Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2013., 17:33   #101
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
pretjerano ispoljavanje ega u ljubavnom odnosu nije poželjno, dobro bi ga bilo imati pod kontrolom, ne zato što ne bismo smjeli pokazati vlastite mane, naprotiv, nego upravo zato da se odnos ne svede na te igrice, prepucavanja tko jest ili nije u pravu, durenje, beskrajna šutnja i sl. nezrelo ponašanje.

Cijelo vrijeme bismo trebali imati na umu nekakav zajednički cilj partnera, ljubav, a sve ostalo nastojati što prije izgladiti, učiti na temelju zajedničkih iskustava i lekcija te naučiti opraštati stvari izrečene u ljutnji...

Slažem se s tobom da je bitno fokusirati se na zajedništvo i ljubav.
Tako je.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 17:43   #102
Ja sam zbog svog ega neke stvari gadno zajebao i to mogu sam sebi priznati. Ali ego je (za mene) sastavni dio samopouzdanja i stava. Pa ja prvi volim cure sa stavom koje znaju što žele, koje se ne boje reći što misle. Evo vam pun forum šupendarskih postova, varanja, ostajanja u lošim vezama, a sve samo zato jer ego nije dovoljno velik da se sranjima kaže - dosta! Može ego biti kanaliziran ispravno, ali za to treba imati iskustva i razumjeti drugu stranu. A to ne znamo svi uvijek.
Djed iz Mućki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 17:51   #103
Na kraju krajeva, malo ko voli ljude bez stava, bez svojeg Ja. Ali ono sto je jos bitnije, najbitnije da volite sebe. Onda je sve lako. A ako ste otirac nekom, onda je to malo teze.

Zadnje uređivanje Aztec : 06.06.2013. at 17:59.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:07   #104
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Što mislite, koliko nas ego koči u ljubavnim (ne samo ljubavnim ) odnosima, onak' realno?
ovisi od osobe do osobe.
mene je prije kocio vise nego sad.zasto sad manje? vjerojatno jer mi se ne gubi vrijeme pa reagiram danas umjesto da se durim dva dana pa onda reagiram.

Quote:
Koliko ste puta sebe uhvatili da ste napravili ili niste nešto što, kad bi iskreno zavirili u sebe, ne biste, samo zbog ega?
Jer se niste htjeli "poniziti"?
Jer, kulnost je najvažnija, neće mene ni'ko spuštat', zajebavat'.
puno puta. desava se jos uvijek.tu i tamo.
Quote:
Htjeli mi to priznati ili ne, većina nas podliježe tom famoznom egu, koji ne da nam kvari kvalitetu života nego živi sam za sebe, u nama, kao uljez koji nam se čini kao prijatelj a ustvari sve samo ne prijatelj. Čuvamo ga ljubomorno u sebi i dozvoljavamo da vlada s nama. Što je najgore, upravo je on taj koji nam daje lažnu snagu, ponos, "moć".


mozda nekad i sugerira da razmislimo prije djelovanja.



Quote:
Zašto nas je strah biti ono što iskonski jesmo?
ne mora biti da se radi o ikakvom strahu.kod mene je uglavnom inat razlog.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 13:33   #105
Molim bez svadjanja i flejmanja, cure. Postovi su pobrisani, šteta dobrog topika.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 05:22   #106
http://www.youtube.com/watch?v=TJPhA9TGRls
žižek je na dobrom putu
Posvuduš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 11:08   #107
Quote:
Posvuduš kaže: Pogledaj post
Ovaj prica kao Ingid!

Ali uzimo ovako:
Svemir je nastao debalansom između anihilacije pozitivnog i negativnog, gdje je ostalo vise pozitivnog - bilo od Ljubavi, bilo od Kreatora ili Boga (ne želim nametati svoja vjerska opredjeljenja nikome)...a ta pozitiva je stvorila sav svijet u kojemu živite! Nije li to jednostavno PREKRASNO?

I ako je tako, to znaci kako je upravo Ljubav najjača stvar u Svemiru...nešto što se nemože prekinuti...što se ne može uništiti...što stvara život oko nas!
Predivno, zar ne?

Stvari su onakvi kakvim ih gledate...s pozitivne ili negativne strane...ali istina je jedna: Ljubav je bila ta koja je stvorila Svemir i sve nas!


Sent from my iPhone using Tapatalk
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 15:50   #108
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Ovaj prica kao Ingid!

Ali uzimo ovako:
Svemir je nastao debalansom između anihilacije pozitivnog i negativnog, gdje je ostalo vise pozitivnog - bilo od Ljubavi, bilo od Kreatora ili Boga (ne želim nametati svoja vjerska opredjeljenja nikome)...a ta pozitiva je stvorila sav svijet u kojemu živite! Nije li to jednostavno PREKRASNO?
Jeeeee

Quote:
I ako je tako, to znaci kako je upravo Ljubav najjača stvar u Svemiru...nešto što se nemože prekinuti...što se ne može uništiti...što stvara život oko nas!
Predivno, zar ne?
Pa jeeee

Quote:
Stvari su onakvi kakvim ih gledate...s pozitivne ili negativne strane...ali istina je jedna: Ljubav je bila ta koja je stvorila Svemir i sve nas!
Jeeeeeeee

Sada je napokon jasnije.Ovim mozemo zavrsit temu.

Zadnje uređivanje Praznih Ruku : 08.06.2013. at 15:57.
Praznih Ruku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger