Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2004., 16:43   #21
meni je moj dragi ( bivsi -sadasnji decko ne znam ni sama vise sta mi je : )) predlozio da odemo na ljeto zajedno na more...valjda ce uspjeti...ja bih voljela . ))) pogotovo kad ovako procitam divnih postova : )
__________________
You ask me to enter, and then you make me crawl...
acti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 18:29   #22
I tko nosi više stvari?
moj dragi je racionalan... koliko dana toliko svega (+ 2 rezerve)... majice, carape... , a neseser nam je slicne velicine...
ja sam pak u neodumici... nosim '''hodajuce'' stvari, ali opet pozelim nesto shik... ono da na slikama nisam uvijek sa siltericom... pa je torba uvijek teza...


I sto je s papanjem... pokazu li se 'mamine maze'' kad nestane love i mozes samo u lokalni market po teglicu kukuruza i, pastetu i kruh?
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 21:34   #23
Quote:
A pisete li razglednice ostalim nesretnicima?????
jesam prije...onda mi je u jednom trenutku pocelo to izgledati kao poruke u stilu...vidite, vidite gdje me sve ima i sto si sve mogu priustiti....kao nabijanje na nos. Javim se najblizima ako je neki daleki put kad stignem i to je to ( telefonom)

Prijatelji nece umrijeti bez mog pozdrava u tih 10-ak dana, 2 tjedna itd. A kak je more bilo toplo i sunce je savrseno grijalo mogu im ispricati i kad se vratim uz sve ostale dogodovstine.

da, trenutno mi izgleda da ljudi salju razglednice vise radi sebe a manje radi drugih.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 21:36   #24
Quote:
I tko nosi više stvari?
ja. Iz razloga sto ja nosim profesionalnu kameru i objektive, ja nosim knjige i imam vise kozmetike. Robe nosimo podjednako.

A kozmetiku mi on onda kulerski krade
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 16:44   #25
..VOLIS LI VISE DIGITALE ILI ''SKLJOC'' FOTICE...?
...nama je torba isto puna filmova i slicnih stvari... planiramo kupit objektiv za snimanje onog sto najvise volimo... dakle sjest nagdje na zidic.. i fotkat face, ''scene''... i ostalo... mislim da tako super ostvais atmosferu grada u sjecanjima...

a razgeldnice saljem samo onima za koje znam da ce je stavit bar par dana na ormar..(neki ih skupljaju).. a ne kao jednom kad sam dosla frendu i vidim u kanti razglednica (a dobio ju je to jutro...)...grrr...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 18:18   #26
meni je razglednica dijeljenje lijepog trenutka s onima koji u tom trenu ne mogu biti samnom...

nedavno sam bila na putu i poslala sam ih 10 tak... samo najblizima koji su ionako znali gdje sam... daklem 'pohvalila' sam im se vech prije...

kada me se netko sjeti razglednicom uvijek se razveselim
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 18:29   #27
nemamo problema na putovanjima...

znali smo se na početku pokefati zbog orijentacije u prostoru...to je prestalo kad sam ja odustala izražavati svoje mišljenje kojim putem bi trebali ići da negdje stignemo
kad i kojim putem stignemo, stignemo

na odmoru svako radi što mu paše...nismo od onih parova koji moraju sve u isto vrijeme raditi...ja se obično ranije ustanem i obavim svoje stvarčice, njemu ionako treba manje da se spremi...

razglednice ne pišem - jer mi se ne da...a ako ih i napišemo, zaboravimo ih poslati
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 20:25   #28
nemamo neka putovanja iza nas, nije bilo love, uglavnom more proslo ljeto i neki izleti prek vikenda

razglednice ne saljem jer zaboravim a on pogotovo ne

kaj se tice kam ici to mislim ne bi bio problem samo nema putovanja do kraja godine

tak nam i treba kad smo se odlucili ziveti skupa a to nosi za sobom neka ulaganja ( tipa vesmasina i tak )
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 15:34   #29
Quote:
atlantis kaže:
meni je razglednica dijeljenje lijepog trenutka s onima koji u tom trenu ne mogu biti samnom...

nedavno sam bila na putu i poslala sam ih 10 tak... samo najblizima koji su ionako znali gdje sam... daklem 'pohvalila' sam im se vech prije...

kada me se netko sjeti razglednicom uvijek se razveselim
upravo tako

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 16:50   #30
moj je prošao sve testove...iako...iako....nekad ga zna uhvatit šiza u autu i onda divlja ko malo dijete i pjeva.....jako jako glasno........heljp...but he is so cute......
zadnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 21:29   #31
Provokantna teza ...

Moze li putovanje usamo biti dobro? Priznajem, jos sam pod dojmom, ali prosli vikend mi je jedan od najljepsih koje sam ikad proveo. Iznajmio sportski auto i picio po pustinji, daleko od ostalog prometa (i prije svega policije ). Nitko mi nije nedostajao, samom mi je bilo najbolje. Prenocio u jednom rezervatu za divlje zivotinje, osim mene su bila jos 3 para na bracnom putovanju. Uopce me nije pucala usamljenost, nasuprot, bas nam je bilo veselo uz vatru. Sto je to? Neophodni time out koji treba u svakom braku? Nesvjesna prpa i bjezanje od nadolazece roditeljske odgovornosti? Ili tek ego trip? Radujem se mojoj dragoj i jedva cekam da se vratim (trenutno sam na IT bausteli), ali prosli vikend sam uzivao bez ikakve ceznje ili tuge.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:54   #32
A putna groznica... ja sam grozna (priznam)... ne znam jel'to zenski problem ili sam samo ja uvijek i previse ushicena kad se pakiram... Mislim, imam listu i krizam ono sto je u torbi.. ali najdrazi mi je osjecak kad se krene... (sjedne u bus, avion, vlak, auto... makar i ZET-ov bus... jer mi je guza vesela (put putujem)...

Jel' se itko pokefao na putovanju s dragim pa da se ''raspareno'' vratite....

i kako je s ''stiskanjem'', ''ceskanjem'', ''masiranjem''... ????

cesce ili rjedje...? znate za one savjete ''otidjite nagdje u hotel i.... '''
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 21:05   #33
Re: Provokantna teza ...

Quote:
Secundo kaže:
[B]Moze li putovanje usamo biti dobro? ]
Ako nema druge dobro je putovati i sam. Ja kad sam imao motor sjeo bih i zaprašio, obišao sam bivšu Jugu i okolne zemlje sam, dobro tu i tamo još bi par ljudi pošlo na put, ali ako te vuče želja za putovanjima, znaš ona pjesma Skitnica e onda ako treba, postaješ i usamljeni jahač.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:25   #34
Ah, putovanja! Odlican test da vidite jeste li jedno za drugo

Mi dosta putujemo, mada bih ja volela i vise, ali imamo samo 4 nedelje godisnjeg. Zato se trudimo da idemo negde i vikendom.
Moj muz se odlicno snalazi u prostoru, sem ako nemamo kartu, sto nam se desilo ove godine u Atini-zaboravili smo je u hotelu, a krenuli smo pesice. Tu sam se malo zinervirala, jer smo izgubili vreme, a svaki sat nam je bio vazan jer smo bili samo nekoliko dana u gradu. Posto sam ja bila zaduzena za kartu, nisam bila jako glasna
Kada se vozikamo kolima, ili gradskim prevozom, sa kartom, nemam brige ;-)
Jednom sam u Austriji mislila da cemo se izgubiti, pocela je kisa, mi pored nekog velikog jezera, ali on je tacno znao kuda da idemo i hotel se samo ''stvorio'' opet ispred nas

Ono sto mi je jako bitno, imamo veoma slican ukus i za odabir mesta i za odabir smstaja i za nacin provodjenja vremena na odmoru.
Ne bih mogla da funkcionisem sa nekim ko ne zeli nista sem jednog mesta da vidi ili ko ide na plazu u podne ili ko zeli da svakog dana jurimo i obilazimo po 2 plaze.
Iako se hranimo u restoranima, hrana mi nije toliko bitna, uzivam u ukusu, ali ne dajemo basnoslovan novac na nju. Pice nam nije bitno, ne pijemo alkohol na odmoru. Volimo da probamo lokalne specijalitete, ali cak ni to ne mora svakog dana.
Oboje volimo i put avionom i autom, a volimo i da pesacimo :-)
Na manje ne bih mogla da pristanem jer su mi putovanja jedna od najvaznijih stavki u zivotu
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 19:26   #35
^^
Nešto slično, osim što mi pijemo i na odmoru , i hrana nam je bitna.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:17   #36
Ja mislim da zajedničko putovanje nije super pokazatelj koliko se slažete, jest donekle, ali pretpostavljam da na putovanje mislimo kad se ne plaćaju računi, kad se ne mora raditi, kad ne čekaš red u banci i to? Putovati skupa je nešto divno i mislim da bi parovi definitivno trebali taj vid veze iskusiti jer se na putovanjima ljudi stvarno mogu super povezati, a i putovanje samo po sebi je nematerijalna vrijednost na koju uvijek valja potrošiti. I sama sam osoba koja obožava putovati, i vrlo zavidim ljudima koji to na neki način žive, ali vjerujem da prosječan par to NE živi i da je putovanje više vid nekog odmora. A to nije baš pokazatelj prosječne svakodnevice. Najbolji pokazatelj je zajendički život. Tamo di radiš, tamo di se budiš svako jutro, di si nervozan, di te šef jebe, di treba odrediti kućanske obaveze, i tako.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 17:59   #37
Ma naravno, tek kada se zajedno zivi, moze se videti da li odgovarate jedno drugome. Ali zajednicko letovanje moze biti i pre zaj.zeivota, pa vec tada mozemo da utvrdimo akko stvari stoje.
Ako bi naisla na nekog ko ne voli more ili ko nikako ne voli da obilazi metropole ili uopste ne voli da izadje iz kuce ili ima razlicite ideje od mojih kako provesti dane na moru, a meni se te ideje ne svidjaju, ja tu ne mogu da napravim kompromis.
Kao sto je neko napisao da voli kampovanje, a da bivse nisu to volele-meni bi to isto smetalo jer ne volim kampovanje. Ne mora to biti 5*, ali ne zelim da spavam napolju
Ja ovako ozbiljno ovo razmatram jer su mi dani na putu medju najlepsim i najvaznijim danima u godini :-)!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:41   #38
volia san putovat s njom. nekad nam je to bilo odlicno.
nekad i nije...ponajvise pred raspad svega.
volin se vozit autom...sta dalje to bolje...da ne ovisim o jeb voznim redovima, vremenskim uvjetima i zdrkanim soferima.
volia san bit spontan zajedno s njom...ona nekad je, al nekad i nije. a nekad nisan ni ja
mozemo bukirat, ne moramo. i ona je nekad bila takva, a ja mozda nisam. uvik nekako iste stvari u razlicita vrimena.
bili smo opusteniji dok smo bili mladji, prije dice, prije problema koja se zovu zivot.
al volia san i kad smo isli s dicom...mozda jos i vise.

nekad smo se klali, nekad smo se smijali.
nekad smo samo sutili.
volia san kad bi izbacila noge kroz suvozacki prozor, spustila sic i ceskala me po vratu dok smo gmizali po asfaltu.
jebiga.
ja san isto nekad bia debil, ne dovoljno koncentriran da iman obzira za njene strahove u voznji.
ona je isto nekad bila rospija koja se nije mogla opustit i na svaku moju gresku skakat.

zao mi je sta vise ne idemo nigdi. skupa.
sad su neka druga imena na suvozackom sicu.
jebiga.
fali mi.
i ona i nasa putovanja. mozda opet budemo putovali skupa.
vjerovatno kad izmisle teleportiranje.
ipak, to onda vise nece bit isto...
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 10:07   #39
Obožavam putovati ali to ne mora biti daleko već sami izleti me toliko napunu pozitivom i srećom. Uzbuđenje kad spremaš sendve, grickalice, dekicu, pa sam put i razgledavanje prirode, kućica koje su usput, muzika u pozadini, nasmijana dva lica...to su meni možda najljepši momenti u vezi.
Volim kraj mora, planine, ma bio gdje di ima zelenila i gdje je mir. Idealno je kada se može i koja noć prespavati, kad mu se uvališ u krilo jer postaje biti hladno, kako noć se približava...ma genijalno
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.