Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 21:16   #121
Ovih Pukyja je bilo proslo ljeto u Konzumu, kostali su oko 150 kn.

Nama bi trebao vec bicikl pomocnim kotacima, vidim da klinci njene dobi vec voze bicikle.

Inace u setnje idemo pjeske a u dalje setnje jos uvijek kolicima, i baka ju pokupi iz vrtica kolicima.

Tricikl je moja obozavala ali ga je jednostavno prerasla pa smo ga ukinuli
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 07:52   #122
moja cura će imati uskoro prvi rođendan i mislim joj kupit tricikli za guranje ali sve te što vidim (one plastične, sa suncobranima ili bez) su dosta nekvalitetni, plastika slaba i jako brzo se unište, imali smo takav sa starijom curom...
jučer sam gledala u kiki i lesnini tricikli, jednostavne izvedbe ali ne od takve slabe plastike i košta 500 kn (u lesnini bio na sniženju za 400 kn jučer)

razmišljam o njemu jer ja nevolim baš one kičaste, roza, šarene tricikle a ovaj je baš jednostavan i ima za stavit noge dok ne nauči pedalirat
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:20   #123
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Idem i ja na ovu temu-dakle curka ima 2.5god, i s dolaskom lijepog vremena provodimo i provodit ćemo dosta vremena vani. Treba nam nešto što će nam na neki način zamijeniti kolica...a s čime možemo u šetnju do dućana/placa/parka i sl. E sad...vidim da većina za tu dob preferira like-a-bike ali meni se iskreno to čini malo riskantno...mislim mi do svih mjesta koje sam nabrojala moramo većim dijelom po cesti bez nogostupa, a tamo i gdje ga ima dosta je sve usko pa me nekako strah da će mi mala krivudat naokolo...nekako mi se još uvijek kao bolja solucija čini tricikl s onom ručkom pa da ja mogu upravljati...a premala je i za bicikl s pomoćnim kotačima jer ni na triciklu ne može još samostalno pedalirat...probali smo i romobil s tri kotača ali nije joj se baš svidio pa ne znam ni kako bi reagirala na like-a-bike...
Mame koje ga imate a u sličnim ste uvjetima (dakle cesta) kako se vaši klinci voze...jesu prebrzi, krivudaju li, trčite li stalno za njima?
A, joj, ako ste na prometnoj cesti onda zna to biti malo riskantno, naši na tim biciklama strašno jure. Moraš stalno gledati, malo je stresno, da... Možda je za vaše potrebe bolji neki tricikl s kojim možeš ti upravljati.
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:30   #124
Probali smo like-a-bike ali uopće joj se nije svidio. Dakle ostaje tricikl, što je meni i draže...ali...probali smo jedan no bio joj je premali...stalno je nogicama zapinjala za tog medu što je naprijed...tako da ovih dana idemo dalje u obilazak i tražimo neki koji nema te mede/mace i koješta sprijeda...vidjeli jedan takav model na webu BMS-a i u Sloveniji pa ćemo vidjeti...moramo ih isprobati...
A cesta nije da je ono prometna, ovisi o dobu dana, ali tu gdje smo mi nema ni nogostupa ni ništa (jer nije glavna) i iskreno kad vidim ove velike klince kako jure na biciklima i uopće ne paze hoće li im naletiti auto...ne da mi se to prolazit s mojom još ove godine...lakše mi je da ju ja guram...a i njoj vidim da je za sada ta opcija draža
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:56   #125
moja vozi like-a-bike i na pocetku joj je tesko islo i stalno se ljutila, sad ide ko podmazano. medjutim, ona je sad 3 godine, i zivimo u slijepoj ulici di je ogranicenje 30. inace je ne bi pustila da zuji okolo. nasi susjedi imaju ovakav tricikl i kazu da je super. http://www.public.fotki.com/jelenaMJ...cture-083.html
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:09   #126
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Probali smo like-a-bike ali uopće joj se nije svidio. Dakle ostaje tricikl, što je meni i draže...ali...probali smo jedan no bio joj je premali...stalno je nogicama zapinjala za tog medu što je naprijed...
pogledaj u mulleru. tamo ima tih tricikala koji nemaju ništa naprijed, ali imaju dršku iza. nemaju podlogu za držat noge, nego ih moraju držat na pedalama. za dob su iznad 2 godine.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:20   #127
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
pogledaj u mulleru. tamo ima tih tricikala koji nemaju ništa naprijed, ali imaju dršku iza. nemaju podlogu za držat noge, nego ih moraju držat na pedalama. za dob su iznad 2 godine.
Jesam, prije cca tjedan dana ali nisu ih (još) imali...samo klasika guralice i bicikle, i neku verziju ovog like-a-bike...sad će sezona pa će početi i ti artikli dolaziti...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:47   #128
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
pogledaj u mulleru. tamo ima tih tricikala koji nemaju ništa naprijed, ali imaju dršku iza. nemaju podlogu za držat noge, nego ih moraju držat na pedalama. za dob su iznad 2 godine.
a ti su u konzumu na akciji 150 kuna a u mulleru su 300 i vise pa probaj u konzumu pogledat ja cak mislim da su isto puki
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:51   #129
evo ovakav ti je u Konzumu na akciji po 150 kuna

smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:22   #130
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
evo ovakav ti je u Konzumu na akciji po 150 kuna

http://www.puky.net/pics/module/prod..._bild0_bg4.jpg
Super, hvala, baš ću nagovorit muža kad dođe s posla da se zaletimo i pogledamo
__________________
LadyMo Foto album

Zadnje uređivanje Nica : 09.03.2012. at 18:53. Reason: IMG kod
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:38   #131
ma nista samo neki veliki konzum odi
znam da su u tim vecim imali sigurno i te i one like a bike od puky
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 22:41   #132
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
a ti su u konzumu na akciji 150 kuna a u mulleru su 300 i vise pa probaj u konzumu pogledat ja cak mislim da su isto puki
muller ne drži više puky
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 09:21   #133
Drzi ja prije dva dana gledala! mislim da po zimi nemaju takav izbor kao kad krene sezona

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 13:34   #134
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
Drzi ja prije dva dana gledala! mislim da po zimi nemaju takav izbor kao kad krene sezona

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Ok, ovo sad ispada ko da se prepucavam, a stvarno mi nije namjera, al bila sam u dva mullera (city i west) i tražila baš puky tricikl i rekli mi da ga više ne drže, istekao ugovor i sklopili su ga s nekom drugom firmom i neće ih više ni imati. imaju jedan gotovo isti, crveno-crni, ali nije puky možda si ti u nekom vidjela, ako je neki neprodani ostao
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 13:58   #135
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
Ok, ovo sad ispada ko da se prepucavam, a stvarno mi nije namjera, al bila sam u dva mullera (city i west) i tražila baš puky tricikl i rekli mi da ga više ne drže, istekao ugovor i sklopili su ga s nekom drugom firmom i neće ih više ni imati. imaju jedan gotovo isti, crveno-crni, ali nije puky možda si ti u nekom vidjela, ako je neki neprodani ostao
ok neznam onda stvarno
ja sam vidla puky romobil pa sam zato rekla da drze i dalje puky
ali u svakom slucaju bilo je u konzumu tih puky tricikala
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:42   #136
Bili u 4 superkonzuma i ni t od tricikala imaju samo bicikle...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 10:04   #137
Kupili jučer tricikl u BMS-u za 240kn. Mala oduševljena. :-)

http://www.magicbaby.hr/igracke-hr/g...464088287.html

Ovaj je kao za dečke ali ni nama ni njoj to nije bitno. Bio je još neki medo a boja...kricavo roza...
__________________
LadyMo Foto album

Zadnje uređivanje LadyMo : 09.03.2012. at 10:10.
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:39   #138
ja moram pohvaliti ovaj triciklić



je skup al vrijedi svaku kunu ...nisam htjela one plastične tricikle koji nisu dovoljno stabilni za duge šetnje i s kojima bi mi bilo problematično dizat se na rinzole...ovaj klizi po cesti, lako se upravlja, vozi s jednom rukom, mala ga obožava, u pogonu je već tjedan dana i naprosto smo oduševljeni, za svaku preporuku

e, da košta 120 eura u Slo al ako ga se uzme na akciji koja je svako malo i uz povrat ddv-a nas je izašao cca 700kn
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:50   #139
Quote:
libe2404 kaže: Pogledaj post
ja moram pohvaliti ovaj triciklić

je skup al vrijedi svaku kunu ...nisam htjela one plastične tricikle koji nisu dovoljno stabilni za duge šetnje i s kojima bi mi bilo problematično dizat se na rinzole...ovaj klizi po cesti, lako se upravlja, vozi s jednom rukom, mala ga obožava, u pogonu je već tjedan dana i naprosto smo oduševljeni, za svaku preporuku

e, da košta 120 eura u Slo al ako ga se uzme na akciji koja je svako malo i uz povrat ddv-a nas je izašao cca 700kn
Mi imamo isti i također :
Vozim ga jednom rukom, lakše nego kolica! I uopće nismo upadljivi kad izađemo na ulicu...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:55   #140
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Mi imamo isti i također :
Vozim ga jednom rukom, lakše nego kolica! I uopće nismo upadljivi kad izađemo na ulicu...

ja sam skinula tendicu, nekako mi je s njom prespace
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.