Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2010., 01:10   #1
2 Crte na displayu Iphonea

Evo imam problem, pa bi molio ako netko zna uzrok doga, ili kako ga rijesti da mi pomogne

Evo dns ja pogledam na mobitel da bi vidio kolko ima sati, i odjedamputa vidim neke dvije ful tanke crte na ekranu. Tada su bile ca. 0,5cm-1,5 dugacke a sada navecer se nekako produljuju. Sada su skoro preko cijele sirine ekrana.

Evo vam slika:




Evo stvarno bi molio ako mi netko moze savjetovati da se toga rijesim.
Mozda bi jos trebo dodati kada napravim screen picture, znate ono kad stisnem ona dva gumba da slika pozadinu...i kad idem pogledat te slike pozadine na kompjuteru tih crta nema :/
__________________
->kad cu bit velik, ja cu bit jak ko celik<-
Cro2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 01:39   #2
Probaj napraviti restore,ako ne uspije najvjerojatnije je neko mehaničko oštećenje.ako je voda ušla u njega pokušaj ga staviti u suhu rižu 3 sata.ako ni to ne pomogne a mrlje ti bas smetaju nosi ga u neki servis ili se javi korisniku tomm na macKorisnik-u.
zuz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 09:25   #3
Jesi siguran da nije neko napuknuće...
Ne moraš u rižu stavljati, ona se koristi (u nekim restoranima i takvim mjestima) za smanjenje vlage iz zraka.
Ali, iz mobitela će ti teško izvući vodu, jedino (pogotovo kod iPhonea, jer ga ne možeš/ ne smiješ otvarati) ti voda može ispariti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 14:12   #4
Hmm neznam jel restore pomaze, zato jel kako sam vec reko kada napravim screen picture onda na toj slici se nista ne vidi, znaci mislim da nekako nije do softwarea. A neznam gdje je voda mogla uc nije jucer padala kisa, i sa mokrim rukama ga nikad ne diram. Ugl donja crta se prosirila preko cijelog ekrana i zdebljala se za duplo, a gornja je samo duza....fkt. neam blage kaj je to :S
__________________
->kad cu bit velik, ja cu bit jak ko celik<-
Cro2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 14:18   #5
a neznam.Onda mora bit mehanicko neko ostecenje ili tako nesto.A nosi ga u neki servis ili ako hoces jeftinije proci javi se liku tomm na MacKorisnik forumu...
zuz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 14:25   #6
Bum mu se javio, ali evo cudo se neko desilo. Izvuko ja sim karticu da dobim onaj otvor gore, i ja lepo uzeo fen i zagrio ga i puho u otvore znaci dole gdje su zvucnici i gore gdje je simkartica, i neki dijelovi crta su se maknuli ali ne sve :/ valjda je fkt. zbog vlage
__________________
->kad cu bit velik, ja cu bit jak ko celik<-
Cro2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 21:56   #7
eto vidiš...mozda i riza pomogne
zuz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:20   #8
nereagira mi donji dio ekrana na dodir od iphonea...ima slike ali jednostavno nereagir...molim vas pomozite ili mi dajte neki link di mogu naci odg na to
unaprid hvala
allen18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.