Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2014., 22:35   #1
Smile Projekt: Pronađi Prijatelja (a.k.a. Tema za oglase)

Dragi forumaši,

zbug vašeg interesa otvaramo prvo izdanje Oglasa na pdf Psihologija.

Da se sve skupa ne bi pretvorilo u raspašoj i četeraj, evo za početak nekoliko pravila:

1. Dozvoljava se postaviti jedan oglas u 30 dana. Po isteku tog vremena, oglas je moguće ponoviti, bilo citatom prethodnoga, bilo novim tekstom.

2. Komentiranje, spam i chat brisat će se i kartonirati.
Za chat imamo temu Lounge bar 'Psycho.Logy' - mali klub podrške & chat.

3. Oglasi se ne brišu na zahtjev korisnika. Podsjećamo da je rok za uređivanje posta 90 minuta od objave.

---

4. U oglasima nije dozvoljeno:
  • tražiti curu/dečka; ovo su oglasi za sklapanje poznanstava/prijateljstava
  • tražiti/nuditi seks
  • tražiti/nuditi sponzorstvo
  • poticati i/ili promovirati djela koja potpadaju pod Kaznena djela zakona RH
  • najavljivati suicid
  • nuditi/tražiti psihoterapijske usluge i usluge savjetovanja
  • nuditi/tražiti psihofarmake
  • objavljivati osobne podatke - ime i prezime, telefonske brojeve, adrese elektronske pošte, linkove na profile na društvenim mrežama i sl.

Oglasi tog sadržaja bit će obrisani, a po ponavljanju i sankcionirani.

---

Moderatorska preporuka - nemojte navoditi svoje dijagnoze ako ih imate.
Oglasna tema je namijenjena svakome tko želi upoznati nekoga za otići na kavu, u kino, zajedno prošetati psa,... imao dg ili ne, pisao na ovom pdf-u ili ne.

---

Za oglase neosobne vrste, prodaju/kupnju odjeće, mobilnih telefona i sl. postoji pdf Mali oglasi.

---

Osim navedenog, lijepo vas molimo da se držite pravila koja vrijede i na ostatku podforuma Psihologija i forum.hr-a općenito.

---

Upoznajte se, družite, poznanstvujte, prijateljujte, zabavljajte se i ostanite nam pametni, dragi, konstruktivni i kontroverzni kao i do sada!

Moderatori pdf-a Psihologija
Pringles, Almost Rosey, Sacreus i borntobewinner

Zadnje uređivanje Almost Rosey : 22.11.2015. at 12:46.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 01:03   #2
Putenu cicatu ženu (nije uvjet) koja ima neki svoj prostor (nije uvjet) jer nemam za izlaske,koja voli gledat trilere i krimiće i dobre filmove općenito,koja ima duha nek se javi na pp.Ja sam 40 + ,malo neozbiljan za svoje godine, što je razvidno iz teksta ovog oglasa.Također sam aktivan na ovom pdf-u(imam neke dijagnozice) jer tu zapravo i spadam po strukturi ličnosti,što je također razvidno iz mojih upisa općenito na ovom forumu
__________________

Zadnje uređivanje ludi mjesec : 11.06.2014. at 01:09.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 02:32   #3
Bok, forumaši.

Evo nas u istom loncu, svakog sa svojom pričom.

Par riječi o meni...
-druga polovica 20-ih
-JZ Zagreb
-studentica
-povijest depresivnih stanja
-poliamorična
-ambivert

Tražim novo društvo, krug ljudi, za međusobno ohrabrivanje, tješenje, lijepu riječ, razgovor...

Voljela bi da mi se jave osobe iz Zagreba, mojih godina (srednje 20-e, rane 30-e), dobronamjerne i susretljive.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 12:22   #4
Almost Rosey ova ideja modova je odlična
Što mislite da netko od modova organizira malo okupljanje forumaša s ovog pdf-a, nekakvu kavicu?
Slična okupljanja su vrlo popularna na US-u a ovdje vjerujem da će ljudima biti lakše družiti se sa sličnima i onima koji razumiju sličnu vrstu problema.
Oglasi su sami po sebi super ideja no opuštena druženja u živo su još bolja zar ne.
Naravno ima onih koji ne rade pa ne mogu trošiti na izlaske u kafiće ali se može nakon kave organizirati šetnja u prirodi pa se tada pridruže oni kojima tako paše

Mislim da bi ovaj prijedlog spadao u kategoriju Traženje grupe prijatelja
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 15:42   #5
Oglas:

Traže se ljudi za neobaveznu komunikaciju na daljinu.

Prihvaćeni oblici komunikacije: forum, e-mail.

Lokacija: Zagreb - centar

Minimalna dob sugovornika koja se preferira (u godinama): 25.

Spol: nebitan.

Upoznavanje: dolazi u obzir samo nakon duže komunikacije, iznenadni pozivi na susrete bilo kakve vrste biti će odbijeni.

Zadržavam pravo prekinuti komunikaciju bez prethodnog objašnjenja.

Kraj oglasa.

Zadnje uređivanje Gama7 : 13.06.2014. at 15:54.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 13:10   #6
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Almost Rosey ova ideja modova je odlična
Što mislite da netko od modova organizira malo okupljanje forumaša s ovog pdf-a, nekakvu kavicu?
Slična okupljanja su vrlo popularna na US-u a ovdje vjerujem da će ljudima biti lakše družiti se sa sličnima i onima koji razumiju sličnu vrstu problema.
Oglasi su sami po sebi super ideja no opuštena druženja u živo su još bolja zar ne.
Naravno ima onih koji ne rade pa ne mogu trošiti na izlaske u kafiće ali se može nakon kave organizirati šetnja u prirodi pa se tada pridruže oni kojima tako paše

Mislim da bi ovaj prijedlog spadao u kategoriju Traženje grupe prijatelja
Da odgovorim ovdje (ne znam gdje bih drugdje ali ako se ukaže potreba za obziljnijo raspravom o ovoj temi, izdvojit ću postove da ne zachatavamo):
skroz mi je ok da se ekipa s pdf-a druži i IRL, da se nalaze na kavama i na raznim aktivnostima, no ne vidim potrebe da to organiziraju modovi (ja, primjerice, nisam u Zagrebu).
Ako netko ima ideju/volju/energije organizirati takvo što, neka otvori temu i da prijedlog - mjesto, vrijeme, aktivnost - i vjerujem da će se ekipa skupiti.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 13:51   #7
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
skroz mi je ok da se ekipa s pdf-a druži i IRL, da se nalaze na kavama i na raznim aktivnostima, no ne vidim potrebe da to organiziraju modovi (ja, primjerice, nisam u Zagrebu).
Ako netko ima ideju/volju/energije organizirati takvo što, neka otvori temu i da prijedlog - mjesto, vrijeme, aktivnost - i vjerujem da će se ekipa skupiti.
U potpunosti se slažem s kolegicom.

Naime, forumaši s ovog pdf-a su se već i ranije nalazili IRL. Tu prije svega mislim na ekipu koja piše na chatu. I ako je potrebno otvoriti neku zasebnu temu kojom bi se forumaše pozvalo na druženje, onaj tko to želi preuzeti na sebe može slobodno i nitko od nas nema ništa protiv, podržavamo da se takve stvari rade na pdf-u.

No da moderatori organiziraju susrete (i određuju mjesto i vrijeme drugima, dok sami navjerojatnije neće ni sudjelovati što iz razloga mjesta stanovanja što zbog toga jer bi to podrazumijevalo izlazak iz anonimnosti i prelijevanje virtualnog angažmana u RL, što se od nikoga ne može tražiti) nema potrebe ni smisla.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 12:03   #8
Evo ja mali prijedlog za druženje koji već neki koriste: dakle kod mene doma besplatno učenje engleskog (napredni) i talijanskog (osnovni) uz sok i keksiće ako ko ima volje - lokacija SPLIT nek se javi u inbox...kao sto rekoh sve je free (gratuito) :-))))
katarina32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:51   #9
Nisam skuzila. Ako ne mogu oglasit da trazim decka, seks i ne smijem ništa prodavati, a oprosti o čem su oglasi?
biserka45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:54   #10
Quote:
biserka45 kaže: Pogledaj post
Nisam skuzila. Ako ne mogu oglasit da trazim decka, seks i ne smijem ništa prodavati, a oprosti o čem su oglasi?
Prijateljstvo i druženje.
Za početak predlažem da provedeš neko vrijeme na forumu i ovom pdf-u da te ekipa upozna i da steknu nekakav dojam o tebi.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 18:09   #11
Trazim ekipu, drustvo, prijatelje... Zelim upoznati nove ljude sa slicnim afinitetima. Ne trazim vezu, iskljucivo prijateljsko druzenje. Zelim nekog (ludog) tko je spreman u 1 u noci otici na setnju. Nekog (kreativnog) tko ima nesvakidasnje teme za razgovor i voli pricati i slusati. Nekog (veselog ili treba razveseljavanje u zivotu) tko se zna zabavljati bez alkohola - ne smeta mi, ali ja ne pijem pa me smeta kad drugi na mene gledaju kao nekog konzervativnog i nesposobnog za zabavljanje. To sigurno nisam. Uz sve ovo budite jos i iskreni. Cijenim iskrenost.

Volim setnje, voznje biciklom, urban exploring, gledati i komentirati filmove i serije, traziti novu glazbu za slusanje, sladoled, prirodu, zivotinje. Najvise od svega volim dobar razgovor. Uz sladoled. Na klupici ispod drveta.

Godine: 21-29
Lokacija: Zagreb

Trenutno sam zbog posla odsutna iz Zagreba, pa live upoznavanje nije moguce do sredine listopada. Javite se svejedno da se dopisujemo/upoznamo do tada.
__________________
She's just like the weather
Can't hold her together

Zadnje uređivanje nordavinden : 10.07.2014. at 18:18.
nordavinden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 18:18   #12
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Oglas:

Traže se ljudi za neobaveznu komunikaciju na daljinu.

Prihvaćeni oblici komunikacije: forum, e-mail.

Lokacija: Zagreb - centar

Minimalna dob sugovornika koja se preferira (u godinama): 25.

Spol: nebitan.

Upoznavanje: dolazi u obzir samo nakon duže komunikacije, iznenadni pozivi na susrete bilo kakve vrste biti će odbijeni.

Zadržavam pravo prekinuti komunikaciju bez prethodnog objašnjenja.

Kraj oglasa.
Ponovljen oglas.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:35   #13
Bok svima,

nisam vičan u pisanju oglasa, ali pokušajmo
Ja sam dečko u srednjim dvadesetima i tražim nekog za dopisivanje, razgovor, upoznavanje. Imam određeni krug prijatelja, ali prilično me istrošila površnost tih odnosa i nerazumijevanje koje osjećam od ljudi oko sebe i od svijeta.

Što se uobičajenih stvari tiče, volim ispijati kave uz razgovor ili samotno čitanje novina, odlaske u kino i gledanje filmova općenito, putovanja, bicikliranje, trčanje i svoj posao. Volim i partijati i dobro se isplesati. Alkohol djeluje na mene tako da odjednom postanem užasno nježan prema svima Ali ne pijem prečesto.

Volio bih upoznati nekoga tko je dovoljno zreo, staložen, ozbiljan i stabilan, ali da s druge strane nije "dosadan" (ništa od ovoga ne treba shvatiti doslovno, samo želim reći da mi ne treba netko tko dramatizira od 0-24). A od svega je najvažnije da osoba bude iskrena i svoja. To bi bilo to, nudim otprilike isto
realself is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 21:22   #14
Trazim ono cega nema u mom zivotu.
Mozda mi ti to mozes dat.
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:14   #15
Ha ha ha...svasta se sjetili...svaka cast...

htjela napisat trazim decka..ali vidim zabranjeno...ok za promjenu trazim muskog frenda za dopisivanje...ili ako je iz rijeke za kino...cugu...setnju...koncerte na trsatu i sl stvari...ne mora samnom u shoppinge za to imam zenske kokosi...btw kokosi je od milja...ne mora imat nikakvu dg...ali je pozeljna hahahahhaha....ma salim se...da zelim malo muskog ozbiljnog veselog drustva za izaci i zabavit se...i bilo bi dobro da ima bar 33-34 god...

btw ne mogu vjerovat da pisem ovaj post...valjda dosada...pojma nemam....
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:39   #16
Evo ja sam iz Rijeke (dobro ne baš iz grada ali iz uže okolice), uskoro 43 god, živim pored mora, u radnom odnosu,...

Uvijek raspoložen za pogledati film (ako već ne u kinu onda online), šopingiranje kad "sjedne" plaća , pročitati kakvu knjigu i sl.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 13:17   #17
Evo drustvo....

Dakle trazim nekog ko me konta...inace sam anksiozni tip......

trazim prijatelja/cu
Udana sam i imam 32g...

E da.. Split
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)

Zadnje uređivanje Bubica30 : 11.08.2014. at 13:17. Reason: lokacija nadodana
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:56   #18
Nudim platit' kavu prije gledanja 22 Jump Streeta,pa ako se nekome gleda..
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 01:25   #19
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Oglas:

Traže se ljudi za neobaveznu komunikaciju na daljinu.

Prihvaćeni oblici komunikacije: forum, e-mail.

Lokacija: Zagreb - centar

Minimalna dob sugovornika koja se preferira (u godinama): 25.

Spol: nebitan.

Upoznavanje: dolazi u obzir samo nakon duže komunikacije, iznenadni pozivi na susrete bilo kakve vrste biti će odbijeni.

Zadržavam pravo prekinuti komunikaciju bez prethodnog objašnjenja.

Kraj oglasa.
Treće ponavljanje oglasa.

Nadopune:

- molim da se ne javljaju oni koji o depresiji ne znaju ništa / imaju predrasude. Zadnje što trebam jest osuđivanje, propovijedi, nabijanje krivnje itd.

- također molim da se drže podalje svi kojima se ne sviđa moja ekstremna razočaranost/averzija/nepovjerenje prema ljudima tj. narav većine mojih forumskih upisa (usput, muka mi je od foruma, ali drugi način za općenje sa okolinom nemam).

- PM pišem i odgovaram šturo, koncizno (1 do 3 rečenice) jer nemam psihofizičke snage za plahte teksta. Volim kratkoću. Ako nekome takav način konverzacije ne odgovara onda neka me unaprijed zaobiđe.

- pod razlozima za "prekid komunikacije bez prethodnog objašnjenja" smatram uznemiravanje, napadanje, intruzivnost, kavgu i sl.

To su bile sve nadopune.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 23:09   #20
Tražim prijateljicu 30-35 godina za dopisivanje. Dijagnoza nebitna a ako je moja bitna ona je F20.0. Uvjek sam lakše komunicirao sa curama. Lp
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.