Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2010., 18:05   #221
ma o cemu ti zeno,ja stojim iza svega napisanog o cemu govoris?? dolazis vamo i njen primjer navodis kao neki smrdljivi i sumljivi pa da mene osobe koje su pomogle ili tile zivkaju jeli istina ovo,ono,nije ok. tema je otvorena,ima svoje misto i naziv,a meni nije nko kriv,ne znam o kakvoj krivici pricas? ja sam itekako zadovoljna rezultatima,i ne uzimam zasluge za nista,vec polazim od sebe,da se sutra nadem u bilo kakvoj situaciji slicnoj ovoj ,da bi bila sretna da neko ima sluha za moj problem,da ga izmedu redaka procita a ne dira rane direktno i zapitkuje. hvala i dovidenja
mama_zd is offline  
Old 02.09.2010., 18:07   #222
Quote:
mama_zd kaže: Pogledaj post
ma o cemu ti zeno,ja stojim iza svega napisanog o cemu govoris?? dolazis vamo i njen primjer navodis kao neki smrdljivi i sumljivi pa da mene osobe koje su pomogle ili tile zivkaju jeli istina ovo,ono,nije ok. tema je otvorena,ima svoje misto i naziv,a meni nije nko kriv,ne znam o kakvoj krivici pricas? ja sam itekako zadovoljna rezultatima,i ne uzimam zasluge za nista,vec polazim od sebe,da se sutra nadem u bilo kakvoj situaciji slicnoj ovoj ,da bi bila sretna da neko ima sluha za moj problem,da ga izmedu redaka procita a ne dira rane direktno i zapitkuje. hvala i dovidenja
a ako te bas zanima post na ovoj temi sam napisala jer je sunchi na fejs poslala pp sa linkom da je razvlacis tu,MOJ PRVI POST JE BIA NAJMJENJEN TEBI I JOS JEDNOJ OSOBI KOJA JE DOBILA PP
mama_zd is offline  
Old 02.09.2010., 18:09   #223
isuse boze, kakve kokosi. ne mozete ni pomoci jedna drugoj a da se pritom ne posvadjate.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 02.09.2010., 18:12   #224
Quote:
mama_zd kaže: Pogledaj post
ma o cemu ti zeno,ja stojim iza svega napisanog o cemu govoris?? dolazis vamo i njen primjer navodis kao neki smrdljivi i sumljivi pa da mene osobe koje su pomogle ili tile zivkaju jeli istina ovo,ono,nije ok. tema je otvorena,ima svoje misto i naziv,a meni nije nko kriv,ne znam o kakvoj krivici pricas? ja sam itekako zadovoljna rezultatima,i ne uzimam zasluge za nista,vec polazim od sebe,da se sutra nadem u bilo kakvoj situaciji slicnoj ovoj ,da bi bila sretna da neko ima sluha za moj problem,da ga izmedu redaka procita a ne dira rane direktno i zapitkuje. hvala i dovidenja
tko te zove? daj ajd molim te mi reci tko te zove. ili neka se jave tu. ma može i na pp.
I vezano za koje što sam ja pisala?
mislim da opet lažeš mama_zd.

k tome, POKAŽI mi gdje sam ja pisala da je njen slučaj smrdljiv i sumnjiv.
ja sam samo pisala da mi nije držalo vodu priča o brodu. a to si TI slagala, i to je tvoja krivica. htjela sam samo reći eto, ja sam postavila pitanje, ispala zla vještica a na kraju se postavi da je moje pitanje i te kako na mjestu. samo to. a to se prvenstveno tebe odnosilo jer TI kao organizatorica nisi istinu prikazala.
i onda opet nakon svega od mene ideš raditi negativca. e pa ne ide.
lotus_flower is offline  
Old 02.09.2010., 18:14   #225
Quote:
mama_zd kaže: Pogledaj post
a ako te bas zanima post na ovoj temi sam napisala jer je sunchi na fejs poslala pp sa linkom da je razvlacis tu,MOJ PRVI POST JE BIA NAJMJENJEN TEBI I JOS JEDNOJ OSOBI KOJA JE DOBILA PP
ok.
vidim u što se ovo pretvorilo.
ti si ju prva tu spomenula ali ju ja razvlačim po forumu? žao mi je što nije pažljivije čitala.
a sad ona mene po fejsu razvlači?
jesam dobro shvatila?
lotus_flower is offline  
Old 02.09.2010., 18:19   #226
zadnje rici upucene tebi,post koji je sama napisala i rekla javno istinu je i moje prvo saznanje o stvarnoj situaciji. nazalost ja luda kakva jesam sam stavila svoj br moba a ovo je ipak net,.. lagati zaista nemam razloga,ni koristi ni ista drugo, citaj svoje postove pa vidi di si napisala da ti nesto smrdi itd. i ovo je sad zadnje,molin te ne pilaj vise.
mama_zd is offline  
Old 02.09.2010., 18:24   #227
Quote:
mama_zd kaže: Pogledaj post
zadnje rici upucene tebi,post koji je sama napisala i rekla javno istinu je i moje prvo saznanje o stvarnoj situaciji. nazalost ja luda kakva jesam sam stavila svoj br moba a ovo je ipak net,.. lagati zaista nemam razloga,ni koristi ni ista drugo, citaj svoje postove pa vidi di si napisala da ti nesto smrdi itd. i ovo je sad zadnje,molin te ne pilaj vise.
rekla sam da mi smrdi priča o brodu i smrdila je. jebote, kao da ste od reda blesave pa vam se mora crtati.
a da te ekipa išla zvati zbog nečeg što sam ja napisala, ne vjerujem iz jednostavnog razloga što ja nigdje nisam napisala da je Sunčina priča neistina, već da mi je sumnjiv brod - kao što se ispostavilo da je s razlogom.

i opet, ja zločesta Lotus, ko fol razvlačim jadne ljude po forumu a to što se mene sad razvlači po fejsu, nikom ništa.

super još jednom ste dokazale kako sve samo znate izokrenuti
lotus_flower is offline  
Old 02.09.2010., 18:35   #228
boze kako ja ne volim te tracare koje imaju potrebe zabadati nos u tudje stvari

nisu li dovoljne osnovne cinjenice ? nije li dovoljno da nekome nuzno treba pomoc?
tko ne zeli i ima problema s time ne bi trebao nista davati i gotovo

cemu to razvlacenje privatnih podataka
jel bitno jel muz xy na brodu ili u tanzaniji u misiji
jel bitno sto je doa "sotonistica" a ide skupljati pomoc za crkveni dom
jel bitno dal neka tamo xy siromasna ima djecu s tri muza ili s jednim

jel to bitan podatak za odluku jel ces dati pomoc ili neces?

takve stvari su bitne samo onima koji se vole postavljati na mjesto suca koji odlucuje tko je zasluzio da mu se pomaze a tko ne
ako je covjek gladan potpuno je svejedno jel dobio otkaz, dao otkaz ili nije nikad ni radio

naravno da zena nije odmah rekla istinu jer je pretpostavila da je forum pun baba tracara koje ce jedva docekati kakav socni detaljcic po kojem ce je strpati u neku ladicu ili jos bolje raznositi dalje po forumu... i ocito je imala pravo

takvi detalji se ne trebaju iznositi, niti ih se treba ispitivati
nit su relevantni za cijelu pricu niti je osoba preko njih izvlacila lovu

prema tome, to igranje detektiva nije nista drugo nego zabava za dokoni um koji samo trazi nesto u sto ce gurnuti svoj osudjivacki nos
satori is offline  
Old 02.09.2010., 18:37   #229
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
boze kako ja ne volim te tracare koje imaju potrebe zabadati nos u tudje stvari

nisu li dovoljne osnovne cinjenice ? nije li dovoljno da nekome nuzno treba pomoc?
tko ne zeli i ima problema s time ne bi trebao nista davati i gotovo

cemu to razvlacenje privatnih podataka
jel bitno jel muz xy na brodu ili u tanzaniji u misiji
jel bitno sto je doa "sotonistica" a ide skupljati pomoc za crkveni dom
jel bitno dal neka tamo xy siromasna ima djecu s tri muza ili s jednim

jel to bitan podatak za odluku jel ces dati pomoc ili neces?

takve stvari su bitne samo onima koji se vole postavljati na mjesto suca koji odlucuje tko je zasluzio da mu se pomaze a tko ne
ako je covjek gladan potpuno je svejedno jel dobio otkaz, dao otkaz ili nije nikad ni radio

naravno da zena nije odmah rekla istinu jer je pretpostavila da je forum pun baba tracara koje ce jedva docekati kakav socni detaljcic po kojem ce je strpati u neku ladicu ili jos bolje raznositi dalje po forumu... i ocito je imala pravo

takvi detalji se ne trebaju iznositi, niti ih se treba ispitivati
nit su relevantni za cijelu pricu niti je osoba preko njih izvlacila lovu

prema tome, to igranje detektiva nije nista drugo nego zabava za dokoni um koji samo trazi nesto u sto ce gurnuti svoj osudjivacki nos


HVALA
mama_zd is offline  
Old 02.09.2010., 18:37   #230
Ma de..žene gdje ste vi otišle?
Pa što vi pišete...
Dajte si pročitajte svaka svoje postove...
Okaljale ste tim svojim glupostima i prepucavanjima nešto što je dobro i pozitivno i pretvorile to u nešto ružno.
Hajde dosta više o tome tko je što mslio i rekao..zaista..DOSTA!!!
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Old 02.09.2010., 18:37   #231
pa koji je vama tu kurac
ajd da ste trudne pa da vas hormoni pucaju razumjela bih ali ja ne razumijem uopće seciranje ove teme kao i njezin bit ... ja uopće ne razumijem
danima ju čitam ... da me jebeš u šupak ako ja kužim što vi uopće mislite a kamo li što napisanim mislite reći...

a u ostalom o vašim ljudskim remek djelima... ne takmičite se.....pa zna se.... jedna je Angelina....
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 02.09.2010., 18:52   #232
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
boze kako ja ne volim te tracare koje imaju potrebe zabadati nos u tudje stvari

nisu li dovoljne osnovne cinjenice ? nije li dovoljno da nekome nuzno treba pomoc?
tko ne zeli i ima problema s time ne bi trebao nista davati i gotovo

cemu to razvlacenje privatnih podataka
jel bitno jel muz xy na brodu ili u tanzaniji u misiji
jel bitno sto je doa "sotonistica" a ide skupljati pomoc za crkveni dom
jel bitno dal neka tamo xy siromasna ima djecu s tri muza ili s jednim

jel to bitan podatak za odluku jel ces dati pomoc ili neces?

takve stvari su bitne samo onima koji se vole postavljati na mjesto suca koji odlucuje tko je zasluzio da mu se pomaze a tko ne
ako je covjek gladan potpuno je svejedno jel dobio otkaz, dao otkaz ili nije nikad ni radio

naravno da zena nije odmah rekla istinu jer je pretpostavila da je forum pun baba tracara koje ce jedva docekati kakav socni detaljcic po kojem ce je strpati u neku ladicu ili jos bolje raznositi dalje po forumu... i ocito je imala pravo

takvi detalji se ne trebaju iznositi, niti ih se treba ispitivati
nit su relevantni za cijelu pricu niti je osoba preko njih izvlacila lovu

prema tome, to igranje detektiva nije nista drugo nego zabava za dokoni um koji samo trazi nesto u sto ce gurnuti svoj osudjivacki nos
bitno je.
jer danas ima svega a situacija je teška.
vjerujem da su neke cure i od svojih usta uzele da bi uplatile, pa normalno da želiš biti siguran da to ne ode u krive ruke.
nitko nije inzistirao na do detalja sastavljenu knjigu već neke osnovne informacije.

btw, meni je bivši bio u zatvoru, prema tome me poštedi pametovanja i psihoanalize jer pojma nemaš ništa o meni.
i odfakaj već jednom od mene ako e ne zaš drukčije razgovarati nego da me stalno nazivaš imenima, ok?
lotus_flower is offline  
Old 02.09.2010., 18:58   #233
jel ima još koja da ima muža u zatvoru?

taman mi fali posla..
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 02.09.2010., 19:03   #234
ne, nije bitno kakvi su detalji u pozadini

kad je covjek na podu onda ga ne ispitujes prvo pola sata da zasto je pao, pa kakve je to cipele obuo kad u njima ne zna hodati, pa jel ne gleda kud hoda i bla bla

ili das ruku da se digne ili produzis svojim putem
nije zakonom obavezano da nekome pomognes, ali daj onda ne seri s visine nego pomogni da se digne kad si vec prisao


ili pomazes ili ne.. a ici prosudjivati ko je zasluzio pomoc a tko nije je u najmanju ruku neukusno
satori is offline  
Old 02.09.2010., 19:14   #235
ges vot

90% ljudi koji se nadju u velikim problemima napravili su bar jednu gresku u zivotu i donijeli poneku krivu odluku koja ih je mozda dovela do ovog gdje su sada
i kaj sad? treba li im staviti soli na ranu? treba li im uskratiti pomoc?

svi mi radimo greske, vece i manje
imamo krive procjene, padamo u krize
netko se zbog toga nadje u uzasnoj situaciji, netko ispliva sam a netko uz pomoc drugih ljudi

prosudjivati i osudjivati na osnovu toga je apsurdno... a temeljiti svoju spremnost na pomoc je jednostavno dvolicno

treba li djetetu koje ima lose roditelje uskratiti pomoc? je li ono manje vrijedno od djeteta u domu
je li beskucnica zasluzila da ju se nahrani i opere ako je mozda bila prostitutka prije i to ju je dovelo do ovoga sada

ljudi su jako brzi na okidacu kad treba nekog pausalno procijeniti
satori is offline  
Old 02.09.2010., 19:56   #236
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
jel ima još koja da ima muža u zatvoru?

taman mi fali posla..
onaj moj ex je čujem opet unutra, po treći put
jbg, na njemu bi se mogla obogatiti



satori, koji vrag ti briješ? tko je koga išao ocijeniti i osuđivati? šta je tebi?
lotus_flower is offline  
Old 02.09.2010., 20:25   #237
bog te maza jesi ti ikad off?
mama_zd is offline  
Old 02.09.2010., 20:30   #238
Quote:
mama_zd kaže: Pogledaj post
bog te maza jesi ti ikad off?
bog te, šta to tebe boli k?
lotus_flower is offline  
Old 02.09.2010., 20:34   #239
hihihihih,cili svit se vrti oko tebe jaoooooooooooooo:lol :
mama_zd is offline  
Old 02.09.2010., 20:39   #240
na koga god se odnosilo, šta tebe briga.
ti si malo pod utjecajem hormona vidim, daj ajd pazi se, šta se dolaziš svađati uopće.
lotus_flower is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.