Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: kao ženi, ako je muškarac normala i ok važniji mi je
njegov izgled od ostalog 14 19.44%
ostalo je ispred izgleda 58 80.56%
Glasovatelji: 72. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2014., 23:56   #81
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Da je tako, ne bi muškarci morali igrati nekakvu glupu igru.
a vi kao ne igrate igrice sa ženama?

vaše igrice toplo - hladno .. jedan dan se upucavate kao da nema sutra, drugi dan ste ko led.. peti dan opet upucavanje
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:00   #82
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
onda to nisu tri neuspjela dejta, nego dva

znam masu ljudi koji ne uskaču u nešto novo pogotovo ako su još uvijek povrijeđeni. neki vole uskočiti u novo da si ližu rane. nije baš neka fora biti nečiji lizač rana

dakle dva neuspjela dejta i kukaš... hjoooj

meni se čini da je tebi samo ego povrijeđen i ništa više
Tri odjeba. Ova me mogla zadržati za neku srednjoročnu budućnost. Na žalost, i ja sam znao izgovarati da sam friško izašao iz veze kako bi nekoga u fino odbacio nepovrijedivši ju. Ova kao da je moje tekstove prepisala.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:05   #83
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
Tri odjeba. Ova me mogla zadržati za neku srednjoročnu budućnost. Na žalost, i ja sam znao izgovarati da sam friško izašao iz veze kako bi nekoga u fino odbacio nepovrijedivši ju. Ova kao da je moje tekstove prepisala.
da, nije te držala na holdu za nedajbože ako mi ikad zatreba

baš je grozna

fakat si egotriper
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:05   #84
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Točno tako. To kaže samo da fino od*ebi, ili od*eb na fini način. Sigurno nije mislila da je dobar dečko.
ja kad to kažem sam i mislila to sto sam rekla

Je odjeb, al ne znaci da on nije dobar
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:06   #85
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
ja kad to kažem sam i mislila to sto sam rekla

Je odjeb, al ne znaci da on nije dobar
Nisam mislio na tebe.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:07   #86
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
da, nije te držala na holdu za nedajbože ako mi ikad zatreba

baš je grozna

fakat si egotriper
i onda imamo temu, "kako sam upao u frendzonu", izlazili smo mjesecima no ona neće ništa na kraju, zašto me zavlačila....
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:08   #87
Nitko nije odgovorio kako mlakonja izgleda na dejtu? Kako je netko odvratno prekidan na dejtu?
Kako se nanjši neki stidljivac?
Koje teme za razgovor takvi biraju?
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:09   #88
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
i onda imamo temu, "kako sam upao u frendzonu", izlazili smo mjesecima no ona neće ništa na kraju, zašto me zavlačila....
sad kad netko posta takvu temu moram se sjetiti napisati mu "vidiš kako je ona dobra. mogla te je u startu otkantati ali nije. razmisli malo o tome"
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:09   #89
I dok možda samo žene ne vole dobrice-plačipizde mrze podjednako i frajeri i žene!
Jebote, ako ti je smisao života uvući se ženama u gaćice onda se podrazumijeva da ćeš nešto i žrtvovati. Odbaci imidž luzera, kupi motor, istetoviraj se, skoči padobranom, spavaj par dana na ulici, putuj svijetom, potuci se, plati kurvu u Amsterdamu...Možda se onda i riješiš te metle u guzici i gubitničkog stava pa ti to ubuduće pomogne s komadima.

P.S. ovo ne dolazi od frajera, već od "dobrice" koji se dovoljno cijeni i stoga nema namjeru da se radi ikoga mijenja ili lažno prikazuje (ili ono vjerojatnije-samo nije sreo nekoga tko bi toga bio vrijedan).
Ako se nekome sviđam ovakav kakav jesam, dobro, ako ne, još bolje.
A idiotarije koje sam i napravio, radio sam zbog sebe i impulzivno, ne s namjerom da nekoga impresioniram.
Eto, htio si konkretan savjet. Pa ljudi nikad nisu bili gluplji nego danas, tako je lako s njima manipulirati i uvjeriti ih da si nešto što nisi....a ima puno i očajnih
Dakle, ili se promjeni ili pretvaraj da si nešto što nisi, samo nemoj plakati po internetu.
Sretno!
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:11   #90
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Nisam mislio na tebe.
znm da nisi
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:11   #91
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
Pa moglo bi se reći.
Ima par godina, bila sam sa sestrom u posjeti kod nekog tipa; znanstvenik je i voditelj laboratorija. Davao je njoj neke savjete jer su iste struke.
Uglavnom, spomenuo je kad je tražio taj posao i da je poslao oko 100 aplikacija, obavio stotinjak razgovora. Nije da on nije imao posao (pa da je morao), nego je točno znao što je htio, vrlo detaljno.
Znam da sam pomislila da bih ja ( i vjerojatno mnogi) odustala nakon 5 neuspjelih pokušaja i doživjela sebe kao neuspješnu.

Kad vidimo nekog tko je u nečem uspješan , ne znamo koliko je on krivih i pogrešnih koraka na putu do tog napravio.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:15   #92
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
da, nije te držala na holdu za nedajbože ako mi ikad zatreba

baš je grozna

fakat si egotriper
Nisam rekao da je to trebala, samo branim da čitam čisti odjeb u njenom aktu
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:16   #93
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
I dok možda samo žene ne vole dobrice-plačipizde mrze podjednako i frajeri i žene!
Jebote, ako ti je smisao života uvući se ženama u gaćice onda se podrazumijeva da ćeš nešto i žrtvovati. Odbaci imidž luzera, kupi motor, istetoviraj se, skoči padobranom, spavaj par dana na ulici, putuj svijetom, potuci se, plati kurvu u Amsterdamu...Možda se onda i riješiš te metle u guzici i gubitničkog stava pa ti to ubuduće pomogne s komadima.

P.S. ovo ne dolazi od frajera, već od "dobrice" koji se dovoljno cijeni i stoga nema namjeru da se radi ikoga mijenja ili lažno prikazuje (ili ono vjerojatnije-samo nije sreo nekoga tko bi toga bio vrijedan).
Ako se nekome sviđam ovakav kakav jesam, dobro, ako ne, još bolje.
A idiotarije koje sam i napravio, radio sam zbog sebe i impulzivno, ne s namjerom da nekoga impresioniram.
Eto, htio si konkretan savjet. Pa ljudi nikad nisu bili gluplji nego danas, tako je lako s njima manipulirati i uvjeriti ih da si nešto što nisi....a ima puno i očajnih
Dakle, ili se promjeni ili pretvaraj da si nešto što nisi, samo nemoj plakati po internetu.
Sretno!


Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
sad kad netko posta takvu temu moram se sjetiti napisati mu "vidiš kako je ona dobra. mogla te je u startu otkantati ali nije. razmisli malo o tome"
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:16   #94
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
znm da nisi
Ok
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:17   #95
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da je to trebala, samo branim da čitam čisti odjeb u njenom aktu
nije ti neka obrana odvjetniče
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:19   #96
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
I dok možda samo žene ne vole dobrice-plačipizde mrze podjednako i frajeri i žene!
Jebote, ako ti je smisao života uvući se ženama u gaćice onda se podrazumijeva da ćeš nešto i žrtvovati. Odbaci imidž luzera, kupi motor, istetoviraj se, skoči padobranom, spavaj par dana na ulici, putuj svijetom, potuci se, plati kurvu u Amsterdamu...Možda se onda i riješiš te metle u guzici i gubitničkog stava pa ti to ubuduće pomogne s komadima.

P.S. ovo ne dolazi od frajera, već od "dobrice" koji se dovoljno cijeni i stoga nema namjeru da se radi ikoga mijenja ili lažno prikazuje (ili ono vjerojatnije-samo nije sreo nekoga tko bi toga bio vrijedan).
Ako se nekome sviđam ovakav kakav jesam, dobro, ako ne, još bolje.
A idiotarije koje sam i napravio, radio sam zbog sebe i impulzivno, ne s namjerom da nekoga impresioniram.
Eto, htio si konkretan savjet. Pa ljudi nikad nisu bili gluplji nego danas, tako je lako s njima manipulirati i uvjeriti ih da si nešto što nisi....a ima puno i očajnih
Dakle, ili se promjeni ili pretvaraj da si nešto što nisi, samo nemoj plakati po internetu.
Sretno!
A misliš da bi mi kurva u Amsterdamu dala?



Šalim se. Dobar post.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:24   #97
ja više uopće ne kužim kakve veze ovo sve ima s dobricama
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:25   #98
Post 87, nitko ne komentira
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:27   #99
kaj su mlakonja i stidljivac sinonimi za dobricu ?
Dosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:28   #100
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ja više uopće ne kužim kakve veze ovo sve ima s dobricama
Ima ako je dobrica netko tko je stidljivko, nekatakteran i sl... Dobrica u negativnom smislu.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.