Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2012., 15:46   #1
Arsen Bauk

Evo čovjek u 4 godine od oporbene plaćice uspio uštedjeti milijun kuna. Čudi se svim hrvatima koji nisu šparni kao on. Da su radnice kamenskog ušparale pa makar polovinu tog iznosa i ne u samo 4 godine nego u 20 godina rada, ne bi se sada vucarale po ulicama i trgovima.

Isto vrijedi i za radnike Sisačke željezare, diokija, dalmacija vina i za škverane.

Ako je mali Bauk mogao od svoje plaćice drugorazrednog oporbenog zastupnika zašparati milju u 4 godine, onda su se svi ovi gore navedeni ponašali zaista neodgovorno i nije ni čudo što su povukli našu zemlju u krizu.

I zato je moj prijedlog da se Bauka smjeni s ministarskog mjesta i da Bauk otvori školicu koju ćemo napraviti obveznom za sve hrvate i da nas sve nauči kako da u 4 godine zašparamo milju kuna. Ma dobro ne treba biti milja, neka nas nauči da zašparamo samo pola milje, a tko ne uspije na popravni.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:03   #2
Mladi Bauk je nešto uštedio, a kako njegov idol Slavko Linić u 21. godinu na vlasti nije ništa uštedio? Najači čovjek u vlasti pa nema ništa i na to šuti cijela država?
Da li ga se svi boje, ili je to istina?
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:15   #3
Linić je umalo prekasno upoznao Arsen Štedu: ja mislim da kada ga Bauk poući štednji, da će Linić u iduće 4 godine zašparati barem 5 milja eura.

Gorki život Bauka: Ruča u menzi, tjedno na špeceraj troši 100 kn, a za kavu i curu ima 65 kn dnevno...ali zato je u 4 godine uštedio 80.000 eura

Evo recepta, kada trošiš 100 kuna tjedno na špeceraj, onda nemoraš ni trošiti na one jače vrećice, nego uzmeš sve u one besplatne jadne vrečice. I tako malo po malo i skupi se milja.

Kad se samo sjetim da je Ankica Tuđman to isto izjavila još prije 13 godina pa su joj se svi smijali. Svi osim malog Bauka.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:33   #4
Zbilja neznam u cem je prob. Da imam tolku placu i ja bi ustedio tolko.

Afkors vecina Hrvata bi kupila skupi auto, pa nosila skupu odjecu ( to rade i s triput manjim placama ionak ), pa malo putovanj i tak...potrosi se.
lostcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:42   #5
Pa gle ako je oporbeni nižerangirani političar uspio zašparati u 4 godine milju, kaj misliš koliko je onda Sanader kao prvi čovjek Hrvatske trebao zašparati u 6 godina na vlasti, otprilike 50 puta više.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:46   #6
Quote:
scorpio2001 kaže: Pogledaj post
Pa gle ako je oporbeni nižerangirani političar uspio zašparati u 4 godine milju, kaj misliš koliko je onda Sanader kao prvi čovjek Hrvatske trebao zašparati u 6 godina na vlasti, otprilike 50 puta više.
Ma nemoj. Sanader je imo par tisuca kuna vecu placu od njega.

Osim toga Sander nije stedljiv covjek, voli skupe stvari.
lostcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:58   #7
Pa iskreno jako se jeftino nekom prodao....
Naravno da nevjerujem da je toliko trošio al ipak
Bračanin je to ga malo izvlači a oni su jako jako škrti.

Već sam tio napisat da je jeftin lobista .....
al nezanemarite ovo o Bračanima......hahahha

Ipak mlad je i neka ga ,po meni super potez da su ga stavili.....
neka mladih ljudi.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 18:20   #8
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pa iskreno jako se jeftino nekom prodao....
Naravno da nevjerujem da je toliko trošio al ipak
Bračanin je to ga malo izvlači a oni su jako jako škrti.

Već sam tio napisat da je jeftin lobista .....
al nezanemarite ovo o Bračanima......hahahha

Ipak mlad je i neka ga ,po meni super potez da su ga stavili.....
neka mladih ljudi.....
Ovo oko bračana već polako spada u urbani mit ali kako je Arsen bračanin ništa nije isključeno.

Doduše možda Ante Tomić nešto zna o tome???

Quote:
Kako, pitate se? Eh, ne znate vi te Bračane. Shvatit ćete njihovu asketsku disciplinu, njihovu strogost šparanja i tvrdi račun u svemu pođete li, na primjer, negdje na put s njima. Ako bi zastupnik Bauk išao u glavni grad na saborsku sjednicu, uvjeren sam da ne bi ni lipe potrošio. S njim bi se uvijek, da uštede na benzinu, vozio koji stranački drug i taj se ne bi upravo mogao načuditi njegovim navikama. “Arsene, oćemo li digod stat na kavu?” pitao bi ga ovaj, a Bauk bi mu odmahnuo. “Ma, koja kava, samo ti ruke drću od nje. Bolje da stanemo i marendamo ka ljudi.”
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...1/Default.aspx
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 18:26   #9
Ha,tip je imao 18k plaće,to baš nije plaćica za naše pojmove...

Sve ovisi koliko je žena imala,tj. ima primanja i koliko su trošili,te kakvo imje stambeno pitanje...ako nemaš kredit za stan i auto,već si skoro 5k kn u plusu,naravno,ovisno o veličini stana i auta...ako ništa,min. 3k štediš na tome,uzeo sam 5k kao neku "srednju" vrijednost...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 18:54   #10
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Zbilja neznam u cem je prob. Da imam tolku placu i ja bi ustedio tolko.

Afkors vecina Hrvata bi kupila skupi auto, pa nosila skupu odjecu ( to rade i s triput manjim placama ionak ), pa malo putovanj i tak...potrosi se.
to je to.. može trošiti nadprosjećnu plaću (8500 kn) na dobar život (nema kredita za auto ili stan) i još 10 000 spremiti na stranu svaki mjesec.

uopće se čudim da je to tema. čovjek zna da će uskoro biti običan građanin kad popuši saborski mandat (a kad tad hoće) te da ga ćeka profesija profesora ili tako nešto kao matematičara koji nema dana rada u struci.

to što se racionalno ponaša s novcima je toliko čudo da ga ljudi odma grdo gledaju.

ja mislim da bi svako u njegovoj situaciji se MORAO ponašati kao on.....
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 18:58   #11
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ha,tip je imao 18k plaće,to baš nije plaćica za naše pojmove...

Sve ovisi koliko je žena imala,tj. ima primanja i koliko su trošili,te kakvo imje stambeno pitanje...ako nemaš kredit za stan i auto,već si skoro 5k kn u plusu,naravno,ovisno o veličini stana i auta...ako ništa,min. 3k štediš na tome,uzeo sam 5k kao neku "srednju" vrijednost...
cura mu ima preko 7000 plaću, žive u stanu od države (kao zastupnik) kad je u zg, nema kredit za auto....ima ekstremno jeftinu hranu u saboru....dakle za ostalo je njima dvoje ostalo preko 15 000 kn i još može staviti 10 000 na stranu....ljudi moji, pa tako bi se trebao svatko ponašat.

idijot koji je 4 godine u saboru i nakon toga ne može prikazat ušteđevinu je....well sick in the head
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 20:09   #12
Kako je uštedio milijun kuna,postoji institucija pa neka izvoli ispitati.
Mene zanima hoće li Bračanin uspjeti srediti popis birača?
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 20:17   #13
Ha,što češ ako je čovijek škrtica,a k tome i Bračanin(neka se žitelji ne uvrijede,na sarkazmu,molim)pa si, izbunkerira u šuplju čarapu?Samo bi,dobro bilo kada bi i meni čarobnu formulu otkrio,ma da mi je još samo jednom dok sam živa,barem iz minusa svoga izaći.
nikolinaviolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 00:04   #14
Quote:
nikolinaviolina kaže: Pogledaj post
Ha,što češ ako je čovijek škrtica,a k tome i Bračanin(neka se žitelji ne uvrijede,na sarkazmu,molim)pa si, izbunkerira u šuplju čarapu?Samo bi,dobro bilo kada bi i meni čarobnu formulu otkrio,ma da mi je još samo jednom dok sam živa,barem iz minusa svoga izaći.
Carobna formula je imat placu od 18 000 kn.
lostcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 02:27   #15
šta se svi zadnje vrime pine oko čovika, bgt uščuvan ka i svaki bračanin, još kad se uzme u obzir koliku zastupničku plaću ima, ili bolje reć plaće, ima i onu menadžersku ako se ne varam. valjda je čudno to šta je uštedio a nije kupova bmw-e od 4 milje ka sanader ili umjetnine ka seka i braco.....
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 02:33   #16
meni je on ko nekakav lutak.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 03:24   #17
Bože zlonamjernih li ljudi !!! Gdje smo bili kad su izglasavane tolike plaće političara? Bio je rat, ali neka njima, naši su ! A sad bi grintali i pljuvali čovjeka. Klikni kalkulator i računaj i možeš temu zaključat.

Čovjek imao plaću 18500 kn X 48 mj = 888 000. Nije uštedio milju, nego 680 000. Nešto je imao od ranije. Dakle potrošio 208 tisuća : s 48 mj. = 4 333 kn mjesečno ! Žena mu zarađivala oko 7 000 X 48 = 340 000. Čitajte !U redu? U redu !
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 06:05   #18
Quote:
NOVH kaže: Pogledaj post
Kako je uštedio milijun kuna,postoji institucija pa neka izvoli ispitati.
Mene zanima hoće li Bračanin uspjeti srediti popis birača?
NOVH. Sad kad je prošao referendum sad će se srediti popis birača.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 08:05   #19
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Bože zlonamjernih li ljudi !!! Gdje smo bili kad su izglasavane tolike plaće političara? Bio je rat, ali neka njima, naši su ! A sad bi grintali i pljuvali čovjeka. Klikni kalkulator i računaj i možeš temu zaključat.

Čovjek imao plaću 18500 kn X 48 mj = 888 000. Nije uštedio milju, nego 680 000. Nešto je imao od ranije. Dakle potrošio 208 tisuća : s 48 mj. = 4 333 kn mjesečno ! Žena mu zarađivala oko 7 000 X 48 = 340 000. Čitajte !U redu? U redu !
Bože moj kako je sve jasno i transparentno kada su naši na vlasti.
__________________
Posebno važno primijetiti je da je ovaj rezultat ostvaren unatoč silnoj antipropagandi koja se vodila praktički svim sredstvima uz asistenciju velike većine hrvatskih medija.
teljig is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 08:15   #20
ovo može samo hrvatski jal. ako si štedljiv ne valjaš,ako si rastrošan ne valjaš, ako si bogat lopov si,ako si siromašan nesposoban si.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.