Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2016., 22:46   #81




"Ostaviti sve iza sebe...(i onda) mir."

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 08.07.2016., 23:07   #82
Opa Yeni Kanbolat, isti David Hasselhoff, beğendim, jos malo boje kad nabaci...
Evo gledam Silsile, prvi dojam mi je da me podsjeca na emisiju Ashtona Kutchera, sve mi djeluje da nije stvarno. Nervoza odlicno prenesena od oboje, znoj na celu i frka.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 09.07.2016., 00:33   #83


aa Cagri napokon rekla sifru... Ne svidja mi se bez brade, neka pusti bar malo. Ali oplakah komentare na instagramu, te nema vise karizme, te necu vise da te pratim ako si bez brade. Boze sacuvaj ga i sakloni takvih..
Sad vise lici na bosa, ali ono kao u americkim filmovima.
SavNaz is offline  
Old 09.07.2016., 01:46   #84
Meni izgleda super, nesto potpuno novo, taman za nove uloge spremam... ta nece cijeli zivot kao Sefer izgledat, mada sam ja to ocekivala. Vrijeme je za nove stvari i zelim mu jos puno bolje uloge. Vrijeme je i za jednu glavnu vise, na ovoj slici mi bas izgleda kao za jedne takve

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 09.07.2016., 01:53   #85
Ethem i Ilker to su srca dva, imam utisak da mu se Ilker baš divi Ethem je oženjen ( što svakako nije u vezi Ilkerovog divljenja ) i žena mu se zove Meltem i ranije je pisao scenario za Ataberka



Da mi je videti Ethemov film o psu i dečaku

Pogledaj gde su ovo dvoje : psujemnajstrašnije: i posle "propuštam život" more mrš Ilker se baš primio na dron, patkica moja krofničasta detinjasta

Kanbolat sviđa mi se sviđa, mene je pak podsetio na Viggo Mortensena u Dva lica januara taj fazon . Sefer mu je doneo popularnost ali i gomilu manijaka da mu dišu za vrat

Black šta radi Cenk je li i dalje u ćošku, lep... da ti ovde odgovorim za Lovca, ne mogu više po temama od sad sam u bazi, knjigu nisam čitala ali film sam gledala, odličan je ,od onih što se gledaju jednom jer prosto i pored relativno srećnog kraja ,tematika je teška, videćeš ima scena kad on pomisli da ga je izgubio, pa ga traži ulicama, ide pesma Sami Jusufa...ubica

bhea poslednja je trajala 90 min ali 190 min prosek je 120 da se ne zavaravamo

Molim boga da sutra ne osvanu nove fotke, da mi se glava odmori
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.07.2016., 02:11   #86
Amin Red

A Cenk... nasmijala sam se cak na kraju eto jer sam vidjela neke slicnosti sa PK, sok, sve to, ali isto zaboga... isti... kako i nece biti kad 15. put umire, pozivio barem ko Poyraz da Bog da
Advokatica mi je bila fascinirajuca, flegma, ali su mi svi glumci uspjeli da prenesu emocije. Ocjena *****
I mene podsjeti na patkicu
Haj pogledacu ga onda, mada me je i ova knjiga i ona hiljadu sunaca pravo napatila i utukla.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 09.07.2016., 10:27   #87
Burcin na klaviru

https://www.instagram.com/p/BG--w1aR...by=poyrazworld

Nice

https://www.instagram.com/p/BGz0rGOx...by=poyrazworld

https://www.instagram.com/p/BHCAhKHB...by=poyrazworld

Bu ne ?! Neuspjeli tatoo ili nešto za potrebe uloge? I na onim fotkama s broda se vidi nešto ...

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 09.07.2016., 13:16   #88
Nemam pojma šta je to, videla sam da ima nešto na slikama sa broda ali nije mi se učinilo ovoliko veliko, kao dve zmijice koje se jure

Vide li ti profil sliku tog instagrama jeste ta faca, šteta što nije i građen kao "zalivski" tipovi oni su visoki i vitki

İlker Kaleli & Güntaç Özdemir - Ecel snimak je iz nekog kluba ovog Güntaça ne mogu da smislim, toliko mi je antipatičan , fino peva ali opet a i kakvo je to ime Güntaç međutim kad pusti Ilker onaj napukli glas sve postaje nebitno

Danas patkice nema , ima ženica sa svojim ženicama, znam sad i sa kim je na brodiću, to joj je rekla bih najbolja prijateljica Ozen, sa njima su se i na Cundi izležavali ali ja sam tada pomešala nju i Ozge i odstalo mi tako u glavi



Nije mu valjda uvalila sve ove žene na brod
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.07.2016., 16:19   #89
Sema



Srećan rođendan Emel
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.07.2016., 16:46   #90
Zar je moguć dan bez patkice?
Tbt od fotografa Ferhata Širina.




__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 10.07.2016., 12:41   #91




ajde patkice danas bi mogla a da se bućneš

Ovako bi sigurno meni život protekao sa njim, i ne bih žalila



Ova je prelepa

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 10.07.2016., 12:54   #92
Burcin Terzioglu - Kadın İsterse dizisi Kamera Arkası 2006 Buki kad je bio mali i zelen

Mislim da smo stavljali na temu ali u link zbog veličine a zaslužuje




Videla sam nešto slično za Oguz Ataya ( i za Sureyu, Uyara)



__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 10.07.2016., 14:21   #93
Dalaman aerodrom, esu li pošli ili došli i od kada je ne znam ali sad je puštena u etar



ok patkice, brada dovoljno-skoncentrišimo se na kosu ( koja je dobila neke zlataste niti od sunca )

Buki se ogrnula ladno joj
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 10.07.2016., 15:59   #94
Red pa gdje pronadje ovu patkicu sto cijedi gace hahaha pa ti imas nepresusan izvor inspiracije, pitam se sta nas jos ceka

Jucer umalo sunce, more i ja, al kad si zensko i imas jednom mjesecno onog oyunbozana bilo je hlad, Oğuz Atay i ja, al meni dobro

Aaaaa vidi Buki, gledala sam ju i u jednom filmu kad trci po nekom selu u susret roditeljima i tamo je jos zelenija...


Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 10.07.2016., 17:30   #95
Uuuu,nemenem ...

https://vk.com/feed?z=video241682388...6691381_152440
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 10.07.2016., 19:38   #96
Skitamo se po Grčkoj ... Port of Igoumenitsa ...



Stara,ali dobra

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...

Zadnje uređivanje masal : 10.07.2016. at 20:16.
masal is offline  
Old 10.07.2016., 23:16   #97
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
sannis misliš da je zbog čitanja knjiga taki??? More prežderava se popije pivo i onda zalegne pa na set i tako u krug ma ja ga volim u svim izdanjima ne zavarvam se uopšte ta prva bukijeva fotka je od ovog fotografa www.muhsinakgun.com/celebrities ima puno turkiš a i svetski poznatih faca i vrlo interesantnih fotki koga interesuje bujrun Buki i Šebo
http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/62...44205efba6.jpg

Mislila sam tako malo da budem zaljubljena u Burcin kad 15. epizoda Kayipa on opet kaže za sebe da je mačor i umiljava se i ja se pretvorim u tečno stanje, onda obuče bordo džemperak, izvadi kragnicu i isparim načisto Zaaaašto si takav

Bony jeste Cenk malo blaži ali i to prija nekad. Ne, on i žene to je nešto neobjašnjivo ako bih probala da objasnim ... kad glumi par sa nekim i ljubavne scene taj njegov pogled je uvek u fazonu "nema ostaka sveta samo ta žena" kao da se predaje ceo i uvek je mazan..e sad neko ne voli takve tipove ,voli rezervisane na distanci,a ja volim te cicica macaste
http://pbs.twimg.com/media/B2eb7u-CQAAEUHe.jpg
Red , draga, hvala ti na linku za ostale fotke, odlične su .Tip je baš zanimljiv a našla sam još koju zanimljivu facu, posebno medju performace-rokerima
Za Šebnem se baš i nisam zagrijala, takva joj uloga, šta li.
Bold e baš to taj pogled, sve bih mu oprostila
I fino mu stoji malo bojice od sunca, bio je poprimio nezdravu boju. Stvarno rintaju, valja snimiti 2,5 sata epizode nedeljno. A filmovi se snimaju mjesecima i traju nekih smiješnih 90 minuta
Super su i ove ilustracije replika iz PK. Moj turski nije ni blizu, al sam toliko prepoznala...
Ethem se švrćka po Berlinu i isprobava Poršea, slikava po Neuschweinsteinu- dvorac kao njegova kuća i pored Berlinskog zida... Da nije i on njemački Turčin? Možda bi to malo objasnilo njegovu "različitost".
Kanbolat bez brade drugačiji. I on i Ilker su mi bolji s bradom jer obojica nemaju izraženu donju vilicu/bradu tako da to brada popuni. Možda se čovjek kamuflirao da ga ne prepoznaju- drugi puštaju bradu za kamuflažu a on je brije
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar

Zadnje uređivanje sannis : 11.07.2016. at 00:02.
sannis is offline  
Old 11.07.2016., 00:42   #98
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Sinan Posebno mi je slatko to što ga Aysegul ne ispravlja menemen je nešto slično satarašu ( ne znam druge nazive ) samo pretpostavljam bez mas' i sa više začina, pikantnije ali gledajući taj video naletim i na ovaj http://new.vk.com/video41816112_4562...da93676235f2b9 "o zaman dans" i opet se zaljubim u ženicu evo i instagram ako slučajno traži da budete registrovani http://www.instagram.com/p/BHkXEvejVGg/
a Poyraz joj odgovori u sceni "Renk" i ja kao u fazonu šta bi ovo ali to je čuvena karikatura



ovog karikaturiste Yiğit Özgür i ušlo je u pop kulturu

Drugarica sa "brodića"


black zar nije pljuniti još jedan lik iz crtaća, pu i ti se brćkaš ja tek u avgustu a ako ponesem Oguza, i rečnik ,jer bez toga ništa, velike su šanse da me neko tim rečnikom trajno onesposobi

sannis videh da je Ethem u Berlinu, ne znam da li je nemački Turčin... nego za bradu - tačno to, jedino što meni iskreno fali kod njega je jača donja vilica, mada i on i Kanbolat apsolutnoto nije stvar fizike, mada ih ja smatram i fizički privlačnim tipovima...
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 11.07.2016., 01:03   #99
Hahahah ali uvijek gledaj i drugu stranu- uvijek mozes i ti nekoga onesposobiti sa njim ako ne daj Boze zatreba

Odmah da te utjesim, ne brckam se ni ja, isla samo u ispitivanje terena za sljedecu sedmicu... eto nedade mi se ni bucnuti

Pola stvari sto postavljate ne pogledam, izgleda da cu se i na kleti IG morati registrovati na kraju posto sve pratim s mobitela trenutno, pa nece da mi otvori, al haj sto se mora nije tesko.

Jao pogledala sam klip o zaman dans
Pozelim da i ja imam fanove da mi naprave koji vakav klipic

Keşke Oğuz Atay benim abim olsaydı... dusa draga, sta zeli, a sta je dobio, zao otac, a jos gori brat. Nekako mi je Ethem bio premastovit

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea

Zadnje uređivanje Black Kelebek : 11.07.2016. at 01:15. Reason: O zaman dans
Black Kelebek is offline  
Old 11.07.2016., 01:19   #100
Mamino



Bukijevo



Moje

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.