Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 13:34   #841
Mi imamo omronov zuti i ni ne stavim mu tu igracku gore, on ju drzi u ruci
Gleda crtic i super podnosi to, a i inhalacija 2 do 3 ml koliko se stavlja unutra ne traje dulje od pet minuta
wrench is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 13:39   #842
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Hvala curke, Omronov sam gledala i na ovaj dječji (sa igračkom) može se eventualno kupit i maska za odrasle.
Ovaj Nebulflaem mi nepoznat..gledam slike, nekako mi puno priključaka...
NIKAKO nemoj djecji kupovati, pingvine i sl. Nebulflaem imamo mi i ima puno nastavaka ali u principu koristis samo maske. Ostalo su za asmaticare, za doziranje lijeka,samo za gornje ili donje disne putove. Uglavnom taj koriste u bolnicama/ambulantama. Mi smo ga kupili dok se jos moglo direktno od festte (u susjedstvu nam je) i tada je bio manji porez na medicinsku opremu pa je kostao manje od 400kn. Svakako Omronov onda kupi.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 14:13   #843
Quote:
wrench kaže: Pogledaj post
Mi imamo omronov zuti i ni ne stavim mu tu igracku gore, on ju drzi u ruci
Gleda crtic i super podnosi to, a i inhalacija 2 do 3 ml koliko se stavlja unutra ne traje dulje od pet minuta
Mi se inhaliramo samo sa 3% otopinom koja se dozira minimalmo 3 ml. Ali mililitrazu odredjuje doktor a ne mi sami.naravno. inhalacija traje sve skupa oko 10 minuta ako se inhalira 3 militra fizioloske.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 16:47   #844
Mi imamo omronov zuti i odlican je! Igracke su nam ok jer neki put se s njima zabavi ako nema reklama na tvu

I maska za odrasle nam ne treba jer nam je i ova djecja dovljno velika za nas
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:38   #845
Maska za odrasle nije bez razloga maska za odrasle

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 08:43   #846
Omron sam kupila ovdje http://www.medikor.hr/

Kad sam ja kupovala bio je najjeftiniji pa provjerite
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 10:37   #847
Mi smo kupili Omronov onaj mali ultrazvučni. Uvjet je bio da bude što tiši i da nije obavezno da maska mora ići na lice inače bolje da se ništa nije radilo. Ovo sa mikronima nam je bilo manje važno. Mnogi tvrde da je uber važno radi veze da li se tretiraju gornji ili donji dišni putevi no nama je bilo da il ćemo se inhalirati nekako ili nikako.
E sad, tih je da tiši ne može biti. Ne čuje se.
Može ići maska, ali mogu ga staviti bez maske sa nastavkom za usta ispred nosa bebe kada ona spava i na taj način sva ta maglica koja se stvara ide drito njoj u nos. Dodatni benefit je što može raditi u bilo kojem položaju. Znači beba zaspi na boku, vi ostavite inhalator da radi kraj nje. Naravno pratite šta se događa.
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:02   #848
Igor znas li mozda ima li za kupiti nastavak za usta posebno i aki nije problem /cijena koju ste vi platili?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:22   #849
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Maska za odrasle nije bez razloga maska za odrasle

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
A koja je razlika osim sta je malo veca? I tako smo dobili 2 maske, jednu vecu, jednu manju. Nema potrebe kupivat jos jednu.
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:24   #850
Mi smo nedavno kupili Rossmax-ov, cca 380 kn, garancija 2 god. Skroz je ok
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:40   #851
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Igor znas li mozda ima li za kupiti nastavak za usta posebno i aki nije problem /cijena koju ste vi platili?
Mislim da ima jer mi je teta tamo rekla da se sve da zasebno kupiti. Taj nastavak dođe standardno s inhalatorom
Što se tiče cijene - ona koja je tada bila aktualna a to je cca 900,00 kn. Sad vidim da je na akciji i sad je oko 800,00 kn.
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:10   #852
Hvala

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 10:18   #853
Mi kupili običan Omronov prije godinu dana -ima masku za djecu i za odrasle (pa je po meni puno bolji od onih žutih).
Najjeftiniji je u Farmaciji, oko 500kn, s tim da smo još bili kad je bila Žuta srijeda i popust 10% na Omron proizvode pa je ispao oko 450kn.
lukre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 09:45   #854
Sjetila me ova tema da sam proslo proljece dobro proucila onu temu na Zdravlju o inhalatorima i zapikirala si jedan model kojeg tad nisam nasla nigdje. Enivej, jucer uletila u ljekarnu (obnovili su zalihe pred zimu) i uzela mali Omron (c803) koji je zgodan jer ga muz moze nosit na put, a ima mu nastavak posebno za nos (on ima problema sa sinusima), a ima i maskicu za odrasle i djecu. I cijena je bila sa popustom oko 320kn, inace na webu pronalazim svuda preko 400 (cak i na njuskalu)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 20:38   #855
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Sjetila me ova tema da sam proslo proljece dobro proucila onu temu na Zdravlju o inhalatorima i zapikirala si jedan model kojeg tad nisam nasla nigdje. Enivej, jucer uletila u ljekarnu (obnovili su zalihe pred zimu) i uzela mali Omron (c803) koji je zgodan jer ga muz moze nosit na put, a ima mu nastavak posebno za nos (on ima problema sa sinusima), a ima i maskicu za odrasle i djecu. I cijena je bila sa popustom oko 320kn, inace na webu pronalazim svuda preko 400 (cak i na njuskalu)

U kojoj ljekarni si ga kupila? Inače znam da sam gledala da dođe preko 400 kn. Koliko je bučan? Ma moja mala inače stalno miče tu maskicu sa lica, kod dr., tamo onaj njihov je dosta bučan.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 22:04   #856
u rijeci na zametu kod lidla. nije bucan uopce jako, mali moze normalno gledati crtic uz njega (i ja televiziju ). jedino je nesto sporiji od ovih velikih, za 5ml fizioloske mu treba preko 15minuta

koliko se uopce fizioloske stavlja? u uputama to nigdje ne pise
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 22:14   #857
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
u rijeci na zametu kod lidla. nije bucan uopce jako, mali moze normalno gledati crtic uz njega (i ja televiziju ). jedino je nesto sporiji od ovih velikih, za 5ml fizioloske mu treba preko 15minuta

koliko se uopce fizioloske stavlja? u uputama to nigdje ne pise
Hvala na odgovoru. Za fiziolosku ne znam. Za sada smo kod doktorice se inhaliralu.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 22:21   #858
3 ml

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 22:58   #859
o 3 je super, to je 10 minuta. taman za jedan crtic
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 21:37   #860
ima tko ovaj https://www.babycenter.hr/proizvod/0...me-100-v2-4789
kakvi su?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.