Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 13:55   #81
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ono kad privodite zajedničku kavu kraju pa staviš pokaz i kondom na stol pred nju i namigneš joj.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:32   #82
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Znam da forum zna štekat, al da baš treba više od tjedan dana da se objavi obična poruka, prilično frustrirajuće.
nije mail dolazio pa sam zaboravio opce, tek poslije sam se sjetio
Mackomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:44   #83
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ono kad privodite zajedničku kavu kraju pa staviš pokaz i kondom na stol pred nju i namigneš joj.
kazes ako plati racun i pokaze kondome u torbici, tvoja je i bozja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:11   #84
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?
Jos jedan koji ne jebe jer nema auto :-).
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:29   #85
Quote:
Mackomir kaže: Pogledaj post
nije mail dolazio pa sam zaboravio opce, tek poslije sam se sjetio
Ma nemoj zamjerit, morao sam se malo našalit kad sam skužio No lako za moju zajebanciju, puno je bitnije što si ostavio odličan komentar koji se može primijeniti na puno više polja od puke vozačke dozvole
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:33   #86
Ne treba ti vozacka da bi vozio auto...

Sjecam se kako sam jednoj svojoj susidi bio napet jer vozim neki krntiju sa 17 i naravno bez vozacke. Volila je tu neku opasnost, namjerno bi mi sila u auto rekla da vozim oko njene kuce da njeni popizde kad je vide. Opasnost bi je napaljivala, tako bi se osjecala zivom. Jednom smo skoro i zapravo poginili prilikom oralca u voznji hah. Sad kad bi susreo tu verziju sebe na cesti, izvuko bi ga iz auta i dobro naprokido zbog svjesnog ugrozavanja drugih sudionika u prometu. :P
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:24   #87
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas i komplekse vidim.

Kaj je zapovijednik jahte, koja je to dozvola?
Kakve komplekse? Zbog Alfe? :P

Yachtmaster A - Zapovjednik jahte A - zapovjednik jahte do 100BT
RedBaron91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 16:21   #88
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ne treba ti vozacka da bi vozio auto...

Sjecam se kako sam jednoj svojoj susidi bio napet jer vozim neki krntiju sa 17 i naravno bez vozacke. Volila je tu neku opasnost, namjerno bi mi sila u auto rekla da vozim oko njene kuce da njeni popizde kad je vide. Opasnost bi je napaljivala, tako bi se osjecala zivom. Jednom smo skoro i zapravo poginili prilikom oralca u voznji hah. Sad kad bi susreo tu verziju sebe na cesti, izvuko bi ga iz auta i dobro naprokido zbog svjesnog ugrozavanja drugih sudionika u prometu. :P
ali bi i ta predhodna verzija tebe izvukla iz auta jer onda ni ne bi guzio
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:21   #89
Vidim da su neki spominjali primjere ljudi koji su ostali bez funkcije jednog oka pa i dalje voze. To je u ovom slučaju nebitno jer on od rođenja ima taj problem. Dakle nikada nije dobro vidio na oba oka i nikada nije mogao naučiti (bolje rečeno njegov mozak nije) ocjenjivati dubinu ispravno. Kada ljudi kasnije ostanu bez oka na temelju informacija koje mozak dobiva od jednog i dalje ne mogu ispravno ocijeniti dubinu ali prethodna iskustva im daju koliko-toliko ispravne procjene. Svatko od nas može staviti povez preko oka i primjetiti će da i dalje ispravno funkcionira uz možda minimalne pogreške.

On to ne može i samim time savjetovati mu da ide voziti automobil bez vozačke je jednako nagovaranju čovjeka da pripit sjeda za volan.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:35   #90
Pa bez auta i vozačke si praktički nevidljiv 90 posto ženske populacije. Žalosno, ali je tako.
No, ako se uz to dvoje još doda da još uvijek živiš sa starcima, te nemaš baš nešto para, postotak skoči na 99 posto haha
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:30   #91
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Pa bez auta i vozačke si praktički nevidljiv 90 posto ženske populacije. Žalosno, ali je tako.
No, ako se uz to dvoje još doda da još uvijek živiš sa starcima, te nemaš baš nešto para, postotak skoči na 99 posto haha
Sad će ti forumske djeve reći da to nije istina i da su one nekad bile s dečkom bez auta i novaca koji živi sa starcima. Ključna riječ je "bile".
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:33   #92
Koji ce vrag ikome auto ako zivi u nekom vecem gradu (posebno blizu centra istog) za kretanje po istom? Za van grada ima hrpa povoljnijih solucija tipa rent.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:40   #93
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Sad će ti forumske djeve reći da to nije istina i da su one nekad bile s dečkom bez auta i novaca koji živi sa starcima. Ključna riječ je "bile".
Ne znam smijem li ja to komentirati obzirom na svoju zivotnu dob haha, ali ja ti necu reci da bih bila s likom koji nema vozacku (o posjedovanju auta bi se dalo razmisliti), jos zivi sa starcima i nema primanja od kojih moze samostalno zivjeti.
Povlacim navod ukoliko je ovo tema za ljude koji se jos skoluju.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:46   #94
A oni sa cjeloživotnim školovanjem?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:47   #95
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Sad će ti forumske djeve reći da to nije istina i da su one nekad bile s dečkom bez auta i novaca koji živi sa starcima. Ključna riječ je "bile".
Pa naravno, to je jedina istina, bolna, ali je istina.

Uzmi za primjer neka dva dečka koja joj se sviđaju po izgledu, bez ikakvih drugih informacija o njima.

Zatim nakon toga kažeš "ovaj lijevi nema vozačku i auto", "ovaj desni ima vozačku i auto". Izbor će joj biti lak, kao da te netko pita želiš li novčanicu od 10 kuna ili 1000 kn da ti da. jbga.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:56   #96
Ali će ovom lijevom zasipati hrpu eufemizama.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:59   #97
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
A oni sa cjeloživotnim školovanjem?
hahaha, ajde ne zezaj. Znas na sto sam mislila. Valjda do 30-te zavrsis basic obrazovanje (ne mislim pri tome na osnovnu i srednju skolu).
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:05   #98
Mora li taj auto biti neki dobar da bi me zene pozeljele?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:08   #99
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
hahaha, ajde ne zezaj. Znas na sto sam mislila. Valjda do 30-te zavrsis basic obrazovanje (ne mislim pri tome na osnovnu i srednju skolu).
Što je tebi basic obrazovanje u državi u kojoj 18% građana ima diplomu?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:09   #100
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mora li taj auto biti neki dobar da bi me zene pozeljele?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Pa sigurno da mora biti neki bolji, ne možeš se bacit u lov s Puntom starim 15godina.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.