Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 19:14   #421
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Či dođem do zaključka da kurčić pojedu.
Pečeni kurčići.

Ontopik_Slušajte Tiku.
eichhoernchen is offline  
Old 22.11.2017., 19:27   #422
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Pečeni kurčići.

Ontopik_Slušajte Tiku.
Meso je meso

Tika je pametna žeMska.

I susretljiva

Poslano sa mog Fun_S500 koristeći Tapatalk
cmokic is offline  
Old 22.11.2017., 19:53   #423
Quote:
cmokic kaže: Pogledaj post
Pa i ja nosim 34/36 ovisno o modelu i proizvođaču. Zadnji kaput koji sam kupila neki dan je isto 36.
Kod mene je ipak 36/38. 34 sam nosila kad sam se spremala u 1. razred osnovne.

Quote:
Hvala na tipu za kore. Baš ću pronjuskat po većim trgovačkim lancima
Danas sam ih vidjela tu kod sebe, ima više vrsta. Good luck, nakrkaj se te pite i uživaj.
Tika is offline  
Old 22.11.2017., 20:13   #424
A gledaj, ako si 36/38, nisi daleko od mene. Ne razumijem baš razliku Tanana si i ovako i onako

Prejela sam se sirnice i to za večeru, meh. Nekad si treba dat gusta

Poslano sa mog Fun_S500 koristeći Tapatalk
cmokic is offline  
Old 22.11.2017., 20:27   #425
Poanta je bila da je vaganje zakurac i loš pokazatelj izgleda. Skoro smo isti konfekcijski broj, a imam 15 kg više od tebe.

Malo prije sam radila domaći maslac od 200 g neslanog kikirikija od i kao zadnja svinja kakva jesam, pojela sam pola. Na žlicu. Pripremila sam to za kolač koji sam mislila raditi za vikend, a nekako mi se čini da se to neće dogoditi.

Treba, slažem se. Danas mi je neki čudan dan, nisam išla u gym jer me boli svaki mišić na tijelu i danas je day off. Imam osjećaj da ću do odlaska na spavanje pojesti sve što imam u frižideru.
Tika is offline  
Old 22.11.2017., 20:29   #426
Tiku čitam na više topika, lchf i tu.

Tika svaka čast na volji i žifcima.

@zelena trubo

što se tiče power platea, ja i frendice smo dosta dugo trenirale samo to i to sa certificiranom trenericom. jedan na jedan. nismo doduše, skidale kile, nego više radi forme i oblikovanja tijela. a i paše mi što su treninzi po pola sata.

mislila sam se prebaciti na crossfit, ali sad kad pišem tebi, nekako me opet vuče na pp. bojim se da bi mi crossfit bio preveliki zalogaj, jer sam ipak lijeno dupe
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Old 22.11.2017., 20:37   #427
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Ontopik_Slušajte Tiku.
Od svega što sam napisala ti si vidjela to. Radije se lovi utega i kaži stop mlohavosti!

Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
Tiku čitam na više topika, lchf i tu.

Tika svaka čast na volji i žifcima.
Meni je to hobi i volim laprdati o hrani i treninzima.

Quote:
mislila sam se prebaciti na crossfit, ali sad kad pišem tebi, nekako me opet vuče na pp. bojim se da bi mi crossfit bio preveliki zalogaj, jer sam ipak lijeno dupe
Ma kakav crossfit, radije vježbati s utezima u teretani. Već sam pisala na nekoj temi o tome zašto je powerlifting superiorniji crossfitu.
Tika is offline  
Old 22.11.2017., 20:46   #428
misliš da je ok vježbanje samo s utezima? inače, ne podnašam nikakvo aerobno vježbanje. nikakvo trčanje, orbitrek i slično. to mi je mučenje. dakle samo sprave u teretani? i lchf, naravno
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Old 22.11.2017., 20:53   #429
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Poanta je bila da je vaganje zakurac i loš pokazatelj izgleda. Skoro smo isti konfekcijski broj, a imam 15 kg više od tebe.

Malo prije sam radila domaći maslac od 200 g neslanog kikirikija od i kao zadnja svinja kakva jesam, pojela sam pola. Na žlicu. Pripremila sam to za kolač koji sam mislila raditi za vikend, a nekako mi se čini da se to neće dogoditi.

Treba, slažem se. Danas mi je neki čudan dan, nisam išla u gym jer me boli svaki mišić na tijelu i danas je day off. Imam osjećaj da ću do odlaska na spavanje pojesti sve što imam u frižideru.
Treba si dat oduška, inače ne znam čemu sve to.
OK, tebi je to maslac od kikirikija.
Ne sudim, iako mi je sranje

Al daj mi bijelu linoladu (to je jedino slatko koje volim) pa da vidiš masakra

Vaganje je zakurac i pokazatelj svojevrsne patologije

Stop vaganju!!!!
cmokic is offline  
Old 22.11.2017., 20:58   #430
Tika svaka čast na volji i žifcima.

@zelena trubo





Poslano sa mog Fun_S500 koristeći Tapatalk
cmokic is offline  
Old 22.11.2017., 21:08   #431
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
misliš da je ok vježbanje samo s utezima? inače, ne podnašam nikakvo aerobno vježbanje. nikakvo trčanje, orbitrek i slično. to mi je mučenje. dakle samo sprave u teretani? i lchf, naravno
Naravno. Svatko od nas može izgledati dosta lean i bez cardia, ali je lakše uz cardio. I uvijek treba razmišljati o tome da je hrana barem 70 %. Ja cardio nekad radim, a nekad ne. Recimo od 2. do 6. mj ove godine sam ga par puta odradila (i to u vidu planinarenja, u gymu ravno 0 puta). Sada ga radim 1-2 puta tjedno (ukupno max 2 h ili dosta manje ako odradim HIIT). Ne volim ga, dosadan mi je. Volim planinariti i voziti bajk, ali to pak više ne stignem.

LCHF nije ključ uspjeha i uvijek bih preporučila izostaviti masti i ubaciti UH u obrok nakon treninga. Ja sam atm djelomično na LCHF, tj. jedem nešto više masti i manje UH na dane kada ne treniram, ali zato kad je jači trening jedem malo masti i više UH (uz dosta proteina koje unosim).


Quote:
cmokic kaže: Pogledaj post
Treba si dat oduška, inače ne znam čemu sve to.
OK, tebi je to maslac od kikirikija.
Ne sudim, iako mi je sranje

Al daj mi bijelu linoladu (to je jedino slatko koje volim) pa da vidiš masakra
Joj e nemoj mi o Linoladi. Prodala bih se za bijelu, ali PB ipak bolje odgovara mojim macrosima. Linoladu ću ostaviti za palačinke neki drugi put.
Tika is offline  
Old 22.11.2017., 21:15   #432
Tika zna o čemu govori. Samo mi fakat nije jasno kako sa 63 kg možeš biti br 36, ti mora da si mišić na mišiću
Ja ću to biti, pa ono, nikad
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 22.11.2017., 21:19   #433
36/38, molit ću lijepo. Ovisi o modelu i tome stanu li leđa unutra. Nemam 63 kg nego 61 atm, ali brojka 15 je ljepša za napisati. Bombastičnija! Više klikbejtovski. Nisam baš mišić na mišiću, ali sam mišićavija od većine žena koje znam, a koje se gymom bave amaterski.
Tika is offline  
Old 22.11.2017., 21:20   #434
moguće. kad sam išla redovno u teretanu, moja trenerica sa svoje 62kg je bila tanja od mene, koja sam imala 57kg. jbg, ja sam bila fino tapecirana na bokovima i struku, a žena je bila sami mišić. mišići su teži od sala
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Old 22.11.2017., 21:27   #435
što se tiče lchfa, paše mi to što mogu jesti količinski koliko hoću. masti me zasite, pa ne mogu ni puno pojest. nisam lchf nazi, ali ne jedem kruh, tjesteninu, krumpir. slatko mi je slaba točka. u pms-u podemonim i najedem se slatkog, ali zato ostatak mjeseca apstiniram. uspijevam tako održavat neku normalnu kilažu i liniju. jbg, nisam više rosa, pa se i metabolizam usporio
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Old 22.11.2017., 21:46   #436
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
što se tiče lchfa, paše mi to što mogu jesti količinski koliko hoću. masti me zasite, pa ne mogu ni puno pojest.
Vidiš, to nije količinski koliko hoćeš. Tu ljudi griješe. To je za tebe količinski dovoljno da održavaš normalnu kilažu kao što si navela dolje. Imaš samokontrolu i u tome je čitava poanta. Znaš da nećeš pojesti 1 kg kiselog vrhnja uz lazanje s tikvicama. Meni to nekad zna biti problem, pogotovo kada se radi o nečemu što sadrži mascarpone. Ja mogu, bez jebemti, pojesti 400 g kreme s milijardu masnoća i vjerujem da bih bila ko bova da se ne kontroliram. Nema veze što su masti zasitne.
Uvijek za to da se LCHFa drže ljudi koji imaju stvarno puno kg za izgubiti s obzirom da je većini problem to što jedu ogromne količine šećera i starchy ugljikohidrata. LCHF tu uleti kao budali šamar, ali problem dolazi kada se općenito svi UH počnu demonizirati. To nema smisla. Ako si average Joe, treniraš lagano, jedeš relativno zdravo, nećeš se udebljati od riže, pire krumpira ili pašte 3x tjedno.

Quote:
nisam lchf nazi, ali ne jedem kruh, tjesteninu, krumpir. slatko mi je slaba točka. u pms-u podemonim i najedem se slatkog, ali zato ostatak mjeseca apstiniram. uspijevam tako održavat neku normalnu kilažu i liniju. jbg, nisam više rosa, pa se i metabolizam usporio
I to je u redu. Što se održavanja ili bilo kakvog praćenja težine tiče, pogotovo kod nas žena, hormoni i to u kojem smo dijelu ciklusa itekako ima utjecaja na to što će vaga pokazati. Zato uvijek kažem da treba uzimati neki tjedni prosjek i ne pizditi ako vaga pokaže iznenada 2 kg više. Ovo trebaju raditi ljudi koji su ful debeli i kreću s mršavljenjem da bi bolje baždarili unesene kcal kad već dosta izgube. Meni je to suludo i vaganje svaki dan jednako je samoubojstvu.

Slatko je i meni slaba točka i kod mene nema malo ću. Ja se ili prežderem toliko da mi se poremeti kiselina u želucu ili ne jedem uopće. Grozna sam, ali sreća pa se to, u prosjeku, dogodi jednom mjesečno.
Tika is offline  
Old 22.11.2017., 23:59   #437
Opet vas ova prenabildana odvlači na krivi put


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 23.11.2017., 07:50   #438
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
mišići su teži od sala
Moram ispraviti ovo. Nespretno je napisano i često ljudi tako govore, a to nije točno.

Ako imamo 1 kg mišića i 1 kg masti, 1 kg mišića zauzet će manji volumen. Vizualno to izgleda kao da osoba ima manje kg nego što doista ima.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Opet vas ova prenabildana odvlači na krivi put


-Stipe
Užasna sam osoba.
Tika is offline  
Old 23.11.2017., 09:25   #439
ma to sam i mislila

ali da, glupo zvuči
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Old 23.11.2017., 09:53   #440
Jučer u dmu zaskoči me ženskica, ako imam minuticu vremena za neko testiranje potkožne masti, samo trebam držati neki uređaj.
Aj. Smatram da je to bulšit, kao i izračun vitaminskih zaliha u tijelu, koje se također radi po apotekama.
Nije bila minutica. Nije bilo samo držanje uređaja. Uzeli su mi podatke o visini, težini, godinama, te me pitali za anamnezu. Onda sam držala uređaj i pokazalo se da je body fat malo povišen a i mbi je malo povišen.
I veli meni ženskica, da je to sve super rješivo i da je rješenje za sve probleme štitnjače kretanje, kretanje i samo kretanje.
Ne znam na što sam više popizdila.

Pitala sam ju koji dio je taj posebni uređaj točno napravio, ako sam dala podatke koje svaki online kalkulator koristi za bmi i body fat jednako poluprecizno i ako sad promijenim visinu i težinu, hoće li dat iste rezultate.
Žena je počela kako taj uređaj pušta struju, ali da se ne brijem (!) da je to slaba struja koja me neće ozlijediti ali da dobro mjeri otpor masti.

Onda sam ju bušila pogledom pa je uzela uređaj, pokušala prezentirat lijekove za ubrzanje metabolizma koje eto nude, pa sam ju još malo bušila, pa je rekla faladoviđenja.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.