Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 08:42   #661
mi smo stavljali hladni oblog ak bi bilo nateceno
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:13   #662
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mojima nikad nista nije bilo oteceno.
od cega su ti oblozi uopce?
Pa kazem, namocim gazu hladnom vodom i pokusvam joj zadrzat sto mjestu di se cijepila
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:02   #663
Ja sam isto malu u krilo, crtići i hladni oblog minutu-dvije i tak 4-5 puta na dan.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:04   #664
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Pa kazem, namocim gazu hladnom vodom i pokusavam joj zadrzat sto duze na mjestu di se cijepila
Pojela sam pola rijeci, bravo ja
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 17:12   #665
Mi smo danas dobili IPv + Dt, jer smo preskočili Diteper cijepljenje s pet godina i onu zadnju dozu s godinu i pol. Sad se molim da sve bude ok.
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 17:25   #666
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Je,cijepila se i moja. Prvo u svibnju prije škole Priorix, onda u studenom u školi polio. Samo se moja nije cijepila u školi već sam je naknadno vodila jer je bila bolesna dok su se trebali cijepiti pa sam zamolila da odgode dok ne prizdravi (koristila je ventolin pa je doktorica rekla da bolje da pričekamo).

Nije imala nikakve nuspojave. Ali moja gotovo nikad nije imala nuspojave na bilo koje cjepivo, eventualno malu oteklinu na mjestu uboda, bez temperature i sl. E da, znala je biti pospana kao je bila mala, prespavala bi ostatak dana, ali ja sam to tad pripisivala tome da se umorila od plakanja .

Nas su cijepili prije mjesec dana s priorixom, a sad IPv + Difterija tetanus. Razmak između cijepljenja mjesec dana...
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:04   #667
Danas ima prvu reakciju, crvene otekline na obje ruke promjera 5 cm. Imate neki savjet?
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 21:00   #668
hladan oblog.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:27   #669
nemam za prijavit nuspojavu, već pitanje:boosterix je cjepivo kojim se cijepe 5 godišnjaci, diteper cjepivo. na fda stranici stoji da se primjenjuje od 10 godina na dalje. ima li na hrvatskom nešto o tom cjepivu, ja na halmedu nisam našla.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 08:39   #670
Prekjučer sam se cjepio protiv gripe, a na mjestu uboda je blaga natečenost i blaga bol.
Imam li razloga za brigu?
neznalica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 16:00   #671
Ne.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.