Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 22:03   #2041
Quote:
LadyM* kaže: Pogledaj post
Može li mi netko tko je nedavno bio u Hair by Ivy reći iskustva?
Konkretno, sviđa mi se njihov način bojanja i kako im to izgleda na slikama, ali me strah da mi ipak ne uspiju napraviti ono što želim (već mjesecima, pa i duže, ganjam željenu boju sa svojom dugogodišnjom frizerkom i unatoč mojem naglašavanju da ne želim narančasti ili žuti odsjaj uvijek ga dobijem - boja kose je smeđa, na vrhovima svijetlije, kao na plavo bi trebalo vući a na suncu je narančasto).
Uglavnom, jesu li sposobne frizerke tamo stvarno izvući iz kose ono po šta klijentica dođe i za koliko novaca otprilike?
Kosa mi je do polovice leđa, trebala bi dakle šišanje vrhova, bojanje izrasta i željeno posvijetljivanje.
Ja sam bila nedavno i nahvalila sam tu Hair by Ivy. Pročitaj zadnjih par stranica. Nisam jedina
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 07:50   #2042
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
Ja sam bila nedavno i nahvalila sam tu Hair by Ivy. Pročitaj zadnjih par stranica. Nisam jedina
Vidjela sam, no ne spominju se baš cijene, a to me prvenstveno zanima jer ipak nemam namjeru prepapreno platiti, zato sam pitala ima li netko vise iskustva s njima pa jel zna možda koliko bi otprilike mogla platiti to što želim.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 08:50   #2043
Quote:
LadyM* kaže: Pogledaj post
Vidjela sam, no ne spominju se baš cijene, a to me prvenstveno zanima jer ipak nemam namjeru prepapreno platiti, zato sam pitala ima li netko vise iskustva s njima pa jel zna možda koliko bi otprilike mogla platiti to što želim.
misliš na onaj u kačičevoj?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 14:45   #2044
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
misliš na onaj u kačičevoj?
U Zagrebu sam povremeno pa se baš ne snalazim tako dobro, no adresa koja im stoji na fb je Maksimirska cesta 37
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 18:38   #2045
napisala sam ja cijenu.
270 ili 280 kn za pramenove, preljev i frizuru (valovi). nisam se šišala
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 00:33   #2046
Preporuka za farbanje smeđe kose, sisanje i feniranje, srednja duljina. Cijena do 250 kn. I da zna pofarbati u lijepu smedu i osisati stepenasto da ne izgledam štengasto, jadno, ofucano. Prednost oko centra, recimo zapadni dio grada mi nikako ne paše. Koliko bi me izašlo u oz-u, ako je netko bio pa da zna iz prve ruke?
Da li je netko bio u beauty centar in-u preko puta av malla i da ste se farbale farmavita bojama? Molim iskustva.
Tnx.
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:21   #2047
Moze li mi netko preporuciti salon koji radi dobar flamboyage ili balayage, jer mi je najveca nocna mora da cu izac iz salon s crtom izmedu dvije boje kose, i ako se sjecate kolika je bila cijena? (u Zagrebu)

Zadnje uređivanje MA2008 : 04.06.2015. at 10:40.
MA2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 13:48   #2048
I ja preporučam Ivy's. Samo što imam dojam da su cijene malo više nego što se tu piše, ili je stvar u tome da ja imam dosta dugu i gustu kosu... Bila sam baš pred koji dan pa je friška info, pramenovi (uz korištenje olaplexa), preljev i frizura (šišala se nisam) su me ispali oko 550kn. Ali posao je zaista vrhunski odrađen, pa nekako zažmirim na cijenu...

Jako mi se sviđa što mi njihovi pramenovi djeluju nekako fino, sofisticirano, nema grubih prijelaza i tonovi su prekrasni, hladni, ni traga žutilu... I rađeni su na po meni vrlo zahtjevnoj podlozi, kosi koja je nekoliko godina farbana u tamnosmeđe.

Što se tiče olaplexa - ja ne vidim taaako veliku razliku ni poboljšanje kose kao što neke cure pišu, pa nisam sad tako oduševljena, ali moja kosa je i bila u dobrom stanju i u takvom je i ostala. Budući da mi je blajh dugo stajao na kosi, za očekivati bi bilo da je malo ošteti, no izgleda da ju je dobro zaštitio. U svakom slučaju može samo pomoći. Samo se pripremite na malo dulje sjedenje u salonu jer on usporava djelovanje pa blajh mora malo dulje stajati (tako su mi rekli), a onda još ide i olaplex njega koja stoji neko vrijeme... Ja sam izašla za 4 sata, ali ful zadovoljna pa nije bed.
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 13:58   #2049
Ja preporučam Ivy's u Kačićevoj. Bila sam do sada već dva puta i stvarno sam više nego zadovoljna. Stvarno su majstori.
Catus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 12:13   #2050
Quote:
teaa0612 kaže: Pogledaj post
ima li netko da se sisao na long bob sta je sad in? razmisljam o Teuti ili Ruži zbog njihovih slika na instagramu i facebooku... Sisala bi se kako ima Lucija iz Ruže, zna li netko okvirno cijene, znaci samo za sisanje i fen, na forumu su uglavnom cijene za farbanje?

ako netko jos ima dobru preporuku za sisanje u Zg, slusam
Cca 300 kn, ako odbiješ maska tretman koji ti je 100 kn.
__________________
''This morning, with her, having coffee.'' Johnny Cash, when asked for his definition of paradise.

''I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.'' Oscar Wilde
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 12:15   #2051
Btw koje su cijene u Ruži, imam osjećaj da je Teuta u rangu sa bivšom šeficom kad govorimo o cijenama.

Iako sam apsolutno svašta čula o etici rada u Ruži, ne bih se složila da je Teuta preuzela i taj dio job-a.
__________________
''This morning, with her, having coffee.'' Johnny Cash, when asked for his definition of paradise.

''I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.'' Oscar Wilde
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:13   #2052
Vratila sam se nekoliko stranica unazad i vidjela preporuke za hair by ivy i long&short. Kod jednih i kod drugih bi me farbanje srednje duge kose sa šišanjem i fen frizurom ispalo oko 350 kn.
Koliko bi me izašlo u royalu (središće)? Vidim da ima dosta zadovoljni forumasica, a ne mogu ih dobiti na mob.

Zadnje uređivanje Ruby Red Lips : 05.06.2015. at 15:43.
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 17:11   #2053
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Vratila sam se nekoliko stranica unazad i vidjela preporuke za hair by ivy i long&short. Kod jednih i kod drugih bi me farbanje srednje duge kose sa šišanjem i fen frizurom ispalo oko 350 kn.
Koliko bi me izašlo u royalu (središće)? Vidim da ima dosta zadovoljni forumasica, a ne mogu ih dobiti na mob.
Farbanje, šišanje i frizura za poludugu kosu je 380kn.
Genijalno rade, preporučujem!
Farfalla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 17:22   #2054
Ok, ja sam tek sad skuzila da su Ivy's i Hair by Ivy dva različita salona. XD Moje preporuke i komentari odnose se na Ivy's kod Britanca, u ovom drugom salonu nisam bila...
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:58   #2055
Quote:
CocoRocha kaže: Pogledaj post
Iako sam apsolutno svašta čula o etici rada u Ruži, ne bih se složila da je Teuta preuzela i taj dio job-a.
Na što misliš?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 09:54   #2056
Pozdrav cure, zanima me je li se netko šišao u GT salonu u Maksimirskoj? Kakva su iskustva? Hvala
rorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 17:58   #2057
Ima li tko iskustva sa salonom Manulea u Garićgradskoj na Trešnjevci? Imaju dobru ponudu, zanima me šišanje vrućim škarama. Nisam našla ništa o tom salonu. Ili može preporuka za vruće škare u ZG i okolici, netko tko zna dobro sa tim
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:45   #2058
ćao cure. ne čita mi se čitava tema, a voljela bih porazgovarati o frizerima. prvo me zanima, zna li itko gdje mogu u zagrebu dobiti plavu kosu BEZ PRELJEVA, odnosno postoji li još koji salon u kojem ću dobiti nijansu koju želim, farbanjem? čini mi se da je taj preljev vrlo unosna stvar. platim bojanje kose/izrasta, i platim preljev. nakon dva tjedna kad se preljev ispere, trebala bih opet frizerki ili stisnut guzicu i hodat okolo žuta do sljedeće plaće, budući da su cijene takve kakve jesu. farbala sam se i doma sama, i uvijek sam postizala bojom lijepo izjednačenje ofarbanog izrasta s ostatkom već obojane kose. zašto frizerke to ne mogu/ne žele napraviti?
musiq is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 14:52   #2059
zavisi kakav ti je pigment. no, ako tvrdiš da si sama tako postizala, onda ideš kod krive frizerke. ja imam i crveni pigment no nikad mi preljev nisu stavljali.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 15:31   #2060
imam crvenkasti, i jasno mi je da idem kod krive frizerke. s tim da bi to značilo da je nekoliko zadnjih krivo, jer mi sve stavljaju preljev pravdajući se da su današnje boje preblage
musiq is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.