Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 16:48   #4521
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Baily i Jones su prvi stoperski par ako startamo sa dva stopera. Mislim da ih je Mou na pripremama igrao sa zamjenama da budu izloženiji. Nema mi nikakvog smisla da Lindelof i Smalling ili Smalling i Blind budu prvi stoperski par.


Mislis protiv Reala ili u sezoni?
Jer Bailly i jones imaju zabranu protiv Reala te ne mogu igrati


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Old 03.08.2017., 18:08   #4522
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Baily i Jones su prvi stoperski par ako startamo sa dva stopera. Mislim da ih je Mou na pripremama igrao sa zamjenama da budu izloženiji. Nema mi nikakvog smisla da Lindelof i Smalling ili Smalling i Blind budu prvi stoperski par.
Mislio sam na RM kao što je kolega gore napisao, ali inače bi mi Bailly bio siguran u prvoj, a tko će do njega treba vidjeti. Mrtvi Jones mi je iskreno zadnja opcija, konstantno ozlijeđen i sklon kiksevima. Totalno nepouzdan igrač. Lindelof se nije iskazao na pripremama i Smalling je izgledao puno bolje, još je pred kraj prošle sezone odigrao dobro(pogotovo u finalu i polufinalu EL), prije će on igrati nego Jones koji je jedino s loptom bolji od njega. Makar je i Smalling sklon kiksevima, barem može računati da će biti dostupan i ipak je imao par dobrih sezona. Ja se nadam da će Lindelof proigrati i biti onakav stoper kakvoga smo očekivali te zauzeti mjesto do Baillyja, ali za sada ne izgleda dobro.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 03.08.2017., 18:11   #4523
Sori, samo sam postave vidio, nisam uopće čitao.

Uglavnom, ja mislim da je Jones prvi pik. Mourinho ga favorizira. Baily-Rojo-Jones-Lindelof/Smalling/Blind. Barem sam takav dojam ja dobio, a pošto je Rojo ozlijeđen do sljedeće godine, čini mi se da bi Jones mogao biti starter dok se ne ozlijedi.
Alyosha is offline  
Old 03.08.2017., 18:50   #4524
Pa čak je igrao onaj jedan period dobro kada su on i Roho bili prvi stoperski par nekoliko mjeseci, no nakon ozlijede je opet bio za kurac. Vidjeti ćemo.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 05.08.2017., 12:58   #4525
United
2014/15 - £166m
2015/16 - £132m
2016/17 - £157m
2017/18 - £139m (ongoing)
Total - £594m

PSG
2014/15 - £42m
2015/16 - £98m
2016/17 - £122m
2017/18 - £202m (ongoing)
Total - £464m

Sramotan podatak za united, dokaz kako united bezveze troši novac zadnje 4 godine


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Old 05.08.2017., 13:33   #4526
Budimo realni, United je daleko od top kluba zadnjih godina, te je boljim igracima privlacniji klub poput PSGa, te je takvima lakse dovesti klasu, dok ovi slabiji ce morat preplacivat igrace.
MagicRat is offline  
Old 05.08.2017., 13:56   #4527
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Budimo realni, United je daleko od top kluba zadnjih godina, te je boljim igracima privlacniji klub poput PSGa, te je takvima lakse dovesti klasu, dok ovi slabiji ce morat preplacivat igrace.
koji si ti trol , djes tako
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 05.08.2017., 14:10   #4528
Ključ.
Imran is offline  
Old 05.08.2017., 15:02   #4529
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 07.08.2017., 10:21   #4530
Eno Lamapard kritikuje upravu i što je prodala Matića a govori im kako treba dovesti još pojačanja, pa upravu je Chelsea nema širinu nikakvu a to bi mogao biti ogroman problem pošto ove sezone ih čeka i LP.
Kroko-Kroko is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.