Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 08:35   #41
E ove današnje cure.....fakat nisu drugo ni zaslužile drugo nego da budu prozvane ovcama.

-nije ti se nikad javio kad ste prvi put razmjenili brojeve
-nije te drugi put kad te sreo tražio br,fb,neki kontakt...
-naglašava ti da ima curu
-daje ti sve znakove da mu nisi bitna,osim da te tu i tamo zbari,eventualno odvede u krevet.

Uz ovoliko signala koji upućuju da bježiš od njega,ti se čudiš što te nije i pohebao A da je to napravio,onda bi ispao gad.

Neznam ko te današnje cure (ne)odgaja....
_Golubica_ is offline  
Old 05.04.2012., 09:45   #42
Quote:
The Doll kaže: Pogledaj post
Malo ti je povrijedio ego, kaj sad. Nije baš osoba s kojom bi se itko mogao usrećiti, ni ti, a bome ni cura mu.
Mene više fascinira vječna potreba da žene (SVE) analiziraju muškarce (čak i one koje jako površno poznaju), što je pjesnik time htio reći, skrivene poruke, sim tam, bla bla. Muški su jednostavni. Nema skrivenih poruka. Ak ti se nije javljao, nije zainteresiran. As simple as that. A i osim toga, fakat mi se ne čini kao materijal za razbijanje glave, taj frajer.
i meni je boldano zanimljivo pa eto autorice ne znam što si ne nađeš neku drugu/drugog zanimaciju vjerujem ti da jesi "premija" ali očito nisi njegov tip pa eto zato ti se nije ni javio! nekad je najočigledniji odgovor točan odgovor pogotovo ako su muškarci u pitanju
dijanamay is offline  
Old 05.04.2012., 14:45   #43
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Neznam ko te današnje cure (ne)odgaja....
Ulica, samo ulica
__________________
I got only one rule always stay cool like a swimming pool.
!lola_voilà! is offline  
Old 05.04.2012., 15:11   #44
Bože s ovim svojim tekstom si se tako zbrukala kaj svi moraju znat da se jebeš okolo a da ni ne poznaješ lika!I još te frajer odjebe hahahaahahah fakat bruka.Učini nama ženama uslugu i nemoj nas prikazivat droljama jel nismo sve takve.A tebi bi bilo najbolje da vani skupiš noge a za doma kupiš vibrator!
Dj Mimi is offline  
Old 05.04.2012., 16:00   #45
1). Očito da je autorica naišla na jednu "izgubljenu dušu", koja je vjerovatno u dugoj lošoj vezi i ne zna sam što hoće u životu, al najvjerovatnije si želi puniti ego povremeno.

2). Ovi napadi na autoricu kao na babilonsku kurvu su mi bezveze. Tražila je nekakvu psihoanalizu njega, njegovog ponašanja i razloge najavljanja. Koliko vidim u prvom postu, nije da ima slom živaca jer joj nije skinuo gaćice, više ju muči nejavljanje.
99% forumaša smatra da on nije toliko zagrijan za nju, da ga nije zainteresirala i da se nema puno o čemu razglabati s obzirom da je još i zauzet. S tim se slažem.

Međutim, ne razumijem čemu potreba da se autoricu napada kao zadnju nimfomanku. Da li mi znamo koliko je imala partnera u životu? Da li je ona otvorila temu s ciljem raspravljanja o svom seksualnom životu? Da li je na nama da se postavljamo kao Djevice Marije?

Osobno, nikad nisam imala one night stand, niti spavala sa zauzetim muškarcem, ali ja ovdje ne gledam niti osuđujem autoricu kao laku žensku, već vidim osobu povrijeđenog ega s obzirom da ju je 2 puta otkantao isti muškarac, koji joj je napet i uistinu želi znati zašto, a očito da ga ne može direktno pitati nakon svega. Cura sa smatra premijom i ne prihvaća onu staru :"he is just not that into you".

Ovu ju je pogodilo više nego što si želi priznati
arizona1 is offline  
Old 05.04.2012., 16:55   #46
Modovi jel može ključ na temu? Hvala
__________________
I got only one rule always stay cool like a swimming pool.
!lola_voilà! is offline  
Old 05.04.2012., 19:29   #47
Draga,

zaboli te ovako i onako.

Samo nisi navikla da ti se neko ne javlja, i to je to. Malo ti je poljuljao samopouzdanje ali ćeš ga ionako vratit drugim zainteresiranim dečkima (kojih ima sigurno).

On je tip ko i svaki drugi, uostalom ima ženu svog života, snjim nema zabave, nikakve zabave. Ko ga jebe, nebitan je totalno a k tome i potpuno predvidiv. Baci kamen pa sakrije ruku. Takav tebi ne treba.

Uživaj mačko.
pool_sandra is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger