Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2009., 10:59   #21
meni su rekli u vili-ju da je najbolje raditi ga od 18-22 tjedna (to je ona detaljna kontrola svih organa kako su se razvili iliti anomaly scan) i kos mi sugerirao baš 20 tjedan kak se sve najbolje može vidjeti! + nadam se da ćemo i spol škicnuti...
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 11:46   #22
Quote:
m@rty kaže: Pogledaj post
meni su rekli u vili-ju da je najbolje raditi ga od 18-22 tjedna (to je ona detaljna kontrola svih organa kako su se razvili iliti anomaly scan) i kos mi sugerirao baš 20 tjedan kak se sve najbolje može vidjeti! + nadam se da ćemo i spol škicnuti...
Ja sam radila 3D/4D u 22-gom tjednu u poliklinici Harni.Rekli su mi kad sam se naručivala da je najbolja vidljivost (kontrola svih organa,protoka krvi...) u periodu između 18 i 22 tjedna (kao što i ti kažeš)
Platila sam 500kn (bila sam negdje početkom 4.mj. ove godine-ne znam jesu li odonda mijenjali cijene). mm je bio samnom na pregledu i bio je presretan iako mi je govorio da nam možda taj pregled i ne treba pošto je 500kn.Ali ja sam htjela tako žarko vidjeti našu bebicu.I sada nam nije žao ni jednome.
Na kućnu adresu sam odmah dan poslije pregleda dobila nasnimljeni DVD sa cjelokupnom snimkom pregleda te slideshow odabranih slika.Odmah na pregledu sam dobila i insprit 5-6 sličica.
Što se tiče pregleda 3D/4D uz on je otprilike svugdje isti.Informirala sam se u Suncu,Vili,Eljugi i Harni poliklinici.Tada je Harni bio najjeftiniji pa sam otišla tamo.
__________________
20.08.2009. stigla nam Iva
skarambela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 17:47   #23
Ja trudnoću vodim kod dr. Grujić-Koraćin. Ona je privatnica, ali nam uopće nije žao dati lovu kad vidimo našu bebicu.
Pregled+ UZV platimo 400kn jer tako imaju za trudnice, inače, sam UZV nisam sigurna koliko košta, ali nazvati pa pitali ništa ne košta.
Dobijemo snimak na DVDu i slikice odmah, tako da imamo sve zabilježeno od prvih trenutaka.
 
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 22:00   #24
hej cure.. i ja vodim trudnocu kod privatnika.. pregled+ultrazvuk(obicni)=350kn a ako je pregled+ultrazvuk(obicni)+4D=450kn..

i vjerujte isplati se.. nije nam nimalo zao tih novaca
mala_sreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 09:39   #25
Bok curke!

Zanima me da li je netko radio 4D uzv u poliklinici Zahi? Zanimaju me iskustva pošto vidim na netu neke loše komentare na račun dr., a već sam uplatila kupon preko ponude dana pa sam malo zabrinuta
Tea29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.