Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 13:03   #21
Quote:
Sunshine Ravena kaže: Pogledaj post
hahaha čuj ovog "mindblown"
Proteini, gospodine mindblown, su mi sredstvo za nadopunu, znači uz piletinu i slično, neću samo živjeti na proteinima (facepalm), i sumnjam da osoba koja diže preko 100 kg nema razvijene mišiće, ali ajde, pretpostavimo i da je tako, rekla sam figurativno 100 kg, tj. rekla sam da bih stala kod određene kilaže kad bih postala zadovoljna rastom svojih mišića.
I, ako će mi znanje biti poput tvojeg nakon što pročitam tu temu, radije ne bih, hvala. Prije ću si uzeti neku znanstveno potkrepljenu knjigu. Od vas nema koristi, samo se znate svađati i vrijeđati, a realno znanje vam je nula.
enquior, bučica *2=6kg, neću samo s jednom trenirati. No, kužim što si htio reći, ali već sam rekla da fakat nemam razvijene mišiće te bih morala početi s 3 kg u svaku ruku, jer mi je sve drugo preteško.

Na onoj temi možeš naći odgovore na sva tvoja pitanja, uz znanstveno potkrijepljene članke i istraživanja, plus preko nekoliko zanimljivih diskusija, kao i preporuku za dosta literature. Ima gluposti i spama, ali valjda možeš profiltrirati.
Ako odmah želiš sve "na gotovo" i brz recept, to baš ne daje optimizam za tvoju vježbačku budućnost.

Te bućice nemaju smisla za ništa, dobro je wand napisao da bi onda trebala raditi vježbe sa vlastitom težinom, to jest bodyweight, umjesto gubit vrijeme na njih.

Ali radi po svome, biti ćeš mindblown za par mjeseci ili koliko već, kad shvatiš da su ljudi s ove teme bili u pravu

P.S. Spominješ literaturu, ovo je iz jednog mog foldera, pa ti možda posluži za inspiraciju što čitati.
https://s1.postimg.org/6cx7v8qkwf/Clipboard01.jpg
Preporučujem: Starting Strenght, Gymnastic bodies, You are your own gym, Overcoming gravity.

P.P.S. Postoji više puteva i metoda do istog cilja. Neki su brži, neki teži, neki spori, neki dosadni, neki zabavni. Trebaš prvo proširiti vlastito znanje da bi znala koji put odabrati. Mindblown?
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:54   #22
Covjek.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:28   #23
Kupila sam si danas promjenjive bučice( s removable diskovima), svaka max. 7.5 kg, a min. 2.5kg. pa to planiram kombinirati s bodyweight treningom. Jedem već cjelovite žitarice i dosta proteina tako da prehrana ne bi trebala biti problem. Kad mi ovih 15 kg postane prelako, onda ću se vratiti u teretanu. Hvala wand_1 i alek, jedini ste shvatili poentu moga pitanja i dali zaista inteligentne i kvalitetne odgovore. A dct4, trenutno se smijem samo tvojim debilnim odgovorima i tvojoj mentalnoj nesposobnosti shvaćanja basic pitanja. Ovo nije google, ali ni udruga za liječenje kompleksaša poput tebe, tako da se odi liječiti u za to namijenjene ustanove. Možda nakon toga prestaneš trenirati strogoću i cmizdriti po forumu.
Sunshine Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:06   #24
Quote:
Sunshine Ravena kaže: Pogledaj post
Kupila sam si danas promjenjive bučice( s removable diskovima), svaka max. 7.5 kg, a min. 2.5kg. pa to planiram kombinirati s bodyweight treningom. Jedem već cjelovite žitarice i dosta proteina tako da prehrana ne bi trebala biti problem. Kad mi ovih 15 kg postane prelako, onda ću se vratiti u teretanu. Hvala wand_1 i alek, jedini ste shvatili poentu moga pitanja i dali zaista inteligentne i kvalitetne odgovore. A dct4, trenutno se smijem samo tvojim debilnim odgovorima i tvojoj mentalnoj nesposobnosti shvaćanja basic pitanja. Ovo nije google, ali ni udruga za liječenje kompleksaša poput tebe, tako da se odi liječiti u za to namijenjene ustanove. Možda nakon toga prestaneš trenirati strogoću i cmizdriti po forumu.
Da, ja cmizdrim kme, kme
Ja tvoje pitanje shvacam, ali je ono toliko promaseno da je pokusaj svakog suvislog odgovora na njega kopanje jame samom sebi kao sto su neki forumasi do sad morali uvidjeti
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:25   #25
Reče mi kćer danas da izgledam bilderski (to se odnosilo na ruke, ali može se poopćiti na cijelo tijelo) i ima pravo.
A nisu debele, samo definirane
Izbjegavala sam temu, a zapravo je prava tema za mene
Naravno da se žene mogu pre-nabildati i to ne uz prevelik napor.
Posve je neutemeljeno ismijavanje takvih strahova na ovom pdf-u.
Treniram 5 godina, rekreativno, samo grupni programi, ali, visokog intenziteta. Recimo da sam pola tog vremena, dakle dvije i po godine, odlazila na treninge dva puta tjedno, tri tjedna u mjesecu + 1 tjedan pauze, dakle samo šest puta mjesečno, dok unazad dvije godine, prosječno odlazim jednom tjedno, tri tjedna, dakle tri puta mjesečno.
Začuđujuće je, da usprkos rijetkim odlascima, moje tijelo se spontano popločuje . Ne znam to objasniti, ali na primjer, osjetim kako mi odjednom () tricepsi postaju čvrsti . Ista stvar sa trbušnjacima. Odjednom uočim izbočenje na trbuhu. Pomislim - ili je žila ili mišić i pokazalo se da nije žila
No, to nije sve. Organizam i psiha se naviknu na vježbanje i usprkos tome što sam prešla svoj maksimum u smislu željenog izgleda/cilja nastavljam s treniranjem.
Također, priča o težem razvoju mišićne mase u "nekim" godinama, ne stoji.
Toliko, možda pomogne, a zagrižene vjernike u ideju da se žene ne mogu tako lako prenabildati neću dodatno razuvjeravati
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".

Zadnje uređivanje Notfunny : 11.11.2017. at 00:49.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:18   #26
Ovisi gdje postaviš granicu "prenabildanog".

Meni se čini da mnoge žene sve iznad defaultnog mlitavog, nemišićavog stanja nazivaju "prenabildanim".

Možda je stvar i u količni masnog tkiva. Nekima dobro dođe koji postotak masnog više da malo sakriju obrise mišića, al zadrže lijepi "mesnati" i zdravi look

Daj sliku te ruke
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:26   #27
Rečeno mi je da "spontano popločavanje" može imati veze s prehranom. Slažem se s tim, jer sam bila povećala unos proteina (samo kroz hranu).

Slika ruke...možda...

Evo:
https://s1.postimg.org/8w4x2cjkdr/ruka.jpg

Žilava sam, što mogu
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".

Zadnje uređivanje Notfunny : 11.11.2017. at 11:14.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:31   #28
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Ovisi gdje postaviš granicu "prenabildanog".

Meni se čini da mnoge žene sve iznad defaultnog mlitavog, nemišićavog stanja nazivaju "prenabildanim".

Možda je stvar i u količni masnog tkiva. Nekima dobro dođe koji postotak masnog više da malo sakriju obrise mišića, al zadrže lijepi "mesnati" i zdravi look

Daj sliku te ruke
Ne znam za slučaj niti jedne žene koja je zaključila nešto poput, "Uh, k vragu, prenabildala sam se...
Kako li se to desilo!"

Niti jedne jedine.

Za razne druge stvari se tako nešto zna reći. Za "prenabildanost" doslovno nikad.
Stoga bih rekao da to nije neka naročita opasnost!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:37   #29
Jedna od posljedica prenabildavanja je pogoršanje vitalnih funkcija, poput opsega listova.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:43   #30
Pa, nije pre-nabildavanje samo volumen

Pre-nabildavanje je i pretjerano mišićav/žilav izgled ruke.

Šteta što niste direktni

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
.
Stoga bih rekao da to nije neka naročita opasnost!
Naravno da je opasnost
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:45   #31
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post

Začuđujuće je, da usprkos rijetkim odlascima, moje tijelo se spontano popločuje . Ne znam to objasniti, ali na primjer, osjetim kako mi odjednom () tricepsi postaju čvrsti . Ista stvar sa trbušnjacima. Odjednom uočim izbočenje na trbuhu. Pomislim - ili je žila ili mišić i pokazalo se da nije žila
Uopće nije začuđujuće, ako se o vježbanju informiraš na pravim mjestima.
http://baye.com/less-more
damezumari is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:48   #32
Quote:
damezumari kaže: Pogledaj post
Uopće nije začuđujuće, ako se o vježbanju informiraš na pravim mjestima.
http://baye.com/less-more
Prava mjesta prepuštam tebi.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:53   #33
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Rečeno mi je da "spontano popločavanje" može imati veze s prehranom. Slažem se s tim, jer sam bila povećala unos proteina (samo kroz hranu).

Slika ruke...možda...

Evo:
https://s1.postimg.org/8w4x2cjkdr/ruka.jpg

Žilava sam, što mogu
naj se srdit,al meni ovak neš nije lijepo vidjet, nije ženstveno jednostavno too much.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:58   #34
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
naj se srdit,al meni ovak neš nije lijepo vidjet, nije ženstveno jednostavno too much.
Pa, slažem se
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:56   #35
Nisi ti nabildana nego si mršava...
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:20   #36
Quote:
Brlj4 kaže: Pogledaj post
Nisi ti nabildana nego si mršava...
E, super

Tanka sam, da, ne bih rekla da sam mršava, ali, hvala na mišljenju.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:23   #37
Taman htjedoh reći - nema muškaraca da komentiraju sliku

Na temi žene i prenabildavanje.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:03   #38
A sad sliku guzice


Nego, nabaci postotak-dva BF-a i odmah ćeš izgledati manje "prenabildano".
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:27   #39
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
A sad sliku guzice
Svakako

Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Nego, nabaci postotak-dva BF-a i odmah ćeš izgledati manje "prenabildano".
Drago mi je da se slažeš da je prenabildano.
U ljeto, nije bilo. Imala sam nešto veću masu i izgledalo je super
Dotukla su me četiri () treninga nakon ljeta i (planski) gubitak kila
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:19   #40
pa eto,sama si rekla,nije za ovo zaslužan (pre)rijedak odlazak u gym nego mršavljenje pa ti se čini da su ti mišići narasli...u biti ti se sada samo više vide.a žileeee..gdje je bug,ona će bit ljubomorna...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.