Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 10:58   #221
Da, zaista je važno kako se piše njegovo prezime i to da li je posrbljeno. Kako znaš da nije pohrvaćeno?

I ne vidim kako si netko uzima za pravo ispravljati pravopis drugog. Ovo je forum, a ne ispit iz hrvatskog.
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 11:15   #222
čuj frajeru , meni je u gimnaziji profesor Crlenjak rekao da moje prezime nije ispravno napisano.... na to sam zaboravio sve dok nisam trebao Domovnicu .....i onda sam se sjetio svog dragog profe sa bradicom . Inače mi je prezime krivo upisano na dva mjesta , što nije slučajno, a radi se o fratarskoj pogrešci i o srpskom ćati u općini .... tako da ne lupetam napamet .
Dakle , srbi su pisali "po Vuku" a fratri su ih slijedili , ako je dijete kršteno - za nekrste me nebriga - a što se tiče Sabo , moje osobno mišljenje ja da je to "po Vuku" - čitaj kako pišaš a pišaj kako čitaš

Zadnje uređivanje plejer_as : 23.07.2012. at 11:23.
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 12:10   #223
E, to si dobro rekao. Tvoje osobno mišljenje.
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 12:38   #224
a da zovemo Magora ?
istox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 12:42   #225
jebiga, dok sam bila mlada pisala sam po štefu, đuri, joži, peri......... sad pišem po vuku, galoviću i kome stignem. godine odradile svoje. samo vi mene ispravljajte. neam ja niš kontra.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 13:18   #226
Kako nam je rekao direktor vukovarskog 'Komunalca' Saša Egić, gradonačelnik Sabo formalno je zaposlio svog stranačkog kolegu Srđana Šiljakovića u Konunalcu 1. prosinca 2011.godine na izmišljenom radnom mjestu administratora za plovne objekte, a zapravo je radio u gradskoj upravi na poslovima petorice pročelnika ureda kojima je Sabo dao otkaz kada je došao na vlast. Da stvar bude gora, otpušteni su pročelnici tužili gradsku vlast, dobili spor pa im sada gradonačelnik mora isplatiti iz gradskog proračuna oko tri milijuna kuna odštete.

"Štorija" o Sabou se nastavlja,požar se širi...

http://www.dnevno.hr/vijesti/gradona...vi/867575.html
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 13:26   #227
I SDP-e ima svog Buljubašića!

Toni pretekao si me u par minuta.

I Vukovarski direktor komunalca (SDP-e) progovorio Sabinim prljavim gaćama.


Quote:
- Gospodine Egiću pa i vi ste član SDP-a...

- Točno. Član sam Gradskog i Županijskog odbora SDP-a Vukovarsko-srijemske županije.

- Koji su onda vaši motivi da otkrivate prljavo rublje u vlastitoj stranci?

- Znate što, svima je dosta gradonačelnikove samovolje i strahovlade u Vukovaru. Ljudi se boje govoriti u strahu za svoj posao, a tome se mora stati na kraj. Na negativnosti se mora ukazivati ma iz koje strnke dolazile. Nadam se da će pravna država konačno profunkcionirati i u gradu Vukovaru. Medijsku blokadu koju provodi gradonačelnik kroz šutnju lokalnih medija netko mora probiti i treba stati na kraj politici prijetnji ljudima u četiri oka. Sabo se nasamo sastaje s ljudima i kaže im 'ne talasj i ostavit ću te na položaju'. Takvo ponašanje mora prestati - završio je Egić.

Hoće li se o najnovijem slučaju korupcije očitovati USKOK i DORH tek ćemo vidjeti. Možda se konačno o tome oglasi i vrh SDP-a.
Oće li i ovaj sada izletitit iz SDP-a, ili će se utvrditi d aje i on nečiju ženu ženio.

http://www.dnevno.hr/vijesti/gradona...vi/867575.html
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 23.07.2012. at 13:31.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 14:03   #228
Toga Egica i Dedica je Čavara postavio za direktore. Pametnome dosta.
Kao zasluga sto su mjesecima dogovarali kako napraviti kaos u gradskom vijecu.
Dakle isti slucaj sa tim Egicem kao i onaj Žulj sto ujutro kad se probudi ni sam ne zna u kojoj je stranci.

Ako cemo po Sabou udarati, onda je bolje ga upitati kako je dopustio ona imenovanja u Borovu ljudi bez radnog iskustva na mjesta direktora ?
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 15:28   #229
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Toga Egica i Dedica je Čavara postavio za direktore. Pametnome dosta.
Kao zasluga sto su mjesecima dogovarali kako napraviti kaos u gradskom vijecu.
Dakle isti slucaj sa tim Egicem kao i onaj Žulj sto ujutro kad se probudi ni sam ne zna u kojoj je stranci.

Ako cemo po Sabou udarati, onda je bolje ga upitati kako je dopustio ona imenovanja u Borovu ljudi bez radnog iskustva na mjesta direktora ?
Nemoj tako,pa to su koalicijski partneri na državnom nivou,te NOVE SNAGE
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 22:47   #230
eto da ne ispadnem lažljiva stara, škrta guzica, dana sem lepo telefonerala. ( prosim,da me se ne prca zbog ovoga lepo, jer pišem na kajkavskom dijalektu, koji sačinjavaju riječi ripa; lepo, belo, mleko, dete, reč.cvet).

i onda sem narelefonerala čudaj toga. pazite, moji pajdaši koje ja zovem čuda toga znajo al se boje nove vladajuće mrkve i toljage. al so zato spremni zmeniti informacije a ja reda radi da usmena predaja ne zasere stvar telefoneram odkad me pajdaš podsetil putem pm-a di mo je mob. par vur. dok baterija ne rikne. sorry gospon čačić.

daklem narod veli ovak; vu malverzacije glede dečice i penzijonerov koji nemajo pametnešega posla pak bazdajo po moru ima čudaj upletene ekipe. čak so vu igri i nekakvi doživotni presedniko kojekakvi udrug, koje primislite si imajo politikče veze sa szabinom ( u daljnjem tekstu sabinom da nebu zabi+une strankom) ko ja z obamom. pak si vi mislite koji bi to mogli biti i kojoj stranki pripadajo.

gospon bajić je navodno, iz mojih dobro izinformisanih izvora poslal ekipu za očevid koja se je zgrozila nad lopovlukom i pajdašijom koja tam vlada. princip vam je poznat-ti meni, ja tebi i kuš, jezičina za labrnju.

onda so popizdili i nekakvi hotelijeri, ugostitelji i vrag zna tko se ne i poslali kojekakve fax-e, majle i pitaj boga, zvali ko šašavi se i sakoga, čak i tu ekipu za očevid, nekakve novinare-moram nazvati pajdašicu koja dela v medije i proveriti jer se dama garannt vucara i zvlači informacije da to proverim. uglavnom, ekipa iz ugostiteljstva tvrdi da so i deca i penzići imali plaćeno lizanje sljadoljeda, da so imali plačene kolače i ostale delicije a sabo kao takav se ne imal potrebe dovatati svojega šetroflina. i da gospon gradonačelnik laže kuliko je dug i širok. a ekipa dugoprstićev s kojema se druži i koja mu čuva nelaka pleća je imala prste do ramena vu tem cirkusu. i da se bu se skupa istražilo.

e sad, istraga bi mogla završiti tak da netko ode v ladovinu koju je zaslužil a mogla bi završiti i tak da se se pomete pod tepih pa nek smrdi nekomu drugomu. a to kaj so naganjali jeden drugomu babe, futucali se ko šašavi ne njijovo demokracko pravo.

ja sem došla na spemtnu ideju. selim vu vukovar, tam s emore dobro zaraditi ako imaš malo mozga v tikvi, zaletiš se v pravu stranku i po potrebi širiš noge onomu ko više plati, dobro, stara sem i ofucana, al lova je lova. bum si ja malko naštrcala silikona, kupila pudera a političari so ionak bedasti i glede fasadu. a iskustvo je na mojoj strani. uglavnom ekipa, ak mi se ostvare planovi, plaćam ručak pri mlakiću. još nam bu mlakić popeval ko vrag. i vodim vas na gradski račun na noćno kupanje. se za dobrobit pajdaša jer je vukovar ogledan primjer pajdašije.


ovo nije službeni stav foruma hr već moje stručno mišlenje i demokracko pravo iznošenja informacija u javnost koja ima moralno pravo biti s voljom i na vreme točno informisana.

Quote:
istox kaže: Pogledaj post
a da zovemo Magora ?
jok, magor je moje pravo izvorno mađarsko prezime prehitil v austrijsko. nisam više zeller već celjar. odfak, cela familija je smrtno uvredjena. niš od magora. bumo zvali moju staru groficu, ta vam bu spripovedala celu povest prezimena szabo ili sabo.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 08:50   #231
opa pocelo je i ovdje sa cenzurama o velikom vodji. ako vec brisete,obrisite post a ne cijelu stranicu
radem67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 12:24   #232
Pinjuh moderira na forum.hr...
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 13:15   #233
pa da , malo se to uljepšava okolina . Mene se , rećemo , jako dojmio park pred osnovnom školom "Stjepan Supanc" .... ili kako se već sad zove ta škola i ono žbunje prema Domu zdravlja .
Ideja o šetnici prema Vučedolu mi se posebno čini perspektivnom... neam pojma da li ide preko Najparice ili ispod bora , ali sam siguran da će vučedolska kultura bit na dlanu... dok se to sve uredi , po peesu , di ni Žarko ne bi imao primjedbi , a kamoli neki Željko
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 20:40   #234
Quote:
TONI-VU kaže: Pogledaj post
Kak si ti teta lukava, postoji ljubavni trokut ali nema logike da je ovaj puta u pitanju jer su se Željko i Željko pomirili,ustvari je Željkova žena "jako dobra" sa jednim doktorom (ona radi u bolnici) pa si je onda postala "dobra" sa gradonačelnikom (Željkom) pa je onda doktor bio ljubomoran pa je ispizdio gradonačelnika, (ima par mjeseci) iako je žena ustvari žena od dogradonačelnika a ovaj se samo kao naljutio na gradonačelnika pa nisu pričali jer nešto veći sukob nije dozvoljavala partija jelte, pa je onda Željka dogradonačelnika tješio stranački drug Dedić filujući ga svakodnevno kavama,klopom i cugom u svom kafiću, a onda je nastala frka oko ovih "sljadoljeda" pa su se Željko i Željko pomirili (nužda zakon mijenja i nema veze ko kome ženu...jelte),i tako je sad drug Dedić sa ekipom ispušio članstvo....a mi čekamo nastavak sapunice
rekoh idem vidit šta ima u Vukovaru, kad ono... dno dna! dva vodeća lika, a kao da imaju 13 godina!

gadno je to kad u drugom pubertetu lupi slava, nekog tko ima malograđanski mentalitet! i njih trojica i ta ženska..

a i ta ženska, medicinska sestra, omg! najviše me iznenađuju ljudi bez obraza, bez srama, koji misle da je NJIMA dopušteno što drugima nije..

da nije strašno, bilo bi smiješno!

inače, o sabi sam imala vrlo pozitivno mišljenje kad se pojavio... sad kad ga vidim djeluje opijen slavom, bahati se, kao da osjeća da on smije i ono što ostali smrtnici ne smiju reći, napraviti...
moj dojam, sve u svemu: malograđanin, narcisoidni kauboj, ego se napuhao pa je odlijepio od realnosti, malo precijenio svoje moći, i uvalio se u govna...

nadajmo se da će odgovarati, da ovo neće tek tako proći, jer ako se nastavi ova kaubojština, bilo koga, svi skupa smo naježili
laurapalmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 21:00   #235
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
pa da , malo se to uljepšava okolina . Mene se , rećemo , jako dojmio park pred osnovnom školom "Stjepan Supanc" .... ili kako se već sad zove ta škola i ono žbunje prema Domu zdravlja .
Ideja o šetnici prema Vučedolu mi se posebno čini perspektivnom... neam pojma da li ide preko Najparice ili ispod bora , ali sam siguran da će vučedolska kultura bit na dlanu... dok se to sve uredi , po peesu , di ni Žarko ne bi imao primjedbi , a kamoli neki Željko
ma kakva crna uređenja ! sve su to tek kozmetički zahvati po principu daj narodu kruha i igara, i bit če zadovoljni!
samo da zamažu oči.. da kao nešto rade, mo'š mislit!
a i te silne trgovine, jebote... nekom je u interesu da se tu ne proizvodi, jer očito služimo samo kao tržište za prodaju, muka mi je

a oni se međusobno tuku oko neke profuknjače!
laurapalmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 21:07   #236
Thumbs up

Quote:
Mr. NiceGuy kaže: Pogledaj post
Pinjuh moderira na forum.hr...
slažem se sa Mr. NiceGuy
laurapalmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 21:10   #237
Quote:
radem67 kaže: Pogledaj post
opa pocelo je i ovdje sa cenzurama o velikom vodji. ako vec brisete,obrisite post a ne cijelu stranicu
čist bezobrazluk! kak sam ljutaaaa!

e baš ću reć, i ja sam čula iz pouzdanih izvora o švaleracijama sabe, no to je izgleda još i najmanja sramota, nema to srama, obraz k'o opanak!
laurapalmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 23:36   #238
Quote:
laurapalmer kaže: Pogledaj post
inače, o sabi sam imala vrlo pozitivno mišljenje kad se pojavio... sad kad ga vidim djeluje opijen slavom...
Ma nije ti to opijenost slavom. Za razliku od nekih naivaca na ovom forumu, koji su ga dizali u nebesa, znam o kakvoj se osobi radi. A čovjekov karakter ti je jedna od konstanti u ovom svemiru.

Zadnje uređivanje Mr. NiceGuy : 14.10.2012. at 23:50.
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 00:03   #239
Mr, može bit.. ja ipak imam dojam da ga je malo lupilo.. pa si je dao za pravo vijat cure u tim godinama... no ne mogu se načudit kako ih sve skupa nije sramota, ipak su u jednoj maloj sredini oni poznati ljudi, skoro pa javne ličnosti: gradonačelnik, dogradonačelnik, doktor, i med. sestra.. jednostavno, ne mogu se načudit.. bahatost = pretjerano samouvjeren da neće bit otkriven, ili ga je baš briga, jer mu nitko ništ ne može..

nego, zna li netko što je s kauflandom?
laurapalmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 00:10   #240
Mr, može bit.. ja ipak imam dojam da ga je malo lupilo.. pa si je dao za pravo vijat cure u tim godinama... no ne mogu se načudit kako ih sve skupa nije sramota, ipak su u jednoj maloj sredini oni poznati ljudi, skoro pa javne ličnosti: gradonačelnik, dogradonačelnik, doktor, i med. sestra.. jednostavno, ne mogu se načudit.. bahatost = pretjerano samouvjeren da neće bit otkriven, ili ga je baš briga, jer mu nitko ništ ne može..

nego, zna li netko što je s kauflandom?
laurapalmer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.