Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2008., 14:26   #21
čisto pretjerivanje ..... više seksa ima kod nas na jarunu...
cvijetic is offline  
Old 15.08.2008., 14:28   #22
ma zrće je totalno u kurcu. 80 posto muški i to još slovenci. Najbolje mi je bilo kad sam se napio vodke i zaspo na parkiralištu
mirkec_23 is offline  
Old 15.08.2008., 14:28   #23
Quote:
Najbolje mi je bilo kad sam se napio vodke i zaspo na parkiralištu
ja se nisam stigao ni napiti...
__________________
...DestroyEraseImprove...
sinnerboy is offline  
Old 15.08.2008., 14:31   #24
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
ja se nisam stigao ni napiti...
preskupo je za napit se
cvijetic is offline  
Old 15.08.2008., 14:35   #25
prija ćes jebat u nekom manjem i navodno mirnijem mjestu nego na zrću
delpiero is offline  
Old 15.08.2008., 14:57   #26
Ma ovo je cura bila na Zrcu prvi put i sad se hvali hahaha...Prosle godine recimo su bili samo muski tamo slabo je zenki bilo recimo da je odnos snaga bio 5-1 za muske, jer je pun qurac muski bilo izgledalo je kao gay parada, ove godine je malo drugacije vise zenki ima.Inace Zrce je precijenjeno ima i bolji mjesta na Hrvatskoj obali i gdje se vise karaju.
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 15.08.2008., 14:58   #27
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
ne bi baš rekla - što?

mislim jebemu ako ćeš ići na parti da se isplešeš - garant nečeš ići na Zrće.

ako ćeš ići na parti da se izjebeš - garant nećeš ići na Zrće.

90 posto likova tamo su fejkeri koji su vidjeli Zrče na telki ili čuli da je tamo "looodooooburaz" pa došli se pokazati i eventualno snimiti za 24 sata ili Index.
pravi partiji su negdje dalje, daleko od kamera, preskupih koktela i preseravanja iskvarcanom kožom i dizajnerskim kupaćim kostimima sa potpisom.

fejk. uberfejk. veću količinu preseravanja sam vidio jedino u Carpe Diemu
ne bi baš rekla da sam se jebala vise nego inace
nisam tebi ništa rekla


peace
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Old 15.08.2008., 14:59   #28
Quote:
ne bi baš rekla da sam se jebala vise nego inace
a jesi li se jebala manje nego inače?
delpiero is offline  
Old 15.08.2008., 14:59   #29
..hmmm...očigledno se jebala čim ovako baca raznorazne smajlije. ili opet ima jeftinih bonova dolje pa je još drže?
__________________
...DestroyEraseImprove...
sinnerboy is offline  
Old 15.08.2008., 15:03   #30
Quote:
Dakox kaže: Pogledaj post
Ma ovo je cura bila na Zrcu prvi put i sad se hvali hahaha...Prosle godine recimo su bili samo muski tamo slabo je zenki bilo recimo da je odnos snaga bio 5-1 za muske, jer je pun qurac muski bilo izgledalo je kao gay parada, ove godine je drugacije pa se i sex popravio.Inace Zrce je precijenjeno ima i bolji mjesta na Hrvatskoj obali i gdje se vise karaju.
dragi moj, da istina je,bila sam prvi put tamo...i ne ne hvalim se...več onako pitam
a kad toliko znaš reci mi koja su bolja mjesta
pa ču iči tamo
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Old 15.08.2008., 15:10   #31
Quote:
*Icegirl* kaže: Pogledaj post
dragi moj, da istina je,bila sam prvi put tamo...i ne ne hvalim se...več onako pitam
a kad toliko znaš reci mi koja su bolja mjesta
pa ču iči tamo
joj sve me svrbi tipkovnica...

mngh...

ahh. ne merem izdržat...

bolje mjesto od Zrča je moj stan! javi se na pm pa se dogovorimo...

(uf sad mi je lakše)
__________________
...DestroyEraseImprove...
sinnerboy is offline  
Old 15.08.2008., 15:17   #32
Quote:
*Icegirl* kaže: Pogledaj post
dragi moj, da istina je,bila sam prvi put tamo...i ne ne hvalim se...več onako pitam
a kad toliko znaš reci mi koja su bolja mjesta
pa ču iči tamo
Hehe...ajde nemoj rezati nisam nista lose mislio , odi u primosten u auroru, vodice hacienda ili exit, iako je hacienda jako skupa i nije bas povoljna ispod 1000kn ne nosis, a i to ti nije bas neka lova, ako ides sa ekipo od 3-4 covjeka.Znam proslo ljeto kada sam bio potrosio sam love pun qurac i zato sam prekrizio haciendu, ne znam ove godine kako je, ali mislim da nista nije jeftinije uglavnom bilo je odlicno, ali malo skupo.Aurora je najbolja bio sam tamo dvije godine za redom, ali ne stignem ove godine, a i daleko mi je, Zrce mi je najblize, ali sam se ohladio od njega jer vec 5 godina za redom dolaze vecinom muski.Byblos u Porecu nije los jednom bio isto radi daljine jer mi treba do tamo jedno 2ipol sata.
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 15.08.2008., 15:17   #33
Quote:
*Icegirl* kaže: Pogledaj post
pa nisam rekla da je
jesi.
Nimoy is offline  
Old 15.08.2008., 15:35   #34
Quote:
*Icegirl* kaže: Pogledaj post
a kad toliko znaš reci mi koja su bolja mjesta
pa ču iči tamo
Škola.
__________________
The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free.
- Max Payne

Ranger is offline  
Old 15.08.2008., 16:45   #35
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Definiraj mjeru za seks pa ćemo ti odgovoriti.

Na primjer broj koitusa po metru kvadratnom unutar 24 sata.
Ako uvedemo i druge vrste spolnog općenja, jednadžba će biti kompliciranija, možda ćemo ju morati derivirati.


Ms = Nc / A t

Jedinica je [m^-2 s^-1].

To bi vrijedilo općenito. Nc bi se moglo prikazati kao zbroj svih seksova o kojima se radi.

Mogli bismo napisati i jednadžbu kapaciteta prostora za seks.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 15.08.2008., 20:54   #36
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
jesi.
kill me
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Old 15.08.2008., 20:58   #37
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
hebalo vas Zrče...bio prije par godina (dok je još Zrče bilo "in" i općeproglašena Sodoma i Gomora) i pobjegao glavom bez obzira.
više sam jebao na jebenom Art&Musicu davne 98.-me...preseravanje.


kvazipijane klinke, kvazinadrogirani "ejburazštojejučebilodobrogbijelog" mamini sinovi i guzate plesačice koje ti se čine i onako jebozovne nakon par preskupih pića koje imaju ćelavog vlasnika sa ganom koji pazi na njih. i još ti kao mućkaju neke koktele pa im ispadaju čaše, neki tip urla "ajde dižiiii" (šta da dižem, jebem te blentavog? 80 kila iz benča?). kretenizam. nit je party nit je sex party. i još ti neko natrapa na preskupo plaćeni koktel pa ti se prospe

a koliko mi se čini ove godine je razina preseravanja dostigla neprevaziđene visine...izgleda mi kao seoska zabava. još samo fale prasići. ili Simona i Ante.

Legendo! Potpisujem!!! i fale Simonine famozne cipele!
zaljubljena-cura is offline  
Old 15.08.2008., 21:52   #38
Quote:
cvijetic kaže: Pogledaj post
preskupo je za napit se
pa imam cuge u gepeku i zdrobijem se na parkingu,a ak nutra nema ništa odem van i oduzmem se još više. Naravno da nisam ništa karao, već sam skoro batine pobrao,ali slovenci su pičke i to je neka druga priča. Uglavnom baš bez veze...
mirkec_23 is offline  
Old 15.08.2008., 22:07   #39
zrce nije nis nego napuhana prica.. bio tamo 7-9.8. i plaza po nocu prazna.. svi u klubovima (7 decki na jednu curu je bio neki omjer) a da ne govorim o tome kolko je bilo pedera tamo sta se drze za rucice itd
__________________
:D
sweky is offline  
Old 16.08.2008., 00:08   #40
Quote:
mirkec_23 kaže: Pogledaj post
pa imam cuge u gepeku i zdrobijem se na parkingu,a ak nutra nema ništa odem van i oduzmem se još više. Naravno da nisam ništa karao, već sam skoro batine pobrao,ali slovenci su pičke i to je neka druga priča. Uglavnom baš bez veze...
naravno da ima cuge u portapaku, ali je isto treba negdje kupiti a tamo ni dućani nisu bog zna šta jeftini a ja sam dobro baždarena
cvijetic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger