Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2013., 17:16   #41
Thumbs up Ondine :)

Ondine, uživam te čitati. Ovaj post i post 39 bi svaka cura trebala pročitati. Kako si rješavala situacije kad ti je neki muškarac fizički seksualno bio jako napet i to odmah na prvi klik, ali si znala da taj muškarac je LOŠ izbor za tebe, za vezu sa njim? A oni, dragi, fini, pristojni dečki koji bi bili DOBAR izbor za tebe za vezu, jednostavno te na prvi klik seksualno ne privlače i gotovo. Da li ćeš takvom dati šansu?
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 20:45   #42
Quote:
emilyy kaže: Pogledaj post
Ondine, uživam te čitati. Ovaj post i post 39 bi svaka cura trebala pročitati. Kako si rješavala situacije kad ti je neki muškarac fizički seksualno bio jako napet i to odmah na prvi klik, ali si znala da taj muškarac je LOŠ izbor za tebe, za vezu sa njim? A oni, dragi, fini, pristojni dečki koji bi bili DOBAR izbor za tebe za vezu, jednostavno te na prvi klik seksualno ne privlače i gotovo. Da li ćeš takvom dati šansu?
Vidi emilyy, ako te drag, pristojan dečko ne privlači, onda jamačno nije DOBAR izbor za vezu. Pa nećeš bit s nekim samo zato, jer je dobar i pristojan... zar ne?

Ovaj drugi kako si rekla te fizički seksualno jako privlači, ali da li se dogodio klik? Klik je kad s nekim klikneš na više razina ne samo fizičkoj... E sad ako želiš samo fizičku interakciju s njim, go for it, ali ako slutiš da će sve ostati na toj komponenti, onda svoja očekivanja svedi na tu razinu ako možeš / želiš.

Nego što te konkretno muči s tim nazovimoga jebivjetrom?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 12:52   #43
Thumbs up

Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Vidi emilyy, ako te drag, pristojan dečko ne privlači, onda jamačno nije DOBAR izbor za vezu. Pa nećeš bit s nekim samo zato, jer je dobar i pristojan... zar ne?

Ovaj drugi kako si rekla te fizički seksualno jako privlači, ali da li se dogodio klik? Klik je kad s nekim klikneš na više razina ne samo fizičkoj... E sad ako želiš samo fizičku interakciju s njim, go for it, ali ako slutiš da će sve ostati na toj komponenti, onda svoja očekivanja svedi na tu razinu ako možeš / želiš.

Nego što te konkretno muči s tim nazovimoga jebivjetrom?
Ne znam da li si me ispravno razumjela. Moja prijateljica kaže da se bira ono što je najbolje za nas. Ja je pitam gdje su tu emocije. Ona šuti. Za brak je izabrala papučara kojeg uopće ne cijeni.
Moj problem je ako mi se muškarac odmah fizički ne svidi, ako odmah ne osjetim kemiju, ja mu ne dam šansu. Da li tu griješim?

Zadnje uređivanje emilyy : 09.11.2013. at 13:20.
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger