack izgleda skroz 100% zdrav.

Evo upravo isti problem i problem je bio u kontaktu na priključnici u mom slučaju lijevog zadnjeg svijetla.Masa je naravno u igri i trebalo je malo počistiti kontakte i s tankim šarafcigerom "izbaciti van" kontakt na ženskoj priključnici(na kablovima).
LP
apon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 17:13   #30
masa je uvijek prvi problem koji se provjerava kad počnu zezati zadnje lampe. 99,9% uvijek je masa problem.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.