Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2012., 20:02   #21
nemam veze sa postom, ali koliko znam, ako je preporuceno, mora se ostaviti papiric, kako bi postu preuzela osoba na koju glasi, ok nije problem i ako su ukucani kod kuce, pa mogu i oni preuzeti

ali u pravilu trebaju imati punomoc, a punomoc moze imati bilo tko koga si ovlastila

jedno je teorija, drugo je praksa

nekada sam znao placati i par kn vise, kako bi se posiljka dostavila na vrata

ali tu se inace opcenito radi o tome, da li im se daju nositi paketi ili ne

i meni se znalo desavati da sam kod kuce, a dobijem samo papiric u kaslicu, jer se nekome ocito nije dalo vucarti to, a kako i meni tako i ostalima, lakse ponijeti 20 papirica, nego 20 pakta

ako sam u krivu nek me netko ispravi
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 15:05   #22
Quote:
yello kaže: Pogledaj post
nemam veze sa postom, ali koliko znam, ako je preporuceno, mora se ostaviti papiric, kako bi postu preuzela osoba na koju glasi, ok nije problem i ako su ukucani kod kuce, pa mogu i oni preuzeti

ali u pravilu trebaju imati punomoc, a punomoc moze imati bilo tko koga si ovlastila

jedno je teorija, drugo je praksa

nekada sam znao placati i par kn vise, kako bi se posiljka dostavila na vrata

ali tu se inace opcenito radi o tome, da li im se daju nositi paketi ili ne

i meni se znalo desavati da sam kod kuce, a dobijem samo papiric u kaslicu, jer se nekome ocito nije dalo vucarti to, a kako i meni tako i ostalima, lakse ponijeti 20 papirica, nego 20 pakta

ako sam u krivu nek me netko ispravi

Da, slažem se sa ovim zadnjim. I meni se čini da je to tako i to me ljuti.
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 12:23   #23
Quote:
Ivy999 kaže: Pogledaj post

Poštovani forumaši.
Poslala sam preporučenu pošiljku u Zagreb koja mi se za tjedan dana vratila, na sreću. U adresi sam uz kućni broj greškom napisala a, npr . 16a umjesto samo 16
Moja greška definitivno, premda je sve drugo bilo korektno napisano. Dakle oni su automatski bez provjere da li se uopće može dostaviti pošiljku vratili.
E sad da nisam platila popriličnu poštarinu ne bi ništa komentirala, ali obzirom na visoku cijenu usluge mislim da sama kvaliteta nije adekvatna.
Jeste li imali sličnih iskustava sa HP-om? I kako se još može dostaviti manja pošiljka , CityEx ili nešto treće ?
Ja sam nedugo prko DPD slala sinu po četvrti put paket 25 kg ,330 kuna i evo mjesec dana je prošlo i nije dobio ,a oni meni non stop da su uputili pitanje,a onda mi govore slsli ste pivce i zapljenili u Irskoj,Ja tom dpd govorim ako niste dobili do sada nikakav odgovor kako znate da su zapljenili,a prije neki dan me pitali kako paket izgleda,pa opet kao da nemaju još odgovora ,a da ne smijem tražiti odšetu,iako je 170eu vrijednost paketa,ja nazvala našu carinu i kažu da je to presmiješno da gdje je zapisnik o pljenidbi!da se obratim odvjetnici kl.poštarina tako skupa 330kn,a nivo im je skroz dole,jako sam razočarana,a sin me pita zašto ne prek pošte,ramo još nikom se to nije desilo,eto vam DPD,
lovess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 19:14   #24
Quote:
lovess kaže: Pogledaj post
Ja sam nedugo prko DPD slala sinu po četvrti put paket 25 kg ,330 kuna i evo mjesec dana je prošlo i nije dobio ,a oni meni non stop da su uputili pitanje,a onda mi govore slsli ste pivce i zapljenili u Irskoj,Ja tom dpd govorim ako niste dobili do sada nikakav odgovor kako znate da su zapljenili,a prije neki dan me pitali kako paket izgleda,pa opet kao da nemaju još odgovora ,a da ne smijem tražiti odšetu,iako je 170eu vrijednost paketa,ja nazvala našu carinu i kažu da je to presmiješno da gdje je zapisnik o pljenidbi!da se obratim odvjetnici kl.poštarina tako skupa 330kn,a nivo im je skroz dole,jako sam razočarana,a sin me pita zašto ne prek pošte,ramo još nikom se to nije desilo,eto vam DPD,
Moja preporuka za takve stvari je Eurosender. Slao sam preko njih u VB (30kg), jeftiniji su i paket dolazi u roku 4-5 radnih dana max. A imaju čak i opciju za osiguranje i sl.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.