Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2014., 16:30   #101
Quote:
Harvey_1 kaže: Pogledaj post
A D. I. Stier? Kako je M. Petir perspektivnija od njega? Stier je nas najbolji europarlamentarac, ako gledas iz desnije pozicije. Desne konzervativnije, ne ove blize centru.
Marijana Petir je po mojem mišljenju perspektivnija od Stiera. Kao prvo, dobila je dva mjesta u odobrima i jedno zamjeničko, što govori da je EPP stala iza nje. EPP je Stiera stavila malo "sa strane". Kao drugo, Stier je u svoje stranci "na ledu", a Marijana Petir je doslovno spasila HSS od propasti i u stranci se čuju sve glasniji uzvici da ona mora biti nova predsjednica stranke (izabrana legalno na prvoj izbornoj skupštini po principu jedan član, jedan glas). Treće, Stier je dobio daleko manje preferencijalnih glasova od Marijane Petir što također govori o odnosu snaga.
IGP is offline  
Old 09.07.2014., 17:12   #102
Pučani ako se ne varam su eurounitaristi, po njima Hrvatska ni ne treba postojati, svi bi mi bili europejci, jedan narod jedan jezik jedna kultura.

Ja pak mislim da EU ne treba postojati, to je neoliberalna tvorevina (slikovito rečeno sotonsaka tvorevina za porobljavanje europskih naroda!), Zemlja će biti pumo bolje mjesto za boravak, kada sve nacije (države) budu suverene!

A Plenković mi je kao i Kolinda, nikakve veze s Hrvatskom nemaju, tipični činovnici koji rade u interesu svojih gazda!

Plenković je sudjelovao u pregovorima za EU, bolje reći izvršavao ucjene i što smo dobili? On sebi ispregovarao fotelju, a ja manju plaću, veće cijene, dodatni strah za egzistenciju, ma svaka mu čast na takvim pregovorima.

A i od Štera sam čuo na svoje uši, kako je rekao da se zajedno sa Jadrankom zalagao za predaju Savudrijske vale ili kako oni to zovu "deblokadu pregovora" sa EU!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 09.07.2014., 17:22   #103
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pučani ako se ne varam su eurounitaristi, po njima Hrvatska ni ne treba postojati, svi bi mi bili europejci, jedan narod jedan jezik jedna kultura.

Ja pak mislim da EU ne treba postojati, to je neoliberalna tvorevina (slikovito rečeno sotonsaka tvorevina za porobljavanje europskih naroda!), Zemlja će biti pumo bolje mjesto za boravak, kada sve nacije (države) budu suverene!

A Plenković mi je kao i Kolinda, nikakve veze s Hrvatskom nemaju, tipični činovnici koji rade u interesu svojih gazda!

Plenković je sudjelovao u pregovorima za EU, bolje reći izvršavao ucjene i što smo dobili? On sebi ispregovarao fotelju, a ja manju plaću, veće cijene, dodatni strah za egzistenciju, ma svaka mu čast na takvim pregovorima.

A i od Štera sam čuo na svoje uši, kako je rekao da se zajedno sa Jadrankom zalagao za predaju Savudrijske vale ili kako oni to zovu "deblokadu pregovora" sa EU!
Zato je dobro da RH kao zastupnicu u Europskom parlamentu ima Marijanu Petir koja je praktična katolkinja, Hrvatica, domoljubna svjesna, poštena i odgovorna, a povrh svega znati će se i u takvim uvjetima izboriti za hrvatske interese. Ne zaboravimo da se upravo ona suprotstavila prodaji hrvatskih voda, koju su zahtijevali globalni centri moći.
IGP is offline  
Old 09.07.2014., 18:29   #104
Slazem se s argumentiranim, nisam mislio nista lose za M. Petir, a cinjenica jest da je Stier pomalo sa strane jer ne upada sasvim u sablonu pucana po mom misljenju. Desniji je on ipak.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Harvey_1 is offline  
Old 09.07.2014., 20:02   #105
U svakom slucaju me veoma veseli da gospodin Plenkovic, predsjednik odbora za vanjsku politiku Europskog parlamenta ima na svojoj listi prioriteta ravnopravnost Hrvata Bosne i Hercegovine!!!
Objava te zadace obecava, veseli i stabilizira!!!
lea* is offline  
Old 11.07.2014., 02:04   #106
Quote:
lea* kaže: Pogledaj post
U svakom slucaju me veoma veseli da gospodin Plenkovic, predsjednik odbora za vanjsku politiku Europskog parlamenta ima na svojoj listi prioriteta ravnopravnost Hrvata Bosne i Hercegovine!!!
Objava te zadace obecava, veseli i stabilizira!!!
plenković je političar-profesionalac. nema taj emocija ni prema svojoj domovini i narodu, a kamoli da se od njega mogu očekivati neki iskreni napori za ovo ili ono. na svoju listu prioriteta on je nešto morao napisati. to će u pravilu biti ono što pretpostavlja da raja želi čuti. baš me zanima koliko će oko ravnopravnosti hrvata u bih tijekom svoga mandata uopće pokušati pokrenuti (jer ne dvojim da napraviti neće ništa).
džonson is offline  
Old 09.09.2014., 11:12   #107
" Istaknuo je da se danas šalje jasna politička poruka kolegama u Kijevu: kao novoizabrano izaslanstvo, želimo izraziti svoju solidarnost s njima te smo spremni podržati "europski izbor" ukrajinskog naroda. Podsjetivši na neprihvatljivost nelegalne i nelegitimne aneksije Krima, Plenković je osudio aktivnosti koje poduzimaju ruske postrojbe na istoku Ukrajine jer one prijete teritorijalnom integritetu, suverenitetu i neovisnosti Ukrajine. "

http://www.andrejplenkovic.com/artic...va-eu-ukrajina
Frasier is offline  
Old 09.09.2014., 11:15   #108
Quote:
Frasier kaže: Pogledaj post
" Istaknuo je da se danas šalje jasna politička poruka kolegama u Kijevu: kao novoizabrano izaslanstvo, želimo izraziti svoju solidarnost s njima te smo spremni podržati "europski izbor" ukrajinskog naroda. Podsjetivši na neprihvatljivost nelegalne i nelegitimne aneksije Krima, Plenković je osudio aktivnosti koje poduzimaju ruske postrojbe na istoku Ukrajine jer one prijete teritorijalnom integritetu, suverenitetu i neovisnosti Ukrajine. "

http://www.andrejplenkovic.com/artic...va-eu-ukrajina
Što se on ima petljati u odabir Ukrajinaca, Ukrajinci su bez rata došli do suvereniteta, čak su i Krim dobili (koji je u sastavu Ukrajine od nekoh 50tih godina), njih je EU uvalia u rat i njihovi najkorumpiraniji političari.

Meni je isto žao Ukrajinskog naroda, smatram ih prijateljskim narodom, ali moraju i oni shvatiti kakva je EU, da je EU sotonska organizacija na nivou bivšeg CCCP-a, samo u janjećoj koži.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 09.09.2014., 11:17   #109
Quote:
džonson kaže: Pogledaj post
plenković je političar-profesionalac. nema taj emocija ni prema svojoj domovini i narodu, a kamoli da se od njega mogu očekivati neki iskreni napori za ovo ili ono. na svoju listu prioriteta on je nešto morao napisati. to će u pravilu biti ono što pretpostavlja da raja želi čuti. baš me zanima koliko će oko ravnopravnosti hrvata u bih tijekom svoga mandata uopće pokušati pokrenuti (jer ne dvojim da napraviti neće ništa).
Čisti karijerista, on je kumovao ovakavim nepovoljnim pregovorima s EU.

Ali ajd, još smo dobro i prošli u EU, kad vidim što Ukrajini rade!

Ali mogli bi i mi očekivati sličnu sudbinu, kad naše nezaposlene budu slali na istočnu frontu...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 09.09.2014., 11:39   #110
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Čisti karijerista, on je kumovao ovakavim nepovoljnim pregovorima s EU.

Ali ajd, još smo dobro i prošli u EU, kad vidim što Ukrajini rade!

Ali mogli bi i mi očekivati sličnu sudbinu, kad naše nezaposlene budu slali na istočnu frontu...
Generale, mislim da je imenovanje Plenkovica na to misto dobra stvar i da ce covjek bar nesto pokusati.....
U takvim organizacijama stvari idu mic po mic, i kako ti zamisljas da su mogli,
ala budale Seselja jebat im mater na pregovorima....(on na sudu)...

Sta su trebali najavit rat Italiji oko ZERPA.....drugo nije islo.
Pa vidis kroz povjest koju mi snagi imamo bolje reci nikakvu nemamo....
ali barem su neki nasi ljudi tamo....pa da i malo naprave dobro je....

Vezano uz ovo oko Bosne i da ne rade nista,nemogu sad nac tu emisiju,
al negdi sam nasao gostovanje Dodika u neku srpsku emisiju......(ako nadjem stavit cu ti da vidis sta covjek govori)...da pokusam u par recenica:
Quote:
U pocetku je stalno bilo Hrvati i Muslimani kontra Srba....i morali smo nesto mjenjati jer je EU uvjek stala na njihovu stranu(prica o vremenu od kada je on na vlast)...
Sta sam napravio,pa stvorio strateski dogovor sa Hrvatima,rekavsi da sam za 3 ENTITET i uistinu sam bio na njihovoj strani,isto tako su se i Hrvati drzali dogovora i te stvari stimaju.
BITNO: RH se nije smijela mjesati u politiku BH radi toga sta bi ih EU optuzila za mjesanje ali i vlast RH je shvatila da je republika srpska zalog za bolju poziciju Hrvata i nisu nas napadali......

E sad sada RH igra binu ulogu jer nastupa kao EU drzava i bori se za prava Hrvata(spominje neku rezoluciju EU oko prava Hrvata), sada je situacija drugacija i Hrvatsko ucesce je drugacije i jace......
Pazi jedan Milorad kako prica, u emisiji koja je u Srbiji i neznaci mu nista sta god da kaze, i ako ko pogleda od nas bice preko interneta....(neznatno)

O tome ti govorim kako je bitno da neko od nasih bude u toj EU na nekim mjestima ma kako god ti to banalizirao...jer EU je nadjebavanje i uvik jaci moze nametnit svoj cilj, ovako se mogu provuci neke stvari i za nas bitne....
ne nesto puno al definitivno se da......

-A oko pregovora, da je ISUS bio pregovarac RH isto bi mu bilo........isto....
daju papir na potpis i to je to.....nazalost
realist is offline  
Old 09.09.2014., 12:03   #111
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Generale, mislim da je imenovanje Plenkovica na to misto dobra stvar i da ce covjek bar nesto pokusati.....
U takvim organizacijama stvari idu mic po mic, i kako ti zamisljas da su mogli,
ala budale Seselja jebat im mater na pregovorima....(on na sudu)...

Sta su trebali najavit rat Italiji oko ZERPA.....drugo nije islo.
Pa vidis kroz povjest koju mi snagi imamo bolje reci nikakvu nemamo....
ali barem su neki nasi ljudi tamo....pa da i malo naprave dobro je....

Vezano uz ovo oko Bosne i da ne rade nista,nemogu sad nac tu emisiju,
al negdi sam nasao gostovanje Dodika u neku srpsku emisiju......(ako nadjem stavit cu ti da vidis sta covjek govori)...da pokusam u par recenica:


Pazi jedan Milorad kako prica, u emisiji koja je u Srbiji i neznaci mu nista sta god da kaze, i ako ko pogleda od nas bice preko interneta....(neznatno)

O tome ti govorim kako je bitno da neko od nasih bude u toj EU na nekim mjestima ma kako god ti to banalizirao...jer EU je nadjebavanje i uvik jaci moze nametnit svoj cilj, ovako se mogu provuci neke stvari i za nas bitne....
ne nesto puno al definitivno se da......

-A oko pregovora, da je ISUS bio pregovarac RH isto bi mu bilo........isto....
daju papir na potpis i to je to.....nazalost
Možemo mi sad pričati i ovo i ono, ali očito je da je našim političarim trebala EU, a mi ćemo je samo masno plaćati, izrvano članarinama i neizravno odricanjem od vlastite proizvodnje i ovo je neoboriva istina.

Ja bi ivše volio da smo u Hrvatskoj poduplali proizvodnju, nego što smo ušli u EU.

Ali kao što si i rekao, da je sam Isus bio pregovrača, ne bi puno bolje prošli, jer je EU smišljena od strane najbogatijih da budu još bogatiji na temelju rušenja nacionalnih granica i rušenja nacionalnih interesa.

Globalizaciji je najveći naprijatelj osviještena nacija i zato imamo udar na RKC tzv. pravima manjina, jer kad bi pala RKC, lako bi se oni obračunali s ovim narodom, političari su i onako već kupljeni, a Hrvatska prodana!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 09.09.2014., 12:30   #112
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Možemo mi sad pričati i ovo i ono, ali očito je da je našim političarim trebala EU, a mi ćemo je samo masno plaćati, izrvano članarinama i neizravno odricanjem od vlastite proizvodnje i ovo je neoboriva istina.

Ja bi ivše volio da smo u Hrvatskoj poduplali proizvodnju, nego što smo ušli u EU.

Ali kao što si i rekao, da je sam Isus bio pregovrača, ne bi puno bolje prošli, jer je EU smišljena od strane najbogatijih da budu još bogatiji na temelju rušenja nacionalnih granica i rušenja nacionalnih interesa.

Globalizaciji je najveći naprijatelj osviještena nacija i zato imamo udar na RKC tzv. pravima manjina, jer kad bi pala RKC, lako bi se oni obračunali s ovim narodom, političari su i onako već kupljeni, a Hrvatska prodana!
Sve sta ti napises potpisujem 100000 puta,svaki tvo post.
Itako bi trebalo biti.....ali nazalost nece!!!
Iz vise razloga....

Pogledaj sad par stvari, imamo sad te kvote;
-lozu do 2015-16 NESMIS SADIT----Francuzi nedaju
-ZERP nesmis proglasit--Talijani nedaju
-Tunu,koju i mozemo proizvest pukli su malu kvotu
-secer sta smo sa 3 secerane mogli nesto---kvota---sad rade nasi priko Srbije--isto nama neda EU
-e sad mljeko koje nemozemo ispunit imamo veliku kvotu---da bi svaka nasa krava imala 15 sisa nemoze namust

To ti je to......

A da zavrsim sa jednom pricom sta mi je pricao kolega iz vojske:
-Proizvodili su obiteljski male-srednje brodove i dobro to islo, biznis ka biznis u jednom momentu ako ga ne prosiris,pocne padati.
I oni odlucili napravit studiju za kredite i stvarno pokazao se kao vrlo visoko isplati projekt. Vise ljudi, nova tehnologija, odredjeno trzisste i odu u banke.
E tu pocine SEX.....prva banka odbijanje....druga banka odijanje...treca banka odbijanje.
Oni u cudu!!!!Sta se dogadja A SVI HVALE PLAN...i slazu se da je to dobra ideja.......
On vec popizdio i dolazi u jednu od banaka i trazi kredit za PORŠEA....kaze sluzbenik MOZE, evo vam formulari,donesi neke sitne papire i dobit cete za par dana......
ZALJUCAK i sam izvlacis(neformalno mu je jedn kolega i rekao u banci)...ako ces uvest i kupovat strane proizvode sta ti treba----ako ces ti biti konkurencija EU ekipi to NEMOZE.....

To je situacija koju svi mi tu znamo,i kako se moze bar nesto poboljsati
ja jedino vidim da su neki nasi ljudi tamo i da bar imaju i malo nacionalne pripadnosti da im je stalo nesto napraviti......pa bio to Plenkovic,Stier,Picula ili Vuljanic.....

Tako je kako je......na njima je loptica,ili je oce vratit ili nece....a glavom kroz zid i sam znas da neide......
realist is offline  
Old 09.09.2014., 13:33   #113
Samo jedna rečenica na temi: Ljigavi, odvratni, eurofilni karijerist...


Da ga Karamnarko šutne iz stranke možda bi i razmislio da glasam za HDZ...

Tek nesto manje odvratan od Vesne Pusić, Željka Jovanovića...

FUUUUUJ...
IscoAlarcon is offline  
Old 09.09.2014., 13:46   #114
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
...
On vec popizdio i dolazi u jednu od banaka i trazi kredit za PORŠEA....kaze sluzbenik MOZE, evo vam formulari,donesi neke sitne papire i dobit cete za par dana......
ZALJUCAK i sam izvlacis(neformalno mu je jedn kolega i rekao u banci)...ako ces uvest i kupovat strane proizvode sta ti treba----ako ces ti biti konkurencija EU ekipi to NEMOZE.....
......
Sve je ovim rečeno!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 09.09.2014., 14:00   #115
evo mali kuriozitet, priča se po gradu da će plenković uskoro postati otac.
kotulica is offline  
Old 09.09.2014., 14:27   #116
sposoban diplomat. nije blamaža za hrvatsku kao što mnogi drugi jesu.
Cocksmith is offline  
Old 09.09.2014., 14:32   #117
Quote:
Frasier kaže: Pogledaj post
" Istaknuo je da se danas šalje jasna politička poruka kolegama u Kijevu: kao novoizabrano izaslanstvo, želimo izraziti svoju solidarnost s njima te smo spremni podržati "europski izbor" ukrajinskog naroda. Podsjetivši na neprihvatljivost nelegalne i nelegitimne aneksije Krima, Plenković je osudio aktivnosti koje poduzimaju ruske postrojbe na istoku Ukrajine jer one prijete teritorijalnom integritetu, suverenitetu i neovisnosti Ukrajine. "

http://www.andrejplenkovic.com/artic...va-eu-ukrajina

Da je normalan čovjek i prijatelj ukrajinskog naroda i da mu je stalo do teritorijalnog integriteta ukrajine, rekao bi da je spreman podržati svaki izbor ukrajinskog naroda.

Ovako podsjeća na hrpu međunarodnih činovnika koji su karijere gradili na hrvatskoj krvi za vrijeme domovinskog rata.

Toliko me iritira kada hrvatski političar popuje ukrajinskom narodu o europskom putu da bi najradije pokrenuo referendumsku inicijativu da istupimo iz eu i zatražimo prijem u euroazijsku uniju.

Kao da nismo jeli europska govna kao prilog četničkim granatama.
__________________
Boreći se za te i za dom ko lavić
Kao prethodnik mu slavni Berislavić
vitez teutonac is offline  
Old 09.09.2014., 15:05   #118
ja umirem od smijeha kad su plenković i bronzanica na televiziji i kad odgovaraju na pitanja novinara.

to njihovo kolutanje očima, pristojno zgražavanje plenkovića na ono što bronzanica govori i način na koji nastupa, čekanje svog reda kako bi joj replicirao, bronzanicino pjenjenje na replike plenkovića i tako to.

jako zabavno.

plenković je u odnosu na bronzanicu space shutle.
kotulica is offline  
Old 09.09.2014., 15:58   #119
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
sposoban diplomat. nije blamaža za hrvatsku kao što mnogi drugi jesu.
Upis na svoje misto....niti malo ga se necemo sramit....
Kamo srice da je vise takvih,skolovanih koji znaju par jezika
i koji znaju ka jegulja plovit tim vodama eu birokracije...

Kamo srica....ako neko misli da tamo mogu opstat
tipovi ala pokojnog Rodje ili Djodana grdno onda nema pojma o pojmu....

Neki dan je jedan kolega rekao,diplomat kada ti jebe mater to radi sa stilom i osmijehom i ne ljutis se, ko moze tako to je to.....taki nam trebaju.....
Sta vise to bolje......

Proslo vise sakom od stol......
realist is offline  
Old 09.09.2014., 16:22   #120
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Upis na svoje misto....niti malo ga se necemo sramit....
Kamo srice da je vise takvih,skolovanih koji znaju par jezika
i koji znaju ka jegulja plovit tim vodama eu birokracije...

Kamo srica....ako neko misli da tamo mogu opstat
tipovi ala pokojnog Rodje ili Djodana grdno onda nema pojma o pojmu....

Neki dan je jedan kolega rekao,diplomat kada ti jebe mater to radi sa stilom i osmijehom i ne ljutis se, ko moze tako to je to.....taki nam trebaju.....
Sta vise to bolje......

Proslo vise sakom od stol......
Inače su eu diplomati poznati po svojoj učinkovitosti.
Zato je rat u Hrvatskoj i trajao tričavih 7 godina i odnio preko 15 000 života.

A evo i stanje u susjednoj bih ti daje za pravo. Pravi diplomatski podvig!

Da nije bilo eu diplomata vjerojatno bi bili u situaciji da netko drugi bira predstavnika konstitutivnom narodu, možda bi se i tenkovima ulazilo u banke a sasvim sigurno Hrvati nebi imali tv kanal na svom jeziku.
__________________
Boreći se za te i za dom ko lavić
Kao prethodnik mu slavni Berislavić
vitez teutonac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.