Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2013., 01:20   #1
Kako mu stati na kraj?!

Evo ovako. Nalazim se u poprilično teškoj situaciji. Zavoljela sam osobu više nego život svoj koja je prevrtljiva, proračunata i koja se poigrava samnom.
2,5godine ga znam a oko 1,5god smo u vezi. Jako mi je stalo do njega, i stvarno sam puno tog napravila za njega.
Veza je na daljinu. I radi se o tome da mi priča bajke i sve predivne stvari svijeta, da me voli, da nemože drugu nijednu voljet niti će ikad moć. Ja sam mu prva, samnom je izgubio nevinost te tvrdi da će ostat samnom čitav život itd. itd.
Međutim, u posljednjih 2-3tjedna on svaku većer nekud ide i isključi se sa vibera. Koristimo viber i vidim kad je online kad ne, kad pročita moje poruke kad ne itd. Svaku većer se isključi..samo na većer.
Što je najgore uvijek su to iste priče, prazna baterija, prijatelju je nešto pomagao poslovno na većer i sl.
Nadalje, što se tiče mene, užasno je ljubomoran, ZNAM da me voli jer se uvijek javlja, zove, šalje poruke, ljubomorno pizdi kad bi me netko pogledao itd...
Ja ne znam više što da radim.
Razbijam glavu, jer ga volim i jer mi je stalo.
Jedna cura mi je savjetovala da mu radim iste stvari koje radi on meni. I da se počnem igrat s njim na način da koristim to što mu smeta, kako bi zamjenili uloge pošto smo oboje ljubomorni. Ali ja sam osoba meka srca, ja kad odem van kad osjećam da ludi jednostavno osjećam njega koda je pored mene...osjećam ga kako je ljut i ljubomoran itd..Al on NE osjeća kako je meni kad se isključi sa moba.
Pitam se hoću li ikad dovest takvu osobu u red, dal je to moguće?! Dal bi stvarno trebala i ja isključivat svaku većer mob ili jednostavno usred razgovora nestat i da me nema par sati ko što radi on...

Stvarno ne znam što bi trebala?
Igrala sam lijepo u ovoj svojoj ljubavnoj priči, dala mu dušu i tijelo. uništila sam sve pred sobom zbog njega, a on se pogirava samnom
Netko će reć vara te..netko ne voli te.. Ali nije istina znam da me voli. Za varanje nemogu bit 100% sigurna iako mi stalno govori da voli samo mene. Ja ne kužim zašto se tako isključuje, mene to ubija. Dal bi se ja stvarno trebala ponašat ko on? Kako da ga naučim pameti?!

Evo, našla sam nešto totalno u čemu sam prepoznala njega
http://www.centar-zdravlja.net/clanc...azitskoj-vezi/
Ja sam njega zavoljela. Jako jako jako. I pitam se što da radim..sa parazitom?!

Zadnje uređivanje *good_girl* : 29.10.2013. at 01:47.
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:29   #2
Plačeš li često zbog toga?
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:42   #3
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Veza je na daljinu


Nadalje, što se tiče mene, užasno je ljubomoran,

Pitam se hoću li ikad dovest takvu osobu u red, dal je to moguće?!
Imate vezu na daljinu i oboj ste uzasno ljubomorni, mislim da tu nema buducnosti.
Ja iman dugogosniju vezu u kojoj se vidamo samo 2 dana tjedno i sta bi mi pomogla ljubomora. zasto bi gubili to skupocjeno vrime koje imate ponekad skupa s tim da jedan drugoga optuzujete prevaram itd.

Shvati da ako on ne zivi kraj tebe da bi mu morala moci pruziti vise povjerenja nego netko tko svakodnevno vida svog partnera.


zasto ga se mora dovesti u red ako si ga takvog kakav je navodno toliko zavolila a i on tebe. Ne kuzim te ljubavi koje hoce okreniti drugu stranu u nekim elementalnim stvarima. Dali volis ti tu osobu ili osobu koja bi mogla od njega nastati.

Kod vas nema onoga sta je temelj jedne veze i to je povjerenje. A dok god ne uzpijete smiriti ljubomoru nece taj temelj sagraditi. Nije uopce vazno toliko dali on tebe vara ili laze, nego vec sami je problem u tome sta ti sumljas u to, a i on tako.



Quote:
Jedna cura mi je savjetovala da mu radim iste stvari koje radi on meni. I da se počnem igrat s njim na način da koristim to što mu smeta, kako bi zamjenili uloge pošto smo oboje ljubomorni.
Quote:
Dal bi stvarno trebala i ja isključivat svaku većer mob ili jednostavno usred razgovora nestat i da me nema par sati ko što radi on...
S tim mu dajes razlog da bude vise ljubomoran, a to s tim znanjem da je jako ljubomoran, nije to rjesenje, nego sipanje ulja u vatru.


Quote:
Stvarno ne znam što bi trebala?
Igrala sam lijepo u ovoj svojoj ljubavnoj priči, dala mu dušu i tijelo. uništila sam sve pred sobom zbog njega, a on se pogirava samnom
Netko će reć vara te..netko ne voli te.. Ali nije istina znam da me voli. Za varanje nemogu bit 100% sigurna iako mi stalno govori da voli samo mene. Ja ne kužim zašto se tako isključuje, mene to ubija. Dal bi se ja stvarno trebala ponašat ko on? Kako da ga naučim pameti?
Moras shvatiti da on nije tvoje vlasnistvo niti ce to ikada biti. Nemozes diktirati 100% njega. I ako misli varati i lagati uspjeti ce to pa makar ti zivila sa njim u stanu, a koliko je to lakse kod veze na daljinu tek. Moras viditi dali ces shvatiti kako mozes uzivati u toj vezi. Znaci da shvatis dali ti je bolje biti s njim vako kako je ili bez njega. Dali mozes reci, trajati ce dok traje i bit ce dobro to vrime ili ces svaku vecer ici u krevet pitajuci se dali on isto ide spavati ili negdje vanka ili kod druge. A ako se ti opustis mozda mu uspijes razumno objasniti da je njegova ljubomora uzalud, jer isto tako kao on mozes i ti daleko od ociju puno toga raditi, ali da to ne zelis.

Buducnosti na daljinu nemate sa toliko ljubomore.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:47   #4
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
...
Međutim, u posljednjih 2-3tjedna on svaku većer nekud ide i isključi se sa vibera. Koristimo viber i vidim kad je online kad ne, kad pročita moje poruke kad ne itd. Svaku većer se isključi..samo na većer.

...

Jedna cura mi je savjetovala da mu radim iste stvari koje radi on meni.

...
Koje stvari? Da se iskljucujes s Vibera navecer?


Cini mi se da si ti ta koja je pretjerano ljubomorna.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 07:23   #5
najbolje da mu ugradiš čip i pratiš ga kud god krene.

zamaranje stvarima koje ne možeš provjeriti vodi samouništenju.

kad se za par godina budeš pitala što sam radila npr. od 2012 do 2015, tvoj odgovor neće biti: išla sam na faks, putovala, izlazila, uživala...
već će biti: provjeravala sam dečka preko vibera
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 08:54   #6
kupi mu rezervnu bateriju za mobitel
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 09:17   #7
a ti svaku večer provjeravaš je li on online? veza bez povjerenja nema budućnosti, a pogtovo ova na daljinu, očito je da mu ne vjeruješ i da te nešto muči inače ga nebi kontrolirala. Mučiš sebe, nađi si neki hobi i pročitaj temu ''zašto muškarci varaju''
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 09:29   #8
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Ja sam njega zavoljela. Jako jako jako. I pitam se što da radim..sa parazitom?!
Ovo dvoje ne ide jedno sa drugim. Nitko ne voli parazite.
Ako ga voliš razgovaraj sa njime i riješavaj problem, ako postoji. Nekada je najbolje prekinuti na neko vrijeme da bi se stvari vratile na početak jer osobe su sklone s vremenom uzimati nas zdravo za gotovo. Ako voli i on tebe učiniti će sve da te vrati, a ako ne ... doznati ćeš barem "koliko je sati"

Isto tako ako je krpelj htjeti će se vratiti na staro, ali tu moraš biti jaka i odlučna
Prior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 10:23   #9
Poslušaj ovu pjesmu. Znam da je cajka, ali vjerujem da ćeš se prepoznati.

Bio sam u sličnoj situaciji. I mogu ti reći jednu stvar - taj vaš odnos nije veza, to nije ljubav. Vi ste zapravo stvorili ovisnost jedno o drugom, virtualnu privrženost. I njemu se vjerojatno više ne da... možda je našao neko društvo, neku djevojku (s kojom se viđa u reali) i naravno da će odabrati to ispred virtuale. No, i dalje želi i tebe... paše mu to što si njegova i što ga uvijek čekaš.

Ja sam jednom to prošao i rekao sam nikad više veza na daljinu. Previše je tu ljubomore, previše svađa, previše tuge, loših trenutaka... a kada trebaš tu osobu kraj sebe, kada ju želiš zagrliti, poljubiti... ona nije tu. Jednostavno nije vrijedno svog tog truda...
Nadam se da ćeš i ti to shvatiti, prije nego zaglibiš još dublje.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 10:30   #10
Ajme baš ti hvala na ovoj pjesmi, totalno za mene, pogodio si 1000%. Jučer sam baš i jednu pjesmu napisala..sad dok sam u banani imam inspiracije
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 10:37   #11
Meni "kako mu stati na kraj" i "ljubav" jednostavno ne idu zajedno.
Prije bi rekao da si se ti zaljubula u nekakvu imaginarnu verziju dotične osobe. Slobodno me demantiraj.
Versatile mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 10:43   #12
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Pitam se hoću li ikad dovest takvu osobu u red, dal je to moguće?!
Quote:
Kako da ga naučim pameti?!
Pa ne razumijem, zar je on dijete da ga ti trebaš dovesti u red?
Ako ti nešto (nevezano za tvoj primjer) smeta u vezi- reci mu to.
AKo ne ide i dalje koliko god se ti trudila, i to nešto te muči u ubija, razgovori nisu pomogli- onda ga ostavi. Ili trpi, kako te volja.

Iskreno, ja bi popizdila da mene moj momak ide dovoditi u red. Neke sitnice su ok da se kažu i poprave, ali ako me je "zemio", onda ću vjerovati da je to zbog mene kakva jesam, a ne zato da me gleda kao grumen gline i da me oblikuje kako želi.
Quote:
Nadalje, što se tiče mene, užasno je ljubomoran, ZNAM da me voli jer se uvijek javlja, zove, šalje poruke, ljubomorno pizdi kad bi me netko pogledao itd...
Također, meni je, ma u najmanju ruku- ludo kada se ovo zove ogromnom ljubavi i "znam da me voli".
Možda sam zato dosada i voljela sam 1 osobu, odnosno to isto joj rekla. Prema ovome što si ti opisala- mogla sam ih imati +1.
Quote:
I radi se o tome da mi priča bajke
I meni je majka pričala bajke kad sam bila mala..... samo što su to bile, well, bajke.
Quote:
da nemože drugu nijednu voljet niti će ikad moć.
te tvrdi da će ostat samnom čitav život itd. itd.
I dobro. U čemu je problem? Možda jest istina, možda nije. Ako ti se da i ako vjeruješ- čekaj pa ces vidjeti.
Quote:
Igrala sam lijepo u ovoj svojoj ljubavnoj priči, dala mu dušu i tijelo.
uništila sam sve pred sobom zbog njega,
Oprosti, ali meni je ovo malo dramatično. No dobro.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 10:44   #13
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Evo ovako. Nalazim se u poprilično teškoj situaciji. Zavoljela sam osobu više nego život svoj koja je prevrtljiva, proračunata i koja se poigrava samnom.
2,5godine ga znam a oko 1,5god smo u vezi. Jako mi je stalo do njega, i stvarno sam puno tog napravila za njega.
Veza je na daljinu. I radi se o tome da mi priča bajke i sve predivne stvari svijeta, da me voli, da nemože drugu nijednu voljet niti će ikad moć. Ja sam mu prva, samnom je izgubio nevinost te tvrdi da će ostat samnom čitav život itd. itd.
Međutim, u posljednjih 2-3tjedna on svaku većer nekud ide i isključi se sa vibera. Koristimo viber i vidim kad je online kad ne, kad pročita moje poruke kad ne itd. Svaku većer se isključi..samo na većer.
Što je najgore uvijek su to iste priče, prazna baterija, prijatelju je nešto pomagao poslovno na većer i sl.
Nadalje, što se tiče mene, užasno je ljubomoran, ZNAM da me voli jer se uvijek javlja, zove, šalje poruke, ljubomorno pizdi kad bi me netko pogledao itd...
Ja ne znam više što da radim.
Razbijam glavu, jer ga volim i jer mi je stalo.
Jedna cura mi je savjetovala da mu radim iste stvari koje radi on meni. I da se počnem igrat s njim na način da koristim to što mu smeta, kako bi zamjenili uloge pošto smo oboje ljubomorni. Ali ja sam osoba meka srca, ja kad odem van kad osjećam da ludi jednostavno osjećam njega koda je pored mene...osjećam ga kako je ljut i ljubomoran itd..Al on NE osjeća kako je meni kad se isključi sa moba.
Pitam se hoću li ikad dovest takvu osobu u red, dal je to moguće?! Dal bi stvarno trebala i ja isključivat svaku većer mob ili jednostavno usred razgovora nestat i da me nema par sati ko što radi on...

Stvarno ne znam što bi trebala?
Igrala sam lijepo u ovoj svojoj ljubavnoj priči, dala mu dušu i tijelo. uništila sam sve pred sobom zbog njega, a on se pogirava samnom
Netko će reć vara te..netko ne voli te.. Ali nije istina znam da me voli. Za varanje nemogu bit 100% sigurna iako mi stalno govori da voli samo mene. Ja ne kužim zašto se tako isključuje, mene to ubija. Dal bi se ja stvarno trebala ponašat ko on? Kako da ga naučim pameti?!

Evo, našla sam nešto totalno u čemu sam prepoznala njega
http://www.centar-zdravlja.net/clanc...azitskoj-vezi/
Ja sam njega zavoljela. Jako jako jako. I pitam se što da radim..sa parazitom?!
1. laze za jako puno toga
2. drzi te za zabavu ali ima svoj zivot
3. krenuo je dalje i sad ce ti samo bit sve ljuca i ljuca i na kraju ce i rec da ti nisi nomalna i prekinut
Medena 2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 11:10   #14
Medena 2008 a što bi se dogodilo da se ja počnem ponašat ko on?
I da,...ja jesam ljubomorna ali kad imam razloga. Nakon 2tjedna što svaku većer isključuje mob valjda i imam razloga?!
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 11:29   #15
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Evo ovako. Nalazim se u poprilično teškoj situaciji. Zavoljela sam osobu više nego život svoj koja je prevrtljiva, proračunata i koja se poigrava samnom.
Kad sam procitala boldano pomislila sam kako slijedi serija strahota na tvoj racun.
Kad ono:
Quote:
Međutim, u posljednjih 2-3tjedna on svaku većer nekud ide i isključi se sa vibera. Koristimo viber i vidim kad je online kad ne, kad pročita moje poruke kad ne itd. Svaku većer se isključi..samo na većer.
Što je najgore uvijek su to iste priče, prazna baterija, prijatelju je nešto pomagao poslovno na većer i sl.
Tvoj problem je dakle sto ga ne mozes 24/7 na daljinu kontrolirati?

A na koji nacin on to tocno tobom manipulira?



Quote:
Pitam se hoću li ikad dovest takvu osobu u red, dal je to moguće?! Dal bi stvarno trebala i ja isključivat svaku većer mob ili jednostavno usred razgovora nestat i da me nema par sati ko što radi on...
A kako bi ga ti to dovela u red?Da bude dobro istreniran, kao policijski pas?

Quote:
Stvarno ne znam što bi trebala?
Odrasti npr.

Quote:
Igrala sam lijepo u ovoj svojoj ljubavnoj priči, dala mu dušu i tijelo. uništila sam sve pred sobom zbog njega, a on se pogirava samnom
Netko će reć vara te..netko ne voli te.. Ali nije istina znam da me voli. Za varanje nemogu bit 100% sigurna iako mi stalno govori da voli samo mene. Ja ne kužim zašto se tako isključuje, mene to ubija. Dal bi se ja stvarno trebala ponašat ko on? Kako da ga naučim pameti?!
Ne bi me cudilo da te odlucio zamijeniti nekom koja mu daje vise prostora za disanje.

Quote:
Evo, našla sam nešto totalno u čemu sam prepoznala njega
http://www.centar-zdravlja.net/clanc...azitskoj-vezi/
Ja sam njega zavoljela. Jako jako jako. I pitam se što da radim..sa parazitom?!
Sto ga tocno cini parazitom?Uzdrzavas ga mozda dok te on vara po bijelom svijetu?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 12:36   #16
On otiđe van stalno i laže me da pomaže poslovno frendu na većer ili da je problem s mobitelom sa mrežom, odnosno, da mu je prazna baterija na većer. Istovremeno, želi da sam ja uvijek doma, da ne izlazim, jer u protivnom je užasno ljubomoran. Zadaje mi vrijeme do kad moram doć doma (jer u njegovoj državi žene ne izlaze), sjede doma i čekaju muževe koji se skiču ko zna gdje.
Moj problem je, što ja njega volim...a on se poigrava samnom.

Ne tražim da bude moj pas, ali ako sam ja već fer i govorim sve..kuda idem itd..i ako sam vodila razg s njim o tome da mi govori istinu, zašto to ne čini? Realno, skriva nešto...
Ja budala doma..ne izlazim, odbijam kave dok on uživa, i misli kak ima ase u rukavu kak ga volim, kak me j...u mozak..
Kontrolira me...i pošizi ak sam negdje, a ako ja to napravim njemu nakon 10 takvih izlazaka s pričom o praznoj bateriji, onda sam ja nenormalna osoba, ono nije mu jasno u glavi zašto se ja ljutim
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 12:55   #17
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
On otiđe van stalno i laže me da pomaže poslovno frendu na većer ili da je problem s mobitelom sa mrežom, odnosno, da mu je prazna baterija na većer. Istovremeno, želi da sam ja uvijek doma, da ne izlazim, jer u protivnom je užasno ljubomoran. Zadaje mi vrijeme do kad moram doć doma (jer u njegovoj državi žene ne izlaze), sjede doma i čekaju muževe koji se skiču ko zna gdje.
Moj problem je, što ja njega volim...a on se poigrava samnom.

Ne tražim da bude moj pas, ali ako sam ja već fer i govorim sve..kuda idem itd..i ako sam vodila razg s njim o tome da mi govori istinu, zašto to ne čini? Realno, skriva nešto...
Ja budala doma..ne izlazim, odbijam kave dok on uživa, i misli kak ima ase u rukavu kak ga volim, kak me j...u mozak..
Kontrolira me...i pošizi ak sam negdje, a ako ja to napravim njemu nakon 10 takvih izlazaka s pričom o praznoj bateriji, onda sam ja nenormalna osoba, ono nije mu jasno u glavi zašto se ja ljutim
nabavi kicmu i pocni zivjeti.

sta ce ti taj neandertalac sve da i nema problema sa mobitelom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 12:56   #18
Autorice... ?
Osvjesti jednu stvar!
On, ako ce te zeljet varat, varat ce te i kraj ukljucenog vibera, u bilo koje doba dana, na bilo kojem mjestu...
Tako da, to jel je ukljucen ili ne, jel odgovara ili ne, neka te ne zamara.
To nije dokaz nicemu i ne vodi k nicemu.
Olakasaj dusu i prestani se brinut.
Ako vara, nema te kontrole koja ce ga zaustavit.

Ljubomora, rijetko kad ima realnu podlogu, kad ima to se odmah jasno zna, ljubomora je cesce odraz vlastite nesigurnosti, u sebe...
Npr, on je lud od ljubomore na tebe, ima li razloga za nju?
Ti ces rec da nema! Zaista i nema...
E a sad okreni situaciju...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 13:21   #19
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
On otiđe van stalno i laže me da pomaže poslovno frendu na većer ili da je problem s mobitelom sa mrežom, odnosno, da mu je prazna baterija na većer. Istovremeno, želi da sam ja uvijek doma, da ne izlazim, jer u protivnom je užasno ljubomoran. Zadaje mi vrijeme do kad moram doć doma (jer u njegovoj državi žene ne izlaze), sjede doma i čekaju muževe koji se skiču ko zna gdje.
Moj problem je, što ja njega volim...a on se poigrava samnom.

Ne tražim da bude moj pas, ali ako sam ja već fer i govorim sve..kuda idem itd..i ako sam vodila razg s njim o tome da mi govori istinu, zašto to ne čini? Realno, skriva nešto...
Ja budala doma..ne izlazim, odbijam kave dok on uživa, i misli kak ima ase u rukavu kak ga volim, kak me j...u mozak..
Kontrolira me...i pošizi ak sam negdje, a ako ja to napravim njemu nakon 10 takvih izlazaka s pričom o praznoj bateriji, onda sam ja nenormalna osoba, ono nije mu jasno u glavi zašto se ja ljutim
IIIIIIIIJJJJJJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUU

Dozvolila si mu kontrolu nad sobom i sad on to koristi maksimalno.
Ispire ti mozak lažima i ispraznim opravdanjima.
S vremenom ćeš postat još nesigurnija u sebe.
Distanciraj se nsko vrijeme pa ćeš vidjet kako će se ponašat.

Ako nstavi s ljubomornim ispadima i kontroliranjem NOGA U GUZICU
ivaivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 13:31   #20
.njemu paše što ti kao poslušni pas radiš sve što on kaže, a njemu paše što može otići i raditi što hoće, jer mu se ti ne suprostavljaš - on te potpuno iskorištava - iskorištava tvoj dobar karakter!

. nedaj mu da se više poigrava s tobom, osobu mijenjati ne možeš - niti ti njega ne možeš promjeniti niti on tebe, niti ikoga možeš i trebaš kontrolirati...

.jednostavno mu daj do znanja da ti se to ne sviđa što ti radi, i da ti se ne sviđa to što ti on nameće što ćeš ti raditi i akda ćeš smjetii izaći iz kuće i kada se vratiti.

moraš zapamtiti da ti nisi njegovo vlasništvo, i da imaš i pored njega svoj život i svoje prijateljice...
__________________
...kad si sretan, lupi dlanom ti o dlan...
manchesterff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger