Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2008., 01:23   #21
E to je jebeno da... Kad hodaš s curom s kojom hodaš i s njezinom familijom. Nezaboravan doživljaj.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 22.11.2008., 01:24   #22
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post

kakve vi to roditelje imate?

ne znam, i iza mene je grdi prekid, ali jako! i moji znaju baš sve! i tata zna svaki gadni detalj, ali mi je svejedno rekao da je moj život isključivo moj i kaj god odabrala biram sebi a oni će biti sretni ako sam ja sretna. i ako tog nesretnika dovedem opet u obitelj, dočekat će ga se raširenih ruku.

na kraju krajeva, ne buš živjela s tatom, nego s mužem
o ovome ja cijelo vrijeme....možda je bilo na kineskom uslijed nekoliko gemišta.

odrasli ljudi žive svoj život bez da se ikome opravdavaju za svoje poteze ili eventualne greške.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 22.11.2008., 02:25   #23
Slazem se sa Lavicom. Deca ne trebaju da imaju ljubavne veze.
GlasRazuma is offline  
Old 22.11.2008., 11:20   #24
Prije svega,nisam ovdje dosla da bi me napadali i ironizirali cijelu situaciju. O komentarisanju dijete-nedijete ne zelim raspravljati, jer bih zaista zasla u predio koji mrzim s obzirom na to da se tu ima stosta reci, jer je neko i sa 25 dijete.
Shvatila sam sta zeli reci lavica.
Hvala na savjetima.
__________________
kako oblikovati potpise?
+mannequin+ is offline  
Old 22.11.2008., 11:44   #25
Pa to je tvoj tata, ako vidi da si opet sretna i on ce biti sretan. FIno kao sto jeneko rekao skuhaj mu kaficu i sjednite popricajte, reci kako je razlog raskida bio neka gluspost ali da ste sada shvatili da se volite. pozzz i sretno
SSDM is offline  
Old 22.11.2008., 15:44   #26

ovako...
sad necu spominjat svoj subjektivni dozivljaj tvog problema, koji (cini mi se) ide puno dublje od obicne veze tebe i tvog decka.

ono sta cu ti objektivno rec je:
naravno da otac zeli najbolje za svoje dijete. i tu je da ti daje savjete za zivot.
ali isto tako mora biti uz tebe bez obzira sta ti odlucis, jer nece on bit s tobom do konca tvog zivota (mislim, nadam se,ako se ne dogodi neka tragedija) da ti uvijek moze utabati zivotne puteve. uci te dok moze, ali moras shvatit da svoj zivot sama krojis i sama stojis iza njega.
Ako je pravi otac kakvim ga smatras, situacija koji tebi predstavlja veliki problem zapravo uopce ne bi trebao biti problem.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 22.11.2008., 16:21   #27
Ajd baš iznenadi taju pa nek vidi da je curica odrasla...
Sjedni s njim pa mu lijepo reci da si kadra sama o sebi i svom životu brinut i da je njegov posao svršen.
Vjeruj mi bit će mu drago i neće ti zamjerit...naprotiv.
Skini mu se s grbače!
 
Old 22.11.2008., 17:51   #28
Ja sam iz iskustva naučila - tata je uvik u pravu. Koliko god mi šutjeli o tome.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 23.11.2008., 00:50   #29
sjedneš s tatom za stol i kažeš mu da uvažavaš njegovo mišljenje i da ga cijeniš i da si opet sa bivšim momkom. možda mu neće bit baš drago, ali ako te cijeni prihvatit će to. a ako se opet desi sranje s tim momkom, ako je pravi roditelj, bit će uz tebe, opet, iako ti je on savjetovao drugačije.
to su odlike dobrih roditelja, a ja se moram pohvaliti da imam jedne takve
volim čokoladu is offline  
Old 23.11.2008., 00:59   #30
kažeš da ga je tvoj tata volio dok s bila s njim i "zamrzio" kad si prekinula s njim
tata ti je sretan kad si ti sretna i sigurno neće imat ništa protiv ako mu kažeš da si se pomirila s bivšim
on ti želi samo dobro
Mona* is offline  
Old 23.11.2008., 04:07   #31
Quote:
+mannequin+ kaže: Pogledaj post
Prije svega,nisam ovdje dosla da bi me napadali i ironizirali cijelu situaciju. O komentarisanju dijete-nedijete ne zelim raspravljati, jer bih zaista zasla u predio koji mrzim s obzirom na to da se tu ima stosta reci, jer je neko i sa 25 dijete.
Shvatila sam sta zeli reci lavica.
Hvala na savjetima.
Dete si, jer rezonujes kao dete, godine su nevazne, neki nikada ne sazru.
GlasRazuma is offline  
Old 23.11.2008., 04:34   #32
Quote:
+mannequin+ kaže: Pogledaj post
Sve je bilo bajno,krasno,sjajno..moj tata je njega bas gotivio jer ga je podsjecao na njegove mladalacke dane. Sve do jednog dana - dana naseg raskida. Razlog je bio primitivan,dakle bas glup,te ga necu detaljno opisivati,uglavnom nisam tati rekla uopste pravi razlog raskida jer bi onda totalno poludio (eto,recimo da ima veze sa sexom). I tata me tjesio,bio uz mene i apsolutno mi olaksao taj period.
Ajd da ne filozofiram previse,tata ga je zamrzio (sto je i logicno jer je neki mangup rastuzio njegovu kcerkicu). S tatom sam u mogu reci lijepim prijateljskim odnosima,ali jednu stvar mu nisam rekla: prije tacno mjesec dana ja sam se pomirila sa svojim dotad bivsim deckom (bili smo razdvojeni dva mjeseca nakon raskida) iako mi tata stalno ponavlja da budem pametna,da ne nasjedam na glupe fazone,da ne ispadnem ovca i tome slicno...

Kako da mu kazem konacno,jer me ubija ovo izmisljanje gdje i s kim idem,laganje a i sama pomisao da se moram skrivati..
Mislim da dobro razumijem bit tvog problema jer ono što je tebi očito tata u životu, meni je bila mama.
Pa dok su se moje prijateljice povjeravale curama, ja sam se povjeravala mami.
Činjenica je da si ti momka dovela doma, tata ga je lijepo prihvatio (dapače) i u situaciji vašeg prekida roditelj se nađe u neugodnom položaju jer osoba koja mu je do jučer bila draga i koju je možda i vidio kao svog budućeg zeta odjednom postaje persona non grata i razlogom zašto njegovo dijete doma plače.
Ako dobro pocjenjujem, ti živiš sa roditeljima što dodatno otežava stvar jer svako tvoje plakanje i tugovanje samo dodatno pojačava ljutnju roditelja prema onome koji je tome uzrok.
Po meni, tvoj je tata ljut jer mu je a) izmaknuo potencijalni zet kojeg je gotivio b) jer mu kćeka plače i tuli, a za to je kriv taj dripac kojeg je on još i toliko gotivio

E sad, ako mi sami u naše prekide involviramo neke ljude, bez obzira bio to tata ili best frendica, onda im ne možemo odjednom reći "otpili sada, više te ne trebam".
A ti bi se sada valjda trebala tako postaviti prema tati da dokažeš da si velika curica. Samo što je toj veliko curici tata pomagao da emotivno preboli prekid.
Nekim drugim velikim curicama pomaže prijateljica.
Ili Forum.
Mislim da si napravila veću gužvu nego što je potrebno.
I sklonija sam vjerovati da se ti sama pitaš da li si momku trebala prijeći preko tog nečeg ili ne.
Imaš li još sumnje u sebi da li si ispravno donjela odluku da se pomiriš sa njim?
Jer ako ta sumnja postoji u tebi, onda je ona razlogom zašto ti je teško to reći tati. Iskarikirat ću: ako me tip razbije i spremi u bolnicu, a ja opet krenem sa njim, ..... teško ću i samoj sebi navesti dobre razloge zašto sam to napravila, a kamoli nekome drugome.
Ukoliko si sama sigurna u ispravnost svoje odluke, tako reci tati i gotovo.
Reci da si malo izdramatizirala stvar, da si u ova dva mjeseca razmislila i došla do zaključka da ti svog momka voliš i da si opet sa njim.

Ponavljam: nezahvalno je involvirati neke ljude u naše privatne probleme, a onda kada smo ih uvalili do balčaka odjednom im reći "tko te sada šiša, ja radim po mome".
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Old 23.11.2008., 13:37   #33
Tata je uvik u pravu.
Prekid zbog sexa???
Ostavi tipa.
Aj pliz.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger