Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 13:52   #61
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja sam naivac i optimist.
očito

Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ja ne znam u kakvom vi svijetu živite. Ali u svijetu u kojem ja živim, (mladi) ljudi su neodgovorni, metoda prekinutog snošaja je više pravilo nego iznimka, ljudi izađu van, pojedu bombon ili se navuku speeda, poseksaju se s prvom osobom koja naleti. Varaju partnere, seksaju se sa profesorima, puše travu dok im je novorođenče u susjednoj sobi. Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana, odu na put oko svijeta autostopom, planski zatrudne sa najboljim gej frendom jer oboje jako žele imati dijete... Ono, takav je život. Ljudi su neodgovorni. I to nisu mulci sa iq-om sobne temperature, već redom akademski građani, visokoobrazovani ljudi čije osvrte na društvene fenomene čitate po portalima za vonabi intelektualce.
da svi skoče s mosta, jel bi i ti? :mama mode off:

manje je bitno kako je do toga došlo.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:54   #62
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Briga o djetetu nije bauk, programirani smo da mozemo uzgajati bebe.

To je u nama.
"programirani" smo biti subjektivni. Pa okolo zato viđamo ljude koji se nisu u stanju brinuti o samima sebi kako spada, a takvi najčešće i imaju djecu...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:54   #63
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
očito



da svi skoče s mosta, jel bi i ti? :mama mode off:

manje je bitno kako je do toga došlo.
Nije uopće u tome stvar, samo ne mogu vjerovati koliko se svi iščuđavaju ovoj mojoj situaciji
RochelleRochell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:55   #64
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ja ne znam u kakvom vi svijetu živite. Ali u svijetu u kojem ja živim, (mladi) ljudi su neodgovorni, metoda prekinutog snošaja je više pravilo nego iznimka, ljudi izađu van, pojedu bombon ili se navuku speeda, poseksaju se s prvom osobom koja naleti. Varaju partnere, seksaju se sa profesorima, puše travu dok im je novorođenče u susjednoj sobi. Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana, odu na put oko svijeta autostopom, planski zatrudne sa najboljim gej frendom jer oboje jako žele imati dijete... Ono, takav je život. Ljudi su neodgovorni. I to nisu mulci sa iq-om sobne temperature, već redom akademski građani, visokoobrazovani ljudi čije osvrte na društvene fenomene čitate po portalima za vonabi intelektualce.
Choose life
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:55   #65
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja sam naivac i optimist.
Budi! Kad je beba željena onda je sve tako kako si rekao. A da nisu odgovornost i obveza, jesu kao i sve u životu!
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:56   #66
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Još moram nešto dopisati, jer čitajući prvi post, zbilja se sve čini nekako filmski.

Čini mi se sam ja više zagrijana za njega nego on za mene. On još ima tu neku blokadu, i jučer smo prvi put pričali o 'nama' i našim osjećajima spram jedno drugog. Kaže da je prerano da bi znao što osjeća prema meni i da još nema tih nekih leptirića i zaljubljenosti (ali je implicirao da je na dobrom putu da se razviju), ali da mu se sviđam i jako mu je lijepo samnom, da nas može zamisliti zajedno. Ne može se do kraja opustiti i prepustiti jer mu je fokus trenutno na previše drugih stvari.

Isto tako, moram spomenuti da je on javna osoba, živi nekonvencionalnim životom, dosta je popularan među ženama i imao ih je jako puno.

Iz toga najviše proizlaze moje nesigurnosti.
upusti se u ovo samo ako si sigurna u vlastite snage
tko je i kakav je on, tek imaš saznati
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:57   #67
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Nije uopće u tome stvar, samo ne mogu vjerovati koliko se svi iščuđavaju ovoj mojoj situaciji
a ja ne mogu vjerovati da ti ne možeš vjerovati da se ljudi iščuđuju

nego, jesi li rekla svojima?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:57   #68
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana,
Ne vidim kakve veze ovo ima s tvojom neplaniranom trudnoćom. To je avanturizam kojem izlažeš samo sebe. Dijete baš i ne.
Ali jasno ti je da ti ljudi na forumu ne mogu dati odgovor na tvoja pitanja?

I to što si sigurna da bi i tvoji i njegovi roditelji (usput, ako je on javno eksponirana i iskusna persona, koliko je bitna podrška roditelja, nije klinac), razmisli opet. Ponekad nas ljudi neugodno iznenade svojim reakcijama.
Salammbo is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:01   #69
A napravi kak osjecas, nece bit lako , al sta i je na kraju krajeva. U zadnje vrijeme vidim da se sve dogada s razlogom, sjetim se svih koji ne mogu imati bebicu, a sve bi dali.... Mislim da je to dar i nadam se da imas doboljno ljubavi u sebi i bar nekajav support system- lik je zapravo sekundaran- ako je ok, sudjrlovat ce u zivotu bebe i financijski i svakako, cak ako i ne ostanete skupa. A ak je gnjida, onda ti je bolje samoj. Drzim fige!
__________________
nabacim osmijeh i briga me
cioccolatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:03   #70
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ja ne znam u kakvom vi svijetu živite. Ali u svijetu u kojem ja živim, (mladi) ljudi su neodgovorni, metoda prekinutog snošaja je više pravilo nego iznimka, ljudi izađu van, pojedu bombon ili se navuku speeda, poseksaju se s prvom osobom koja naleti. Varaju partnere, seksaju se sa profesorima, puše travu dok im je novorođenče u susjednoj sobi. Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana, odu na put oko svijeta autostopom, planski zatrudne sa najboljim gej frendom jer oboje jako žele imati dijete... Ono, takav je život. Ljudi su neodgovorni. I to nisu mulci sa iq-om sobne temperature, već redom akademski građani, visokoobrazovani ljudi čije osvrte na društvene fenomene čitate po portalima za vonabi intelektualce.
Gle, u životu sam stvarno napravila dosta pizdarija i gluposti za koje je još blago reći da su neodgovorno ponašanje, ali nikada, nikada, a ni tada, mi nije palo na pamet puknut se s likom s kojim prvi put izlazim bez zaštite, ma koliko god bila pod utjecajem određenih supstanci ili napaljenosti.

Nek' ti je sa srećom, ako već nije s racionalnošću.

@ HHmischko -
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:05   #71
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ja ne znam u kakvom vi svijetu živite. Ali u svijetu u kojem ja živim, (mladi) ljudi su neodgovorni, metoda prekinutog snošaja je više pravilo nego iznimka, ljudi izađu van, pojedu bombon ili se navuku speeda, poseksaju se s prvom osobom koja naleti. Varaju partnere, seksaju se sa profesorima, puše travu dok im je novorođenče u susjednoj sobi. Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana, odu na put oko svijeta autostopom, planski zatrudne sa najboljim gej frendom jer oboje jako žele imati dijete... Ono, takav je život. Ljudi su neodgovorni. I to nisu mulci sa iq-om sobne temperature, već redom akademski građani, visokoobrazovani ljudi čije osvrte na društvene fenomene čitate po portalima za vonabi intelektualce.
A fakultet spada pod visoko obrazovanje, kaj ne?

Jebatga, meni nije jasno kako netko , visoko obrazovan je toliko glup, sorry, da, glup ko tuka tukovska i jebe se u samim počecima početaka bez adekvatne zaštite.

Ne, jebatga, ne mogu ja to provariti.

Po godinama sam tu sa tim tvojim muškićem; jesam li ja mlada, mlađa, već postarjela.....ne znam i nije ni bitno.....

Al ako je ovo sve tako kako pišeš, epa, ne gine nam katafakingstrofa.

Onda me ne čudi da su svi toliko šupljoglavi.



A vas dvoje, troje....imate vrijeme pred sobom da se upoznate prije nego li se rodi potomak/ka.....

Kak bude bude.

Mi, malo stariji velimo; poslije jebanja nema kajanja.

Al bez prezervativa; aman stara moja, da sam se i droksala, zvakala bombone.....ma nema tog kurca koji bi išo vume bez gume.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.03.2017., 14:09   #72
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ja ne znam u kakvom vi svijetu živite. Ali u svijetu u kojem ja živim, (mladi) ljudi su neodgovorni, metoda prekinutog snošaja je više pravilo nego iznimka, ljudi izađu van, pojedu bombon ili se navuku speeda, poseksaju se s prvom osobom koja naleti. Varaju partnere, seksaju se sa profesorima, puše travu dok im je novorođenče u susjednoj sobi. Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana, odu na put oko svijeta autostopom, planski zatrudne sa najboljim gej frendom jer oboje jako žele imati dijete... Ono, takav je život. Ljudi su neodgovorni. I to nisu mulci sa iq-om sobne temperature, već redom akademski građani, visokoobrazovani ljudi čije osvrte na društvene fenomene čitate po portalima za vonabi intelektualce.
I znajući, gledajući sve to nisi mogla drugačije, razumnije već kuda svi tuda i ti? Život može bit drugačiji, ako ga netko odluči uništit alkoholom ili drogom ne znači da je to odjednom dobro i prihvatljivo.

Imanje djeteta je odgovornost. Velika. Nije nešto za što smo svi "programirani" kako je netko naveo. Da jest, ne bi bilo neodgovornih i na svakakve načine sjebanih osoba.
Na tvom mjestu bih jako dobro razmislila o svim opcijama, u kom smjeru želim razvijati daljnji život i pri tome imala više loša očekivanja negoli bolja i od tog partnera i od drugih.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:38   #73
Tebi treba bit jasno da beba nije mače koje ćeš dat nekom drugom kad budeš slično "racionalno i hladne glave" postupala u životu. A bio on selebriti ili ne, lik koji ima 30 plus godina i jebe studentice nije meriđ materijal pa aman da se tako zove.
Nego, on trollic, pitaj za termin pa reci astrologu da ti izradi natalnu kartu tog klinca. Baš me zanima, misliš li uopće na njegov život koji bi mogao biti takav da tatu viđa na TV-u i druži se sa vrtićkim kolegama koji su mu zapravo polubraća i sestre.
Nekako nisam sklona vjerovanju da ONS može rezultirati odgovornim roditeljstvom, barem ne sa obje strane. Koliko god htjela fino raspletanje situacije.

EDIT: Da nije Novković?
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:43   #74
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Nije uopće u tome stvar, samo ne mogu vjerovati koliko se svi iščuđavaju ovoj mojoj situaciji
Ne znam što da ti kažem. Već si debelo punoljetna. Što si očekivala otvaranjem ovakve teme? Aplauz. Zbilja?
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:54   #75
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Tebi treba bit jasno da beba nije mače koje ćeš dat nekom drugom kad budeš slično "racionalno i hladne glave" postupala u životu. A bio on selebriti ili ne, lik koji ima 30 plus godina i jebe studentice nije meriđ materijal pa aman da se tako zove.
Bravo.O tom ja i pričam.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:59   #76
jesmo li dešifrirali u kojoj branši je sretnik?
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:03   #77
Doduše, u periodu kada o nekom nemaš pojma i još saznaš da ćeš na svijet donijeti novo biće nema neke velike šanse da ćeš biti objektivan oko bilo čega tako da šta god napišem ispast' ću hejter
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:44   #78
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ja ne znam u kakvom vi svijetu živite. Ali u svijetu u kojem ja živim, (mladi) ljudi su neodgovorni, metoda prekinutog snošaja je više pravilo nego iznimka, ljudi izađu van, pojedu bombon ili se navuku speeda, poseksaju se s prvom osobom koja naleti. Varaju partnere, seksaju se sa profesorima, puše travu dok im je novorođenče u susjednoj sobi. Kupe kartu u jednom smjeru za Kanadu, bez ikakvog plana, odu na put oko svijeta autostopom, planski zatrudne sa najboljim gej frendom jer oboje jako žele imati dijete... Ono, takav je život. Ljudi su neodgovorni. I to nisu mulci sa iq-om sobne temperature, već redom akademski građani, visokoobrazovani ljudi čije osvrte na društvene fenomene čitate po portalima za vonabi intelektualce.
LOL, hvala ti na ovom prozoru u život današnje mladeži, baš me razveselio.

Ali ozbiljno, okani se astrologije (wtf?- prvo sam mislila da si sarkastična), osvijesti da nakon tri tjedna poznanstva ne znaš NIŠTA o tom čovjeku, osim kako jebe. Reci starcima što se događa i smisli plan što ćeš i kako ćeš.

Sa mnom je u srednju išla cura koja je zatrudnila s konobarom iz birtije pored škole (dakle, magnetom za curice). Bili su nekoj vezi vrlo kratko, on ju je varao, prekinuli su i tek se nakon par godina kroz zajedničku brigu o djetetu upoznali kako spada i oženili. To je po meni realan, a sretan kraj. Na tvom mjestu nadala bih se nekom sličnom završetku. Definitivno ne bih forsirala neko useljenje s osobom koju poznam tri tjedna.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:26   #79
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Kakvo liječenje frustracija... baš tužno.

Iznijela sam svoju situaciju točno onakvu kakva je, bez uljepšavanja i izvrtanja priče da ispadnem bolja i pametnija nego što jesam.

Sigurna sam da ste ovdje svi redom moralne vertikale i da svemu u životu pristupate svjesno i racionalno.

Tužni, isfrustrirani ljudi. Očito vam nije dobro ispalo to vaše moralno i racionalno postupanje u životu, kad vam treba ovakav ispušni ventil.
Čuj ovo
Jbt došla si na forum po savjet i sad kad ti ljudi nisu rekli ono što si očekivala, govoriš im kako su frustrirani.
Evo ti moje mišljenje.
Studentica u srednjim dvadesetim uhvatila nekog tamo celebrytija i odmah se na prvom spoju pojebala bez zaštite. Navodno ga je on izvadio na vrijeme, pa se sad oboje čude /ko pura dreku/ kako je mogla ostati trudna?
E sad, s obzirom da je taj tvoj ženskaroš i da jebe odmah na prvom spoju, lako je moguće da je taj dan već obradio neku drugu i nije se dobro oprao tj. nije se uopće oprao. To je jedino objašnjenje.
Kažeš da imaš osjećaj u srcu da bi vam bilo super, ali mozak ti govori da on nije baš lud za tom idejom kao ti. I došla tu po savjet?
Što očekuješ od nas? Da ti damo podršku i dođemo u svatove, za koje sumnjam da će uopće biti.
Ako i budu i ako rodiš to dijete, jel znaš što će biti kad se prvi puta posvađate? Odmah će ti nabiti na nos da si ga uhvatila trudnoćom.
I to je istina.
Zato dečki, ne jebite bez zaštite. Stavite i dva ako treba. Jel vidite kakvih sve ima.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:56   #80
Neka je djece, mašala.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.