Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 18:44   #1
Kako joj čestitati rođendan?

recimo da mi se pred 9 mjeseci raspala 2 godine duga veza s curom koju obožavam, a ona mene sada više uopće ne doživljava... uskoro će joj biti rođendan i ne znam je li pametno čestitati joj i kako to učiniti a da shvati da ju još uvijek volim??

samo mi nemojte reći, zaboravi ju i kreni dalje! toga sam se naslušao i pokušao sam ali ne ide! samo drugim curama nanosim bol jer se sve svodi na to da ih uspoređujem s njom i onda ostavim jer joj u mom srcu nitko nije ravan! da bude još gore, zadnja 2-3 mjeseca mi sve cure idu na živce, sve osim nje koja ni ne razgovara samnom jer je djetinjasta!
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:55   #2
Zašto te ne doživljava?
To je bitno da bi znala reći kakvu poruku da joj pošalješ.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:55   #3
Pa zar ona ne zna vec da ti nju volis? Čemu onda to naglasavat priko rodendanske poruke?
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:59   #4
Pošalji sms. "Sretan ti rođendan"-samo to, ništa više.
Kiddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 19:06   #5
Quote:
Golden Drop kaže: Pogledaj post
Zašto te ne doživljava?
To je bitno da bi znala reći kakvu poruku da joj pošalješ.
aha, slažem se. reci širi kontekst svega..
ne preširoko, samo šire!
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 19:42   #6
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
recimo da mi se pred 9 mjeseci raspala 2 godine duga veza s curom koju obožavam, a ona mene sada više uopće ne doživljava... uskoro će joj biti rođendan i ne znam je li pametno čestitati joj i kako to učiniti a da shvati da ju još uvijek volim??

samo mi nemojte reći, zaboravi ju i kreni dalje! toga sam se naslušao i pokušao sam ali ne ide! samo drugim curama nanosim bol jer se sve svodi na to da ih uspoređujem s njom i onda ostavim jer joj u mom srcu nitko nije ravan! da bude još gore, zadnja 2-3 mjeseca mi sve cure idu na živce, sve osim nje koja ni ne razgovara samnom jer je djetinjasta!
Zaboravi ju i kreni dalje!



A vidim da si zaljubljen preko usiju u nju. I ja sam takav pa te donekle razumijem. Nista ti ne preostaje nego da se toliko dugo motas oko nje dok ti ova ne slomi srce, izgazi ga, i ubije u pojam... dok ne budes taknuo dno dna, uvijek ce ti se motat po glavi.

A kako da joj cestitas? Pa odi direkt u glavu iskrenoscu. Kazi joj da ju jos volis i da zelis da ti da jos jednu sansu. vjerojatno ce te odbit, ali bar ces znat da si probao (jos jednom, po ko zna koji put)

e, da... i ne zaboravi joj cestitat rodjendan!

kupi joj buket cvijeca!
Trey Parker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 20:03   #7
Quote:
Trey Parker kaže: Pogledaj post
A vidim da si zaljubljen preko usiju u nju. I ja sam takav pa te donekle razumijem. Nista ti ne preostaje nego da se toliko dugo motas oko nje dok ti ova ne slomi srce, izgazi ga, i ubije u pojam... dok ne budes taknuo dno dna, uvijek ce ti se motat po glavi.

A kako da joj cestitas? Pa odi direkt u glavu iskrenoscu. Kazi joj da ju jos volis i da zelis da ti da jos jednu sansu. vjerojatno ce te odbit, ali bar ces znat da si probao (jos jednom, po ko zna koji put)

e, da... i ne zaboravi joj cestitat rodjendan!

kupi joj buket cvijeca!
dobar, dobar...

istina je, dok te ne zgazi do kraja, nećeš je zaboraviti.
tako se i meni desilo, dok nije uništio i zadnji atom ljubavi u meni
bila bi se vraćala svako malo. sad, više ne.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 20:23   #8
A kaj oces da ti kazemo, da pocinis samoubojstvo? Mislim, ne kuzim. I sam kazes da te ne dozivljava, znaci, vratit ti se nece. Nastaviti dalje ti je jedina opcija.
I ne, nemoj joj cestitati ako niste ostali prijatelji jer joj to u zivotu nece znaciti nista. Samo ces ju dodatno raspizditi na vlastiti rodjendan.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 20:37   #9
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
. Samo ces ju dodatno raspizditi na vlastiti rodjendan.
jel to kao nesto lose ...
PATRIOT2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 20:41   #10
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
A kaj oces da ti kazemo, da pocinis samoubojstvo? Mislim, ne kuzim. I sam kazes da te ne dozivljava, znaci, vratit ti se nece. Nastaviti dalje ti je jedina opcija.
I ne, nemoj joj cestitati ako niste ostali prijatelji jer joj to u zivotu nece znaciti nista. Samo ces ju dodatno raspizditi na vlastiti rodjendan.
ako ga ne doživljava, nema se zašto raspizdit.

ne doživaljvanje= 0 osjećaja (ljubavi ili mržnje)

samo ti njoj pošalji poruku, po mogućnosti sa volim te.
ne može loše završit, ili ćete primit natrag, ili će ti okrenut
leđa, pa možda počmeš svaćati da tu nemaš što više radit.
zato je i voliš još uvjek, jer te nije do kraja zgazila.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:08   #11
Tebi je stalo, njoj nije i koliko god ti shvatio ili ne i koliko god se trudio ili ne. njoj još uvijek neće biti stalo. zato uopće nije važno kakvu ćeš joj poruku poslati. Ako joj pošalješ neku do bola osjećajnu poruku, vjerojatno će te staviti na ignore listu jer ćeš joj postati naporan i dosadan. Gle, nije opće važno da tebi netko kaže da ju preboliš ili ne, ona je već preboljela tebe. Možda da kreneš od toga i pokušaš se staviti na pravo mjesto u njezinom životu, a ne na mjesto na kojem bi ti želio biti
demien7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:19   #12
napiši: sretan rođendan želi ti netko kome je još stalo do tebe... jao kako sam romantičan, šmrc... ko zna možda uspije, ako ne još uvijek imaš dobru staru pivu... ona nikad neće reći ne.
-Zoki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:19   #13
Quote:
demien7 kaže: Pogledaj post
Tebi je stalo, njoj nije i koliko god ti shvatio ili ne i koliko god se trudio ili ne. njoj još uvijek neće biti stalo. zato uopće nije važno kakvu ćeš joj poruku poslati. Ako joj pošalješ neku do bola osjećajnu poruku, vjerojatno će te staviti na ignore listu jer ćeš joj postati naporan i dosadan. Gle, nije opće važno da tebi netko kaže da ju preboliš ili ne, ona je već preboljela tebe. Možda da kreneš od toga i pokušaš se staviti na pravo mjesto u njezinom životu, a ne na mjesto na kojem bi ti želio biti
That's the point!
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:22   #14
Ma ljudi sta vam je? Kako ce to uspjeti? Prekinuli su prije 9 mj, ona cak niti ne razgovara sa njim! Gotovo je! Moze joj svaki dan pjevati serenadu, zvati, slati poruke i cvijece... Jednio sto bi mogao izazvati je da ga proglasi psihopatom.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:27   #15
Quote:
demien7 kaže: Pogledaj post
Tebi je stalo, njoj nije i koliko god ti shvatio ili ne i koliko god se trudio ili ne. njoj još uvijek neće biti stalo. zato uopće nije važno kakvu ćeš joj poruku poslati. Ako joj pošalješ neku do bola osjećajnu poruku, vjerojatno će te staviti na ignore listu jer ćeš joj postati naporan i dosadan. Gle, nije opće važno da tebi netko kaže da ju preboliš ili ne, ona je već preboljela tebe. Možda da kreneš od toga i pokušaš se staviti na pravo mjesto u njezinom životu, a ne na mjesto na kojem bi ti želio biti
potpisujem
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:41   #16
"Sretan rođendan" će biti dovoljno.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:59   #17
Ako ti nije bed da te odbije, i želiš joj na lijep način poručiti svoje osjećaje, pošalji joj cvijeće doma, i unutra napiši porukicu da joj želiš sve najbolje, i da ju voliš... Bez obzira na to što ona osjeća prema tebi, to će joj 1000% laskat (samo to možda neće pokazat, ali vjeruj mi bit će joj wow ), a time ćeš joj samo na lijep način otvoreno pokazati svoje namjere. Nemaš što izgubit, nadam se da će upalit
valavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:10   #18
izbrisi broj i zaboravi je.doce druga.
__________________
imam supu,,,i na supi rupu.
glamour is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:16   #19
zaboravi na tu curu.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:55   #20
glasam za --> sretan rođendan.....
ak ti odgovori s --> hvala....
pošalji.... kak si....... da izvidiš teren...... ak te otkanta...onda ju stvarno zaboravi....
*Inga* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.