Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2009., 17:49   #1
Kako osvojiti ženu - besplatna online knjiga u PDF formatu

Našao sam jednu besplatnu online knjigu u pdf formatu, knjiga se zove KAKO OSVOJITI ŽENU

Znači knjiga je fenomenalna.
U knjizi su opisani tipovi žena, njihova psiha, šta vole a šta ne I NA ŠTA PADAJU...

Ako niste znali, preko 90% žena možete da "naterate" da se zaljube u vas.
Ova knjiga je dobra i za muške i za ženske, posebno za one bojažljive momke.
Klikni da pročitaš knjigu.
Na početku knjige imate neku reklamu, to preskočite.

Zadnje uređivanje ♥Floyd♥ : 11.01.2009. at 18:29.
♥Floyd♥ is offline  
Old 11.01.2009., 18:13   #2
Ja ću crć.

Najbolje mi je kad veli da je "[d]ovoljno (…) probuditi svoju urođenu muškost i dopustiti da je svi vide."

Samo dajte, dečki… pa kad striček u plavom malo popriča s vama…
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 11.01.2009., 18:18   #3
imam tu knjigu...mogu reć da je vrlo dobra, što više, fenomenalna
Pali_andjeo is offline  
Old 11.01.2009., 19:11   #4
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
Našao sam jednu besplatnu online knjigu u pdf formatu, knjiga se zove KAKO OSVOJITI ŽENU
To se stručno zove porez na budale
PersonaNonGrata is offline  
Old 11.01.2009., 19:14   #5
Jedno 1/4 sam pročitao.Sasvim okej je knjiga.
Kaže ono kako jest.

Dobro dođe malo psihologije, evolucije, instikata i dr. prisjećanja...
Mark is offline  
Old 11.01.2009., 19:17   #6
Quote:
PersonaNonGrata kaže: Pogledaj post
To se stručno zove porez na budale
To nije nikakav argument. Reci šta ti smeta u toj knjizi.
♥Floyd♥ is offline  
Old 11.01.2009., 19:20   #7
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
Našao sam jednu besplatnu online knjigu u pdf formatu, knjiga se zove KAKO OSVOJITI ŽENU

Znači knjiga je fenomenalna.
U knjizi su opisani tipovi žena, njihova psiha, šta vole a šta ne I NA ŠTA PADAJU...

Ako niste znali, preko 90% žena možete da "naterate" da se zaljube u vas.
Ova knjiga je dobra i za muške i za ženske, posebno za one bojažljive momke.
Klikni da pročitaš knjigu.
Na početku knjige imate neku reklamu, to preskočite.
Ovaj dio natjerati da se zaljube zvuči glupo!!
Zakaj bi ja tjeral nekog da se zaljubi, fali mi tu spontanosti i romantike!!
__________________
Imam moralne probleme, ludu kombinaciju gena i moja DNA ne zna zbrojit 2 i 2
kikiriki22 is offline  
Old 11.01.2009., 19:22   #8
Quote:
kikiriki22 kaže: Pogledaj post
Ovaj dio natjerati da se zaljube zvuči glupo!!
Zakaj bi ja tjeral nekog da se zaljubi, fali mi tu spontanosti i romantike!!
Stavio sam u navodnike.
Elem, sve ti piše u knjizi.
♥Floyd♥ is offline  
Old 11.01.2009., 19:22   #9
Ako u njoj nije spomenuta metoda "batina + vreca" knjiga suxa..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Old 11.01.2009., 20:04   #10
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ja ću crć.

Najbolje mi je kad veli da je "[d]ovoljno (…) probuditi svoju urođenu muškost i dopustiti da je svi vide."

Samo dajte, dečki… pa kad striček u plavom malo popriča s vama…
ha ha ha ha
kittykat is offline  
Old 11.01.2009., 20:23   #11
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
To nije nikakav argument. Reci šta ti smeta u toj knjizi.
Ne smeta mi ništa, pošto je nisam čitao. Ali sve te knjige samopomoći su super izvor zarade za razne hoštaplere koji zarađuju pare na nesigurnim ljudima.
Kako zbariti žensku sigurno nećeš naučiti iz knjige, nego iz prakse, po sistemu pokušaja i pogrešaka. Ali ok, ako ti misliš da će ti pomoći, samo naprijed.
Za par godina će početi pisati knjige tipa "Kako naručiti ćevape sa lukom u dvanest koraka?". I opet će se naći neko da ih kupi.
PersonaNonGrata is offline  
Old 11.01.2009., 20:27   #12
sumnjam da bi me moglo natjerati da se zaljubim u jajana, dina bubicica, vucu i slicne zgubidane
njeza is offline  
Old 11.01.2009., 20:48   #13
no a to sta si ti stavio link ... to je ta knjiga il ima jos toga??????
starfucker_92 is offline  
Old 11.01.2009., 21:22   #14
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
To nije nikakav argument. Reci šta ti smeta u toj knjizi.
Prvo, knjiga je glupa.

Puca na emocionalno nestabilne tipove, prvo im objašnjavajući da su gubitnici u igri spolova jer žene varaju. Uvijek je lakše kad nađeš vanjskog krivca, kad ga označiš kao vanjskog neprijatelja — onda su sva sredstva dopuštena.
Onda ide na "snaga je u vama, samo je morate otkriti" spiku, koja je prilično efikasna jer naizgled ne traži neki poseban trud.

I ostatak je knjige pun petparačke psihologije kakvu možeš naći i u postovima velikih forumskih stručnjaka za nogomet, politiku, jezik — i seks. I koja je točna u nekim slučajevima, ali gdje je specifična, pogrešna je kao i sve generalizacije, a gdje je općenita, pogrešna je kao horoskop.

Da mogu kopipejstati, analizirao bih detaljnije. Ovako se nadam da ćeš se zadovoljiti ovime.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 11.01.2009., 21:33   #15
Quote:
Prvo, knjiga je glupa.

Puca na emocionalno nestabilne tipove, prvo im objašnjavajući da su gubitnici u igri spolova jer žene varaju. Uvijek je lakše kad nađeš vanjskog krivca, kad ga označiš kao vanjskog neprijatelja — onda su sva sredstva dopuštena.
Onda ide na "snaga je u vama, samo je morate otkriti" spiku, koja je prilično efikasna jer naizgled ne traži neki poseban trud.

I ostatak je knjige pun petparačke psihologije kakvu možeš naći i u postovima velikih forumskih stručnjaka za nogomet, politiku, jezik — i seks. I koja je točna u nekim slučajevima, ali gdje je specifična, pogrešna je kao i sve generalizacije, a gdje je općenita, pogrešna je kao horoskop.

Da mogu kopipejstati, analizirao bih detaljnije. Ovako se nadam da ćeš se zadovoljiti ovime.
e pa da ti velim ti si u krivu i to ono 100% ... knjiga dobro govori jer znam iz iskustva... i ja se tako ponasam i s komadima mi ide super!!! cim si ti mislis i cim se bolje ponasas ko da si najveci frajeri i boli te k.... za sve to ces bolje proc... eto ... a ostatku sretno
starfucker_92 is offline  
Old 11.01.2009., 21:41   #16
Cini se ok knjiga. Ima par stvari u kojima autor pretjeruje, ali sve u svemu zanimljiv tekst.
malatajna is offline  
Old 11.01.2009., 21:52   #17
Quote:
starfucker_92 kaže: Pogledaj post
e pa da ti velim ti si u krivu i to ono 100% ... knjiga dobro govori jer znam iz iskustva... i ja se tako ponasam i s komadima mi ide super!!! cim si ti mislis i cim se bolje ponasas ko da si najveci frajeri i boli te k.... za sve to ces bolje proc... eto ... a ostatku sretno
I rest my case.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 11.01.2009., 23:08   #18
pročitah 20 stranica i kaj?
opisao mi je ono šta i sam znam, da sam papak i da mi fali samopouzdanja...
no zanimljivo je, pročitat ću do kraja, nadam se da će probudit nešto u meni
hvala
Očajnik is offline  
Old 11.01.2009., 23:12   #19
Ajme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Riga mi se od spomena na tu knjigu!
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 11.01.2009., 23:14   #20
Quote:
starfucker_92 kaže: Pogledaj post
e pa da ti velim ti si u krivu i to ono 100% ... knjiga dobro govori jer znam iz iskustva... i ja se tako ponasam i s komadima mi ide super!!! cim si ti mislis i cim se bolje ponasas ko da si najveci frajeri i boli te k.... za sve to ces bolje proc... eto ... a ostatku sretno
Da mi je vidit komade koji na takvo ponašanje padaju...
I ja sam žena, pa se nisam pronašla kako padam na opisano ponašanje iz knjige. A oni koji se tako ponašaju jer su u knjizi to pročitali su jako očiti, i samim time jako jadni.
A ti komadi koje ti uvtiš tim savjetima bi i ja uspila uvatit.
Sprd.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger