Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2007., 01:36   #61
šta da vam sad kažem... evo, prošao je i taj dan... čestitala mi je večeras, poslala mi je sms. cijelu noć i dan mi je svirao leonard cohen na kompu... jedva da sam malo odrijemao i prevdvečer se malo saberem kad ono: "sretan rodjendan. nadam se da si pametniji i razumniji nego prije godinu dana."

šta više reći osim da sam puko po šavu... opet "best of leonard cohen", play, i skoro sam ju nazvao. ali tad je nešto u meni puklo. ona se nada da sam ja pametniji, a ona je ta koja se ponaša kao malo dijete! i sada ona sudi o tom tko je pametan! mislim, ne moramo pričati, ali ne mora ni gledati u nebo kad mene sretne, a zbog dijela zajedničkih prijatelja je nemoguće da se ne sretnemo.
i onda napravim glupost, odgovorim joj "Bas si incubus, znas! btw, hvala. Valjda..."
i nakon toga me još jače zdrma i nisam izdržao nego sam se još više uvalio s porukom "I nemoj mi cestitati nista kad me ne mozes ni u oci pogledati. Ako si odlucila biti takva, onda budi takva. Vjerojatno sam i zasluzio. Bok"
naravno, na ni jednu poruku nije odgovorila, što sam i očekivao

maloprije sam shvatio da sam vjerojatno pogriješio, ali nisam joj mogao prešutjeti kad znam da mi je čestitala "reda radi"! mogla me je ostavit na miru i na rođendan kad mi se nije htjela javiti 9 mjeseci!

mislim da joj neću čestitati rođendan, neću joj dati šansu da me napadne! a nije ni zaslužila da joj čestitam, samo što ju toliko volim da sve to zanemarujem... pretvaram se u nekog papka!
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 01:39   #62
btw, ako netko ne zna

incubus = Someone who depresses or worries others.

ne incubus kao muški demon koji vodi ljubav s ženama dok spavaju
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 01:53   #63
Quote:
@na kaže: Pogledaj post


