Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: kao ženi, ako je muškarac normala i ok važniji mi je
njegov izgled od ostalog 14 19.44%
ostalo je ispred izgleda 58 80.56%
Glasovatelji: 72. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 18:29   #581
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Tako je, ja se nedam iskorištavati nikome i dosta sam agresivan, ali samo prema sebi.
Zato sam i solo
I to je sasvim u redu, jer ti si svjestan istine i miran si sa tim. Dok ove druge maze koji cmizdre i plaču okrivljuju sve osim sebe. Nemogu prihvatiti istinu, da muškarac treba inicirati sve, biti agresivan seksualno prema suprotnom spolu do neke zdrave mjere. Ja ne rauzmijem tko je te ljude odgajao, to su osnove ljudskog ponašanja i bologije. Nitko se nema pravo žaliti ako je pasivan prema suprotnom spolu, jedine osobe koje se imaju pravo žaliti i nakon što se ponašaju u skaldu s prirodom i ne u spiju, su one stvarno, jako, jako ružne osobe, a takvih je jako malo, užasno malo. Oni jedini imaju pravo žaliti se i cmizdriti.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:31   #582
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
Da, stvarno je čudno da netko u 20ima u ovoj našoj državi živi sa roditeljima. Uopće ne znam za takve primjere.

sarkazam off

Ajde ne serite. Dovoljno je da za početak pogledam samo svoju i nekoliko susjednih ulica. U gotovo svakoj kući živi bar jedno "dijete" koje se još i udalo i dovelo muža/ženu u roditeljsku kuću.
Ako je tako, u čemu je onda problem? Zašto onda sve ove presvete forumske dobrice ne naprave isto?
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:38   #583
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Sto se teme tice Bredon je upravu, uglavnom je problem u nedostatku ( seksualne ) asertivnosti. Te dobrice koje se zale na to da nemaju uspjeha, ne shvacaju u cemu je problem uopste. Ne shvacaju kako funcionisu musko-zenski odnosi.

Pozitivne, dobre osobine uopste nisu problem. Zamislimo nekog muskarca koji je totalno losa osoba, a nekim slucaem isto nije asertivan. Ni takav nece imati uspjeha. Znaci fokus na totalno krivoj stvari, nevaznoj
A da nije problem u nesposobnosti prezentiranja svoje malenkosti kao pametne, zabavne i duhovite?
Ili jednostavno nije pametna, zabavna i duhovita osoba pa ni nema sto prezentirati. Iako je dobar ko topli kruh.

Ne treba curama puno kontempliranja ni dubokih promisljanja o dubini i smislu toga zasto im je decko pristupio. Pogotovo ako im se svidja. Mislim, nije da se tu radi o kvantnom kompjuteru pa da je tek u fazi istrazivanja.

Ali moze biti odbojno ako mu je nastup agresivnog a ne sarmantno-provokativnog tipa.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:51   #584
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
Da, stvarno je čudno da netko u 20ima u ovoj našoj državi živi sa roditeljima. Uopće ne znam za takve primjere.

sarkazam off

Ajde ne serite. Dovoljno je da za početak pogledam samo svoju i nekoliko susjednih ulica. U gotovo svakoj kući živi bar jedno "dijete" koje se još i udalo i dovelo muža/ženu u roditeljsku kuću.
No, pa eto.
Ocito svaka roba ima svog kupca.
Samo se onda treba prezentirati takvima a ne onima kojima to ne odgovara.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 21:16   #585
Dobrica je osoba izrazito stabilnog karaktera koja nije sposobna se ljutiti i uvijek je prema svima dobra i smirena. Malo takvih ljudi ima. Uglavnom su nesposobni za mržnju. Taj pojam im je stran. Vole sve vrste ljudi i vole se igrati sa njima i gnjaviti ih.Zločesti ljudi ih zato baš ne simpatiziraju pošto im ide na živce ta njihova dobrota koju oni nemaju i jako ih to nervira.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:09   #586
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
A da nije problem u nesposobnosti prezentiranja svoje malenkosti kao pametne, zabavne i duhovite?
Ili jednostavno nije pametna, zabavna i duhovita osoba pa ni nema sto prezentirati. Iako je dobar ko topli kruh.
Ne, zato sto i muskarci koji nisu nesto pametni, zabavni i duhoviti nadju curu Kod dobrica problem je vise u toj pasivnosti, nedostatku asertivnosti, samopouzdanja i sl. Osoba moze biti zabavna i duhovita i pored toga ne imati samopouzdanja sa suprotnim spolom.

Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ne treba curama puno kontempliranja ni dubokih promisljanja o dubini i smislu toga zasto im je decko pristupio. Pogotovo ako im se svidja. Mislim, nije da se tu radi o kvantnom kompjuteru pa da je tek u fazi istrazivanja.

Ali moze biti odbojno ako mu je nastup agresivnog a ne sarmantno-provokativnog tipa.
Ako govoris o pristupu u smislu prilasku nepoznatoj curi, dobrice to ne rade

Zadnje uređivanje orhidej107 : 11.02.2017. at 12:36.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:38   #587
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ako govoris o pristupu u smislu prilasku nepoznatoj curi, dobrice to ne rade
Rade, rade. Doduše, ne znam da li su u pitanju dobri dečki ili do-brice?

smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 13:21   #588
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Rade, rade. Doduše, ne znam da li su u pitanju dobri dečki ili do-brice?

George je posebna prica
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:40   #589
Mislim da iz tog kakav je netko na prvu ne možeš puno zaključiti o tome kakav će netko biti u vezi. Moja bivša je bila ta koja je bila pasivna i sve sam morao ja raditi i incirati, ali kad se opustila potpuno drugo lice, manipulativno i agresivno. Danas na to gledam kao na gotovanstvo i osobe koje očekuju da sve netko za njih radi jer su one bogomdane, a one će raditi samo ono gdje su u zoni komfora.

Nisam nija neki fatalan zavodnik, pa se trudim izađi iz zone komfora kad mi se netko sviđa jer mislim da je to fer, a ne samo očekivati da netko drugi sve napravi, a ti samo trebaš postojati.




A ima i obrnutih slučajeva, žene i muškarci koji se nastoje prezentirati kao puni samopuzdanja, a kad zagrebeš malo vidiš da vise o niti i samo što se ne raspadnu..



Uglavnom mislim da nema nekih pravila, svatko je osoba za sebe. Ali u pravilu najbolja iskustva imam s osobama koja se trude i rade i ne ulažu posebne napore u samoprezentaciju i prekenjavanje. Obično su to ljudi koji su najstabilniji i menije barem najlakše funkcionirati s njima.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 21:05   #590
Cijela se tema temelji na semantičkom nesporazumu.

"Dobra osoba" je jedno, a "dobrica" drugo. Ženska, muška, svejedno. "Dobrica" je odrednica negdje na polovini puta između sažaljenja i prijezira. Prišiva se onima koji/koje su bezopasni, od kojih nema opasnosti od nekakva zla, ali su jednako tako emocionalno beskorisni, besmisleni i potpuno neupotrebljivi. Flah, reklo bi se.

Naravno da se takvima lansira odjeb.

BTW, George Constanza je lik iz TV serije. Ono, izmišljen. Nepostojeći. Ne vidim kakve veze ima s dobricom, ali pustimo sad to. Victoria je plaćena da bi mu se nasmiješila na ulet - upravo zato da bi se zgrnula lova od milijuna izgubljenih gledatelja na foru utjehe gle kako je on sav nikakav pa ipak jebe. U zbilji bi ga Victoria doživjela koliko i fleku na zidu.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 22:07   #591
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post


Svi takvi koji se žale, su jednim dijelom jadnici. Onaj muškarac koji nije seksualno agresivan, ne potencira, ne uletava, ne seli se od roditelja nakon 20 i nešto + godina, ne trudi se osamostalit, ne radi na izgledu. Takav će zauvijek bit u tom vrtlogu. Stvar je jednostavna, nije stvar ni u ženama, ni u sponzorušama, ni u ne znam čemu. Stvar je u vama, takvima, koji krive sve osim sebe. Ako si zaista spreman živjeti na takav način i ako ti paše pasivnost, te to da se ne "mučiš" i ne skapavaš od samostalnosti sa 3 ili 4 tisuće plaćom s kojom se sprdate, onda budi spreman i da ćeš biti suh, bez sexa, bez statusa, nepopularan ali ćeš biti doma s mamom i taticom i sa puno manje obaveza.

Sve ima svoju cijenu, ako se odlučite bit pasivne dobrice koje ne uletavaju, ne trude se, nisu samostalni - onda budite muškarci u bar jednome, a to je da prihvatite realnost i istinu. Istina je upravo takva da to ima svoju cijenu. Isto kao što onaj drugi koji se trudi, seksualno je agresivan, uletava, trudi da se osamostali makar ostaje na 200 kuna da preživljava u toj svojoj samostalnosti, on će imati više seksa, neće živjeti pasivno i bit će samostalan sa boljim statusom u društvu i automatski više poželjan od ženki. To je cijena truda.



uglavnom stima, osim ovog dijela o iseljavanju i financijskoj samostalnosti. ima jebivjetara koji zive s roditeljima, zicaju lovu od njih ( i od drugih po potrebi) ali nisu time nimalo optereceni i nemaju problema sa zenama. isto tako ima financijski neovisnih ljudi, mogu cak zaradjivat i dobru lovu a za zene su nula bodova. i ne zbog izgleda.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 15:27   #592
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
uglavnom stima, osim ovog dijela o iseljavanju i financijskoj samostalnosti. ima jebivjetara koji zive s roditeljima, zicaju lovu od njih ( i od drugih po potrebi) ali nisu time nimalo optereceni i nemaju problema sa zenama. isto tako ima financijski neovisnih ljudi, mogu cak zaradjivat i dobru lovu a za zene su nula bodova. i ne zbog izgleda.
Da, ukratko za uspjeh sa zenama je potrebna opustenost, zajebantski stav, sarm/karizma, asertivnost, samopouzdnanje.

Zato nije vazno da li je neko dobra osoba ili nije, da li financijski ovisan ili nije, jer sve to ne igra neku veliku ulogu, jer to nema veze sa sarmom/karizmom, asertivnosti i sl., to jest nikakve garancije nema da ce neko imati te osobine ako jeste dobra osoba, financijski situiran i sl
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.