Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 12:34   #41
Quote:
Electrolitika kaže: Pogledaj post
Ima curu...

Ili ti pokazujes znakove fuck buddy odnosa, a on tk ne zeli.

Ili mu je seks sa tobom bio jako los jer ste nekompatibilni.

Ili ima u Zg neku zanimljiviju i isprobanu. Vratiti se u metropolu i svakodnevnicu i unistiti ljetnu atmosferu i nastaviti je bespotrebno. Nema te cari i nisi mu napeta zbog toga.

Nadi novog decka za seks, sto se drzis ovoga?
umm,mislim da nisi pazljivo procitala uvodni post. koliko sam ja shvatila, ni on ni ona ne zele vezu i nisu sejos nikad pojebali nego je on njoj to prvi predlozio pa se nije javio i oboje zive u Zg i petljali su prije ljeta isto slazem se s tobom da bi trebala odustati od ovoga cudna je biljka taj momak
eleonoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:16   #42
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Moje pitanje je, on ima priliku spavati sa mnom i biti u neobaveznoj vezi, tj. otvorenoj vezi, koji bi mogli biti razlozi da mi se nije javio u vezi toga?? A svaki put kad se vidimo vani se barimo i vidim da mu je na pameti da me pojebe.
Možda mu se ne sviđaš toliko.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:16   #43
Pa dobro citam post i znam kaj je pisalo. O tome i pricam. Sve ovo moje stoji.

Ljudi iz pristojnosti svasta pricaju, pa dodu doma curi, ljubavnici ili nikome u svakodnevnicu i ne da im se.
Ne znam kaj se ova zamara sa j....cem? Nije se javio? Ak ee hoce j...bat nek ga nazove. Ak nece nek nade novog. U cemu je problem. Kaj je briga zasto se nije javio.

I ja serem ljudima da cu se javiti i ic cemo opet na neku cugu radi formalnosti ili bezveze tek tak, a ne pasu mi i ne javim se...jer su mi nezanimljivi. A mogu i oni nazvat, jel? Bar mi ucine medvjedu uslugu

Mogu se i j...bat sa nekim prek ljeta iz dosade ak je i los u krevetu i nema pojma. I iz formalnosti mu reci da cemo se naci u Zg i da cu se javiti ak ne nadem boljeg. Iz dosade...

Zadnje uređivanje Electrolitika : 22.10.2014. at 23:22.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:52   #44
Da skratimo, skrati se muka i nađi sebi pravu osobu i kvalitetnu vezu koji će ti kuki razbijanje glave oko ovog nebitnog lika, što imaš ti od njega sem šuplje priče i malo žvaljenja vikendom.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 01:21   #45
mene fascinira kako ljudi uopce dolaze do spoznaje sto zele .. i jos vise sto drugi zele .. pa kad to definiraju valjda bi se jednostavno dogovorili na zajednicko zadovoljstvo ..
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger