Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2009., 22:37   #21
Ajmo cure, treba malo odrasti i preuzeti odgovornosti za svoje postupke.

To sto vi kukate da cete nekog namjerno sjebati ili ste ga vec sjebali apsolutno nista ne znaci i ne opravdava nikoga.

Ili si dajete preveliku vaznost pa se morate spustiti na zemlju ili jednostavno poslusajte savijest.

Nitko vas nece opravdavati ni govoriti da ste ranjene i ostale pizdarije. Vec ste pomalo velike cure i znate se brinuti za sebe. To znaci i da mozete same preboljeti prekid. A ako ne mozete onda jebi ga, nikad od vas kruva.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 04.01.2009., 22:39   #22
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Držim da to nema veze s godinama, već načinom razmišljanja i života. Znam jednu takvu stariju gospođu i danas je u petom braku, doduše ima uzbudljiviji ljubavni život od mene, ali zaista ne bih voljela živjeti s takvom reputacijom, ja se još uvijek nadam da ću naći pravog i da nije frend sa bivšim.
Istina, to nema veze sa godinama nego sa zreloscu i emocionalnom inteligencijom.

Onaj tko je emocionalno glup ce tako nesto raditi pa ce nauciti da to vise ne radi, a onaj tko je emocionalni debil ce to raditi pet puta i nece nauciti nista.

Onaj tko ima malo vise soli u glavi nece ni doci u takvu situaciju.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 04.01.2009., 22:48   #23
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
Baš ste okrutni
ne želim ga povrijediti. On se zaljubio u mene i ako ga sad ostavim osjećat će se kao ja kad je mene ovaj prvi ostavio, a to mu nipošto ne želim. Zato sam mislila pričekati da se ohladi malo ili da napravi neko sranje, pa onda udrit po njemu.
Savršeno rješenje.
U međuvremenu preporučujem da ostaneš trudna, udaš se za njega pa ga onda prevariš s recimo kaj ja znam... Vjenčanim kumom na primjer.
Jer ti tada u tom trenutku bude trebao netko da zaboraviš prvog a ne povrijediš drugog.

isuskristmajkomila
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 04.01.2009., 22:50   #24
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Savršeno rješenje.
U međuvremenu preporučujem da ostaneš trudna, udaš se za njega pa ga onda prevariš s recimo kaj ja znam... Vjenčanim kumom na primjer.
Jer ti tada u tom trenutku bude trebao netko da zaboraviš prvog a ne povrijediš drugog.

isuskristmajkomila
Kaj ne bi bilo logičnije da ga prevari s bivšim?
Username_in_use is offline  
Old 04.01.2009., 22:52   #25
Quote:
Username_in_use kaže: Pogledaj post
Kaj ne bi bilo logičnije da ga prevari s bivšim?
A ne pa viš kak to ide; ovaj sadašnji se s tim famoznim bivšim više ne druži kao najabolji frend - tada treba izvesti sranje istih razmjera; ergo birati nekoga do koga je njenom tadašnjem stalo.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 04.01.2009., 23:01   #26
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
Baš ste okrutni
ne želim ga povrijediti. On se zaljubio u mene i ako ga sad ostavim osjećat će se kao ja kad je mene ovaj prvi ostavio, a to mu nipošto ne želim. Zato sam mislila pričekati da se ohladi malo ili da napravi neko sranje, pa onda udrit po njemu.
Vjerojatno me nećeš poslušati (a i zašto bi, ti sama upravljaš svojim životom), ali nemoj igrati takve igre. Uvijek se možeš i ti naći sa jedne ili druge "strane". Ja ne znam prirodu odnosa između tebe i tvoj "dečka" (namjerno navodnici), ali ako ste samo prijatelji, ta razina odnosa se osjeti (ako momak obraća pažnju i ima imalo emocija) i strašno se razlikuje od veze.
Zavlačenjem možeš doći do toga da te on sve više voli i želi, a da ne napravi neku glupost (radi koje bi dobio pedalu).


