Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2006., 19:09   #101
Quote:
Emericzy kaže:
Koje akobogaznaš etičke norme se sad tu pojavljuju? Kakve veze išta tu ima s etikom?
Nema ništa s etikom, upravo suprotno, a ako ti nije jasno o čemu govorim, pročitaj topic ispočetka, obrati pažnju na moje postove i znat ćeš moj stav i kakvu etiku pominjem.
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 19:14   #102
Quote:
truba trubi kaže:
ja nemam kompleksa prema svome tijelu, zadovoljna sam izgledom i bez problema se skinem na nudističkoj, presvlačim pred poznatima itd. itd.
najnormalnije bi mi bilo jednog dana izvadit sisu i nahranit dijete
međutim, kad čitam ovaj topic pitam se među kakvim ljudima ja živim
balkan, čisti balkan
jadne vaše matere što su se skrivale dok su vas dojile

Truba i dalje trubi o sebi i balkanu.
Ja se pitam među kakvim ja ljudima živim kad čitam takve kao ti.
Meni nije normalno presvlačiti se pred ljudima koje poznajem i pokazivati sise isto kao što mi nije normalno vidjeti obitelj s djecom na nudističkoj plaži.
Možda sam stara konzerva, ali svejedno, meni nije normalno.
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 19:57   #103
Quote:
Ri§ kaže:
Ako mame smiju pokazivati sise u javnosti,
zašto to ne bi smijele ostale djevojke.
Npr, u kazalištu, curi vruće i skine majcu.
I grudnjak. I pokazuje sise svima u kazalištu.
Jel bi moglo proći?
Opet glupa usporedba. Majke to ne rade jer "pokazuju sise" nego jer im je dijete gladno. Apsolutno nije isto.
Quote:
Ri§ kaže:
Inače, vi podržavate postupak te Ciganke?
Usporedivati dojenje djeteta s Pampersicom punom govana je naprosto kretenski i glupo
Quote:
Ri§ kaže:
ajmo vidjeti još par sitaucija dojenja u na poslu.
taksistica zaustavlja auto nasred cete na 20 minuta da podoji.
teta na šalteru blokira filu na 20 minuta da podoji.
doktorica prekida operaciju da podoji.
glumica u kazalištu zaustavlja predstavu da podoji!
Joj ne seri


Ni te zene ne doje u vrijeme koje im je placeno da rade

Losi primjeri, Risonja. Los pokusaj flejmanja
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 22:51   #104
ju hu

Quote:
Legion kaže:
Živjele zgodne dojilje lijepih sisa, svugdje, uvijek i zauvijek

Uostalom... koliko puta je bilo tko od nas vidio dojenje u javnosti... ja valja 2-3 puta maximalno, a o tome su krenule rasprave kao da ono maltene nemreš otiči do konzuma po kruh, mlijeko, pivo, konjak i štok a da te putem ne presretne barem 26 dojilja...
Neko veće odem u disco i prvo kaj ugledam je gola ženska sisa i beba kako se grčevito zubima drži za nju... dođem do kabine od DJ-a da naručim svoju omiljenu pjesmu kadli me iznutra ponovo zabljesnu dojiljine sise... strašno.
Odem do muškog WC-a a unutra same dojilje... vele da je u ženskom gužva pa da iskoriste priliku nahraniti svoje klince...

Totalno izbezumljen izađem van i sjednem u taxi kadli je taxist-pogađate već, samohrana dojilja koja nema kome ostaviti dijete...

DOSTA TERORA DOJILJA.

vec sam misla odustat od citanja ovih u najmanju ruku balavo plitkih izjava, ali ovo mi je .. :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
inace ja svoje djete dojim i na stojecki dok hodam po robnoj kuci..
nikiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 22:58   #105
uh jao

Quote:
Ri§ kaže:
i u busu?
I na sudu?
i kod fotografa!
i u operacionim salama?
i mehaničarskim radionama
i na šalterima
i u avionu
....

da.ja sam svoje djete hranila i u busu
i na sudu
i kod fotografa
i u avionu..



imas kaj protiv??
nikiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 02:56   #106
Quote:
Elodi kaže:
Bas me zanima sta ce to vidjeti? Ja sam majka i imam dvoje djece, doila sam u javnosti ali nikad niko nije vidio cice!!! Majka koja doji djete nece izaci u necemu sto nije namjenjeno za dojenje bebe!!!

nebitno je sta zena ima na sebi i dal se ima kaj za vidjet . To se ne vidi svaki dan i ljudi bulje (iz raznih razloga) (neko hoce vidjet cice a netko bebu kak jede)
blackleaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 12:29   #107
Exclamation

Ma samo nek doje, nema niš ljepšeg od toga!

Samo perverznjaci bi iskorištavali priliku da bulje u sisu...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 18:17   #108
Quote:
Desirée kaže:
sto tocno? to sto dijete jede? ti znas da sisa postoji zato da beba jede, ne zato da muski drkaju na njih?
žajme kak si pametna.....mislim da za sve postoji vrijeme i mjesto a to sto mamice misle da su neznam sto sto su rodile njohov problem....i sto je naj smjesnije ja nisam bas vidjela na svakom koraku da zene doje.....a postoje i one odvojene prostorije za to...bas sad da sjedim u restoranu i da zenam pored mene izvadi sisu mislim da nije potrebno.....i sigurno kad cu bit majka necu djete vucarat cjeli dan po vani i dojit pa da drugi vide da ja imam djete...uuuuuuuuuuu
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 18:22   #109
ne radije bi da dijete krepa od gladi

Pa fala bogu da mi je to ok... šta nek doji... kom se gleda nek gleda... kome se negleda nek negleda....
Compov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 18:59   #110
Quote:
kayla kaže:
žajme kak si pametna.....mislim da za sve postoji vrijeme i mjesto a to sto mamice misle da su neznam sto sto su rodile njohov problem....i sto je naj smjesnije ja nisam bas vidjela na svakom koraku da zene doje.....a postoje i one odvojene prostorije za to...bas sad da sjedim u restoranu i da zenam pored mene izvadi sisu mislim da nije potrebno.....i sigurno kad cu bit majka necu djete vucarat cjeli dan po vani i dojit pa da drugi vide da ja imam djete...uuuuuuuuuuu
kayla, ali radi se o tome da majke ne vucaraju djecu po dijeli dan vani, ali odu se prosetat sat, dva ili na kavu i dijete je tijekom tog vremena gladno i majka ga nahrani.

i meni najnormalnija stvar. ne pokazujes time nista vise da imas dijete nego sto pokazujes kad ga vozis u kolicima


uostalom, kaj se ja sad tu raspravljam.. cemu? moje dijete ce bit cijelo popodne u parku i dobit dojku kad ogladni, necije tude ce bit u kuci cijeli dan, ili u parku pola sata i ako ogladni - dobit bocicu adaptiranog/izdojenog

i svi sretni i zadovoljni
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 17:54   #111
Quote:
Desirée kaže:
kayla, ali radi se o tome da majke ne vucaraju djecu po dijeli dan vani, ali odu se prosetat sat, dva ili na kavu i dijete je tijekom tog vremena gladno i majka ga nahrani.
Jebate, dijete kad se rodi jede svakih tri sata,kaj se odmah ide u šetnju ????
Podojiš dijete i mirno možeš 2- 3 sata van,na kavu, u šetnju ili bilo gdje.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 17:57   #112
Quote:
monika13 kaže:
Jebate, dijete kad se rodi jede svakih tri sata,kaj se odmah ide u šetnju ????
Podojiš dijete i mirno možeš 2- 3 sata van,na kavu, u šetnju ili bilo gdje.
Dijete ne jede svaka 3 sata.
Mnoga djeca sisu cak svakih sat vremena, posebno kad su jako mala.

Mali od frendice je papao jedno 3-4 puta u 2.5 sata kolko sam ja bila kod nje Imao je 2.5 tjedna onda
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:02   #113
Quote:
Desirée kaže:
Dijete ne jede svaka 3 sata.
Mnoga djeca sisu cak svakih sat vremena, posebno kad su jako mala.

Mali od frendice je papao jedno 3-4 puta u 2.5 sata kolko sam ja bila kod nje Imao je 2.5 tjedna onda
Daj se saberi,kaj misliš koja bi žena taj tempo mogla izdurati ?
Meni je nepojmljivo da žena koja je rodila prije pet dana ,šeta po kavama i sl., možda sam staromodna
Niti sam ja ,a niti su moje prijateljice (koje su dojile),to radile svakih sat vremena,jer vjerujem da bi sad bile na psihijatriji.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:05   #114
Zena koja je rodila pred 5 dana mozda nece, al ne vidim zasto ne bi zena koja je rodila prije mjesec dana.

A to sto ti ili tvoje prijateljice (koje su dojile) niste dojile shvakih sat vremena je okej ako bebe nisu TRAZILE svakih sat vremena. Dojiti treba na zahtjev djeteta, ne po majcinom feelingu "da bi beba mogla sad biti gladna".
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:10   #115
Quote:
Desirée kaže:
Zena koja je rodila pred 5 dana mozda nece, al ne vidim zasto ne bi zena koja je rodila prije mjesec dana.

A to sto ti ili tvoje prijateljice (koje su dojile) niste dojile shvakih sat vremena je okej ako bebe nisu TRAZILE svakih sat vremena. Dojiti treba na zahtjev djeteta, ne po majcinom feelingu "da bi beba mogla sad biti gladna".
Žena koja je rodila prije mjesec dana već se mogla lijepo uhodati sa svojom bebom.Kad bi se bebama davala cica na zahtjev,mislim da bi ju onda bebe imale 7/24 u ustima.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:25   #116
Pa da, male bebe cesto i ju imaju.
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:28   #117
Quote:
Desirée kaže:
Pa da, male bebe cesto i ju imaju.
Nadam se da bu onda i tvoja tako.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:30   #118
Quote:
monika13 kaže:
Nadam se da bu onda i tvoja tako.
Pa da, ja imam namjeru nahraniti svoje dijete kad god bude gladno. Nadam se samo da ce moj muz preuzeti kucanske poslove na sebe budem li imala dijete koje ce biti pristekano na cicu stalno
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:31   #119
Quote:
Desirée kaže:
Zena koja je rodila pred 5 dana mozda nece, al ne vidim zasto ne bi zena koja je rodila prije mjesec dana.

A to sto ti ili tvoje prijateljice (koje su dojile) niste dojile shvakih sat vremena je okej ako bebe nisu TRAZILE svakih sat vremena. Dojiti treba na zahtjev djeteta, ne po majcinom feelingu "da bi beba mogla sad biti gladna".
a kako o beba trazi?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 18:34   #120
Quote:
Desirée kaže:
Pa da, ja imam namjeru nahraniti svoje dijete kad god bude gladno. Nadam se samo da ce moj muz preuzeti kucanske poslove na sebe budem li imala dijete koje ce biti pristekano na cicu stalno
A da, mi ostale smo držale svoju dijecu gladnima,da mi je znati od čega su rasli...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.