Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2008., 10:10   #61
ima li ko novu definiciju više?
anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:37   #62
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Treš je nešto što je toliko loše da je kroz godine steklo kultni status.
Izvrsna definicija. Trebali bi svi pročitat prije nek otvore teme jer se ovdje trepa sve i svašta u trash.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:15   #63
ako netko ima nešto za nadodati..slobodno!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson

Zadnje uređivanje Violently happy : 01.10.2008. at 21:02.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:28   #64
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ako netko ima nešto za nadodati..slobodno!
kakva ti je moja definicija- iskreno

par postova gore
anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:37   #65
tvoja definicija bi bila više za one koji već znaju što je treš.

A ovdje bismo trebali dati malo konkretniju definiciju (koliko može biti konkretna) za one koji, čini se, nemaju pojma što je treš.

Mislim da je bilo dobrih objašnjenja na ovom topiku.Iako definicija treša donekle jest subjektivna, ipak postoje neki objektivni parametri koje smo već naveli u temi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:41   #66
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Mislim da je bilo dobrih objašnjenja na ovom topiku.Iako definicija treša donekle jest subjektivna, ipak postoje neki objektivni parametri koje smo već naveli u temi.

aj nid a šrink...
anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:44   #67
Quote:
anthrax kaže: Pogledaj post
aj nid a šrink...


pogledaj na prošloj stranici ono što je napisao Mirror.Jako dobro!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 22:11   #68
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post


pogledaj na prošloj stranici ono što je napisao Mirror.Jako dobro!
bože dragi

a ja htio psihologa

a možda mi fali jedan dodatak

Treš je anti-disciplina koja se bavi čovjekom na najjednostavniji način.

anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 21:54   #69
mislim da ne postoji službena definicija što je trash a što nije, ovisno o pojedincu. a uostalom ovdje se ljudi samo zabavljaju pa nemojte dizati preveliku buku oko toga, glavno je da se mi ovdje družimo
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 23:12   #70
Quote:
nutty kaže: Pogledaj post
mislim da ne postoji službena definicija što je trash a što nije, ovisno o pojedincu. a uostalom ovdje se ljudi samo zabavljaju pa nemojte dizati preveliku buku oko toga, glavno je da se mi ovdje družimo
ne postoji neka prava, službena definicija, ali po nekim, ponekad objektivnijim, ponekad subjektivnijim pravilima možemo zaključiti da li je nešto trash ili nije.

i naravno da se trebamo zabavljati, ali baš za svaku smlatu otvarati topik..come on..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 23:34   #71
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post

ali baš za svaku smlatu otvarati topik..come on..
s time se slažem
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 23:37   #72
Ja bi samo rekao da su debeli stari pederi, koji slikaju svoja odvratna tjelesa, trash. Isto kao i seks sa debelim starim babama. To jest vid seksualnosti, ali vizualno nam predocen, jest trash.
Zato molim drugaricu V. Happy da otkljuca temu Chubby Bears da nastavimo sa zabavom.


P.S. Debeli ljudi nisu trash, ali debeli i tašti ljudi, jesu.
el pistolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 08:09   #73
Quote:
el pistolero kaže: Pogledaj post
Ja bi samo rekao da su debeli stari pederi, koji slikaju svoja odvratna tjelesa, trash. Isto kao i seks sa debelim starim babama. To jest vid seksualnosti, ali vizualno nam predocen, jest trash.
Zato molim drugaricu V. Happy da otkljuca temu Chubby Bears da nastavimo sa zabavom.
nigdje veze sa trashom.
Možda je nekome S&M trash..pa nećemo sad pretjerivati.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 13:19   #74
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post


ono što ismijava debilizam ne može biti treš.
Treš je nešto što je toliko loše da je kroz godine steklo kultni status.
Slažem se da mnogi tamo na topiku glazba možda ne spadaju u to..ali to nikako ne može biti nešto što svjesno ismijava nešto.
Po tome bi i Pajtonovci bili treš..
Direktno u sridu!!!!!
Najtočnija definicija treša. Dosta tema bi trebalo završit u košu jer ekipa u neznanju trpa sve i svašta u Treš. Najgluplje teme su mi definitivno da je bijela čokolada treš. Ili pipi sok. Kod ovog poslijednjeg, pipi soka i reklame s Anom Sasso, nema niti T od treša. Niti od reklame, niti od ambalaže niti od soka. Štaš' neznanje. Stoga mi je drago da je V_H mod da malo suzbije ovo što se je u poslijednje vrijeme nakotilo.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 20:32   #75
Drago trešoliko pučanstvo!

Mišljenja sam da je doista sve na ovoj temi rečeno.Ako ju malo prelistate, vidjet ćete da ima dobrih definicija trasha, što objektivnih, što subjektivnih, ali to je ono što trash kulturu čini tako privlačnom.

Vidim da bi ovo moglo prerasti u neki chat, a možebitno i u neku vređaonicu, pa stoga zaključavam temicu, jerbo..sve je rečeno.
I dalje ju ostavljam kao top temu.


vaša, V.H.

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 00:34   #76
Definicija trasha; next generation

koja je razlika izmedju trasha i smeca?
meni neke stvari na trash-topicu tu imaju vise otuzan nego zabavan stih, a trash bi trebao biti nesto zabavno ili?

Zadnje uređivanje kowalski : 01.06.2010. at 23:09. Reason: hvala na posuđenom postu Pak Lena!
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 01:40   #77
S obzirom da nam se Trash generacijski pomladio u zadnje vrijeme, a i životna revolucija je neumoljiva, neminovno se postavlja pitanje; što je danas trash? Pojavio se facebook, google nam je i tata i mama, a youtube stariji brat koji nam pokazuje kako raditi gluposti. Današnji klinci su zaista neki novi klinci, i vjerujem da sa sobom nose i neke nove, moderne definicije trasha.

Ova tema je izdvojena zato što su sve češća gunđanja po raznim zakutcima foruma kako se na Trashu danas pojavljuje sve, a najmanje trash, te kako se taj pojam brutalno siluje kojekakvim glupostima. Zato Vas pozivam da zajedno damo novu, osvježenu definiciju trasha, da postavimo nekakve okvire u kojima se kreće trash, a izvan kojih se nalazi smeće, pa da onda u skladu njih i možemo nastaviti uživanje u ovom pdf-u (poseban naglasak na teme Najbolje od Fespuka i Trash forum.hr-a).
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077

Zadnje uređivanje kowalski : 25.08.2010. at 15:09.
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:20   #78
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
koja je razlika izmedju trasha i smeca?
meni neke stvari na trash-topicu tu imaju vise otuzan nego zabavan stih, a trash bi trebao biti nesto zabavno ili?
trash je ono što na svom putu prema smeću postane vrijedno i zadržano, pa nikada u smeće ne stigne.

a slažem se da ima i dosta smeća među našim trashom; to je opet zato što imamo onu čuvenu sto ljudi, dvjesto ušiju.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:53   #79
Interesantno kako se ova tema pojavila nedugo nakon što sam ja počela postat tu. Zato bolje da šutim zasad. Ajde prvo vi.
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 00:07   #80
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Interesantno kako se ova tema pojavila nedugo nakon što sam ja počela postat tu. Zato bolje da šutim zasad. Ajde prvo vi.

ne, nije upućeno na nikoga osobno; jednostavno, generalno gledano, Trash se pomladio (sad kad me očerupaju ove iz kluba 30+ ), logično je da se kaže; "dolazimo u miru, mi mislimo to i to." Možemo i popušti lulu mira (bar oni punoljetni).

evo, ja sam rekao, već nekoliko puta; nije sve što je nekome "jadno" ili "glupo" trash.
Trash je ono što ili ima kultnu vrijednost (vrijedi za stvari koje su odstajale malo, kao vino), ili što je istovremeno simpatično i fail (bilo da je takvo namjerno ili ne); kad se petnaestogodišnjaci sprdaju trinaestogodišnjacima kako su nezreli nije za Trash, nego za Teense.

kako sam napisao gore, trash je ono što bi bilo u smeću da nije srcu drago.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.