Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 17:08   #61
@doa, dobro da si nekaj i skužila.

a elda nije skupa
Zego is offline  
Old 09.01.2010., 21:36   #62
Prodajem !!!!

Za sve one koji žele pušiti gdje god požele, kada god požele!
Bez stvarnog dima, samo para.
Bez katrana.
Bez ugljikovog monoksida.
Bez više od 4000 štetnih sastojaka prisutnih u običnom duhanskom dimu.
Bez rizika od pasivnog pušenja.

Elektronska cigareta nema plamena, nema neugodnog mirisa, nema neugodnog okusa u ustima a smije se pušiti na svim javnim mjestima.
Luksuzni paket uključuje:
· elektronsku cigaretu koja se sastoji od baterije, upravljački sklop i raspršivač.
· najnoviji USB punjač vrhunske kvalitete
· 220 V punjač
· 3 punjenja (1 punjenje=20 običnih cigareta)
· 1 korisnički priručnik
· 1 praktična kutijica


Svako sljedeće punjenje vas košta 5 kn što znači da jednu kutiju cigareta plaćate samo 5 kn .Refili su punjivi i možete ih puniti sa raznim okusima ko voli, a ko ne voli može stalno pušiti cigaretu sa okusom marlbora ili neke druge mu drage cigarete.
Na moju žalost imam takva dva seta jer sam ih kupila svome tati i mužu za Božić no njima to ne odgovara .

Cijena 250,00 kn + poštarina ....
kbegicsi is offline  
Old 09.01.2010., 21:40   #63
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ne bih rekla da je jeftinije.
oni refili se fakat prebrzo troše tako da izađe barem 10 puta skuplje nego obična kutija cigareta.
S ovime se ne bi složila , zato jer sam osobno probala i jedan refil mi je trajao dan i pol, a ako ti se čini puno onda postoji na tržištu nikotinska tekućina sa raznim okusima od 15-30ml pakiranja (to sam vidjela na netu kada sam naručivala mužu) i bočica ti traje mala 1,5 mjeseci a velika 2-3mjeseca , tako kažu oni koji to koriste ne reklame .
Nadam se da sam pomogla
kbegicsi is offline  
Old 09.01.2010., 22:41   #64
Quote:
kbegicsi kaže: Pogledaj post
S ovime se ne bi složila , zato jer sam osobno probala i jedan refil mi je trajao dan i pol, a ako ti se čini puno onda postoji na tržištu nikotinska tekućina sa raznim okusima od 15-30ml pakiranja (to sam vidjela na netu kada sam naručivala mužu) i bočica ti traje mala 1,5 mjeseci a velika 2-3mjeseca , tako kažu oni koji to koriste ne reklame .
Nadam se da sam pomogla
možeš li mi dati link na tu stranicu gdje se naručuje baš ta tekućina?
mislila sam si ima li to negdje naručiti ali nisam uspjela pronaći nigdje.

nego, ta tekućina se normalno samo ukapa u onaj obični refil po onoj spužvici koja se nalazi u refilu, jel?

edit-aha. jel to tekućina s one stranice "elda" ?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 09.01.2010., 23:21   #65
Je sa te stranice i samo se ukapa
kbegicsi is offline  
Old 10.01.2010., 00:34   #66
Quote:
kbegicsi kaže: Pogledaj post
Je sa te stranice i samo se ukapa
ali ništa o doziranju ne piše. koliko kapi se stavi?
i koliko puta se može u taj jedan refil ukapati dok ne postane neupotrebljiv? znaš li?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 10.01.2010., 01:32   #67
Staviš 3-5 kapi , i vidiš koliko pare dobivaš i po tome kužiš koliko ti vrijedi još refil ..
kbegicsi is offline  
Old 26.03.2010., 10:48   #68
ima li netko iskustva sa e-cigaretama sa ovog foruma, tamo ih svi jako hvale

http://www.e-cigarete.info/prodaja/

kupila bi muzu, a kako nisam pusac vec jako dugo, voljela bi cuti vasa osobna iskustva
top-secret-koka is offline  
Old 27.03.2010., 14:08   #69
pitaj Death-of-Art
Zego is offline  
Old 29.03.2010., 03:16   #70
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva sa e-cigaretama sa ovog foruma, tamo ih svi jako hvale
...
voljela bi cuti vasa osobna iskustva
Ja imam s njima podosta iskustva, jednako tako i barem 15-ak ljudi oko mene koji su odlučili živjeti zdravije (neki se ostaviti pušenja, neki prijeći na "zdravije" cigarete).

Rezulat - nitko nije prestao pušiti, tek nakon što bismo "pušili" e-cigarete, dobivali bi želju da zapalimo prave. Ostatku se nisu svidjele uz obrazloženje da nisu ni malo dostojna zamjena. To je takav marketinški trik, vjeruj mi. Veliki minus je to što čovjek na kraju potroši isto kao i na normalne cigarete, ako ne i više (ovisi koliko ste strastven pušač).

Po prirodi sam tvrdoglava i mislila sam da će mi prvih 15-ak dana biti malo teže, ali nastavilo se to i dalje, i samo me je više izludilo i pojačalo želju za pravom cigaretom. Usta su me zaboljela od "sukljanja", kao da udišteš neki mirišljivi zrak, a toliko je blag i neznatan da moraš konjski potegnuti da bi ga osjetio kako ulazi. Pa onda još kad su pri kraju.... čovjek poludi!

Cijelo društvo i obitelj sam nagovorila na to, svi smo ostavili pepeljare i upaljače po strani. Samo su se e-cigarete i punjači koristili. Ubrzo su ih svi zamrzili i požalili što su ih naručili i kupili. Niti je kakva pomoć oko prestanka pušenja (božesačuvaj), niti je neka dostojna zamjena.

Možda netko ima drugačija iskustva, bilo bi lijepo čuti, ali iskustvo mojih bližnjih i mene same: palac dolje
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Old 18.05.2010., 18:16   #71
http://www.neoplanet.hr/e-cigarete.html

Evo za one koje zanima, jos jedna od stranica koja nudi elektronske cigarete.

Ukoliko netko ima neka pitanja, nek se javi.
Serendipity81 is offline  
Old 18.05.2010., 18:52   #72
znate li možda di se kupuju ta punjenja za e cigarete? Ima li netko pozitivnih dojmova. Stvarno sam ovisnik o cigaretama al iskreno strah me bolešćina a još i smrdim po dimu šta mi uopće nije simpa...
papilova is offline  
Old 18.05.2010., 20:28   #73
Quote:
papilova kaže: Pogledaj post
znate li možda di se kupuju ta punjenja za e cigarete? Ima li netko pozitivnih dojmova. Stvarno sam ovisnik o cigaretama al iskreno strah me bolešćina a još i smrdim po dimu šta mi uopće nije simpa...
Punjanja za cigarete mogu se kupiti u par trgovina u Zg. Ja znam da ih ima u SC Precko, na drugom katu jedna trgovina drzi i u Frankopanskoj ima jedna trgovina takoder. Uglavnom punjenja mozes nabaviti na istom mjestu gdje kupis i e cigarete, tako ukoliko narucis preko neta cigaretu odgovarajuca punjenja kupujes od istog dobavljaca.
Serendipity81 is offline  
Old 18.05.2010., 21:50   #74
ok ja sam iz Splita i ne znam baš koliko mi se isplati naručivat preko interneta punjenja, nestane mi pa onda moram čekat par dana da dođu
papilova is offline  
Old 07.06.2010., 10:05   #75
evo kad sam ovdje pitala za info, da napisem i svoje iskustvo.

kupila sam muzu e-cigaretu i svi smo se preporodili!
nakon 2 kutije dnevno, vec vise od 2 mjeseca nije zapalio niti jednu
vise ne kaslje, nije se udebljao, stan ne smrdi, zapravo mirisi jer tekucina ima arome vanilije, kave....
sto je najbolje s vremenom je smanjio postotak nikotinske tekucine, a moze je zapaliti bilogdje jer je sa njom dozvoljeno pusenje u kaficima, restoranima, aerodromu...


evo i link gdje sam kupila cigaretu
http://e-cig-mods.org/

ja sam kupila big game - taj mod ima najjacu bateriju i daje najvise pare, muz prezadovoljan
top-secret-koka is offline  
Old 07.06.2010., 11:46   #76
zanimljiva tema..
ja bi ovo kupila za poklon pa me zanima dali ima negdu u ZG duća ili samo preko neta???

hvala
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Old 07.06.2010., 20:53   #77
nikolinica,
koliko sam shvatila covjeku, od kojeg sam ja kupila, je to hobi, nazvala sam ga, sve mi objasnio i pomogao izabrati.

nasli smo se, pogledala sam sto je imao, narucila sam i kupila

kaze mm da mi je dobro sugerirao, on je sad vec "strucnjak" na tom polju
top-secret-koka is offline  
Old 08.06.2010., 11:15   #78
http://www.neoplanet.hr/e-cigarete.html

Evo na ovoj stranici mozes naruciti ili u Zagrebu imaju na dvije lokacije u prodaji, u Frankopanskoj u Havana cigar shop (to ti je u dvoristu kod Svedskog veleposlanstva) ili u shoping centru Precko na drugom katu trgovina Promodar. Imaju svakakve boje i okuse i meni su odlicne.
Serendipity81 is offline  
Old 09.06.2010., 16:32   #79
www.e-cig.com.hr

Dobar sajt sa direktnim jednostavnim narucivanjem. Znam da za par dana dolaze i razni okusi u ponudu..marlboro, virginia, choco...
SmokeyTom is offline  
Old 14.06.2010., 10:54   #80
http://www.neoplanet.hr/e-cigarete.html

Evo stigle i nove e cigarete i to u crnoj, pink i bijeloj boji, a ista cijena kao i standardni paket!
Serendipity81 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.