Srecan Rodjendan i glavu gore
I ja spavam po 4-5 sati, bice nam bolje, hajde opustimo se bar na danasnji dan i zaboravimo na bivse, koji nas se sigurno sete (iako ne nazovu)Proslavimo si dan rodjenja, zivot pocinje...od rodjenja
zašto se onda ja osjećam tako šugavo? kao da je moj gotov? ono, uglavnom mislim da živim tek toliko da ne crknem! imam ja svojih svijetlih trenutaka, ali ne traje to duže od par sati. jadno i šugavo! nisam mislio da se čovjek može osjećati tako, osjećati da nikad neće preboljeti nekog. eto, sad vjerujem svima ali meni nitko ne vjeruje!
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 06:09   #64
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
zašto se onda ja osjećam tako šugavo? kao da je moj gotov? ono, uglavnom mislim da živim tek toliko da ne crknem! imam ja svojih svijetlih trenutaka, ali ne traje to duže od par sati. jadno i šugavo! nisam mislio da se čovjek može osjećati tako, osjećati da nikad neće preboljeti nekog. eto, sad vjerujem svima ali meni nitko ne vjeruje!
Ja ti verujem, jer sam se tako osecala skoro dve godine. Patila i plakala 500 dana i onda prestala. Jer kad volim-volim i srcem i telom i dusom. Cak sam mislila da cu da crknem i kao sto vidis nisam. Odjednom shvatila da neuzvracena ljubav nije vredna tolike patnje. Pomirila se sa sitiuacijom. Uradila sve sto sam mogla, da mi nije krivo kasnije i 'zatvorila' stranicu. Ponekad stvari ne idu onako kako mi zelimo- tako je trebalo da bude, ima razloga za to, mozda nije bilo pravo vreme...Kazu da zivot jedna vrata zatvori i drugu otvori...Ja sam pocela opet da ucim, preselila se...On, ne znam sta radi-imao neku, Bog zna kako mu je. Nemam kontakt-nedam vise sansu za produzivanje patnje-dosta je bilo. Nije mi cestitao rodjendan, sto ne znaci da je zaboravio-nije hteo (on zna razlog). Njegov je krajem Jula i nemam nameru da mu cestitam.
Vreme i tisina su glavni faktori u 'preboljavanju' Treba vremena za sve. Mi smo nestrpljivi i hocemo sve da se odjednom resi i ako nam nije po volji, normalno da nam je tesko, narocito kad reagujemo brzo pa se kajemo. Ne ide tako...ima Bog neki drugi plan, sigurno bolji.
Ne znam sta da te savetujem. Znam da ne valja potiskivati bol-ono sto mora da se odboluje-bolje propisno da se odtuguje...I dobre i lose stvari imaju rok trajanja i sta god bilo prolazi...i sreca i tuga. Verujem da bice bolje. Analiziraj sebe i svoju situaciju. Ti znas najbolje sta je za tebe dobro. I pored ovog 'tupog/bolnog' osecaja probaj naci nesto (makar sitno, najsitnije) da ti odvuce paznju. Znam da nista ne funkcionise kad dusa boli, ali..evo za pocetak probaj pre spavanja ne misliti o nicim, jednostavno budi Scarlett (O'Hara) i kazi da ces o tome (sta god bilo) misliti sutra, svaki minut duzeg sna je uspeh. Drugi put kad ti dodje da posaljes odgovor-otspavaj ili radi bilo sta, samo zakljucaj telefon da ti nije na dohvat (na kraju krajeva baci ga u djubre da se eliminise rizik). Kad prodje dan, dva i stvari 'slegnu'- sigurno neces poslati isti odgovor. I jos nesto, po meni je najbolje cestitati licno, nazvati-te opcije SMS, e-mail su 'playerska' sredstva (courtesy stvar, evo me, fina sam, nisam tako djubre kao sto ti mislis-ah kako da ne). Mozda gresim, ali moj nastup je direktan, ne volim te 'igrarije'. Uglavnom, uvek 'prica' ima dve strane i svaki 'akter' subjektivno gleda stvari.
Pozdrav, sutra je novi dan, razmisljaj pozitivno..mozda i donese nesto bolje
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 08:48   #65
Chivas, dobro si joj napisao..da si pogrijesio, vjeruj mi odgovorila bi ti..a ovako, buduci da zna da je sve sto si joj napisao istina, radje se povukla..

Ne tuguj..nije bila za tebe..naici ce vec neka..mozda ne sada, mozda ne za par mjeseci, ali naici ce..vidjet ces..glavu gore i zaboravi je..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:04   #66
Quote:
@na kaže: Pogledaj post
...neuzvracena ljubav nije vredna tolike patnje. Pomirila se sa sitiuacijom.
Uradila sve sto sam mogla, da mi nije krivo kasnije i 'zatvorila' stranicu.

Ponekad stvari ne idu onako kako zelimo - tako je trebalo da bude, ima razloga za to.
Kazu da zivot jedna vrata zatvori i druga otvori.

Vreme i tisina su glavni faktori u 'preboljavanju' Treba vremena za sve.
Mi smo nestrpljivi i hocemo sve da se odjednom resi i ako nam nije po volji, normalno da nam je tesko...
Ne ide to tako...ima Bog neki drugi plan, sigurno bolji
...slazem se.
Okreni novu stranicu chivas...držimo ti fige
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:25   #67
1. Pozdrav svima, novi sam ovdje

Hehe, bas si u sjebanoj situaciji, ak nemozes preboliti tu zensku..

Tak se meni nest ''slicno'' dogodilo prije 2mjeseca, dopisivao se ja sa zenskom na mobu i trebali smo se nac na kavi, a mala mi se bas jako svidala..i nije dosla, a ja ju cekao..ona se isprica da nije mogla doc, kao nest iskrsnulo u zadnji cas..i dogovorimo se za drugi put, i opet onda ne dode..ja ju zovem saljem sms-ove , no nece se javit..kasnije pitam frenda za nju, kaze da si je nasla tipa..i bla,bla..
Al problem je u tome sto si vec vise od mjesec dana nemogu zensku izbit iz glave, svake noci ju sanjam..strasno..
Svakodnevno vidim mnogo slatkih, lijepih cura..al ovu nikako ne mogu izbit iz glave, ali sta da radim necu ja nikog moliti...

BTW.. Sretan ti rođendan, sorry sa zakašnjenjem...
A za njezin rođ. posto je vec bila tako ''pristojna'' prema tebi cestitaj joj ga putem sms-a..

Ajd uzivajte...
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:55   #68
ne znam bas da cu joj cestitati! da ona meni nije, vjerojatno bih ali sada ne vjerujem! jer ja tu njenu poruku ne gledam kao pristojnost, ili postojanje nekih osjećaja, tračak nade... za mene je to čisto licemjerje! a sada da objasnim zašto je to tako, opet bi mi trebalo pola sata da sve napišem a i sumnjam da vam se da čitati! It doesn´t matter now

Znam samo da ona jedva čeka sada da ja njoj čestitam pa da i ona meni odbrusi, ali neće dobiti priliku, kao što ni ona meni nije dala priliku prije 9 mjeseci!

možda zato i nismo uspjeli, dvije glupe ovce! u suštini smo preslični da bi sve išlo kako treba! oboje tvrdoglavi do bola, nikad nismo znali odustati ili popustiti jedno drugom! a ratovanje nije uvijek uzbudljivo! meni fali sve to, ta njena prgavost i sve, ali nju je to valjda iscrpilo! a sada kad sam shvatio da ne može to tako dalje, sad je kasno

love sucks
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 20:00   #69
Quote:
Darksider kaže: Pogledaj post
1. Pozdrav svima, novi sam ovdje

Hehe, bas si u sjebanoj situaciji, ak nemozes preboliti tu zensku..

Tak se meni nest ''slicno'' dogodilo prije 2mjeseca, dopisivao se ja sa zenskom na mobu i trebali smo se nac na kavi, a mala mi se bas jako svidala..i nije dosla, a ja ju cekao..ona se isprica da nije mogla doc, kao nest iskrsnulo u zadnji cas..i dogovorimo se za drugi put, i opet onda ne dode..ja ju zovem saljem sms-ove , no nece se javit..kasnije pitam frenda za nju, kaze da si je nasla tipa..i bla,bla..
Al problem je u tome sto si vec vise od mjesec dana nemogu zensku izbit iz glave, svake noci ju sanjam..strasno..
Svakodnevno vidim mnogo slatkih, lijepih cura..al ovu nikako ne mogu izbit iz glave, ali sta da radim necu ja nikog moliti...

BTW.. Sretan ti rođendan, sorry sa zakašnjenjem...
A za njezin rođ. posto je vec bila tako ''pristojna'' prema tebi cestitaj joj ga putem sms-a..

Ajd uzivajte...
nije baš za uspoređivat tihu patnju za nekom curom koju ni ne znaš i chivasovu patnju zbog nepreboljene dvogodišnje veze ..al' dobro
Dobrodošao na forum
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 22:36   #70
Nisam ja sad nesto usporedivao, ali mogu si zamisliti kako mu je..

Jbg, daj sve od sebe da ju vratis, ak je moguce..i ako vas jos nesto veze..
Ako ne, nije onda jedina..naces ih jos puno, kad se budes najmanje nadao..
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 22:51   #71
možda si zaljubljen u nju, baš zato jer te ne ferma? a sad je gotovo, jer je rođendan prošao, ali imala sam dobru ideju. "sretan rođendan mojoj jedinoj, neprežaljenoj ljubavi!"
ljupka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 23:00   #72
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
šta da vam sad kažem... evo, prošao je i taj dan... čestitala mi je večeras, poslala mi je sms. cijelu noć i dan mi je svirao leonard cohen na kompu... jedva da sam malo odrijemao i prevdvečer se malo saberem kad ono: "sretan rodjendan. nadam se da si pametniji i razumniji nego prije godinu dana."

šta više reći osim da sam puko po šavu... opet "best of leonard cohen", play, i skoro sam ju nazvao. ali tad je nešto u meni puklo. ona se nada da sam ja pametniji, a ona je ta koja se ponaša kao malo dijete! i sada ona sudi o tom tko je pametan! mislim, ne moramo pričati, ali ne mora ni gledati u nebo kad mene sretne, a zbog dijela zajedničkih prijatelja je nemoguće da se ne sretnemo.
i onda napravim glupost, odgovorim joj "Bas si incubus, znas! btw, hvala. Valjda..."
i nakon toga me još jače zdrma i nisam izdržao nego sam se još više uvalio s porukom "I nemoj mi cestitati nista kad me ne mozes ni u oci pogledati. Ako si odlucila biti takva, onda budi takva. Vjerojatno sam i zasluzio. Bok"
naravno, na ni jednu poruku nije odgovorila, što sam i očekivao

maloprije sam shvatio da sam vjerojatno pogriješio, ali nisam joj mogao prešutjeti kad znam da mi je čestitala "reda radi"! mogla me je ostavit na miru i na rođendan kad mi se nije htjela javiti 9 mjeseci!

mislim da joj neću čestitati rođendan, neću joj dati šansu da me napadne! a nije ni zaslužila da joj čestitam, samo što ju toliko volim da sve to zanemarujem... pretvaram se u nekog papka!
svi muški su kad vole "papci". nije to ništa toliko loše.. jednostavno su romantični tada i to je normalno, ljudski. a glede tog da ste ovnovi? vaš znak je živa koma i inače bi ti rekla da možda gleda u oblake kad te vidi jer te još potajno voli, ali budući znam da su ovnovi bezosjećajni po tom pitanju, pogotovo ženske. muški još kak tak. njima više treba da prebole, ali ženske ovnice, čini mi se da kad zaklope neko poglavlje života, nema natrag.. jednostavno postaju posve bezosjećajne prema osobi, koju su možda prije i jako voljele. čini mi se da kod ovnova nema neke " duboke" ljubavi. za njih je ljubav ona, koja im donosi neku korist ili nešto. kad toga nestane- doviđenja.. i više se niti ne osvrnu za sobom.
ljupka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 01:57   #73
Quote:
ljupka 11 kaže: Pogledaj post
svi muški su kad vole "papci". nije to ništa toliko loše.. jednostavno su romantični tada i to je normalno, ljudski. a glede tog da ste ovnovi? vaš znak je živa koma i inače bi ti rekla da možda gleda u oblake kad te vidi jer te još potajno voli, ali budući znam da su ovnovi bezosjećajni po tom pitanju, pogotovo ženske. muški još kak tak. njima više treba da prebole, ali ženske ovnice, čini mi se da kad zaklope neko poglavlje života, nema natrag.. jednostavno postaju posve bezosjećajne prema osobi, koju su možda prije i jako voljele. čini mi se da kod ovnova nema neke " duboke" ljubavi. za njih je ljubav ona, koja im donosi neku korist ili nešto. kad toga nestane- doviđenja.. i više se niti ne osvrnu za sobom.
e ovo što si napisala je toliko točno da vjerojatno ne možeš ni zamisliti da si toliko u pravu! dovoljno ju poznajem da mogu reći da je nažalost, ona upravo takva osoba! kao da prestaje voljeti na prekidač! samo se isključi i kao da me nikad prije nije vidjela, a toliko se borila za mene pred 2 godine, toliko je plakala...

sve je to tako glupo! shvaćam da ne osjeća ništa prema meni, da sam ju izgubio i sve to, ali nikako da prestanem mislit na nju!

btw, moj rođendan je prošao, njen je 11.04., dakle nije još prošao! ali čisto sumnjam da bi ta tvoja ideja ostavila efekt kakav želim! najbolje da si polomim prste i pregrizem jezik da joj se ne javim! da joj po milijuti put kažem da ju volim bla, bla, samo bi postala još umišljenija!

hmm, kad se sjetim da sam ja položio vozački na njen rođendan, a vozačka mi zbilja puno znači, kad se sjetim da je njeno ime prevedeno na staroslavenski jezik ustvari ime moje majke... sad su na RTS-u pustili bajagin koncert na moj rođendan, a njegovu Tišinu tako obožava (i koncert je nosio ime tišina), i kako ju zaboraviti kad je ona svugdje oko mene??
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:05   #74
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
recimo da mi se pred 9 mjeseci raspala 2 godine duga veza s curom koju obožavam, a ona mene sada više uopće ne doživljava... uskoro će joj biti rođendan i ne znam je li pametno čestitati joj i kako to učiniti a da shvati da ju još uvijek volim??

samo mi nemojte reći, zaboravi ju i kreni dalje! toga sam se naslušao i pokušao sam ali ne ide! samo drugim curama nanosim bol jer se sve svodi na to da ih uspoređujem s njom i onda ostavim jer joj u mom srcu nitko nije ravan! da bude još gore, zadnja 2-3 mjeseca mi sve cure idu na živce, sve osim nje koja ni ne razgovara samnom jer je djetinjasta!
Ja joj nebi cestitao. Stvarno kreni dalje, nisi se ozbiljno pokrenuo.

''i onda, su nestala osjecanja, ne osjecam nista, samo se sjecam''
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:11   #75
ne znam više kako da se pokrenem! sve živo sam pokušao ali ne mogu je se riješiti, kao tumor je! zamisli, spavam se super curom, odem se kao otuširati, pustim vodu i pol ure plačem! pa tog nema ni u filmovima!
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:27   #76
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
ne znam više kako da se pokrenem! sve živo sam pokušao ali ne mogu je se riješiti, kao tumor je! zamisli, spavam se super curom, odem se kao otuširati, pustim vodu i pol ure plačem! pa tog nema ni u filmovima!
Nema ni u filmovima brate. Ali nemozes sada tu stat i plakat. Zivot ide dalje, trzni se malo!!!!!! Daaj!!!
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:35   #77
Svima bude tesko. Trebas se pomiriti sa nekim stvarima i gotovo. Zaljubljivanje i prekidanje su normalni djelovi zivota, kao sta je normalno i to da ces si nac bolju curu od te bivse samo ako budes trazio. Mozda nebude prva na koju naletis, ni druga, ni treca, ali ako budes trazio ces naci. Ako stanes pod tus, pustis vodu i budes plakao neces nista napraviti. Poslusaj me!

Evo, bio sam i ja u slicnoj situaciji. I ja sam plakao i mislio da nema izlaza. I bio sam sa nekoliko cura nakon prekida koje mi nisu bile tako dobre. I mislio sam da vise nikada necu naci tako dobru curu i da je sve palo u vodu. Ali nije. Eto, jedan dan je naletila ova s kojom sam sada, i puno je bolja od svih s kojima sam ikada bio. Cak imam osjecaj da nam je kako bi se reklo -sudjeno-!
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:37   #78
Sjećam se prvog poljupca
samo on je bio sladak
sjećam se prvog dodira
samo tada sam drhtao
a onda su nestala osjećanja
ne osjećam ništa samo se sjećam

(...)

I wish I could sing like him

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 03.04.2007. at 23:22. Reason: imas posebnu temu za pjesme
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.04.2007., 02:42   #79
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Svima bude tesko. Trebas se pomiriti sa nekim stvarima i gotovo. Zaljubljivanje i prekidanje su normalni djelovi zivota, kao sta je normalno i to da ces si nac bolju curu od te bivse samo ako budes trazio. Mozda nebude prva na koju naletis, ni druga, ni treca, ali ako budes trazio ces naci. Ako stanes pod tus, pustis vodu i budes plakao neces nista napraviti. Poslusaj me!

Evo, bio sam i ja u slicnoj situaciji. I ja sam plakao i mislio da nema izlaza. I bio sam sa nekoliko cura nakon prekida koje mi nisu bile tako dobre. I mislio sam da vise nikada necu naci tako dobru curu i da je sve palo u vodu. Ali nije. Eto, jedan dan je naletila ova s kojom sam sada, i puno je bolja od svih s kojima sam ikada bio. Cak imam osjecaj da nam je kako bi se reklo -sudjeno-!

eto, i ja sam to mislio! i vidi me sad, slušam cohena, šaram forumom i gubim dane! teško je nakon nečeg takvog naći i zamjenu, a kamoli nešto bolje! no nadam se da ću jednom ipak pronaći neku!
a ona... pa kako si prostere tako će leći
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:44   #80
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
...
Biche nesto od tebe...ideeees

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 03.04.2007. at 23:24. Reason: kvotanje dugackog posta radi dodavanja onelinera
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.