Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 02:35   #61
sevila ih
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Old 19.12.2007., 02:40   #62
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Opet ,maloljetnica i sex sa 10 godina starijim tipom...Joj da sam muško šta bi vam radila...
ne isplati se trudit,al treba ih u zatvor,predofile naravno a ove cure po guzi nalupat
Pali_andjeo is offline  
Old 19.12.2007., 03:47   #63
kao prvo, uopće nisi ilegala.
Ris is offline  
Old 19.12.2007., 04:37   #64
Javi se novinama, prijavi ga, napravi skandal, unisti mu karijeru, dobij zadovoljstinu, daj Indeksu novu seriju od 20 clanaka, cekaj nove jebace, ...

Hvala.

Tvoj Citatelj S
Saber is offline  
Old 19.12.2007., 04:39   #65
Quote:
Ris kaže: Pogledaj post
kao prvo, uopće nisi ilegala.
E da, ovo bih volio provjeriti. Gledao sam na stranici MUPa mislim, i koliko se sjecam pise da je age of consent 14? Da li to vrijedi apsolutno, tj. da li netko od 30 godina moze imati spolne odnose s 14-15to godisnjakinjom ako ona pristane na to? Ili ima ona fora +-N godina?

Netko tko fakat zna o cemu prica neka odgovori, naklapati znam i ja .

PS. Ne planiram je***i maloljetnice u blizoj buducnosti, niti imam 30 godina (imam 21), tako da je ovo cisto akademska znatizelja .
Saber is offline  
Old 19.12.2007., 04:49   #66
ako me alchajmer nije poceo pucat jer sam izasla iz puberteta ima koja godina sad vec,veza bez obaveza je kad se nadjete kad se jednome od vas dvoje hoce i nakon toga se ili cujete svako malo ili ne cujete uopce.
ne visi se tu po kavama nit ljubaka i partija s frendovima.
Fuck frendove se ne uvodi u zivot.to kaj je on tebe pokazao mozda je zato sto si mu bila zgodna pa se isao malo pohvalit,ne uzimaj to za ozbiljno,pa nije te sa starcima upoznao pa odjenom nestao.

zaboravi.nece se javiti.mozda se i javi ako mu se digne da te opet povali.al ima i zena njegovih godina s kojima se to moze obaviti.

a ako si ovako zivcana bila i pred njim-to je jedan od prvih znakova nezrelosti,pa nije ni cudo da je zbrisao
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 19.12.2007., 05:13   #67
Quote:
Saber kaže: Pogledaj post
E da, ovo bih volio provjeriti. Gledao sam na stranici MUPa mislim, i koliko se sjecam pise da je age of consent 14? Da li to vrijedi apsolutno, tj. da li netko od 30 godina moze imati spolne odnose s 14-15to godisnjakinjom ako ona pristane na to? Ili ima ona fora +-N godina?

Netko tko fakat zna o cemu prica neka odgovori, naklapati znam i ja .

PS. Ne planiram je***i maloljetnice u blizoj buducnosti, niti imam 30 godina (imam 21), tako da je ovo cisto akademska znatizelja .
da, vrijedi i za one od 30 i za one od 60 i za one od 160


više puta potvrđeno na pdf Pravo od strane pravnika.
Ris is offline  
Old 19.12.2007., 08:00   #68
ajme, jos jedna koja je "intelektualno i emocionalno na puno visoj razini od vrsnjaka (deckica, mulaca, emocionalno nedozrelih jedinki) pa joj pasu samo muskarci koji su od nje stariji najmanje stotinjak godina"

pa dajte, cure, kako mozete dati da vas tako iskoristavaju?

ne, niste zrelije od vrsnjakinja, nego ste puno nezrelije.

zrele cure znaju sto mogu ocekivati od takvih tipova.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 19.12.2007., 08:03   #69
pa nek ih iskorištavaju, šta te briga..
Ris is offline  
Old 19.12.2007., 08:06   #70
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
sta je ovo, svi od 27-28 udaraju mulice od 18?
naravno! To je zakon!
gogykiryales is offline  
Old 19.12.2007., 08:08   #71
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ne isplati se trudit,al treba ih u zatvor,predofile naravno a ove cure po guzi nalupat
pedofil nije onaj tko jebe sedamnaestogodišnjakinju! O čemu ti pričaš. Očito si jako isfrustriran!
gogykiryales is offline  
Old 19.12.2007., 08:13   #72
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
sta je ovo, svi od 27-28 udaraju mulice od 18?
A nego kaj? Nećemo ih valjda prepustiti ovim nesposobnim klincima? Mi to za njihovo dobro.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 19.12.2007., 08:14   #73
Quote:
gogykiryales kaže: Pogledaj post
naravno! To je zakon!
slažem se...
i ja mastim brk
Ris is offline  
Old 19.12.2007., 08:15   #74
Quote:
gogykiryales kaže: Pogledaj post
pedofil nije onaj tko jebe sedamnaestogodišnjakinju! O čemu ti pričaš. Očito si jako isfrustriran!
nemoj tako.
i ja se u jednom djelu slažem sa citiranim.
da temlade cure treba spankat po guzama
Ris is offline  
Old 19.12.2007., 08:27   #75
NIJE mi jasno...rekla si da imaš 18 a zapravo još nisi napunila 18 dakle imaš 17...

mislim ako je on mogao sebi priuštiti d abude sa curom od 18 onda mu je isti kurac imaš li i 17...na kraju krajeva ako ste se slagali isti mu je k...imaš li 18 ili 17 ili 21...

ti JESI pogriješila što si lagala-to nije za raspravu

ali mene zapravo zanima koji je razlog postavljanja topica...
nemaš njegov broj
on se nejavlja
i ti bi opet nekako do njega?


pa veza bez obaveza je SAMO SEX!

dakle nema to neko trajanje, nema prekida...

dakle što je bilo bilo je i to je to

i što to što te upoznao sa društvom i što ste bili skupa u javnosti uopće znači? što si s tim mislila reć?

pa bože moj...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 19.12.2007., 08:51   #76
Quote:
Ris kaže: Pogledaj post
nemoj tako.
i ja se u jednom djelu slažem sa citiranim.
da temlade cure treba spankat po guzama
slažem se i ja s tim - u potpunosti
gogykiryales is offline  
Old 19.12.2007., 08:54   #77
Quote:
>>bety>>boop! kaže: Pogledaj post
Ima li neko normalan,neko ko moze pomoci???


Mlada si, imaš 17 godina, zaboravi ga. On da se htio javit javio bi se.
Sve cure tvoji godina nalaze razloge i razne druge isprike zašto im se nije mogao javit, ali RAZLOGA nema. tj jednostavan je. Ne želi.

Iz svega izvuci pouku: Ne spavaj sa muškarcem kojeg tako kratko poznaješ, koga si usput i slagla za godine. Prihvati pogrešku, nađi drugog, dobro ga upoznaj, zaljubi se, pa tek onda spavaj sa njim.
Stefani is offline  
Old 19.12.2007., 09:11   #78
a zašto da se seksa tek nakon dugog upoznavanja i druženja?
Ris is offline  
Old 19.12.2007., 09:26   #79
A zašto da ne?
Osobno mislim da je to mnogo bolje, stignu se upoznat, sex je bolji, a i poslije ne bi došlo do ovakvih situacija.
Ali naglašavam to je moje OSOBNO mišljenje. Nisam ni očekivala da će se svi složit samnom.
Stefani is offline  
Old 19.12.2007., 09:32   #80
to je jako konzervativno mišljenje.
ali legtimno, naravno
Ris is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger