Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 02:05   #1
ne razumijem ga

Ovako,postoji jedan lik s kojim petljam zadnjih par mjeseci.Upoznali smo se vani i svaki put kad se vidimo u izlasku se zbarimo i provedemo dio veceri skupa.Nikad se nismo nalazili po kavama ili se druzili po danu.Ocigledno je da sam mu fizički jako privlačna što mi je nebrojeno puta rekao a i pokazao,i svjesna sam toga da on ne zeli nikakvu ozbiljnu vezu, a bome ju niti ja ne želim.E sad, prije par tjedana smo se cak sreli u istome mjestu gdje smo ljetovali i skoro smo spavali skupa,ali zbog nekih okolnosti ja sam morala ici iduci dan kući.Prije par dana smo se sreli na ulici i uredno popricali, neke neobavezne teme.On ima moj broj mobitela i tu i tamo se cujemo preko fejsa.Moje pitanje je, on ima priliku spavati sa mnom i biti u neobaveznoj vezi, tj. otvorenoj vezi, koji bi mogli biti razlozi da mi se nije javio u vezi toga?? A svaki put kad se vidimo vani se barimo i vidim da mu je na pameti da me pojebe.Znam da vjerojatno zvucim ko tipicna zena koja zeli muskarca koji joj ne pridaje dovoljno paznje, ali ne mogu lagati, ego mi je malo povrijeđen pa me zanima vaše mišljenje
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 02:10   #2
Pojebi ti njega.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 02:52   #3
A onaj tko pita za otvorenu vezu prvi placa neki porez drzavi?
Ako si za otvorenu vezu onda bi trebla biti dovoljno otvorena da ga to pitas.
Javi nam sta ti je odgovorio ,nemoj sad da ne javis a mi ovdje grizemo nokte
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 08:31   #4
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Znam da vjerojatno zvucim ko tipicna zena koja zeli muskarca koji joj ne pridaje dovoljno paznje, ali ne mogu lagati, ego mi je malo povrijeđen pa me zanima vaše mišljenje
Nope, zvucis kao tipicna smrkava tinejderica
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 08:45   #5
Srami te se.Nešto mu ne štima u gaćama!
ellazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 08:58   #6
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Ovako,postoji jedan lik s kojim petljam zadnjih par mjeseci.Upoznali smo se vani i svaki put kad se vidimo u izlasku se zbarimo i provedemo dio veceri skupa.Nikad se nismo nalazili po kavama ili se druzili po danu.Ocigledno je da sam mu fizički jako privlačna što mi je nebrojeno puta rekao a i pokazao,i svjesna sam toga da on ne zeli nikakvu ozbiljnu vezu, a bome ju niti ja ne želim.E sad, prije par tjedana smo se cak sreli u istome mjestu gdje smo ljetovali i skoro smo spavali skupa,ali zbog nekih okolnosti ja sam morala ici iduci dan kući.Prije par dana smo se sreli na ulici i uredno popricali, neke neobavezne teme.On ima moj broj mobitela i tu i tamo se cujemo preko fejsa.Moje pitanje je, on ima priliku spavati sa mnom i biti u neobaveznoj vezi, tj. otvorenoj vezi, koji bi mogli biti razlozi da mi se nije javio u vezi toga?? A svaki put kad se vidimo vani se barimo i vidim da mu je na pameti da me pojebe.Znam da vjerojatno zvucim ko tipicna zena koja zeli muskarca koji joj ne pridaje dovoljno paznje, ali ne mogu lagati, ego mi je malo povrijeđen pa me zanima vaše mišljenje
Da li je došlo do fizičkog kontakta, nježnosti (ljubljenja, držanja za ruke)? On ima tvoj broj ali te ne zove. Moje procjena je da je u vezi i/ili da nije pretjerano zainteresiran da nešto s tobom počne. Sviđaš mu se možda fizički ali nema namjeru s tobom ući u vezu. Da ima normalne namjere nazvao bi te ili bi ti već predložio spoj. Ne gubi vrijeme na njega osim ako želiš one night stand.
Galaxy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 15:09   #7
Daje ti do znanja da te zeli, ali ceka tvoju (jacu) reakciju da krene u napad. Nece da ispadne mlakonja, pogotovo ako bas bas dobro izgledas.

Budi malo vise otvorenija sljedeci put, skocice na tebe u sekundi
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 15:55   #8
Nisi mu do te mjere napeta.

Ako nije zauzet, samo mu nisi dovoljno napeta. Ako je zauzet, uz to mu nisi dovoljno napeta.

Ako ti ga je skoro stavio i evidentno je da ti želiš da ti ga stavi, vjeruj mi, erekcija bi ga natjerala da bude malo proaktivniji.

A nije. Jer mu nije dovoljno napeto.

Nemoj da te to vrijeđa, sve je to za ljude.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:17   #9
Quote:
Galaxy05 kaže: Pogledaj post
Da li je došlo do fizičkog kontakta, nježnosti (ljubljenja, držanja za ruke)? On ima tvoj broj ali te ne zove. Moje procjena je da je u vezi i/ili da nije pretjerano zainteresiran da nešto s tobom počne. Sviđaš mu se možda fizički ali nema namjeru s tobom ući u vezu. Da ima normalne namjere nazvao bi te ili bi ti već predložio spoj. Ne gubi vrijeme na njega osim ako želiš one night stand.
Pa napisala sam da svaki put kad vidimo vani ima fizickog kontakta.I ja ne zelim nikakvu vezu, spojeve, samo fuck buddy odnos
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:20   #10
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nisi mu do te mjere napeta.

Ako nije zauzet, samo mu nisi dovoljno napeta. Ako je zauzet, uz to mu nisi dovoljno napeta.

Ako ti ga je skoro stavio i evidentno je da ti želiš da ti ga stavi, vjeruj mi, erekcija bi ga natjerala da bude malo proaktivniji.

A nije. Jer mu nije dovoljno napeto.

Nemoj da te to vrijeđa, sve je to za ljude.
Nije on u vezi.I u potpunosti je tip za neobavezne odnose. Kad je uzeo moj broj po ljeti, pricali smo o tome da se pojebemo,ali sam iduci dan morala ici kuci, i on to sve zna.Samo mi nije jasno zasto se poslije , kad smo se vratili doma, nije javio
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:41   #11
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Pa napisala sam da svaki put kad vidimo vani ima fizickog kontakta.I ja ne zelim nikakvu vezu, spojeve, samo fuck buddy odnos
Nije mu seks te vrste trenutno potreban i na taj način kod njega nećeš doći do cilja. Ako si mu otvoreno rekla da se želiš "samo" seksati s njim, mislim da ga je to odbilo. Ni svi muškarci ne žele biti samo nečije meso, makar se na van prikazuju kao seks mašine kojima nije do osjećaja ili vezanja. Ne kažem da nema takvih, ali i oni paze hoće li baš sa svakom otići u krevet. Moguće je ako ste iz manjeg mjesta ili povezani preko poznanika, prijatelja da je iskalkulirao da mu se ne isplati, jer ne želi ogovaranja a korist od seksa je manja od eventualnih posljedica. Možda je neki ziheraš. Postoji još mogućnost da je djevac iz psihičkih razloga ili da ima neku anomaliju na spolovilu pa je zakočen.
Galaxy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:49   #12
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Nije on u vezi.I u potpunosti je tip za neobavezne odnose. Kad je uzeo moj broj po ljeti, pricali smo o tome da se pojebemo,ali sam iduci dan morala ici kuci, i on to sve zna.Samo mi nije jasno zasto se poslije , kad smo se vratili doma, nije javio
Zato jer mu nisi dovoljno napeta.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:52   #13
Talking

Quote:
Galaxy05 kaže: Pogledaj post
Nije mu seks te vrste trenutno potreban i na taj način kod njega nećeš doći do cilja. Ako si mu otvoreno rekla da se želiš "samo" seksati s njim, mislim da ga je to odbilo. Ni svi muškarci ne žele biti samo nečije meso, makar se na van prikazuju kao seks mašine kojima nije do osjećaja ili vezanja. Ne kažem da nema takvih, ali i oni paze hoće li baš sa svakom otići u krevet. Moguće je ako ste iz manjeg mjesta ili povezani preko poznanika, prijatelja da je iskalkulirao da mu se ne isplati, jer ne želi ogovaranja a korist od seksa je manja od eventualnih posljedica. Možda je neki ziheraš. Postoji još mogućnost da je djevac iz psihičkih razloga ili da ima neku anomaliju na spolovilu pa je zakočen.

On je taj koji je prvi to predložio, a ne ja.I nismo iz manjeg mjesta, zivimo u Zagrebu A djevac nije sigurno
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:58   #14
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
On je taj koji je prvi to predložio, a ne ja.I nismo iz manjeg mjesta, zivimo u Zagrebu A djevac nije sigurno
Ako je razgovor bio toliko direktan, pitaj ga direktno da li želi seks. Ne vidim čemu čekanje da te ponovo pita ako želiš samo i isključivo seks.
Galaxy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 17:03   #15
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zato jer mu nisi dovoljno napeta.
ma to bi i ja pomislila da mi netko ovako prica.ali on je taj koji je predlozio prvi da se pojebemo.i svaki put kad se vidimo vani zavrsimo skupa.ma ne znam,odustat cu od njega
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 18:19   #16
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
ma to bi i ja pomislila da mi netko ovako prica.ali on je taj koji je predlozio prvi da se pojebemo.i svaki put kad se vidimo vani zavrsimo skupa.ma ne znam,odustat cu od njega
Pa ono, predlaže, ali nije mu toliko napeto, pa ne upire po tome.

Nemoj ić u mistificiranje. Muški mozak funkcionira daleko jednostavnije nego što misliš, posebno kad je seks u pitanju.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:19   #17
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
ma to bi i ja pomislila da mi netko ovako prica.ali on je taj koji je predlozio prvi da se pojebemo.i svaki put kad se vidimo vani zavrsimo skupa.ma ne znam,odustat cu od njega
a zašto ga jednostavno sama opet ne pitaš hoće il neće? ako hoće napravite to odmah di možete iza prvog grma ak treba, ak neće tad, vj neće nikad... ili je lik kao i naši političari, samo obećavaju i .... znaš sve dalje
JackPumpkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:23   #18
ahahha predizborna kapanja pusta obecanja ahahha pusti to,idi dalje ali zezaj ga ,malo ga provociraj a onda ti nemoj kada on bude htio
extrarockbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:58   #19
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zato jer mu nisi dovoljno napeta.

Ovo treba pisati bar na 70% tema.

Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
ma to bi i ja pomislila da mi netko ovako prica.ali on je taj koji je predlozio prvi da se pojebemo.i svaki put kad se vidimo vani zavrsimo skupa.ma ne znam,odustat cu od njega
I da, uvijek postoji dobro objašnjenje na tu konstataciju. U koje se može povjerovat. Da bude lakše.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:55   #20
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zato jer mu nisi dovoljno napeta.
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post

Ovo treba pisati bar na 70% tema.

I da, uvijek postoji dobro objašnjenje na tu konstataciju. U koje se može povjerovat. Da bude lakše.
Ne razumijem niti ja. Zašto onda:

Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Ovako,postoji jedan lik s kojim petljam zadnjih par mjeseci.Upoznali smo se vani i svaki put kad se vidimo u izlasku se zbarimo i provedemo dio veceri skupa.Nikad se nismo nalazili po kavama ili se druzili po danu.Ocigledno je da sam mu fizički jako privlačna što mi je nebrojeno puta rekao a i pokazao,i svjesna sam toga da on ne zeli nikakvu ozbiljnu vezu, a bome ju niti ja ne želim.E sad, prije par tjedana smo se cak sreli u istome mjestu gdje smo ljetovali i skoro smo spavali skupa,ali zbog nekih okolnosti ja sam morala ici iduci dan kući.Prije par dana smo se sreli na ulici i uredno popricali, neke neobavezne teme.On ima moj broj mobitela i tu i tamo se cujemo preko fejsa.Moje pitanje je, on ima priliku spavati sa mnom i biti u neobaveznoj vezi, tj. otvorenoj vezi, koji bi mogli biti razlozi da mi se nije javio u vezi toga?? A svaki put kad se vidimo vani se barimo i vidim da mu je na pameti da me pojebe.Znam da vjerojatno zvucim ko tipicna zena koja zeli muskarca koji joj ne pridaje dovoljno paznje, ali ne mogu lagati, ego mi je malo povrijeđen pa me zanima vaše mišljenje
??

Mislim, jasno ako ne zove, da ne želi (dovoljno jako), ali čemu onda ovo gore i prijedlog, ako je istina, a zašto ne bi bila...
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger