Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Tko je bolji?
Pele 233 37.28%
Maradona 392 62.72%
Glasovatelji: 625. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2007., 14:58   #61
Quote:
Quagliarella kaže: Pogledaj post
Maradona daleko,jer kad je Pele prije igro nogomet je bio kurac,covjek je do 29 god zabio 1000 golova sto je danas nemoguce to napravit,a maradona je jedan mali Napoli odveo na vrh europe i sam argentinu na vrh svijeta i bio je tehnicki 100 puta bolji od pelea...
A jesil ti sinko ikad vidio koju snimku onog nogometa koji su igrali Pele, Garincha, Didi, Vava... itd. ? Ak nisi pogledaj si to čudo.
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 11:57   #62
Mislim da je ovo bezraspravna tema i uvijek se vrti sve u krug, uvijek će za jedne bit pele za druge maradona, za treće ronaldinho, za četvrte ronaldo i tako dalje! O ukusima se ne raspravlja!
The coek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 13:24   #63
ma za mene maradona, samo se sjetim utakmica u kojima on nije igrao za argentinu i kako su igrali bez njega... uostalom pitatjte napolitance gdje je od jednog drugorazrednog kluba napravio dvostrukog prvaka italije...a i bio je buntovnik, dok je pele bio uvijek fin uglađen, maradona jedan jedini...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 20:14   #64
Maradona je sigurno više pošmrka
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 16:23   #65
[QUOTE][/Maradona daleko,jer kad je Pele prije igro nogomet je bio kurac,covjek je do 29 god zabio 1000 golova sto je danas nemoguce to napravit,a maradona je jedan mali Napoli odveo na vrh europe i sam argentinu na vrh svijeta i bio je tehnicki 100 puta bolji od pelea...]
roteiro2004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 00:09   #66
Pele je definitivno bolji od Maradone... Gledao sam da ga je pobijedio u nogo-tenisu prije možda godinu dana, stim da je Pele bio u odijelu, s kravatom i sve fino sređen ko gospodin a Maradona fino u trenirci i Pele ga opet pobijedi... mislim da je to bilo u Maradoninoj emisiji... i slažem se da je Maradona sličniji Garrinchi nego Peleu... a od Maradone su bolji bili Puskas, Di Stefano, Garrincha...
__________________
I'm not sayin I'm gonna rule the world, or I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world-Tupac
xxx777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 00:12   #67
Pele !
__________________
Ofsajd je zakon!
Bornich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 00:02   #68
kakav pele ljudi.takvo što može reći samo netko ko je fan grazvydasa mikulenasa.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 23:51   #69
Maradona
IQ_147_Dalmos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:59   #70
Maradona naravno.

Svetski prvak sa potpuno prosečnom Argentinom.

Dva scudetta sa Napolijem.Prvog je zapravo osvojio sam, kod drugog je imao Carecu, ostalo prosečno.

UEFA pokal sa Napolijem.Italijanski cup i super cup sa Napolijem.

To je to.Maradona je osvajao trofeje uz prosečne suigrače.

Pele je bio svetski prvak tri puta, to stoji..al je uvek imao vrlo dobre suigrače.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:43   #71
Ante Rukavina.
metuzalem_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 02:13   #72
Quote:
The coek kaže: Pogledaj post
Što se tiče konstantnosti kvalitetne igre mislim da je zidane u zadnjih desetak godina bio najkonstantniji igrač!
Ali mislim da je Ronaldo u svoje vrijeme bio veći igrač od ronaldinha, o messiu da ne govorimo, i da nije bilo one ronaldove ozlijede koja mu je oduzela skoro tri igračke godine, da bi bio najbolji igrač svih vremena!
Maradoni je isto neki Kolumbijac slomio nogu pa je svejedno bia najbolji. po meni je Maradona sa SP 82 bio najbolji igrač koji je ikad igra nogomet, svaki put kad bi primia loptu po trojica-četvorica su išli na njega, a on je radia nevjerojatne poteze. 82-e je mora igrat sam protiv sviju, a 86-e je već cila momčad igrala za njega i reka je trener Argentine da bi na tom prvenstvu bilo koja momčad sa prvenstva bila prvak da su imali Diega. Nakon loma noge nije bio isti igrač, ka šta nije bia ni Ronaldo, neće bit ni Da Silva.
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 02:22   #73
Quote:
metuzalem_99 kaže: Pogledaj post
Ante Rukavina.
Da neko odvrti gol koji je da Grčkoj i da se pomisli da je riječ o nekakvon igraču iz pedesetih našlo bi se onih koji bi tvrdili da je bolji od Pelea na temelju jedne snimke.

Jer ljudi obožavaju diskutirati o nečemu šta pojma nemaju.
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 09:43   #74
Quote:
gaslight kaže: Pogledaj post
Jer ljudi obožavaju diskutirati o nečemu šta pojma nemaju.
nije li upravo u tome stvar?
ma bezveze je uspoređivati igrače iz dva različita vremena, pogotovo ako ih nisam nikad gledao na djelu (osim na snimkama). Obojica su najbolji i zdravo. Samo, doći će netko još bolji. Odnosno, već je došao
Pant83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 18:18   #75
nije...cristiano ronaldo če se zasititi za 3 godine i zaradit če tešku ozljedu
metuzalem_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 00:55   #76
Thumbs up

Po mom mišljenju bilo koji sportaš (pa i nogometaš) mora bit i odlična osoba ne samo dobar u svom sportu - Pele:Maradona 1:0

Po statistikama i uspješnosti (osvojenim titulama) - Pele:Maradona 2:0

Istina da ih nismo puno gledali al je bilo dosta emisija koje su obrađivale ovu temu (najbolji nogometaš svih vremena?), a i statistika puno govori.

Tu neki spominju da je Maradona bio uberkul i da je Pele igro kad je nogomet bio jako loš - krivo. Da Maradona krene u onakav prodor (s centra do gola) ne bi prošo 2 igrača maksimalno, 3. ni ga već srušio. Obojica su igrali dok je nogomet bio usmjeren uglavnom na napad i zato se postizalo puno golova i puno "eurogolova". Pele:Maradona 3:1

Pobjednik - PELE
__________________
STORIA DI UN GRANDE AMORE
juventino_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 10:20   #77
vidiš, ovo je zanimljiv način da ih se ocijeni. ali ja i dalje mislim da ih se ne može uspoređivati. svaki je igrao u drugom vremenu, drukčiji nogomet...
Pant83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:39   #78
ma najbolji je Mate Baturina... centarfor...
__________________
best-buy sound v1: SanDisk Sansa Clip + SoundMAGIC PL30 / Koss KSC75 (Kramer mod)
best-buy sound v2: SanDisk Sansa Fuze + Blox M2C / MEElectronics HT-21 / Superlux HD668B
salonitanicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:01   #79
a sramota je izostaviti praoca svih golgetera,joška popovića...

nego,maradona je bolji,tu nema dvojbe.nemojte mi peleta tu.pele je mogao sanjat o tehnici i onim što je maradona mogao s loptom.maradona je bio i savršen razigravač,dok pele to baš i nije bio...maradona je praktički sam odveo argentinu do nasova prvaka svijeta i napoli do jedina dva talijanska prvenstva kao i kupa UEFA.to je bilo strašno.
a ove suhoparne usporedbe odozgo neću komentirati.treba gledati jednostavno kvalitetu igrača
isto tako,tvrdnju da ponašanje van terena također utječe.maradona je meni tu puno draži svog temperamenta i živosti,nek je zabio gol rukom,to je kul,dok je pele neka kao poštenjačina,a iza kulisa samo smišlja kojekakve čangrizave laprdarije kako bi dao do znanja da je on najveći svih vremena.
maradona je kralj,Bogom dan talenat.i usto (djelomično) porijeklom Hrvat.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 00:46   #80
PELE!

Maradona je obični narkoman,gnjida,ljigavac,propalitet,idiot.

Ali za najboljeg svih vremena nije važno samo kakav je na terenu.Dakle
PELE
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.