Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 13:15   #1
Problem - sogorica

nisam znala na koji pdf uopce da stavim ovu temu
dakle zivim u kuci s deckom,njegovom mamom i sestrom.One zive gore mi smo dolje
Plan da se zivi ovako je do kraja iduce godine kad cemo imati dovoljno ustedenih para da kupimo stan posto nismo htjeli unajmljivati jer bismo teze ustedjeli
Sogorica ima 15godina i otkad sam dosla primjetilasam da koristi moj makeup koji stoji u kupaoni,svoj drzi u svojoj sobi.Koristi moje parfeme,moje kreme, uzima moje britvice kad kupim nove,usulja se kod nas u stan i uzme si.....posudi moju odjecu...i sve sam to presucivala jer nisam htjela rat u kuci

prekjucer otvorim piksu od pudera i ona prazna...i poludim...jer znam da ga nisam koristila od pocetka ljeta i da je bio malo koristen
i na to decko izgubi zivce,nastane opca svadja u kuci,on na mojoj strani,mama na njenoj....


juce dodjem kuci s posla i on ce meni da mora sa mnom razgovarati
seka se zalila mami da sam ja pred njom pricala stvari koje su njoj ucinile da joj bude nelagodno(spomenula sam oralac u zajebanciji jednom) te sam joj prepricavala kakav je moj seksualni zivot STO JE CISTA LAZ...al je ona prisluskivala kad sam razgovarala s najboljom frendicom jednom na telefon o nekim specificnim stvarima i onda je rekla da sam joj to govorila

jucer je izbila takva svadja da sam bila na rubu da se spakujem i odem u Hrvatsku i NE MOGU DOKAZATI DA LAZE
meni govori nisam to rekla
njima govori da jest....

danas je u kuci napeta situacija,ja sam plakala cijelu noc posto je decko bio strasno ljut na mene....

kako da rijesim problem te male kojoj je ocito cilj da me se rijesi?
makar sam prema njoj oduvijek bila dobra - kupovala joj obleku,vodila je u kio,placala raznorazne gluposti..presucivala posudivanje makeupa....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.

Zadnje uređivanje Skattemus : 27.10.2006. at 16:05.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:27   #2
odselite se - iznajmite stan. Nema tu kruha a stednja toga ne vrijedi.
a i decko malo brije? ja bi se zapitala za vas i njegovo povjerenje u tebe
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:32   #3
Quote:
Bani kaže:
odselite se - iznajmite stan. Nema tu kruha a stednja toga ne vrijedi.
a i decko malo brije? ja bi se zapitala za vas i njegovo povjerenje u tebe
Ma tek sam preuredila dole i napravila ovaj donji dio kuce mrak..i sad ovo sranje...a nemremo se odselit jos nam fali love za stan
kaj da ju sad ignoriram il sta??

ma povjerovao je njoj jer je prepricavala stvari koje su istina
a ja NEMREM dokazati da je prisluskivala nas razgovor....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 18:51   #4
Quote:
Skattemus kaže:
ma povjerovao je njoj jer je prepricavala stvari koje su istina
a ja NEMREM dokazati da je prisluskivala nas razgovor....
pa nije to SiEsAj da MORAŠ dokazivati nešto. Ak lošija polovica ne vjeruje, to ti je veći problem od derišta!

upućujem podršku
__________________
Это песня о самом прекрасном городе в мире. Москва!
Jorz Trulli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:41   #5
Quote:
Bani kaže:
ja bi se zapitala za vas i njegovo povjerenje u tebe
Ovo je kljucno.
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:42   #6
Quote:
Profinjena kaže:
Ovo je kljucno.
a kaj da radim.....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:51   #7
Pa popričaj s dečkom, imaš problem s njegovom obitelji ne sa svojom da bi tako nešto rješavala sama.
Na tvom mjestu s malom više ne bi bila na ništa više od "bok", svi razumiju pubertet ali šta je previše-previše je!
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:34   #8
Vrat bi joj zavrnula.

Ne postoji posudjivanje make upa - postoji koristenje, tj. potrosnja.

I ne znam zasto si to presucivala.

I takodjer ne znam zasto oni mogu uci u tvoj stan. Zakljucaj to.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:39   #9
Quote:
Ipanema kaže:
Vrat bi joj zavrnula.

Ne postoji posudjivanje make upa - postoji koristenje, tj. potrosnja.

I ne znam zasto si to presucivala.

I takodjer ne znam zasto oni mogu uci u tvoj stan. Zakljucaj to.
pa zato kaj nisam htjal ispast neka ljubomorna kucka a znam da si nemrem sama priustiti njoj je strana fora kaj ja imam make up od diora...
a kod nas se nikad nije zakljucavalo i politika kuce je da smo si frendovi



saznala sam jos da je rekla kako se MD(moj decko)jako promijenio prema njoj otkad sam ja doselila ...E DODJE MI DA VRISTIM
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:41   #10
Quote:
Skattemus kaže:
pa zato kaj nisam htjal ispast neka ljubomorna kucka a znam da si nemrem sama priustiti njoj je strana fora kaj ja imam make up od diora...
a kod nas se nikad nije zakljucavalo i politika kuce je da smo si frendovi

saznala sam jos da je rekla kako se MD(moj decko)jako promijenio prema njoj otkad sam ja doselila ...E DODJE MI DA VRISTIM
Pa nisi Rockefeller, tvoj novac, tvoja sminka, tvoje pravo da koristis

Meni nije fora da je nekoj klipaci fora sminka od Diora, pa da mi potrosi to sto sam si ja priustila.

Znam ja takve jako dobro. Stavljala sam brave na ormare. Tek tada je sve bilo OK.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:43   #11
Quote:
Ipanema kaže:
Pa nisi Rockefeller, tvoj novac, tvoja sminka, tvoje pravo da koristis

Meni nije fora da je nekoj klipaci fora sminka od Diora, pa da mi potrosi to sto sam si ja priustila.

Znam ja takve jako dobro. Stavljala sam brave na ormare. Tek tada je sve bilo OK.
shvacam ja tebe.....al nista se u kuci nije krilo nikad
i sad cu ja ispast dezurna kuja ak to napravim
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:51   #12
Quote:
Skattemus kaže:
shvacam ja tebe.....al nista se u kuci nije krilo nikad
i sad cu ja ispast dezurna kuja ak to napravim
spetljano je... ali bolje da ti budes kuja i zakljucas sve svoje nego da trpis da je mala kuja prema tebi... ja bih zakljucala i barikade napravila ne dam da se dira u moje
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:08   #13
Quote:
Ipanema kaže:
Vrat bi joj zavrnula.

Ne postoji posudjivanje make upa - postoji koristenje, tj. potrosnja.

I ne znam zasto si to presucivala.

I takodjer ne znam zasto oni mogu uci u tvoj stan. Zakljucaj to.
Potpuno se slažem s Ipanemom

Quote:
Skattemus kaže:
shvacam ja tebe.....al nista se u kuci nije krilo nikad
i sad cu ja ispast dezurna kuja ak to napravim
Oni nemaju što ulaziti u vaš "životni prostor". TOČKA
Ako ste se to dogovorili onda to oni moraju poštivati. Ukoliko o tom dijelu nema njihovih stvari, znači oni nemaju tamo što raditi. Ako je tako pa vam bilo tko od njih zamjeri ili spočitne da zašto je daj dio bio zaključan onda i ti i dragi imate dokaze da oni nešto kopaju po vašim stvarima bez vašeg znanja. Jer zašto bi im onda smetalo to što ga zaključavate?

Nadam se da ste skužile što želim reći
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 08:41   #14
Quote:
Skattemus kaže:
shvacam ja tebe.....al nista se u kuci nije krilo nikad
i sad cu ja ispast dezurna kuja ak to napravim

Kako nije kad kažeš da ona svoje stvari drži u svojoj sobi.
Pa ko tebe tira da svoju šminku staviš u zajedničku kupaonicu?!

I koliko ti imaš godina. Radi se o curici od 15 godina, a ponaše se onako kako joj ti dopustiš.
Ne možeš mijenjat nju i njezino ponašanje, promjeni se ti prema njoj. Diktiraj vaš odnos!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:35   #15
promjenite brave na vratima, zaključaj svoju (vašu) sobu i tako
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:36   #16
dokazivati ne moraš ništa, ti stoj iza svojih riječi i to je dosta.

i ne komuniciraj s malom više.
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:44   #17
Je da je mlada, ali beba nije da ne razumije neke stvari, pa fino popricaj s njom.
od pocetka si napravila gresku sto nisi s njom pricala, otvoreno joj rekla da znas da uzima stvari i da te fino prvo treba pitati..etc.

Sad fino ste zakuvale obadvije, jer za svadu je potrebno dvoje!
Zasto si pukla zbog pudera i napravila show, trebala si joj fino smireno reci da ti je potrosila puder i da ti kupi novi!

Ljepo nasamo probaj popricati s njom, valjda je i ona svjesna toga sto ste zakuvale i da tako neide dalje ako mislite skupa zivjeti.
Objasni joj da je njezina laz dovela vasu vezu u krizu i valjda ako je normalna shvatit ce da treba reci istinu.
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:58   #18
A mozda mala i nije svjesna ni konstruktivna, vec je naprosto nezrela, vjerojatno i ljubomorna balavica, od koje bolje ne ocekivati razumne solucije. vjerojetno nikad nece priznati to prisluskivanje, a ocigledno se tesko snosi s novorasporedjenim odnosima u obitelji, jer logicno je i da je izgubila makar malo bratovog vremena i paznje (cista matematika).
od decka ponasanje nek te ne povrijedi previse, situacija je da je i on zbunjen,ipak mu je ona sestra, zna je cijeli zivot, a vjerojatno se sva pjeni u svom laganju. probaj s njim izgladit, i ne zaboravi da si njime u vezi, a ne s njima, i da je situacija zajednickog zivota privremena. a sta se njegovog povjerenja tice, morat ce ga steci i morat ces mu biti prva kadtad...
__________________
REALSTEEL
KAHUNA REEF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 16:00   #19
Quote:
KAHUNA REEF kaže:
A mozda mala i nije svjesna ni konstruktivna, vec je naprosto nezrela, vjerojatno i ljubomorna balavica, od koje bolje ne ocekivati razumne solucije. vjerojetno nikad nece priznati to prisluskivanje, a ocigledno se tesko snosi s novorasporedjenim odnosima u obitelji, jer logicno je i da je izgubila makar malo bratovog vremena i paznje (cista matematika).
od decka ponasanje nek te ne povrijedi previse, situacija je da je i on zbunjen,ipak mu je ona sestra, zna je cijeli zivot, a vjerojatno se sva pjeni u svom laganju. probaj s njim izgladit, i ne zaboravi da si njime u vezi, a ne s njima, i da je situacija zajednickog zivota privremena. a sta se njegovog povjerenja tice, morat ce ga steci i morat ces mu biti prva kadtad...
hvala na savjetu i ja mislim da je problem u ljubomori jer se zalila kao da se njgov odnos promijenio
a zasto sam pukla radi pudera*?

jer vec godinu dana sutim oko toga i onda mi je prekipilo
a to da ce ona priznat nece nikad....jucer sam satima plakala ona nije ni pokusala izgladiti stvar..jasno da je mama stala na njenu stranu....glupo mi je jer je situacija ful umjetna u kuci trenutno
i nelagodno mi je prolazit kraj svekrve jer ona njoj vjeruje...ispala sam neka alapaca koja uci njenu kcer ruznim stvarima
nisam htjela usput i navoditi sto znam o maloj i njenom seksualnom zivotu jer nisam htjela pogorsavati stanje

znaci najbolje da sve zakljucam i budem prema svima na bok a s deckom sam izgladila jutros makar je i on zbunjen.....

smeta me samo sto sam ja u tom svom bijesu najavila da mi je pun k sranja i rekla da idem natrag i pocela pakovat stvari jer je toliko daleko bilo otislo
mala nije trepnula!!!a znala je da je kriva....samo se umiljavala bratu i pricala o nekakvom izletu kaj idu u skolu...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 16:07   #20
Quote:
bibobu kaže:
Je da je mlada, ali beba nije da ne razumije neke stvari, pa fino popricaj s njom.
od pocetka si napravila gresku sto nisi s njom pricala, otvoreno joj rekla da znas da uzima stvari i da te fino prvo treba pitati..etc.

Sad fino ste zakuvale obadvije, jer za svadu je potrebno dvoje!
Zasto si pukla zbog pudera i napravila show, trebala si joj fino smireno reci da ti je potrosila puder i da ti kupi novi!

Ljepo nasamo probaj popricati s njom, valjda je i ona svjesna toga sto ste zakuvale i da tako neide dalje ako mislite skupa zivjeti.
Objasni joj da je njezina laz dovela vasu vezu u krizu i valjda ako je normalna shvatit ce da treba reci istinu.
ona se od jutra pravi glupa i kao da nije nista bilo

htjela sam pricati al sam odustala jer se bojim da ce samo potkuriti vise,rec da sam ju gnjavila nakon svega

a za sminku,bila sam joj jednom davno rekla ako kaj treba nek pita...al to je napravila jednom..i nikad vise
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.