Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2012., 10:05   #41
možda je štos u tome što si ti obavila samo tretman-dva? možda zaista trebaju barem 3 da djeluje.

znam da kod klasičnog tretmana akupunkturom bez 10 dolazaka nema vajde. to se radi po "slojevima" i meridijanima, tako da ako ne prođeš sve po pe-esu, nije najbolje. kao da bi recimo popio pola kure antibiotika, a ne cijelu.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 10:55   #42
ima li tko za preporučiti nekog za akupunkturu za lakši porod na području Zagreba
__________________
mamin sin
bellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 11:07   #43
dr.franić sa svetog duha..

da, tri tretmana su idealna. a 4 još bolje...
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 11:28   #44
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
dr.franić sa svetog duha..

da, tri tretmana su idealna. a 4 još bolje...
e super, hvala puno
__________________
mamin sin
bellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 20:15   #45
dižem temu

zanima me ima li tko neka nova iskustva sa akupunkturom na porodu?
prvenstveno s dr. Franić, ali sva iskustva dolaze u obzir

ozbiljno razmišljam da izaberem akupunkturu jer ne želim epiduralnu (barem mislim da ne želim )

prvorotkinja sam i ne znam što trebam očekivati na porodu, ali ovako kako nam je predstavila dr. Franić na tečaju (kombinacija prethodnih dolazaka na tretmane + dolazak na sam porod gdje se kombinira elektrostimulacija i bockanje) zvuči kao nešto za što bih se mogla odlučiti.

Cijena je takva kakva je (ispadne sve skupa oko 2000 kuna), ali je legalno i preko računa pa mi je čak i ok. Samo me zanima, da li to stvarno radi???
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 08:48   #46
ja sam dva puta bila na akupunturi, doduse ne u CRO, ali evo kako je kod mene bilo. ide se od 36-og tjedna na 4 tretmana. igle se stavljaju na noge, razlicitim rasporedom i drze se nekih 10 minuta ako se ne varam. meni je pomoglo utoliko sto je faza otvaranja bila brza i uspjesna, bez x sati trudova koji nicemu ne vode, trudovi su od samog pocetka bili uredni i postojani. od prvog truda u roku od pola sata na 5 minuta. drugi porod je bio super brz, tada sam isto isla na tu pripremnu akupunkturu. pukao vodenjak i dva ipo sta nakon toga mali je bio tu. inace postoji i akupunktura tijekom poroda, ovdje u DE to rade obucene babice, i to navodno ublazava bol, ali nisam probala. meni je epi bila broj jedan. steta sto je u hrvatskoj tako skupo, i sto nema vise obucenih koji bi to mogli radit. summa summarum, skodit ne moze, moze samo pomoc.
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
Ani O is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 19:33   #47
hvala ti puno aniano!
super zvuči i mislim da bum probala jer taman sutra ulazim u 36 tjedan pa da vidimo kako to izgleda.
super mi zvuči ovaj dio "faza otvaranja bila brza i uspjesna, bez x sati trudova koji nicemu ne vode, trudovi su od samog pocetka bili uredni i postojani", definitivno zvuči privlačno.

hvala puno još jednom pa javim kroz koji tjedan kako je bilo
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2020., 11:17   #48
pozdrav,
radi li tko akupunkturu u zagrebu i sad u “korona situaciji”?
ako tko ima novijih iskustava nek napise hvala
aralk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.