Nisam nikad igrao takvu igru, jer bih se i na samu pomisao osjećao jadno zbog toga što činim drugoj osobi, a koja gaji romantične osjećaje ka meni.
Možda bih imao više uspjeha sa takvim kombinacijama, ali... it's not in my nature.
__________________
... Living in Chaos
ban_cici is offline  
Old 04.01.2009., 23:10   #27
ma kužim ja vas, znam da sam si sama kriva. Mislim stalo je meni do mog dečka i to jako, samo što nisam još počela osjećati prema njemu nešto više ko prema onome. Možda u budučnosti, pošto mi ovaj prvi više i nije tolko zanimljiv.
A ne želim prekinut lijepo mi je s njim i ne smeta mi što ga ne gledam na isti način, a kolko sam primjetila ni njemu ne smeta, bar ne još. Super se slažemo, čak i bolje nego s prvim dok smo bili skupa.
A neznam kaj da radim kukavica sam
-Anastazija- is offline  
Old 04.01.2009., 23:12   #28
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
ma kužim ja vas, znam da sam si sama kriva. Mislim stalo je meni do mog dečka i to jako, samo što nisam još počela osjećati prema njemu nešto više ko prema onome. Možda u budučnosti, pošto mi ovaj prvi više i nije tolko zanimljiv.
A ne želim prekinut lijepo mi je s njim i ne smeta mi što ga ne gledam na isti način, a kolko sam primjetila ni njemu ne smeta, bar ne još. Super se slažemo, čak i bolje nego s prvim dok smo bili skupa.
A neznam kaj da radim kukavica sam
Neee, kužiš, to nesmije imati budućnosti, ako ga ne voliš ono pravo pravo, zašto se zavaravati...
Username_in_use is offline  
Old 04.01.2009., 23:13   #29
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
ma kužim ja vas, znam da sam si sama kriva. Mislim stalo je meni do mog dečka i to jako, samo što nisam još počela osjećati prema njemu nešto više ko prema onome. Možda u budučnosti, pošto mi ovaj prvi više i nije tolko zanimljiv.
A ne želim prekinut lijepo mi je s njim i ne smeta mi što ga ne gledam na isti način, a kolko sam primjetila ni njemu ne smeta, bar ne još. Super se slažemo, čak i bolje nego s prvim dok smo bili skupa.
A neznam kaj da radim kukavica sam
onda si daj vremena.jos si pod dojmom propale veze i mislis da ovog decka odmah moras voljeti kao i onog prije.nakon emotivne povrede treba proci vremena da bi opet mogla voljeti kak spada.ako ga volis i stalo ti je do njega onda nije bitno koliko ga jako volis.bitnije je da je jedini kojeg volis.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 04.01.2009., 23:18   #30
ostavi ga ako ga ne volis...kaj ti je...
lifeaaa is offline  
Old 04.01.2009., 23:19   #31
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
onda si daj vremena.jos si pod dojmom propale veze i mislis da ovog decka odmah moras voljeti kao i onog prije.nakon emotivne povrede treba proci vremena da bi opet mogla voljeti kak spada.ako ga volis i stalo ti je do njega onda nije bitno koliko ga jako volis.bitnije je da je jedini kojeg volis.
je, al nije jedini jer sam još opsjednuta s prvim. Možda i bolje da se nikad ne zaljubim u njega bar neću više patiti. A za ovim sam već navikla patit tak da mi je to sad ko dobar dan, pa onda bolje za njim nego za još jednim. ma neznam kaj da radim zbunjena sam.
-Anastazija- is offline  
Old 04.01.2009., 23:20   #32
ne probas nekoga zavoljeti, ljubav se ne proba,ljubav se osjeca ili ne...
lifeaaa is offline  
Old 04.01.2009., 23:26   #33
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
je, al nije jedini jer sam još opsjednuta s prvim. Možda i bolje da se nikad ne zaljubim u njega bar neću više patiti. A za ovim sam već navikla patit tak da mi je to sad ko dobar dan, pa onda bolje za njim nego za još jednim. ma neznam kaj da radim zbunjena sam.

ili sredi vlastite emocije ili decka postedi muka pa prekini s njim.nema treceg.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 05.01.2009., 00:28   #34
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
kaj da radim zbunjena sam.
nit si zbunjena nit si glupa niti ne znas sto trebas napraviti

sve je tebi kristalno jasno

samo si prevelika kukavica da napravis ono sto ti savijest govori


da nije tako ne bi se tu ni javljala
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 05.01.2009., 08:02   #35
kada se prekida s curom/dečkom to je uvijek bolno za onog tko je ostavljen,tako da nekog nježnog načina za ostaviti nekoga nema.
jedino je jako fer što prije prekinuti s tim/tom i pružiti mu šansu da što prije nađe nekoga tko će ga/ju iskreno voljeti
mahatma_tesla is offline  
Old 05.01.2009., 09:38   #36
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
Baš ste okrutni
ne želim ga povrijediti. On se zaljubio u mene i ako ga sad ostavim osjećat će se kao ja kad je mene ovaj prvi ostavio, a to mu nipošto ne želim. Zato sam mislila pričekati da se ohladi malo ili da napravi neko sranje, pa onda udrit po njemu.
Koji si ti monstrum! Vidis sada zasto te je spucao onaj prvi decko? Imao je potpuno pravo!
GlavnaRiba ovde is offline  
Old 05.01.2009., 09:45   #37
po mojem bi trebala fino sjest s njim i potanko mu objasniti kak stvari stoje, na fini nacin... ko zna, mozda bi onda on tebe ostavil, a ako ne bi, bar bi ti imala cistu savjest, a on ne bi previse ocekival od tebe...
Simmby is offline  
Old 05.01.2009., 14:20   #38
Quote:
GlavnaRiba ovde kaže: Pogledaj post
Koji si ti monstrum! Vidis sada zasto te je spucao onaj prvi decko? Imao je potpuno pravo!
zasto? ma nisam
velim da mi je stalo do njega, ali i do prvog.
-Anastazija- is offline  
Old 05.01.2009., 14:51   #39
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
zasto? ma nisam
velim da mi je stalo do njega, ali i do prvog.
znas sto kaze aristotel? dobri su oni koji znaju. a ti ne znas, dakle - losa si.


da ne pricamo o hamletu i dvojbama.


draga, ne shvacaj lektiru zdravo za gotovo i nesto ces u zivotu nauciti.

postoji velika vjerojatnost da se to sto se dogadja tebi nekom vec dogodilo i jos veca da je taj postupio pametnije od tebe.

no, za takvu odluku ti ne trebaju knjige. samo malo razuma i hrabrosti. jer sve ti znas i sama, samo moras smoci hrabrosti napraviti nesto. ne napraviti nista je gore od izabrati losiju soluciju. i takav izbor je opet - izbor.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 05.01.2009., 15:11   #40
Quote:
-Anastazija- kaže: Pogledaj post
Ovako, bila sam skoro 2 godine s jednim dečkom. To mi je bilo najljepše razdoblje u životu i nikada prije nisam bila tako zaljubljena i nitko mi nije nikada značio ni blizu koliko on, a znam da sam i ja njemu. No prije godinu dana je odlučio da me neće više i spucao me na najružniji mogući način i povrijedio više nego itko. Plakala sam godinu dana za njim, i još uvijek plačem tu i tamo i mislim da ga neću preboljeti još duuugo iako su sada emocije dosta manje nego prije.
U međuvremenu sam se ja "skompala" s jednim njegovim dosta dobrim frendom kojeg i sama znam jako dugo. Prohodala sam s njim i zajedno smo već skoro 4 mjeseca, a ovaj prvi nema pojma. Naime, oni su se posvađali iz nekog desetog razloga prije ljeta i od tada ne razgovaraju.
E sad, nije meni problem u tome što bi bilo da ovaj sazna, jer njemu je vjerojatno svejedno i boli ga briga za mene, tako mi je bar dao do znanja i da neće imati posla s menom, nego mi je bad prema ovom drugom kojem je stalo do mene, a ja još uvjek mislim samo na prvog. Znam da sam užasna osoba i da nisam ni trebala biti s njim, ali bilo mi je teško i trebala sam nekoga i onda se pojavio on
ja ga gledam isključivo kao frenda i ne osjećam ništa prema njemu na onaj način, a on zna da sam voljela ovog prvog i opet je htio biti samnom

šta mi preporučujete? da ga ostavim ili ostanem s njim?
Hvala ti Bože što nisam žensko. Ovako zakomplicirati sebi život, može samo žena. Ajde što komplikuješ život sebi, nego to radiš i ljudima oko sebe.
PersonaNonGrata is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger