Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2010., 02:39   #1
Fotoknjige

da li je netko izradjivao fotoknjige preko tiska (http://foto.tisak.hr/)?
ako da, kako ste zadovoljni kvalitetom i koliko se dugo ceka da knjiga stigne na kiosk?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:01   #2
Nesanica?

Sve su iste: one iz DM-a, Mullera, Tiska... ne znam jel ima još gdje. Sve su Cewe.
Mi smo radili već par puta, uglavnom u DM-u i odlične su nam
Kvaliteta je super. Mi smo uglavnom uzimali velike s mekanim koricama, s tim da su te korice poprilično čvrste, a papir unutra je debel i gladak. Stane puno slika.
Po meni, vrijede svake kune. Možeš si super posložiti slike unutra, ubacit tekstove, baš bude fora.

Uglavnom uzmem u DMu jer vrebam kad je akcija, a i iskoristim i onaj bon od 25 % popusta od skupljenih bodova.

Čeka se oko tjedan dana, često i manje.

Zadnje uređivanje Nature : 20.09.2010. at 08:43.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:19   #3
I meni su one jako zanimljive, ali nikako da ih narucim...
Da li je komplicirano sve to posloziti?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:28   #4
Nije ništa komplicirano!
skineš program s neta, odabereš format knjige i slažeš slike kako ti odgovara, klikneš na naruči i to je to!

ja sam naručila starcima za godišnjicu braka, u dm-u, uzela sam tvrdi uvez na foto papiru i ispala je predivna!
i to sam vrebala akciju kad je bilo na 33% sniženje, plus iskoristila sam onaj kupon od 25% na proizvod po izboru i 15% na cjelokupnu kupnju, tak da me ispala 150kn
obožavam dm i što dozvoljavaju zbrojiti sve te popuste! fakat se isplati!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:31   #5
Odlicne su te foto knjige. Mm i ja napravili jednu sa trudnickim slikama i bas smo zadovoljni. Nije tezak taj program za ubacivanje slika iako sam ja potrosila dosta vremena dok sam napravila sta i kako sam htjela jer ima dosta mogucnosti. I iskoristila sam onaj bon od 25% (dm) koji mozes za bilo koji artikl pa tako i za foto knjigu.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:34   #6
Ma ovo je super stvar, i sad vam je akcija u dm-u opet do 22.9. na fotoknjige i fotografije, ja baš jučer dala 400 fotki izraditi, a imam bar još toliko, ako ne i više...više od godinu dana nisam izrađivala, nije bilo kuna !

A kaj se knjiga tiče, dok sam ih skužila mi svima za rođendane za poklon dali napraviti, starcima od našeg vjenčanja, čak i svojoj kumi i sestri, ispalo me jeftinije nego da sam sve fotke izrađivala...šogiju sam čak dala izraditi prvu godinu njihovog klinca, ali od slika koje sam ja slikala...ne moram reći da je bio oduševljen, a inače je teško mu pogoditi poklon...
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 09:57   #7
Vidis, bas bi i ja mogla naruciti jednu mojima za Bozic. Mama stalno kuka kako nema slika od klinaca, pa bi ovo bilo super.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 10:42   #8
Quote:
Nature kaže: Pogledaj post
Nesanica?
aha, uzas
a dijete mi danas divlja od 6 ujutro bez spavanja

cure hvala na odgovorima
pogledala sam te iz dm-a (i slozila testnu), tiskov software mi je bolji (ima puno vise opcija koje mogu sama podesavati) tako da cu naruciti iz tiska - valjda ce biti ok

sad ju samo trebam sloziti
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 10:54   #9
Jel netko narucivao vec ovdje? www.fotoknjiga.hr

Ja sam vec par puta narucivala u njemackoj u drogeriji tipa DM me ispala 30 eura... a preko snapfish 45 eura... htjela bi sada jos jednu napraviti od djece pa razmisljam da ovdje narucim. kolike su cijene od prilike?

komplicirano nije, ali dugo traje... ubacivanje slike je brzo i jednostavno, ali onda da napravis "design" kakav hoces to traje dugo... i dok poredas slike.. Mi smo napravili album sa prvom godinom od L i mislim da sam sjetila 4 sata za kompom dok sam ih poredala kronoloski jer program je sve razbacao kad sam ih prebacivala nadam se da je ovaj nas softver pametniji
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:01   #10
Magg, oni koriste isti software kao i tisak i s njim sve mozes sloziti sama

mislim da su im i cijene tu negdje (ja sam se odlucila za tisak jer knjigu mogu pokupiti na kiosku)
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:05   #11
jesi vec narucila ili ces tek?
cijena me zanima..

ja cu narednih par dana to sve proucit i onda ili ovdje ili na njemackoj stranici narucit? bitno da npr. izabrati nekusliku kao pozadini... ili neke druge pozadine... i sl. stvarcice... ne svidjaju mi se one fotoknjige gdje samo slike naredas kao u fotoalbumima a pozadina je bijela.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:11   #12
tek budem, cekam da mi stignu neke fotke pa da slozim

nocas sam se malo igrala i stvarno je super, mozes izabrati pozadinu za svaku stranicu (npr stavis fotku preko cijele strane, posvijetlis ju i onda preko nje dodas okvir i ubacis istu tu fotku ali u originalu, mozes stavljati crno-bijele ili sepia filtere i sl), za svaku stranicu biras i izgled/polozaj i broj fotki (nisam te sve opcije skuzila kod dm-a)

samo si treba dati truda
ja sam skinula software s tiskovog sitea a na www.fotoknjiga.hr sam pogledala filmic s uputama
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:15   #13
e super, to je istotako gdje sam prije narucivala... takve ispadnu mrak mrak koje god nase vidio svi nisu mogli vjerovat da sam to sama napravila,a zbilja nije tesko samo sto traje neko vrijeme odlicno!
samo se treba za slike odlucit, imam ih mali milion, a htjela bih nekih 250-300 slika ubacit u knjigu.. uf..
kad narucis pliz napisi koliko si knjiga imala, koji format si knjige uzela i kolike te je ispala...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:22   #14
dogovoreno
kad mi stignu profi fotke od bebe krecem u akciju
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:46   #15
Gledam cjenik od DM-a za fotoknjige. Za svaku veličinu ima više opcija: fotoknjižica, mekani uvez, platneni uvez, tvrdi uvez. Koja je razlika? Mislim ako postoje fotoknjige s tvrdim, mekanim i platnenim uvezom, što je onda ova fotoknjižica koja se spominje? Ona je najjeftinija opcija. Malo me to zbunjuje!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:50   #16
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
tek budem, cekam da mi stignu neke fotke pa da slozim

nocas sam se malo igrala i stvarno je super, mozes izabrati pozadinu za svaku stranicu (npr stavis fotku preko cijele strane, posvijetlis ju i onda preko nje dodas okvir i ubacis istu tu fotku ali u originalu, mozes stavljati crno-bijele ili sepia filtere i sl), za svaku stranicu biras i izgled/polozaj i broj fotki (nisam te sve opcije skuzila kod dm-a)

samo si treba dati truda
ja sam skinula software s tiskovog sitea a na www.fotoknjiga.hr sam pogledala filmic s uputama
imas i kod DM-a te opcije
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:53   #17
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
imas i kod DM-a te opcije
nisam sve uspjela naci
a i razbacalo mi fotke po nekom svom redu (ako necu spavati ni nocas malo cu se poigrati s tim )

ovaj tisak/fotoknjiga.hr sam savladala pa sad drljam samo po tome
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 14:15   #18
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Gledam cjenik od DM-a za fotoknjige. Za svaku veličinu ima više opcija: fotoknjižica, mekani uvez, platneni uvez, tvrdi uvez. Koja je razlika? Mislim ako postoje fotoknjige s tvrdim, mekanim i platnenim uvezom, što je onda ova fotoknjižica koja se spominje? Ona je najjeftinija opcija. Malo me to zbunjuje!
Nisam gledala, al pretpostavljam da je to knjizica tipa format 20x15 cca. i sa mekanim uvezom za 20tak slika.... tako to obicno bude..
inace meni najljepse je platneni uvez, naprijed bude slika i naslov knjige.. ili tvrdi uvez sa slikom preko cijele stranice.. mekani uvezi su meni osobno bezveze jer se iskrivi za cas, nije dugotrajno
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 14:44   #19
ja sam naručivala u dm-a...super stvar...kvaliteta samo takva

..ja sam uzimala tvrdi uvez i super mi je što se mogu ubacivat stranice

ma i da iziđe malo skuplje .. opet lijepa je uspomena..
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 17:50   #20
jel narucio iko u medjuvremenu kod tiska ili ovih drugih? ja bi ovih dana za bozic narucivala... za bake i dide i za nas ovogodisnju...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.