Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 12:06   #4981
Pozdrav!

Nedavno sam ovdje pitala kako vam se čini Iva kod 03, s astrologijatarot stranice. Ne sjećam se tko mi je odgovorio da ona nije baš nešto, da previše priča o sudbinskim i karmičkim vezama i dušama ...
Zvala sam ju za jedno ljubavno pitanje, i jest to spomenula .. no spomenula je i neke stvari koje zaista tako jesu i koje su mi malo bolje protumačile neke nedoumice oko osobe za koju sam pitala.

Pitala sam i nešto vezano uz školovanje, uglavnom rekla mi je da ću se "provući kao kroz ušicu igle" .. da će biti tijesno da ostvarim to što želim, no da hoću ...
Neka dva mjeseca je izgledalo da neće biti ništa od tog školovanja, no na kraju ipak nastavljam s tim ... i zaista je bilo tijesno ... onako kako je Iva rekla ...
E sad, ja te njihove izjave ne smatram "pogocima" ili "promašajima", nego ih uzmem kao nešto što mi pomogne da se postavim prema određenoj stvari na najbolji način za mene ...
Tako da mogu reći da mi je oko toga Iva pomogla na način da budem strpljiva i jednostavno pustim i čekam sve dok drugi faktori uključeni u sve to ne donesu neke svoje odluke ...

Eto, neću reći Iva 03 mi je pogodila ili promašila, nego ću reći da mi je svojim uvidom i analizom odgovora na moje pitanje pomogla ... :-)
__________________
Hataitla
Hataitla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:05   #4982
Quote:
Hataitla kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Nedavno sam ovdje pitala kako vam se čini Iva kod 03, s astrologijatarot stranice. Ne sjećam se tko mi je odgovorio da ona nije baš nešto, da previše priča o sudbinskim i karmičkim vezama i dušama ...
Zvala sam ju za jedno ljubavno pitanje, i jest to spomenula .. no spomenula je i neke stvari koje zaista tako jesu i koje su mi malo bolje protumačile neke nedoumice oko osobe za koju sam pitala.

Pitala sam i nešto vezano uz školovanje, uglavnom rekla mi je da ću se "provući kao kroz ušicu igle" .. da će biti tijesno da ostvarim to što želim, no da hoću ...
Neka dva mjeseca je izgledalo da neće biti ništa od tog školovanja, no na kraju ipak nastavljam s tim ... i zaista je bilo tijesno ... onako kako je Iva rekla ...
E sad, ja te njihove izjave ne smatram "pogocima" ili "promašajima", nego ih uzmem kao nešto što mi pomogne da se postavim prema određenoj stvari na najbolji način za mene ...
Tako da mogu reći da mi je oko toga Iva pomogla na način da budem strpljiva i jednostavno pustim i čekam sve dok drugi faktori uključeni u sve to ne donesu neke svoje odluke ...

Eto, neću reći Iva 03 mi je pogodila ili promašila, nego ću reći da mi je svojim uvidom i analizom odgovora na moje pitanje pomogla ... :-)
Baš mi je drago da si se javila ovakvim postom jer mi govori u prilog tvojeg ispravnog pogleda na to što tarot jest. Savjet kako da postupimo i promjenom pristupa mi mijenjamo i smjer i ishod.
Ja ne znam zapravo kakvo mi je iskustvo s Ivom, čini mi se za sada ništa naročito, ali moja situacija nije "legla" do kraja, vidjela je inozemstvo i moje nezadovoljstvo tamo i to se dogodilo, stavila sam moratorij na svoj posao, otišla odradila pola godine, par mjeseci bila bez posla tamo višom silom, i na kraju se vratila shvativši jednostavno da to nije to. tu je bila u pravu kao kod opisa partnera da će se nekih stvari tvrdoglavo držati što će mene ludo smetati. Što će biti dalje vidjet ćemo, javim.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:32   #4983
Ja Ivu i Bibu više kontaktiram za uvid u sadašnjost, obje su vidovite i vide same od sebe detalje o nekome, recimo Iva ti vidi izgled i dob, te jel netko slobodan, Biba isto dob, jel netko slobodan, ili ne, bez da im kažeš - ovo je 100 %, sama doživjela i sve je točno što su rekle, ali za budućnost im ne vjerujem baš, Biba je još i donekle realna, ali isto dosta pozitivna, a Iva je definitvno prebajkovita, ali eto, ljudi imaju pogodaka za ishod od nje.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:47   #4984
Meni Iva 03 nije bila dobra,nikako nije ni sadasnjost pogodila. Dugo sam cekala da ju napokon dobijem i ostala razocarana. Sve je krivo procitala,od karaktera nasih,pocetaka,bas je bezveze bubala. Cak je bila i negativnija od ostalih i kako mi je to bio stvarno los period i povjerovala sam joj,no cak ni to nije pogodila.mozda sam bila previse uznemirena tokom zvanja no bas je gluposti pricala,a pitala sam za konkretnu situaciju i nista se nije odvilo kako je rekla. Nisam ju poslije nikad vise ni zvala.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:39   #4985
Ja sam Ivu zvala sve do 1 mj ove god. pitala je kojim smjerom će to između nas ići? kaže ona; on smišlja naćin kako da Vas se riješi i ostavi već dugo rekla sam joj da mi se dotični upravo javio i svako malo mi šalje slike poljupce i izražava ljubav, (mislim upravo samo se tada pomirili) ona je i dalje tepla svoje gluposti i rekla sam joj da griješi, međutim uvjeravala me je u istinitost njenih tvrdnji... na kraju sam spustila slušalicu, opis sit. je bio totalno krivi...
isto za Senku zvala sam je unazad 3-5 mj. nekoliko puta, svaki put uvid je bi skroz negativan i kratak za različite osobe, za jednu je čak tvrdila da će mi reći da ga pustim na miru i da mu se više ne javljam, ne uznemiravam nakon što sam mu poslala poruku, - nije se to desilo sva sreća ali se nije ni javio, bila je izrazito negativna.. Za drugog mi rekla pa je ne znam što je ovo! ON UOPĆE NEMA EMOCIJA PREMA VAMA , svi drugi tvrde da ima duboke emocije i sam mi je nakon toga rekao da me nitko nije vilio više od njega.. možda i nije baš tako kako on tvrdi ali zasigurno nekakvih emocija ima, Senka (Anjina linija, netko ju je nedavno spomenuo) , kako sam je zvala 2-3 puta unazad nekoliko mj. i svaki uvid jak crnjak (sva sreća nije se ništa od toga desilo ili se pokazalo krivim) pomislila sam da ona ima osobnih problema u ovoj god. pa je takva

Zadnje uređivanje pandora111 : 21.11.2017. at 22:00.
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:49   #4986
Meni je Senka bila jako dobra i imala je pogadaje. No u ovoj mojoj ljubavnoj situaciji uvijek je pricala da ne vidi nikoga,vidi njegove emocije,ljubomoru...kad sam saznala za tu drugu curu zvala sam ju opet i pitala ju kako to nije vidjela. Ona se sva zbunila jer te osobe i dalje nema u kartama,onda mi je rekla da kao on mozda laze,ali nije joj bilo jasno zasto bi lagao. Pa mi je rekla da bez obzira na emocije medu nama neka malo ohladim od njega ako me smeta ta druga cura,kao da je to njen savjet a ne karte. Bas je bila zbunjena i vise je onda slozila neku pricu po tome sto sam joj ja govorila,a taj put mi je pogrijesila i ishod ispita,iako je prije uvijek pogadala i najvise sam ju zbog toga zvala. Tako da mozda to citanje zadnje nije najrealnije,mozda sam ju ja zbunila s tim sto sam saznala,ne znam. Nisam ju nakon toga vise zvala.
Ustvari meni se cini da se tocno to dogodilo sto mi je Anja jos ljeti pricala i da se to sada tocno ostvaruje. Nije mozda sve vidjela tocno tako kako je,no sad s odmakom vidim da njezino citanje ima najvise smisla.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:11   #4987
Anjina čitanja su mi se podudarala sa drugim ail se nisu ostvarila ili nisu još, Senkina zadnja čitanja unazad cc 1 god. su bila jako crna i loša, kratka(suprotna od drugih baš sva...), sva sreća pokazala su se netočna, fakat me bilo strah kada sam se javila tom bivšem prije cc 6 mj. i pitam je dali će odgovoriti a ona meni kaže; da ću dobiti od njega prijeteči mail sa jasnim uvredama, zaista sam se osječala loše nakon tog njenog uvida, nije mi bilo jasno zašto bi baš netko tako loše reagirao na lijepu gestu,bila sam baš uplašena jer mi je doista trebalo hrabrosti da mu se javim, proživjela sam taj njen odgovor kao da se sve tako odigralo i bila povrijeđena i tužna..., sve se pokazalo krivim, mozda si više ne pašemo u enargijama
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:42   #4988
Meni je recimo Dunja takva,mozda sam ju dva puta nazvala i kao krene pozitivno i onda okrene da desit ce se to sto hocete,ali vi cete onda vidjeti da u tome niste sretni,to nema dugorocne perspektive. Kao da dobre karte nekako bas zeli upropastiti,ne znam. Kao da ti hoce dati negativno citanje bez obzira sto su karte pozitivne. Ne znam kako da to drugacije objasnim. Na kraju se desilo pozitivno i nisam bila nesretna zbog toga. I da,osuduje dosta godine ako je razlika u godinama to sam skuzila. Jeste nju zvale? Kakva su iskustva?
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:33   #4989
Dunju sam zvala davno svega 2-3 puta ništa mi nije pogodila, pa je više ne zovem, sada više ni Senku ni Ivu, Mariju.. ima ih još ali hajde
Ja sam imala osjećaj da mi Senka želi baš reći negativno, kada sam je pitala; pa imate li mi išta dobro reći, zašto bio tako loše reagirao? , odgovorila to je zato što ja u ovom vašoj inicijativi ne vidim ništa dobro mislila je valjda na karte. To dobro nije ni vidjela u ovom mom zadnjem kada sam je pitala za njega isto je rekla; po on uopće nema osiječaja za Vas, mislim si, haje možda se i ohladio u međuvremenu, međutim nakon 2-3 mj u razgovoru mi je rekao suprotno, i ja sam imala osjećaj da mi želi reći loše iako prije godina Senku na pamtim kao takvu, ne zovem je često pa me nije zapamtila, moguće da me s nekim zamijenila... baš sam imala taj filing da želi reći loše jer su i čitanja bila jako kratka ispričala je dvije crne rečenice i stala, to je to, svega dvije min sa svim...
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:51   #4990
Bas dok to sada citam i vidim koliko zapravo puno vise ima da nam nisu pogodile nego da jesu. Rijetko kada naletimo na tetu da nam pogodi,ali cak i one ne vide sve kako se situacija odvije. I onda se pitam,ne za vas,jer znam da svatko sa svojim novcima radi sto zeli,ali zasto zovemo? Srecom vise ne zovem cesto,uspjela sam se nekako toga rijesiti zasada,iako cak i imam dosta pogodaka okvirno gledajuci. No velika vecina zena koje sam zvala su bile jedno veliko nista i doslovno samo trosenje novaca.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:39   #4991
i ja sam došla do istog zaključka, doslovno sam plaćala svoje snove i prodavanje magle, sve to što su i pogodili i nije nešto za što bi netko dao tolike novce a od istog nikakve koristi, smjer događaja i točan razvoj istog nitko nikada nije pogodio (Reno je u samo jednom čitanju bi najbliži tome) a ovi drugi tu u tamo nekakvu reakciju, nekakvo javljanje nekakve misi koje ponekad i jesu bile točne ali nikakve korisiti od toga osim tarot linijama
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:24   #4992
Quote:
Isonomia kaže: Pogledaj post
Meni je Senka bila jako dobra i imala je pogadaje. No u ovoj mojoj ljubavnoj situaciji uvijek je pricala da ne vidi nikoga,vidi njegove emocije,ljubomoru...kad sam saznala za tu drugu curu zvala sam ju opet i pitala ju kako to nije vidjela. Ona se sva zbunila jer te osobe i dalje nema u kartama,onda mi je rekla da kao on mozda laze,ali nije joj bilo jasno zasto bi lagao. Pa mi je rekla da bez obzira na emocije medu nama neka malo ohladim od njega ako me smeta ta druga cura,kao da je to njen savjet a ne karte. Bas je bila zbunjena i vise je onda slozila neku pricu po tome sto sam joj ja govorila,a taj put mi je pogrijesila i ishod ispita,iako je prije uvijek pogadala i najvise sam ju zbog toga zvala. Tako da mozda to citanje zadnje nije najrealnije,mozda sam ju ja zbunila s tim sto sam saznala,ne znam. Nisam ju nakon toga vise zvala.
Ustvari meni se cini da se tocno to dogodilo sto mi je Anja jos ljeti pricala i da se to sada tocno ostvaruje. Nije mozda sve vidjela tocno tako kako je,no sad s odmakom vidim da njezino citanje ima najvise smisla.
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
i ja sam došla do istog zaključka, doslovno sam plaćala svoje snove i prodavanje magle, sve to što su i pogodili i nije nešto za što bi netko dao tolike novce a od istog nikakve koristi, smjer događaja i točan razvoj istog nitko nikada nije pogodio (Reno je u samo jednom čitanju bi najbliži tome) a ovi drugi tu u tamo nekakvu reakciju, nekakvo javljanje nekakve misi koje ponekad i jesu bile točne ali nikakve korisiti od toga osim tarot linijama
Potpisujem sve napisano!!!Ja bih rado da je drugačije ali ni kod mene nije,skidanje trenutne situacije u većini slučajeva savršeno ali budućnost nula bodova,još poslovno i ima nekih sitnih pogodaka ali ljubavno čista nula.Ni ja ne zovem već jedno vrijeme jer shvaćam da meni nema smisla,ti mali i nikakvi pogodci nisu mi vrijedni novaca ali možda najbitnije nisu vrijedni čekanja razvoja situcije i na kraju razočaranja u sve.
korelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:05   #4993
Ima li netko pogodak da mu se npr. netko svidjao, da su zene predvidjele vezu i da se to osvarilo?
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:18   #4994
Quote:
Sialsia kaže: Pogledaj post
Ima li netko pogodak da mu se npr. netko svidjao, da su zene predvidjele vezu i da se to osvarilo?
Jesam ja,sad sa vec bivsim...tad smo bili jos u fazi upoznavanja i dopisivanja,i zvala sam Senku na dan kad smo se trebali nac na picu i pitala ju onako opcenito sto mogu ocekivat od tog izlaska i sto on zapravo zeli od mene,rekla mi je samo da se opustim,da cu se lipo provest i vise nego sta ocekujem,da cu se iznenadit i otisla je toliko daleko da je rekla da ce to prec u vezu,pola godine poslje smo stvarno usli u vezu
suncemojemalo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:44   #4995
Znaci i to se dogadja
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:48   #4996
Meni su uvijek predvidjeli kad bi za nekoga pitala hoće li biti veza ili ništa. Imala sam par površnih poznanstava i pitala bi i za njih ima li tu materijala i nikad niko nije rekao da ima, svi bi rekli ništa od toga.
Očito tamo gdje su emocije dublje i to, da vide razvojj, a sad tko se krivo postavlja, tko pravo, znaju li sve iščitati kako spada to je drugo.
Ovdje na temi postoje ciklusi, najprije svi su super, pa niko ne valja to je uzaludni novac, eeee, sada dođe treći ciklus, čekam nekoga poput naše Ivane1977 da kaže da je upravo otkrila novu, Selmu, Ivanu.
Onda sve zovemo ko budale.
Nakon par dana skužimo koji je to ćorak bio.
Opet svaki ciklus ispočetka tj pročitajte mi post ispočetka i tako stalno.
Za mene nije bespredmetno zvanje tarota ako imaš majstora, bespredmetno je biti na ovoj temi i razmjenjivati iskustva i stalno se vrtiti u krug hvatajuć sebi rep. Svako dobro svima.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:07   #4997
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Meni su uvijek predvidjeli kad bi za nekoga pitala hoće li biti veza ili ništa. Imala sam par površnih poznanstava i pitala bi i za njih ima li tu materijala i nikad niko nije rekao da ima, svi bi rekli ništa od toga.
Očito tamo gdje su emocije dublje i to, da vide razvojj, a sad tko se krivo postavlja, tko pravo, znaju li sve iščitati kako spada to je drugo.
Ovdje na temi postoje ciklusi, najprije svi su super, pa niko ne valja to je uzaludni novac, eeee, sada dođe treći ciklus, čekam nekoga poput naše Ivane1977 da kaže da je upravo otkrila novu, Selmu, Ivanu.
Onda sve zovemo ko budale.
Nakon par dana skužimo koji je to ćorak bio.
Opet svaki ciklus ispočetka tj pročitajte mi post ispočetka i tako stalno.
Za mene nije bespredmetno zvanje tarota ako imaš majstora, bespredmetno je biti na ovoj temi i razmjenjivati iskustva i stalno se vrtiti u krug hvatajuć sebi rep. Svako dobro svima.
Nikoga ja nisam otkrila,a još manje nekome sugerirala da zove određenu osobu
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:25   #4998
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Nikoga ja nisam otkrila,a još manje nekome sugerirala da zove određenu osobu
Ma nisam mislila ništa negativno iako je možda ton takav, nego mislim da si ti prva rekla da ti je Ivana dobra i kasnije Senka, i priupitala nas kakav je naš stav o tome, a pošto nas većina te osobe nije zvala stav je bio HAJDEMO PROVJERITI i onda je bio JURIIIIŠŠŠŠ. Naravno, sama odgovorna što sam išla zvati i što sam opće išla provjeriti , a činjenica je da si ti prva pitala za te , nama do tada nepoznate i tako bila okidač onoga što je svatko od nas sam slobodno odlučio, zvati i bezvezirati se. Nemaj ljutnje, nemam ni namjeru ni razlog optuživanja samo konstatiranja činjenice. Eto. Lp
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:35   #4999
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Ma nisam mislila ništa negativno iako je možda ton takav, nego mislim da si ti prva rekla da ti je Ivana dobra i kasnije Senka, i priupitala nas kakav je naš stav o tome, a pošto nas većina te osobe nije zvala stav je bio HAJDEMO PROVJERITI i onda je bio JURIIIIŠŠŠŠ. Naravno, sama odgovorna što sam išla zvati i što sam opće išla provjeriti , a činjenica je da si ti prva pitala za te , nama do tada nepoznate i tako bila okidač onoga što je svatko od nas sam slobodno odlučio, zvati i bezvezirati se. Nemaj ljutnje, nemam ni namjeru ni razlog optuživanja samo konstatiranja činjenice. Eto. Lp
Ovako ja sam Ivanu zvala isto prema preporuci na forumu kada je radila na kodu 7. Njezin privatni broj sam dobila od kolegice kojoj je uvalila medaljon i poslije izvarala. Kao što je i mnogo cura na forumu i mene samu.
Dakle ja nemam veze s njom i nisam nikoga nagovorala da nju zove na privatni broj.
Što se tiče Selme ne Senke, nju sam kontaktirala prije pola godine i žena je stvarno tada dobro vidjela ishod. No, meni je žao što to više nije ona ista osoba koju sam zvala već priča gluposti. To mogu sada reći sa sigurnošću jer oni datumi koje mi je nabrojala nisu bili ništa značajni za mene.
I da ne ljutim se niti ovo osobno shvaćam. Jer svatko na kraju živi život kakav si sam posloži s tarotom i bez njega.
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!

Zadnje uređivanje ivana1977 : 22.11.2017. at 20:46.
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:58   #5000
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Ovako ja sam Ivanu zvala isto prema preporuci na forumu kada je radila na kodu 7. Njezin privatni broj sam dobila od kolegice kojoj je uvalila medaljon i poslije izvarala. Kao što je i mnogo cura na forumu i mene samu.
Dakle ja nemam veze s njom i nisam nikoga nagovorala da nju zove na privatni broj.
Što se tiče Selme ne Senke, nju sam kontaktirala prije pola godine i žena je stvarno tada dobro vidjela ishod. No, meni je žao što to više nije ona ista osoba koju sam zvala već priča gluposti. To mogu sada reći sa sigurnošću jer oni datumi koje mi je nabrojala nisu bili ništa značajni za mene.
I da ne ljutim se niti ovo osobno shvaćam. Jer svatko na kraju živi život kakav si sam posloži s tarotom i bez njega.
Realno Ivana je i bila nevjerovatno otkriće,iako sam ja jedna od onih koju je na sanjkala ja tvrdim da ona vidi nevjerojatne detalje i velika je šteta da da je postupila kako je postupila.Meni je prognozirala pozitivan ishod ali sada znam da je vidjela šta će se desit ali nije htijela sve reć,upozorila me da vjerujem samo njemu i da će me ljudi oko nas zavarat,mislila sam ma nemoguće,ali desilo se upravo to i time i veliki raskol između nas,ona je puno toga vidjela ali je koristila kako bi od te situacije izvukla vlastitu materijalnu korist,jako velika šteta,još jedanput ću reć,ona je veliki manipulator ali ujedno i rijetko dobar tarot majstor da bi htijela htijela bit iskrena.
korelija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.