Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2009., 00:55   #81
Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
hladnokrvno je ubijao,to priznam
za četiri klasa ()šenice, ali tata ga je tuko, pijanac, ali kad ga je god neko pitao rekao je da je imao divno djetinjstvo puno ljubavi...to se zove Stalin
Lotos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 01:06   #82
Quote:
Lotos kaže: Pogledaj post
za četiri klasa ()šenice, ali tata ga je tuko, pijanac, ali kad ga je god neko pitao rekao je da je imao divno djetinjstvo puno ljubavi...to se zove Stalin
tata ga je izveo na pravi put
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 01:15   #83
ma sam se izgradio svaka mu čast, tu grozotu proći, obično ljudima ostanu traume i obole, a vidi njega, zaslužio je ime Stalin
Lotos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 02:36   #84
Hitler
iz čistog razloga sto je bio sposoban
čovjek nikakvog držanja, jedino na njemu zanimljivo bili su brkovi(za razliku od Staljina i Mussolinija for example)
Niti pretjerano inteligantan, s ideologijom koja nije bila izvorno njegova
skidam kapu... za**bavat svijet toliko godina, njemački narod lišen odgovornosti za to vrijeme
Njemci su ostali uz svog Führera do zadnje minute
tobože su uspjeli sve to privest kraju, kao, ostala su samo sjecanja
a njegova je sjena i dalje nadvijena nad Njemačkom i mislim da ce i tako ostati

Zadnje uređivanje croatish7 : 10.07.2009. at 02:55.
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 02:40   #85
Quote:
Lotos kaže: Pogledaj post
ma sam se izgradio svaka mu čast, tu grozotu proći, obično ljudima ostanu traume i obole, a vidi njega, zaslužio je ime Stalin

pa i na njega je to utjecalo.......vidi što je radio po sssr-u
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 03:38   #86
Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
pa i na njega je to utjecalo.......vidi što je radio po sssr-u
da al nije radio sebi, a kad je neko tako izmaltretiran od ranog djetinjstva obično ima duboko usađeni osjećaj krivice i manje vrijednosti..a kak da si ti do kasno tak budan, di si? ja silom prilika bdijem
Lotos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 14:12   #87
Quote:
Lotos kaže: Pogledaj post
da al nije radio sebi, a kad je neko tako izmaltretiran od ranog djetinjstva obično ima duboko usađeni osjećaj krivice i manje vrijednosti..a kak da si ti do kasno tak budan, di si? ja silom prilika bdijem


ja sam vampir,ergo,nikada ne spavam
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 14:32   #88
ne vidim uopće po čemu su ti vojskovođe i osvajači dobre povijesne ličnosti....

ti su ljudi ubijali nedužne zbog ispunjavanja osobnih ideala i upotpunjavanja svog života uništavajući živote nedužnih!

hitler? pa po čemu on nekom može biti najdraža povijesna ličnost??? čovjek zbog kojeg se cijeli svijet zaratio...zbog kojeg su ljudi umirali zbog svoje boje kože, vjeroispovjesti, porijekla????

najdraža ličnost je ona koja je obilježila svijet...ali ne na negativan način....
svi spominju napoleona, aleksandra makedonskog, augusta oktavijana....

ako malo razmislite....to su negativne povijesne ličnosti...oni su bili političari, diktatori, krvnici...baš se pitam koliko vas je ovdje koji pljujete svaki put kad vidite političara na televiziji??? ljudi poput napoleona su bili takvi, još i gori...

moje dvije najdraže povijesne ličnosti su alexandar flemming i carl benz

flemming je učinio svije drukčijim i to u nedokučivo velikim granicama
c/p s wikipedie

"Otkrio je antibiotsku supstancu lisozim i izolirao je antibiotik penicilin iz gljivice Penicillium notatum, za što je dobio 1945. godine Nobelovu nagradu."

gospodo draga, da on to nije otkrio, rijetko tko bi preživio kad bi se razbolio

carl benz je na sasvim drugi način obilježio ljudsku povijest... izumio je nešto bez čeg bi sadašnji svijet bio potpuno drugačiji i praktički nezamisliv...

puno je ljudi koje su svojim doprinosom pozitivno obilježile ljudsku povijest i ja im se u moje zahvaljujem....
__________________
Dao bih sve te noći da ostanem taj čovjek u tvojim očima...
theripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 14:36   #89
Quote:
theripper kaže: Pogledaj post
ne vidim uopće po čemu su ti vojskovođe i osvajači dobre povijesne ličnosti....

ti su ljudi ubijali nedužne zbog ispunjavanja osobnih ideala i upotpunjavanja svog života uništavajući živote nedužnih!

hitler? pa po čemu on nekom može biti najdraža povijesna ličnost??? čovjek zbog kojeg se cijeli svijet zaratio...zbog kojeg su ljudi umirali zbog svoje boje kože, vjeroispovjesti, porijekla????

najdraža ličnost je ona koja je obilježila svijet...ali ne na negativan način....
svi spominju napoleona, aleksandra makedonskog, augusta oktavijana....

ako malo razmislite....to su negativne povijesne ličnosti...oni su bili političari, diktatori, krvnici...baš se pitam koliko vas je ovdje koji pljujete svaki put kad vidite političara na televiziji??? ljudi poput napoleona su bili takvi, još i gori...

moje dvije najdraže povijesne ličnosti su alexandar flemming i carl benz

flemming je učinio svije drukčijim i to u nedokučivo velikim granicama
c/p s wikipedie

"Otkrio je antibiotsku supstancu lisozim i izolirao je antibiotik penicilin iz gljivice Penicillium notatum, za što je dobio 1945. godine Nobelovu nagradu."

gospodo draga, da on to nije otkrio, rijetko tko bi preživio kad bi se razbolio

carl benz je na sasvim drugi način obilježio ljudsku povijest... izumio je nešto bez čeg bi sadašnji svijet bio potpuno drugačiji i praktički nezamisliv...

puno je ljudi koje su svojim doprinosom pozitivno obilježile ljudsku povijest i ja im se u moje zahvaljujem....

ovo si pametno rekao i donekle se slažem s tobom........po meni recimo napoleon i oktavijan nisu loše ličnosti dok hitler i staljin jesu

a da sam malo više razmislio kao najdražu povijesnu ličnost bi uz napoleona stavio i teslu.........

I da.......fleming je promijenio svijet penicilinom ali je napoleon mijenjao društvo........njegov građanski zakonik je i dan danas temelj za zakonodavstva nekih zemalja
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 15:23   #90
Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
ovo si pametno rekao i donekle se slažem s tobom........po meni recimo napoleon i oktavijan nisu loše ličnosti dok hitler i staljin jesu

a da sam malo više razmislio kao najdražu povijesnu ličnost bi uz napoleona stavio i teslu.........

I da.......fleming je promijenio svijet penicilinom ali je napoleon mijenjao društvo........njegov građanski zakonik je i dan danas temelj za zakonodavstva nekih zemalja
ok...ne kažem da su ti ljudi u svakom svom koraku činili društvu nažao....apsolutno ne! ali kad pogledaš koji su njihovi primarni ciljevi bili???

ok, napoleonov građanski zakonik moda jetemelj nekih država, ali cilj napoleona to nije bio sigurno......on je LIČNOST! baš kao i hitler i staljin i cezar i ne znam ja tko još! ali se onda moraju svi aspekti pogledat...hitler je ličnost...ali najdraža? kome god je najdraža, taj bi se trebao preupitat. ličnost je po tome što je vladao velikom i moćnom zemljom i imao je zasigurno i dobre ljude uza sebe....ali zbog njega su umirali milijuni ljudi.....svatko može biti ličnost...john lennon nije radio ništa drugo osim što je pjevao....sada je inspiracija mnogim (dobro možda ne danas ali prije zasigurno) mladim ljudima u istospomenutom zanimanju...napoleon je htio ujediniti europu??? ma molim te... on je htio države pod svojim nadzorom kako bi ubirao poreze i kako bi se bogatio....i to je prava istina...šta je onda i slobodan milošević bio? on je htio slično kao i napoleon...države i narode koje trebaju biti samostalne i koje nemaju veze sa srbijom, on je htio prisvojit...nema veze što on to nije trebao, da li njega to čini velikom ličnošću??? uvijek će se naći netko tko će reći kako je on to ustvari radio da omogući svojem narodu bolji život ali je ustvari bio govno koje je htjelo svoje ideale ostvarili!!! napoleon je radio isti kurac...
__________________
Dao bih sve te noći da ostanem taj čovjek u tvojim očima...
theripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 15:29   #91
Quote:
theripper kaže: Pogledaj post
ok...ne kažem da su ti ljudi u svakom svom koraku činili društvu nažao....apsolutno ne! ali kad pogledaš koji su njihovi primarni ciljevi bili???

ok, napoleonov građanski zakonik moda jetemelj nekih država, ali cilj napoleona to nije bio sigurno......on je LIČNOST! baš kao i hitler i staljin i cezar i ne znam ja tko još! ali se onda moraju svi aspekti pogledat...hitler je ličnost...ali najdraža? kome god je najdraža, taj bi se trebao preupitat. ličnost je po tome što je vladao velikom i moćnom zemljom i imao je zasigurno i dobre ljude uza sebe....ali zbog njega su umirali milijuni ljudi.....svatko može biti ličnost...john lennon nije radio ništa drugo osim što je pjevao....sada je inspiracija mnogim (dobro možda ne danas ali prije zasigurno) mladim ljudima u istospomenutom zanimanju...napoleon je htio ujediniti europu??? ma molim te... on je htio države pod svojim nadzorom kako bi ubirao poreze i kako bi se bogatio....i to je prava istina...šta je onda i slobodan milošević bio? on je htio slično kao i napoleon...države i narode koje trebaju biti samostalne i koje nemaju veze sa srbijom, on je htio prisvojit...nema veze što on to nije trebao, da li njega to čini velikom ličnošću??? uvijek će se naći netko tko će reći kako je on to ustvari radio da omogući svojem narodu bolji život ali je ustvari bio govno koje je htjelo svoje ideale ostvarili!!! napoleon je radio isti kurac...
postoji mala razlika

hitler je imao ideal plavih ljudi(sa smeđim vođom) koji će imati super život dok će drugačiji bit istrebljeni

napoleon je imao ideal jednakosti i slobode,tj ukidao je feudalizam

napoleon je za mene pozitivna ličnost koji se borio protiv ustajalosti i konzervatizma
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 17:56   #92
kako je jucer bila obljetnica rodenja, a vidim da ga nitko nije spomenuo ja cu reci Nikola Tesla. epohalna otkrica, brojni izumi, pravi dokaz da je tanka linija izmedju genijalnosti i ludosti

Ante Starcevic, otac domovine

a od stranih bi izdvojio Petra Velikog i Erwina Rommela
__________________
Vraćam se odmah!

Godot
deda moroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 18:26   #93
Quote:
deda moroz kaže: Pogledaj post
kako je jucer bila obljetnica rodenja, a vidim da ga nitko nije spomenuo ja cu reci Nikola Tesla. epohalna otkrica, brojni izumi, pravi dokaz da je tanka linija izmedju genijalnosti i ludosti

Ante Starcevic, otac domovine

a od stranih bi izdvojio Petra Velikog i Erwina Rommela
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...2&postcount=89

čitaj pozorno
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 22:51   #94
Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
aha,yildrim je bajazitov nadimak...nisam to znao

a turci su jedno vrijeme bili najjača sila svijeta

čak su svoju vojsku poslali na sumatru da ratuju protiv portugalaca...nije to mala stvar
ako su turci bila najjača sila svijeta, kako bi onda nazvao Hrvate koji su ih učestalo pobjeđivali i zaustavljali 400 godina na njihovom putu da islamiziraju cijelu Europu?
jana_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 22:53   #95
Quote:
novi dječak kaže: Pogledaj post
Petar Zrinski

Fran Krsto Frankopan
Bravo, konačno jedan pametan i pošten!
jana_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 22:59   #96
Moj popis:

knez Fran Krsto Frankopan
ban Petar Šubić Zrinjski
Nikola Šubiš Zrinjski
Nikola Jurišić
Matija Gubec
vojvoda Lovro Iločki
ban i biskup Petar Berislavić
blaženi Alojzije Stepinac
dr.Franjo Tuđman
general Ante Gotovina

...i svi hrvatski junaci koji su se borili za domovinu...a najveći smradovi i izrodi su:

hrvatski krvnik Tito (jugoslaven)
njegov simpatizer Kajin
i još jedan smrad koji sitno broji posljednje dane svoje vlasti
jana_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 23:09   #97
Quote:
jana_07 kaže: Pogledaj post
ako su turci bila najjača sila svijeta, kako bi onda nazvao Hrvate koji su ih učestalo pobjeđivali i zaustavljali 400 godina na njihovom putu da islamiziraju cijelu Europu?
kao prvo,ti učiš neku drugu verziju povijesti nego ja


no eto ti malo da razmišljaš.........

1.prva pobjeda hrvata(a bilo je drugih) nad turcima je bila 1593(ako je to učestalo pobjeđivanje onda stvarno)......


2.hrvatska je bila mađarski vazal pa onda pod austrijom......znači nisu se borili samo hrvati nego austrijanci i mađari


3.turci nisu htjeli islamizirati europu jer su jako,jako pomagali protestantima i da nije bilo turaka protestantizam nebi bio raširen kao što je danas
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 14:47   #98
Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
a zašto???????Ako kažeš gospodarski je uzdigao njamčku onda reci i što je još učinio......stvarno ne vidim razlog da nekome on bude najdraža povijesna ličnost
Oslobodio naroda od ljude iz visokih pozicija koji su ga kontrolirali, izgladnjivali i pljackali pare, spasio Njemacku od Versajskog sporazuma koji je zamalo unistila ekonomsko, moralno i vojno.

Osim toga, Hitler je imao hrabrost otvoreno braniti bijelu odnosno arijevsku rasu samo sto je pogresno govorio da ona treba vladati nad drugim narodima. Izdigao je kao ponosnu i dostojanstvenu i oslobodio je od mitova da je kriva za sva zla u svijetu.

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
ajde,počeo si malo popuštati pod snagom argumenata,to je pohvalno.....no ajde mi molim te reci 3 dobra hitlerova poteza(i molim te da u to ne staviš ubijanje židova)
Ja popustio?? Ne, argumenti su ti losi i nejasni. Hitler je ubijao Zidove?? Aj molim te! Nije to on ucinio direktno vec neki njegovi generali nadlezni za konc. logore i to cesto bez Hitlerovog znanja.

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
opet,veća je nego današnja i to dosta(ako se uzme u obzir da je europska država
Ma ne, to je kao da usporedjujes Norvesku sa Svedskom.

Zamisli Njemacku bez anektiranja:

http://www.shsu.edu/~his_sub/pre-WWI...0Expansion.gif

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
svi židovi su bili nevini.....i da,kad već toliko trubiš da se hitler borio protiv kapitalista(i time opravdavaš progon židova) ajde mi objasni zašto onda nije micao Kruppa(najveći njemački kapitalist) nego ga je poticao
Zato sto on vjerovatno nije bio Zidov. Hitleru je bilo vazno da niko ko radi za njega i Njemacku i naroda ne smije biti Zidov.

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
a daj se ne blamiraj čovjeće.......jesu i židovi koji su se borili za njemačku u ww1(a bilo ih je) isto izrabljivali njemačku?????????tako je i krenulo sve,mora da negdje gadno gutaš propagandu protiv židova......
Prvo ja nista ne propagiram protiv Zidova, ja nemam nista protiv njih. Zidovi jesu bili na frontu u WW1 ali opet kazem bili su na visem polozaju primjerice oficiri i neki visi duznosnici i neki su maltretirali njemacke vojnike i nakraju rata oni su zalagali za kapitulaciju a Njemacka je bila jos spremna za ratovanja.

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
i oni su isto bili neprijatelji njemačkog naroda po hićotu........još malo i priznat ćeš i da nije trebao ubijati židove,ajde,stvarno vidim napredak
O ubijanju Zidova sam ti vec gore objasnio.

Nema napretka. Cemu to? Ja jos ostajem na svojim stajalistima. Ti samo se "obrazuj" na samo oficijalnim povijescu, samo tako nastavi...

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
to mi je isto super....kroz cijelu povijest europe imaš fore da se zadužiš kod židova i onda umjesto da im vratiš pare ti ih ubiješ i još mazneš njihovo....i onda to opravdaš......šteta da i dan danas ljudi puše te fore
Kakva je ova optuzba?! Ljudi ne puse ove vase fore, jer nisu glupi. Glupi su oni koji pusu slicne fore...

Quote:
spock2 kaže: Pogledaj post
istina,versajski mir je katastrofa

no zanimljivo je kako je ta nepripremljena njemačka pregazila francusku i večinu zemalja europe....to baš netko nepripremljen ne može,jelda?Aha,možda ti zato misliš da je hićo dobar vojskovođa jer kao nije niš imao,a sve osvojio??????E vidiš,to je krivo,imao je izuzetno jako vojsku koju je pripremao prije rata
Njemacka nije bila nepripremljena! Ona se spremala i naoruzavala se i hop! Nije vazno ako je vojska bila jaka jer cak i najjacom vojskom ne mozes osvojiti svijet toliko koliko je Hitler ako je lose vodjena.

Da ponavljam:

- Hitler - iako se ne slazem sa njegovom idejom da treba osvojiti svijet, on je bez akademske znanje bio jako dobar vojskovodja mada je pravio neke greske a za mnoge uspjehe su vjerovatno zasluzni njegovi generali, ipak je bio jedan od onih najboljih kada je vodio zemlju.

Ovo ti mora biti jasno za sva ova vasa glupa pitanja!

Zadnje uređivanje Legenda : 14.07.2009. at 15:06.
Legenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 15:16   #99
Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Osim toga, Hitler je imao hrabrost otvoreno braniti bijelu odnosno arijevsku rasu samo sto je pogresno govorio da ona treba vladati nad drugim narodima. Izdigao je kao ponosnu i dostojanstvenu i oslobodio je od mitova da je kriva za sva zla u svijetu.
koji zajebant
daleth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 15:23   #100
ja sam očito jako veliki mazohist kada tebi nešto što je svima drugi očito pokušavam objasniti no ajde,pokušat ću iako nekako sumnjam da si učio logiku no i da jesi,ne primjenjuješ je





Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Oslobodio naroda od ljude iz visokih pozicija koji su ga kontrolirali, izgladnjivali i pljackali pare, spasio Njemacku od Versajskog sporazuma koji je zamalo unistila ekonomsko, moralno i vojno.
Ajde shvati da je ostavio Kruppa koji nije židov,ergo samo mu je cilj bio uništiti židove,a i teza da su svi židovi bogataši koji izrabljuju druge je za povračati i baš zato taj narod pati kroz cijelu povijest





Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Osim toga, Hitler je imao hrabrost otvoreno braniti bijelu odnosno arijevsku rasu samo sto je pogresno govorio da ona treba vladati nad drugim narodima. Izdigao je kao ponosnu i dostojanstvenu i oslobodio je od mitova da je kriva za sva zla u svijetu.
upravo si se dokazao kao nacist nazivajući bijelce(sebe i mene) arijevskom tj najboljom rasom......ja sebe ne smatram superiornom rasom

I da,nitko nije krivio njemce za ništa no ti to očito ne shvaćaš jer pokušavaš obraniti svoga führera na sve moguće načina,a to već postaje jadno






Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Ja popustio?? Ne, argumenti su ti losi i nejasni. Hitler je ubijao Zidove?? Aj molim te! Nije to on ucinio direktno vec neki njegovi generali nadlezni za konc. logore i to cesto bez Hitlerovog znanja.
Židovi su ubijani bez hitlerovog znanja?
samo se nadam da postoji neka kazna za ovakve izjave

I da.....jesi li kad čuo za zapovjednu odgovornost?Ako ja zapovijedim podređenome da izvrši neki zločin onda sam i ja kriv





Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Ma ne, to je kao da usporedjujes Norvesku sa Svedskom.

Zamisli Njemacku bez anektiranja:

http://www.shsu.edu/~his_sub/pre-WWI...0Expansion.gif
opet,veća je nego današnja njemačka,daj to više shvati


Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Zato sto on vjerovatno nije bio Zidov. Hitleru je bilo vazno da niko ko radi za njega i Njemacku i naroda ne smije biti Zidov.
ŠTA TI TO NE GOVORI DA IH JE CILJANO PROGANJAO???????????






Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Prvo ja nista ne propagiram protiv Zidova, ja nemam nista protiv njih. Zidovi jesu bili na frontu u WW1 ali opet kazem bili su na visem polozaju primjerice oficiri i neki visi duznosnici i neki su maltretirali njemacke vojnike i nakraju rata oni su zalagali za kapitulaciju a Njemacka je bila jos spremna za ratovanja.

Ma naravno da ništa ne propagiraš protiv židova,samo si rekao sljedeće

1.Židovi su krivi za sve nevolje njemačkog naroda
2.Židovi su maltretirali njemačke vojnike u ww1
3.Židovi nisu bili ciljano istrebljivani u ww2
4.Židovi su samo istrebljivali njemačke radnike i zato im se desilo što im se desilo(iako se ovo kosi sa točkom 3 no tebi to niš ne znači)

Meni se to čini kao propaganda







Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
O ubijanju Zidova sam ti vec gore objasnio.
Tko??Gdje????Židovi bili ubijani?????????Ma tko ti to rekao??????????





Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Nema napretka. Cemu to? Ja jos ostajem na svojim stajalistima. Ti samo se "obrazuj" na samo oficijalnim povijescu, samo tako nastavi...
Ja sam kao mali mislio da je Karlovac glavni grad hrvatske......onda su mi roditelji objasnili da je to zagreb pa sam shvatio da sam u krivo i pa sam sukladno tome promijeio mišljenje

Očito sam onda bio razvijeniji nego što si ti sada

A ovo oko službene povijesti.......bilo bi bolje da učim onu po kojoj židovi nisu ubijani,a?





Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Kakva je ova optuzba?! Ljudi ne puse ove vase fore, jer nisu glupi. Glupi su oni koji pusu slicne fore...

Eto,sada negiraš da su židovi ubijani i tijekom povijesti.......hahahaha,ako ovo nije primjer rasizma i to one najgore vrsta onda ne znam što je




Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Njemacka nije bila nepripremljena! Ona se spremala i naoruzavala se i hop! Nije vazno ako je vojska bila jaka jer cak i najjacom vojskom ne mozes osvojiti svijet toliko koliko je Hitler ako je lose vodjena.
aha,znači glupi saveznici išli provocirati rat i napadati pripremljene njemce

Eto,njemačka je bila spremna za rat i počela ga je,sada si sam sebe oborio,to ti je valjda jasno?Iako ja sumnjam da si se ti okrenuo pa je ovo neki židov napisao samo da te zajebe,znaš kakvi su oni



Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Da ponavljam:

- Hitler - iako se ne slazem sa njegovom idejom da treba osvojiti svijet, on je bez akademske znanje bio jako dobar vojskovodja mada je pravio neke greske a za mnoge uspjehe su vjerovatno zasluzni njegovi generali, ipak je bio jedan od onih najboljih kada je vodio zemlju.

Ovo ti mora biti jasno za sva ova vasa glupa pitanja!
hahahahahaha,ako se na ovo nisam popišao od smijeha,ne znam kada ću

Opet ti da je on dobar vojskovođa i dobar vođa zemlje(iako ti je dokazano od mene i drugih da nije)

On je jedino bio dobar govornik i manipulator i to se mora priznati
spock2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.