Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 19:55   #61
Užas Tupelo

Sjetilo me jedne nezgode kad sam bila klinka. Moj stari je bio kupio bijelu Vespu i taman nju malo sredio, svježe ofarbao u bijelo: Milina.
Isti dan smo se ja i sestra naguravale i skršile motor na pod.

Razlog zašto se uopće Vespa farbala je bio taj što smo nju ja i sestra krišom uzele iz radione i provozale po selu. Završila je u kukuruzu

Nikad neću zaboraviti kako je sestra elegantno skočila sa Vespe
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:57   #62


lexi, dobro si me sjetila.
frendica i ja smo se skljokale na pod sa ugašenog choppera.
na kojem smo sjedile i odgurivale se nogama.

tuđeg, usput, nije zgoreg za spomenuti
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:58   #63
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Svakome se može dogoditi.
Aha, evo svaki dan najmanje troje padne iz auta na glavu.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:13   #64
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam noge.

Svakome se može dogoditi.
hjooooj meni
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:23   #65
Samo se sprdajte.

Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Aha, evo svaki dan najmanje troje padne iz auta na glavu.
Pa ne baš svaki dan, ali evo, Kukuriku je pala. I sjećam se da je još netko napisao da je pao iz auta.
Također, mama od mog bivšeg je ispala iz vozećeg auta . Probala je iskočiti jer se zapalilo nešto ispod haube i krenuli su dim i vatrica, no u panici je jednostavno ispala.
Moram napomenuti da su joj djeca bila na zadnjem sicu. Nije ni pomislila spasiti ih.



i sjetila sam se kako sam pala u onu udubinu od onog šahta slivnika za vodu na cesti. To su oni stari slivnici, dosta su veliki, ali udubina ima ravno 20 centimetara, ako i toliko.
Bila je poledica i poskliznula sam se i upala u to.
Nije bilo šanse da se izvučem.
Iz udubine od 20 centimetara.
Ustajala sam i ponovo padala u nju.
Bezbroj puta.
Probala sam i ležećki se prekotrljati, ni to nije pomoglo.
Iako sam bila jako debelo obučena, sva sam se porazbijala.
Bilo je negdje oko pola sedam ujutro, žive duše na cesti i sva sam se izubijala prije nego je naišao prvi prolaznik i izvukao me van.
Do večeri sam bila sva pokrivena masnicama.
Muž je išao sa mnom vidjeti taj krater u koji sam upala i nije se mogao načuditi.


I tak...svakome se i to može dogoditi.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:26   #66
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ništa posebno.
Auto se zaustavio, ja sam se odvezala i krenula van. Zaboravila sam noge. Jednostavno sam se s gornjim dijelom tijela prevalila van, a noge su ostale u autu.
Ovo mi se umalo desilo još jednom, no muž me je na vrijeme primio pa sam izbjegla sljubljivanje s podom. Samo sam malo veslala po zraku.

Svakome se može dogoditi.
Sve na temi je smiješno, ali ovome se ne mogu prestat kesiti.

Moja stara se jednom razbila usred mcdonaldsa. Bio je klizav pod.
Smiješna je već i scena di joj krumpirići lete po zraku, al kad se uzme u obzira da žena ima 100+ kila, e onda je show...
(Znam da sam zla. )

Joj, i još jedna moja bruka, a da nije pad.
Prvi tjedan faksa frendica i ja pohodile knjižnicu, i imaju neke knjige koje su samo za rad u njoj.
Mi se vozale s kata na kat da uspijemo kopirat knjigu jer nam je trebala. Prvo smo se same pred sobom osramotile, jer kak to da ni jedna kopirka ne radi! A zapravo nismo provukle iskaznicu.
E kad smo to skužile, onda smo pipkale po svim gumbima da se nešto pokrene, i ništa. Pa smo iznad kopirke skužile OGROMAN natpis: nema papira.
Na kraju smo crvene ko paprike pojurile iz knjižnice van. I zaboravile na knjigu pod rukom. A knjiga ima čip. I aktivirao se alarm.
A ratna uzbuna je goli k prema tom alarmu.

Frendica se na peti okrenula i otrčala natrag s knjigom u knjižnicu, za njom su letjeli neki papiri i skripte, nije se ni osvrnula. Na kraju joj ih je neka cura podigla i trčala za njom.

Prvi tjedan faksa sam totalno winala.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:27   #67
icucek.... :vriiišt:

sad sama sebe tješim da uopće nisam trapava kako sam mislila, ovo malo modrica što si zadam zabijajući se u kvake na vratima i namještaj nije tako strašno.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:31   #68
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


lexi, dobro si me sjetila.
frendica i ja smo se skljokale na pod sa ugašenog choppera.
na kojem smo sjedile i odgurivale se nogama.

tuđeg, usput, nije zgoreg za spomenuti
O padu s motora sam pisala na četu.
Viš, to nisam spomenula, čak sam ga i maknula s Kukurikačinog popisa.
Valjda sam potisnula tu idiotariju.

Frendica i ja, još u osnovnjaku, smo se vozile na njezinom motoru. Onaj kolibri ili tako nešto.
Uglavnom, starci su bili nesretni i stalno su nam kenjali, ali ona je stanovala van kvarta i to joj je bio jedini način da dođe do civilizacije.
I tako smo se mi vozikale i sve to, i onda nam je frend podletio pred motor. Pale smo i razbile se k'o pipice.
Ona je prošla puno gore jer je direkt postrugala asfalt, ja sam pala na nju i zderala sam samo ruke i noge.

I onda nas je oprala panika. Šta ćemo ako starci saznaju da smo pale s motora??? Šta? Šta? Sigurno će nam zabranit da se vozimo!!! Ajme!!!
Pa smo se odvukle do samoposluge, poslale frenda da nam kupi flastere i sjedile na ogradici pred dućanom, keljile flastere jedna po drugoj i smišljale priču.
I smislile savršenu savršenu priču.
Morale smo pokriti i njezine i moje i motorove ozljede.
Uglavnom, ona i ja smo se ljuljale na istoj ljuljački, ljuljačka je puknula i mi smo odletile u zrak i preletile par metara i pale na motor koji smo sparkale uz klupu.
Mrtve hladne smo to ispričale starcima.
To je bio prvi put da vidim da mojoj mami svako oko titra svojim ritmom. Jedno se smijalo, drugo plakalo.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:37   #69
Moj najgori pad ikada

Imala sam 16, furala sam se na Janis Joplin. Na Hreljiću sam našla kaput od brušene kože kakav bi ona furala sa puffy krznom po rubovima.

Mali problem je bio što sam ga jedva kopčala, posebno ako sam deblju vestu imala ispod. Ujutro sam se spremila u školu, bila je zima i sve se zaledilo. Od kaputa naravno hodam ko pingvin jer ne mogu veći raskorak napraviti. Ali jebe mi se, izgledam kul
Na samom uglu, pet metara prije škole raspizdim se po ledu i padnem na bok. Nije mi ništa bilo, kaput mi omekšao pad ali ja sam bila toliko stisnuta u tom kaputu da se nisam mogla presavit u struku da se sama ustanem.
Dođe mi neki prolaznik i želi mi pomoći ali ono ne pomaže jer se ne mogu oduprijeti nogama.
Na kraju sam se ležečki raskopčala i pobrala se u školu. Čovjek je bio poprilično zbunjen.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:38   #70
Relativno frisko....
Dakle radjam kcerku, svi se ustrkali, primalja kaze da sam otvorena 6 cm, stize doktor (znamo se super) i kaze ne, otvorena 8 cm. Ipak, sagne se da podrobnije pogleda i kaze: ValAry, napni se malo... Napnem se i jaaao, prdnem kao zivotinja. Majko mila... Doticni dr je tako odskocio kao da sam torpedirala kursum iz guzice. Moram reci da je tu bila primalja, jos dvije sestre i cijeli tim koji preuzima paket sa maticnim celijama.
Rodila sam, ne znam ni kako, pokazuju mi bebu, ma pusti to, u zraku jos lebdi zvuk zivotinjskog prdca.
To je bilo prije 6 mjeseci i svaki put kad sretne jadnog mi doktora, kaze: "Ma je li to mali isprdak, bas je narasla.......
ValAry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:46   #71
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
i sjetila sam se kako sam pala u onu udubinu od onog šahta slivnika za vodu na cesti. To su oni stari slivnici, dosta su veliki, ali udubina ima ravno 20 centimetara, ako i toliko.
Bila je poledica i poskliznula sam se i upala u to.
Nije bilo šanse da se izvučem.
Iz udubine od 20 centimetara.
Ustajala sam i ponovo padala u nju.
Bezbroj puta.
Probala sam i ležećki se prekotrljati, ni to nije pomoglo.
Iako sam bila jako debelo obučena, sva sam se porazbijala.
Bilo je negdje oko pola sedam ujutro, žive duše na cesti i sva sam se izubijala prije nego je naišao prvi prolaznik i izvukao me van.
Do večeri sam bila sva pokrivena masnicama.
Muž je išao sa mnom vidjeti taj krater u koji sam upala i nije se mogao načuditi.
ovo
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
A knjiga ima čip. I aktivirao se alarm.
A ratna uzbuna je goli k prema tom alarmu.

Frendica se na peti okrenula i otrčala natrag s knjigom u knjižnicu, za njom su letjeli neki papiri i skripte, nije se ni osvrnula. Na kraju joj ih je neka cura podigla i trčala za njom.

Prvi tjedan faksa sam totalno winala.


nego..ne znam jel vi kad pričate s nekim na telefon nesvjesno radite neke stvari? ja se obično odšetam do nekog prozora i buljim van i čupkam cvijeće, ili skidam nepostojeću kosu s odjeće, ili tako nešto..
uglavnom, jedno ljeto, ja na moru, pričam s dragim na mob, i šećem po dvorištu, i razgovor je potrajao, ja sam skinula svu virtualnu otpalu kosu sa sebe, pošutala sav pijesak i nekako sam se došetala do nečijeg motora i hodam oko motora nesvjesna što radim, i nešto u diskusiji stanem, ruka na zicu, i gurnem onu nožicu na kojoj vespa stoji. gurnem, i nožica se podigne i vespa krene kliziti niz brdo i padat na stranu.
jebote, ja ne znam voziti vespe, i teška je bila neka velka, i nije moja, i mobitel na uhu.i nikako tu vražju nožicu vratiti natrag.
i, ono, upravo nevoljno kradem nekom motorno vozilo. dotad smo ja i vespa prehodale već par metara
a dečko s druge strane je bio nov i bio mi je bed tražiti ga pomoć jer sam zaključila da mi i nije nešto reć mu da po cesti uzimam vespe i gubim kontrolu nad njima.
ne znam kako sam skužila kako anduati fakin nožicu. uglavnom, di sam ju povukla, tu sam vespu sparkirala. onda sam ležerno odšetala dalje jer se ništa nije dogodilo.
samo sam čekala da netko izleti i jebe mi sve po spisku.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:55   #72
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
To je bio prvi put da vidim da mojoj mami svako oko titra svojim ritmom.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
i, ono, upravo nevoljno kradem nekom motorno vozilo.
zene,
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:56   #73
valary, ja nakon tog ne bih mogla rodit

PS, omg
i ja tako svasta nesto radim dok pricam na mob ali nikad ovako nesto
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:57   #74
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
.... Ulaz u dvorište je okomit na cestu, nešto širi od auta i još je nizbrdo. ...

ista situacija, samo sam ja imala već iskustva pa sam samouvjereno smotala i ušla, usput ogrebala sestrin auto
ona je sjedila pored mene

Quote:
Tupelo kaže:
Zaboravila sam noge.
plačem

moja najbolja frendica iz djetinjstva je bila, a možda još uvijek jest, poput tebe i kukuriku
ono, šetamo, a ona se samo odroni negdje
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:57   #75
Pjescana
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:11   #76
Jedne godine dok sam bila na GO u Zg došao mi je dečko u posjetu i odsjeo u hotelu Antunović. Dogovorili smo se za večeru u hotelu pa sam ga zamolila da me pričeka u kafiću pored recepcije.

Dok je tako sam sjedio u kafiću prišao mu je konobar i pitao ga da li mu treba društvo (da baš društvo, ono netko da ga grije dio noći ), moj dragi se fino zahvalio i rekao da već ima, na što sam ja sva sređena došla do stola

Konobar me fino odmjerio, a ovaj moj počeo smijati... kad mi je rekao što se dogodilo ja sam bila crvena ko rak....

Naravno trebalo je puuuno vremena da ponovo nogom kročim u taj hotel.
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:22   #77
valary, ja nakon tog ne bih mogla rodit

Ma ne znam ni kako sam rodila. Majko moja, koji odvratan i glasan zvuk je to bio. Proklela sam maminu strudlu koju sam prozdrla par sati prije...
Ima toga puno, Boze bolje da se ni ne sjetim. Ali, prdac...
ValAry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:27   #78
Quote:
ValAry kaže: Pogledaj post
ValAry, napni se malo... Napnem se i jaaao, prdnem kao zivotinja. Majko mila... Doticni dr je tako odskocio kao da sam torpedirala kursum iz guzice. Moram reci da je tu bila primalja, jos dvije sestre i cijeli tim koji preuzima paket sa maticnim celijama.
..
ovo tek sad vidim.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:35   #79
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
To je bio prvi put da vidim da mojoj mami svako oko titra svojim ritmom. Jedno se smijalo, drugo plakalo.


Quote:
ValAry kaže: Pogledaj post
To je bilo prije 6 mjeseci i svaki put kad sretne jadnog mi doktora, kaze: "Ma je li to mali isprdak, bas je narasla.......
Doktor je super.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:38   #80
Udavila sam se od smijeha.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.