Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2004., 20:59   #61
Re: Re: Pitanje u vezi tjeranja maltezerice

Quote:
Paw kaže:

Btw. koliko je miška stara?
Godinu i dva mjeseca

Prvo tjerenje nismo uopce skuzili, osim sto se cesce lizala. Od tada je proslo sest mjeseci i jucer sam primijetila malu flekicu na njezinoj plahtici, ali nis ne kaplje
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:18   #62
A to je već velika cura

Ma tako je bilo i kod moje,
u biti mi smo znali da se počela tjerati tako što se ona stalno lizala i 'stidnica' joj je ful nabubrila.
Kako spava sa nama u krevetu isto sam skužila ujutro da nam je plahta isflekana
... i da, po susjednim psima koji postaju nemogući, dragi šeta maličku tako da je stavi u auto, odveze do jedne puste livade da psica na miru obavi što treba
Prošle godine je na mene skočio jedan pas sav krvav od tuče sa drugim psima. Nije me ugrizao, al sam sva bila od njega krvava.
Užas jedan
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:22   #63
A kolko dana traje to "krvarenje"?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:31   #64
Naše zadnje tjeranje je bilo u 9. mjesecu i ako se dobro sjećam, mislim da samo krvarenje nije trajalo duže od 5-6 dana.

Sad sam škicnula u album, tvoja Megi je ista kao moja malička ... ali ista, ista... samo moja ima malčice dužu dlaku jer smo joj pustili.

Gledala sam neki dan jednu riječku tv-emisiju 'Đir', gost je bila Iris Androšević sa svojom maltezerkom. Slatkica
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:34   #65
Quote:
Paw kaže:
Sad sam škicnula u album, tvoja Megi je ista kao moja malička ... ali ista, ista... samo moja ima malčice dužu dlaku jer smo joj pustili.
Ma i nasa je sad odlakavila (ono je slikica kad je bila "mala" ).
BTW jos je nismo sisali. Kad je vrijeme za prvo sisanje?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:48   #66
ma kakve gacice

ove nashe imaju tako malu drazhesnu kokolu i tako se pazhljivo chiste, da samo pazhljivo oko mozhe zamijetiti u kakvom su stanju.


al zato moja susjeda ima boxericu kojoj stavlja zhenske mudande i ulozhak.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:48   #67
Mi svoju ostrižemo u 5. mjesecu,
a susjed koji isto ima maltezericu ostriže je kompletno isto u 5. mjesecu i ostatak godine dužinu održava redovitom podrezivanjem škarama

Ja svojoj puštam dlaku jer mi je to lijepo, samo je malo davež jer je moram često češljati da mi se ne 'zagropa' (začvora), pa je to malo tlaka, ali ako je češljaš svaki dan po 5-10 minuta nije frka ni ta tebe ni za psa
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:49   #68
Quote:
Paw kaže:

Sad sam škicnula u album, tvoja Megi je ista kao moja malička ... ali ista, ista... samo moja ima malčice dužu dlaku jer smo joj pustili.


Megi i vendi upoznale su se ljetos


malo smo ljubomorne...megi ima puno svileniju i njezhniju dlaku od vendine.

al zato vendi jache laje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:50   #69
Quote:
Paw kaže:
Ja svojoj puštam dlaku jer mi je to lijepo, samo je malo davež jer je moram često češljati da mi se ne 'zagropa' (začvora), pa je to malo tlaka, ali ako je češljaš svaki dan po 5-10 minuta nije frka ni ta tebe ni za psa

dok smo vendi nosili dugu dlaku pushtala se cheshljat samo ako sam joj ppjevala severininu 'dalmatinku'
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:56   #70
Quote:
magic kaže:
dok smo vendi nosili dugu dlaku pushtala se cheshljat samo ako sam joj ppjevala severininu 'dalmatinku'
E, jesi luda!


Cekaj, hocete reci kad se posisa da ju ne trebam cesljat?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 21:57   #71
mi nosimo 'puppy cut' i ne cheshljamo se
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 22:14   #72
Quote:
magic kaže:

malo smo ljubomorne...megi ima puno svileniju i njezhniju dlaku od vendine.

Ja to uopce nisam primijetila Ali mozda zato jer je tad jos bila puppy.



A jesu li svi maltezeri tak lajavi? Moja laje na svaki nepoznati zvuk, a sad narocito kad je doba petardi.
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 22:18   #73
uzhasno lajavi


ne znam ako posjecujete onaj site 'malteseonly', imaju odlichan forum, puno se korisnog dade prochitati, narochito u vezi odgoja.

samo sam se zgranula kad sam chitala da amerikanci u velikom broju daju napraviti neku operaciju svojim maltezerima da ne bi toliko glasno lajali....grozno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 22:24   #74
Mi smo našu naučili da ne smije lajati u stanu
Ali su mi zato prozori konstantno prljavi jer mala nadgleda situaciju u parku
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 22:25   #75
Quote:
magic kaže:
ne znam ako posjecujete onaj site 'malteseonly', imaju odlichan forum, puno se korisnog dade prochitati, narochito u vezi odgoja.


Davaj link
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 22:28   #76
evo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 22:31   #77
Quote:
magic kaže:
evo

Super... hvala

Btw. imate u Algoritmu ogromnu knjižurinu o Maltezerima za kupit,
cca 250 stranica za pišljivih cca 90 kn.
Naručila sam ju, sad čekam da mi stigne, probati ću naći link pa si pogledajte i možete velim naručiti u Algoritmu ako već nemaju u samom dućanu
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 17:22   #78
Nisam jos nasla na njihovim stranicama.
Kak se knjiga zove?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 17:34   #79
Quote:
T@nja kaže:
Nisam jos nasla na njihovim stranicama.
Kak se knjiga zove?

Sad ti napamet govorim jer mi knjiga još nije isporučena, tek sam je naručila... al nešt u stilu; Maltese dogs - odgoj i njega... tako nešt.
Trebala bi mi stići ovih dana pa ti sve detaljno napišem
Probati ću večeras malo bolje pogledati na njihovoj stranici i puknuti link.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:56   #80
Quote:
T@nja kaže:
I ja sam prije 7 mjeseci nabavila maltezera iz Karlovca. Do tada nisam imala pojma o ovome sto pricate o uzgoju i komercijalizaciji tih mali peseka.
Sjecam se da sam doslu u kucu prodavaca i trazila da mi pokaze mamu i tatu mog peseka, a on me u cudu pogledao i rekao da su oni u Ceskoj!?

Sva sreca mi smo jako zadovoljni s nasom kujicom i ne znam kako smo zivjeli prije bez nje!

cekaj, cekaj, meni se cini isto da je tip preko koje sam nabavila moju iz karlovca i da je nesto mljeo o ceskoj.

isto sva sreca ona je ok, jedno je sad jadna dosla u godine i zubi je bas ne sluze dobro
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.