Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2009., 16:37   #161
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Ti si očito još dijete ili imaš nekih problema...
A uz to i najpametniji i sve znaš.
Ti očito nemaš što drugo reći kad moraš krenuti s uvredama.
Quote:
Prva i zadnja rečenica su samo dokaz tvoje gluposti i neimanja pojma o čemu pričaš jer si postavio dvije sasvim oprečne tvrdnje!
Ova je tvoja rečenica samo dokaz tvoje nesposobnosti čitanja između redova.

Daklem, za polupismene: feromoni koje možete kupiti su skupa i relativno smrdljiva vodica.
To ne znači da ljudi nemaju i ne osjećaju feromone, daleko od toga. Dapače, možeš i posve besplatno pospješiti njihovo lučenje — fizičkom aktivnošću.
K tome svatko od nas ima svoj miris; ne postoji miris koji privlači baš svakoga — čak ni čokolada. Pa se ti zalijevaj tuđim mirisom.

Quote:
Svaka rasprava sa takvima je upravo suvišna i glupa.
I što onda o tebi govori činjenica da raspravljaš sa mnom?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 18.01.2009., 17:25   #162
Skulirajte se obojica ili slijedi bajbok na 3 dana
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 18.01.2009., 18:00   #163
Sorry Čika, ja se nemam kaj kulirati.
Onaj tko želi išta znati, može pročitati temu kao i brošuru i sam procijeniti.

Uostalom ja sam svoje rekao.
Nemam cilj prepucavati se sa bilokim.

pozdrav!

(može se brisati)
Mark is offline  
Old 18.01.2009., 18:11   #164
Knjiga je skoro u potpunosti tacna.
Soniac is offline  
Old 05.09.2010., 15:08   #165
eh ewo i mene da se malo ubacim
pročitao sam knjigu i iznosim svoj stav o ovoj knjizi
kao prvo,ova knjiga je očito reklama za neke femerone i u pravu je onaj ko je napisao da je jeftinije kupiti femerone nego novo auto
iz ove knjige onaj koji oma one klikere u glavi može da izvuče puno toga iz nje
vidio sam i komentarima da je neko napisao da je knjiga apsolutno sranje.nije tačno.
u knjizi stoji par odličnih sugestija.npr.:
-nemojte prilaziti djevojci odzada
-nemojte prditi,podrigivati i češkati muda
-dvije stvari koje muškarac pomisli kad ugleda ženuako izgleda gola i kakva bi bila u krevetu
itd...
i ima još nešto..ono kad ugledaš zgodnu ženu i kažeš nešto poput "Mogu te imati"il nešto tako,to bi se trebalo shvatiti kao neka metafora a ne sad
da neki kreten to kaze naglas..msm stvarno
ringer2 is offline  
Old 05.09.2010., 19:25   #166
ma, tip je kralj stig'o sam do 64. strane i nisam se oraspoložio tako ne pamtim....bilo je i smijeha do bola, al' iskrenog pronicljivo nemam riječi

usput; uopće nisam čitao tuđe komentare, al' mogu mislit' kako su feministice i pankerice popizdile...


Moram priznat' da ima sjajnih metafora.

edit: bed je samo što dila feromone pa sve ispade nekako marketinški.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...

Zadnje uređivanje denisv : 05.09.2010. at 19:39.
denisv is offline  
Old 05.09.2010., 20:16   #167
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Dakle, sto je za tebe "sarm" koji te obara s nogu?
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Prirodnost i opuštenost i kod njega, i kod mene, što on izaziva. Simpatiča uz to. Nije nametljivi pubertetlija očito i patetično željan pičke. Šarm...kako opisat šarm? Ne znam...to se triba pokazat.
Kako bi ti opisa simpatičnost?

Ili jesi ili nisi!
U svakom slučaju, nije vam teže.
Da ste prirodniji i da vas ne zanima jedino sex onda bi imali nekog uspjeha.

Samo još jedan mali osvrt na odgovor cjenjene dame kojoj je bilo, prije quotano pitanje upućeno.


Nesvjesno je odgovorila upravo onako kako autor knjige nalaže da se postupa u određenim trenutcima, a da toga nije ni svjesna. Paradoks naravno, prethodno pljujući po cjelokupnom sadržaju.


Međutim, kako kaže Lastan i neki ljudi, sve je to dobro smišljen marketinški trik i kako još neko reče, onaj ko se u praksi tako i ponaša uglavnom prolazi dobro, samo što se to ne može naučiti čitajući. Takav se rađaš znači, il' varaš il' ne varaš...il' lažeš il' ne lažeš i tako d...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...

Zadnje uređivanje denisv : 05.09.2010. at 20:28.
denisv is offline  
Old 07.09.2010., 05:45   #168
obozavam svakakve psioloske knjige
lipo je za odvest mozak na pašu

pa pročitah i ovo

i cini mi se da jeovaj tip totalno pobrkao loncice
ocito su ga cure izgnjavile izmaltretirale i izvozale
pise ko da su sve...sponzoruse i psihoticne i na muske gledaju ko na otirace
OMG
vec tu mi nije jasno....pa cemu onda tezit uspostavit vezu s tim odvratnim bicem.....pa za partnera trazis nekog s im ce ti bit lijepo..barem ja

i normalno da ces popusit kad neku isfrustriranu princezu pustas da te zajebaje..
al ako imas normalnu curu....ne kuzim zasto je ne bi mogao pricekati ako kasni...bit joj podrska ako ima tuzan dan....i kupit poneki poklon
ako te voli....cijenit ce to....vratit ce istom mjerom....bit ce uz tebe kad treba....nece kvocat bez razloga...a o troskovima....pa ako je normalno ljudsko bice htijet ce da budete ravnopravni u tome

jebote prje su vitezovi ginuli za svoje dijeve
a sad....sad je tesko i jednu kavu platit dopustit curi da malo kasni na date
i pomoc joj da se ponekad u vasem drustvu osjeca ko princeza

ako je normalna zenska.....to malo razumijevanja u pocetku trebala bi vam vratiti gomilom njeznosti i ljubavi.....s vremenom
ako nastavi maltretirat....onda je luda pa se maknes
jedino mi se svidja ovo o hrabrosti i odlucnosti
meni ovaj autor izgleda zenomrzac..

ni ne pisem ovo zato da branim zene....ono...ko ih takvima smatra..pa ni ne treba im.....
al ovakve spike....znaju ponekad izludit muske.....i stvorit niz onih koje kasnije samtramo ljigavcima
pa nam se zato i dogadaju upadi tipa: cure ocu vas pribacit do doma
ne treba hvala.....jeste sigurne mislim ono vozim BMW OMG
istina je bar koliko ja znam da cure za partnera traze virjendog momka i sposobnog
al vjerujem da bi i vi takvu curu
a mos nac najveceg bogatadsa...ako je sirotinja u glavi....brzo ce sve otic u neku stvar
a opet naravno.....ovisi o afinitetima....ako se prema curi ponasate kako u knjizi pise....a ona je s vama radi smrdljive vodice i kabrioleta
a sta mozete ocekivat....dobili se ju parama...i .....sta ocekivat

Zadnje uređivanje brbljavica1 : 07.09.2010. at 05:57.
 
Old 07.09.2010., 05:49   #169
Quote:
Lastan;ne postoji miris koji privlači baš svakoga — čak ni čokolada. :D Pa se ti zalijevaj tuđim mirisom.[/COLOR kaže:
:[/COLOR]
e i ovo je isto s tom vodicom vrh vrhova
poanta i je u tome
da te privlaci miris tvog partnera
i njega tvoj
to bas i stvori kemiju
da nije tako....a pa bili bismo zaljuvljeni svaki tren u svakogž

jooo jos ovo moram napisat...dajmo muskima ovu knjigu a curama onu Njemu bas i nije stalo
jebote ....ne bi niko bija ni sa kim....svi smo mi umisljeni do bola i muski i zenske
a di je ono da je ljubav....jednostavno davanje...i pronalazak srece u dobru onoga koga se voli
daleko cemo dogurat s ovom sebicnoscu

Zadnje uređivanje brbljavica1 : 07.09.2010. at 06:08.
 
Old 22.01.2012., 17:22   #170
pročitao knjigu,knjiga je za tipove koji traže kod cure nisko samopouzdanje,nisku inteligenciju i dobar izgled
iako knjiga pogađa u nekim stvarima...
Pivko is offline  
Old 22.01.2012., 18:53   #171
oh yeah
slučajni_prolaz is offline  
Old 23.01.2012., 12:32   #172
Quote:
Pivko kaže: Pogledaj post
knjiga je za tipove koji traže kod cure nisko samopouzdanje,nisku inteligenciju i dobar izgled
iako knjiga pogađa u nekim stvarima...
Upravo tako. Dobar guide za one koji traže flundre kojima je glavni cilj u životu da im dečko/muž ima BMW i da joj susjedi zavide. Takve pokupim i bez guidea ali mi nisu đir jer šire noge nakon par rečenica,a to baš i nije materijal za ženiti jednog dana
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Old 23.01.2012., 12:33   #173
Kako to da nema neka knjiga za osvajanje muških?
Marian Oden is offline  
Old 23.01.2012., 14:16   #174
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Kako to da nema neka knjiga za osvajanje muških?
A teško je muškarca zavesti.Neka izbaci malo sise i odmah će se čopor napaljenih mužjaka naći kako bi okusili malo potencijalno lake pice.
delmurio is offline  
Old 08.02.2012., 16:33   #175
Thumbs up

Jedina knjiga koja stvarno objašnjava sve što svaki muškarac mora znati kako osvojiti ženu...s tim da se tu ne radi toliko od "osvajanju" koliko o tome da jednostavno budeš muško...dakle prvo treba poraditi na sebi

Ja sam svom dečku kupila knjigu na www.tajnakomunikacija.com i to je sve što je meni tzrbalo da on zna da budem sretna On je naravno bio spreman i pročitati nešto na tu temu..znači to je već prvi korak!

Uglavnom...više kvalitetnih i pravih muškaraca na svijetu....više sretnih i zadovoljnih žena!)

Pročitala sam obje knjige i ne samo te i tajna komunikacija je stvarno dotakla srž!Svaka čast autoru...

Ljudi će sad odmah mislit da je reklama..al baš me briga,dobra knjiga se i traba reklamirat...a ne razno razne bedastoče koje su na netu pa i u knjižarama
Malenaxxx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger