Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2016., 13:25   #2061
Quote:
Lauf kaže: Pogledaj post
imate li isofix u autu? imate dosta kombiniranih AS znaci idu i kontra i u smjeru voznje,ako imate isofix tih as ima more jedno bitno je samo da vam odgovara u automobil,jer dosta ih ima nakoso sjedala iza pa nekad to nije bas najsretnije za sjedalicu.Najbolje da odaberete neke pa odete na stranicu proizvođača,nađete car fiting list i provjerite...ako vam odgovara odete u ducan probate ju prikopčati i vidite
Hvala! Otići ću u dućan s autom i djetetom. Htjela sam se ipak malo pripremiti prije. Sad gledam Rodinoj FB grupi za autosjedalice, pa ću dobiti neke ideje.
__________________
Mitä sinä täällä istut ja unelmoit, töihin siitä!
koivula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:23   #2062
Meni se jako svida cybex sirona mozete nju malo prouciti samo nez kako bi beba kasnije reagirala na taj jastuk,ugl izbora ima sretno
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:52   #2063
Quote:
Lauf kaže: Pogledaj post
Meni se jako svida cybex sirona mozete nju malo prouciti samo nez kako bi beba kasnije reagirala na taj jastuk,ugl izbora ima sretno
Ideš koji svemirski brod! Ak ta nije sigurna, ja ne znam koja je. Jedino mi je cijena malo previsoka. Znam znam, ne šparam na djetetu, ali ću probati naći neku dobru, a nešto jeftiniju. Barem znam da ova postoji, odlučim li odriješiti kesu. Puno hvala!
__________________
Mitä sinä täällä istut ja unelmoit, töihin siitä!
koivula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 15:02   #2064
Pogledajte i joie every stage onda vam je do 18 kg u kontra smjeru i onda ide u smjer voznje.
Cijenom vam je tu kao maxi cosi Tobi.
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 15:06   #2065
Quote:
Lauf kaže: Pogledaj post
Pogledajte i joie every stage onda vam je do 18 kg u kontra smjeru i onda ide u smjer voznje.
Cijenom vam je tu kao maxi cosi Tobi.
Baš tu gledam! Super! I meni se čini okei. I cijena je skroz prihvatljiva. Puno hvala!
Evo francuskog sajta gdje ima slika i video, ima i opis i same pohvale http://parispagesblog.com/2016/06/24...e-every-stage/
__________________
Mitä sinä täällä istut ja unelmoit, töihin siitä!
koivula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:14   #2066
Quote:
koivula kaže: Pogledaj post
Simpatično. Hvala.
a čemu uvrijeđeni ton?

pa 3-4 posta prije je Ostoppbar pitala isto, sad bi ti ja to trebala sve ponovno napisati jer je tebi teško pročitati jednu jedinu stranicu foruma?

pa nisam ti napisala da pročitaš zadnjih 20 strana
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:11   #2067
Može pomoć, dvoumimo se između maxi cosi tobi-a i britax romer king II.. Mišljenja neka možda?
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 06:46   #2068
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Može pomoć, dvoumimo se između maxi cosi tobi-a i britax romer king II.. Mišljenja neka možda?
Istu dilemu smo i mi imali. Mislim da koju god da uzmete da budete zadovoljni. Dosta vam je razlika u visini sjedalica,pa ako vam je zadnje sjedalo u autu nisko uzmite tobi. (Dijete bude zadovoljnije ako vidi cim vise van)... Nase je visoko postavljeno pa smo uzeli king 2 ats. Jer bi inace bilo tete bebaca staviti u as. Ako uzmete king 2 ats obavezno nek vam objasne vezanje. Jer ima neki patent samodotezanja koji nismo mogli shvatiti preko uputa pa smo ju vozili natrag misleći da je neispravno. .. A ustvari je to jako zgodna stvarčica Dijete je stalno optimalno zategnuto, ako slucajno nije onda ima alarm koji te upozorava.
Uglavnom fora je u tome kaj dok za stegnete do kraja onda treba jos jako nabrzinu potegnuti da se napne opruga koja ga doteze. Nije komplicirano ako znas tu foru. I ni u ducanu nam nebi znali pomoci da nije dosla teta koja ima doticnu AS doma pa he znala foru

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 08:31   #2069
MEni se tobi i svidio zato šo je visoko postavljena sjedalica, imamo monovolumen s dosta visokom klupom iza
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 10:31   #2070
Mi smo prvo imali King i iznimno su nas živcirale visoke bočne stranice sjedećeg dijela jer nam je bilo vrlo, vrlo nepraktično staviti dijete unutra. Onda smo uzeli Tobi i bilo je puno lakše. I dalje je zezancija sa stavljanjem, ali puno manja. Dodatni plus mi je što Tobi ima neki sistem držanja remenčića u gornjem položaju pa se sfrču skroz ispod djeteta kad ga stavljaš u sjedalicu.
Ako je izvedivo sa prodavačem i djetetom, isprobajte obje sjedalice za stavljanje djeteta u baš svojem automobilu
__________________
Bez potpisa
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 12:46   #2071
I kod nas je bila ista dilema i Tobi je prevagnula zbog visine sjedalice.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:08   #2072
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Može pomoć, dvoumimo se između maxi cosi tobi-a i britax romer king II.. Mišljenja neka možda?
a koliko vam je dijete?
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:01   #2073
Ja sam jedna grozna mama koja ju kod kuće nema pouzdanu vagu pa ne znam, čekamo idući posjet pedijatru
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:34   #2074
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna grozna mama koja ju kod kuće nema pouzdanu vagu pa ne znam, čekamo idući posjet pedijatru
nisi jedina
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 00:53   #2075
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna grozna mama koja ju kod kuće nema pouzdanu vagu pa ne znam, čekamo idući posjet pedijatru
Pitanje odnosilo na dob hehe nisam ga dobro postavila
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:46   #2076
11 i pol mjeseci
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 15:22   #2077
Ja bih Vam radije preporucila kupite kombiniranu AS i ju duze vozite u kontra smjeru.
Min uvjeti za prelaz u smijer voznje su 10 kg,samostalno hodanje i 15 mj i moraju se sva tri ispuniti.
Pogledajte na predhodnoj stranici video koji je Fran stavila pra prosudite sami.
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:22   #2078
Koje kombinirane preporučavate?
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:59   #2079
Unatrag 1-2 strane smo baš puno pistale o njima pa malo proslitaj
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 23:39   #2080
Jel Maxi-Cosi Pebble zaista bolja od Maxi-Cosi CabrioFix?

CabrioFix je dobio bolje ocjene od Pebble ali ranije godine, pitanje ako ADAC opce testira danas a kako je testirao 2007/2008. S druge strane nemoze bit losa ako je tada bila top i ako je tako dugo na trzistu + cabriofix dolazi gratis uz neka kolica a pebble ne.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.