Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 12:05   #41
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te pojasni kako vidiš svrhu poslušnosti prema nekome tko je destruktivan prema tom odnosu i prema drugima oko sebe?
Kirin pokušava,pretpostavljam objasnit da se čovjek treba znat izdić iz nekih situacija i odradit to maksimalno tolerantno zbog nekog daljnjeg budućeg suživota. U ovom slučaju je to idealno rješenje pošto odoše oni za 3 mjeseca i ta svekrva bu imala o čemu razmišljati kada njih ne bude blizu. No problem je kaj to ne mogu svi izvest na takav način. Nemaju svi glavu ko Kirin. Trebaš ti objasnit samome sebi da je ta svekrva u banani i da je zato rekla glupost i onda još trebaš to pregrist i prihvatit da buš cijeli život moral odrađivat gostovanja kod te iste osobe. Jako je to teško kad je netko i normalan čovjek ,a kamoli kad je malo blesav ko ta njena svekrva.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:06   #42
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
govorimo o poštivanju,
toleranciji i razumijevanju :

1. - nećeš izazivati nečiju destruktivnost.
2. - nećeš imati obiteljski pakao od života.
3. - djeca će ti imati primjer dobrog ponašanja.
Sve je to DVOSMJERNO.
Inače nastupa pakao/poremećaji u obitelji.
Najosjetljivijoj stanici društva?

Svaki se autoritet propituje ako je loš autoritet.
Slijepa poslušnost je rezervirana samo za vojsku/autoritarni režim. Sve se to može raditi i s poštovanjem, što ne.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:08   #43
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te pojasni kako vidiš svrhu poslušnosti prema nekome tko je destruktivan prema tom odnosu i prema drugima oko sebe?
Ma idealizira odnose jer se nikad nije našao u klinču sa toksičnom osobom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:11   #44
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kirin pokušava,pretpostavljam objasnit da se čovjek treba znat izdić iz nekih situacija i odradit to maksimalno tolerantno zbog nekog daljnjeg budućeg suživota. U ovom slučaju je to idealno rješenje pošto odoše oni za 3 mjeseca i ta svekrva bu imala o čemu razmišljati kada njih ne bude blizu. No problem je kaj to ne mogu svi izvest na takav način. Nemaju svi glavu ko Kirin. Trebaš ti objasnit samome sebi da je ta svekrva u banani i da je zato rekla glupost i onda još trebaš to pregrist i prihvatit da buš cijeli život moral odrađivat gostovanja kod te iste osobe. Jako je to teško kad je netko i normalan čovjek ,a kamoli kad je malo blesav ko ta njena svekrva.
Kirin, jubito..
Je, da je sve tako po špagi, svijetom bi hodale Bude.

Je, radical, slažem se. Nekad moraš jače nagaziti, ali to ne radi pridošlica u obitelji, već njezin član, a on nekad za to nema snage i dobiješ ove kuršluse.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:12   #45
Odseli u svojih ili u podstanare..
...nijedna druga opcija nije normalna,ni uz svadju,ni bez nje.
Nakon tih rijechi i proklinjanja,ja bi je mislim zadavila golim rukama.
Jebalo je ciscenje,neka cisti sama ako joj se ne svidja.
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:14   #46
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kirin, jubito..
Je, da je sve tako po špagi, svijetom bi hodale Bude.

Je, radical, slažem se. Nekad moraš jače nagaziti, ali to ne radi pridošlica u obitelji, već njezin član, a on nekad za to nema snage i dobiješ ove kuršluse.
Tu svekrvu isključivo rješava njen sin. Ako on to nema u sebi piši propalo. Snaha je tu nemoćna i jedino kaj nju spašava je bijeg. Srećom ako autorica nije troll ona bu spašena za 3 mjeseca.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:14   #47
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kirin, jubito..
...
molim bez vrijeđanja.
disleksija
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:16   #48
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
molim bez vrijeđanja.
disleksija
Sorry. Inače se volim zahebavat sa nadimcima na forumu ali ovo je fakat bila disleksija!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:19   #49
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kirin, jubito..
Je, da je sve tako po špagi, svijetom bi hodale Bude.

Je, radical, slažem se. Nekad moraš jače nagaziti, ali to ne radi pridošlica u obitelji, već njezin član, a on nekad za to nema snage i dobiješ ove kuršluse.
Pa naravno, takvi iz svoje nemoći iskaljuju frustracije na onima koji su slabiji i ne mogu joj stati na rep. Em ovakva je, em onakva je, em ne zna očistiti, em ne zna mi polizati guzu, em češe pičku po čitav dan i ne radi ništa, em se samo šeta po kavama, em će mi upropastiti sina...
Kada se jednom snjom upleteš u svađu na njenoj razini tada sve te frustracije zaradiš u facu, uz agresiju, glumu, uvrede, suze i proklinjanja...
Jednom kada joj "zaljepiš trisku" preko čunke tada odmah promjeni ploču. Postoje ljudi koji ne poznaju nikakav drugi "lijepi" način osim onog direktno u facu, stop, odjebi to mi nećeš raditi nađi neku drugu budalu ja budala nisam...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:21   #50
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Sorry. Inače se volim zahebavat sa nadimcima na forumu ali ovo je fakat bila disleksija!


sam ja tolerantna.
nema beda
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 12:49   #51
Otisla bih u kucu roditelja,ali je daleko i muz nebi mogao bit sa mnom jer mu je posao ovdje.To je problem

On se ponasa skroz fino jer zna da je pogrijesio pretpostavljam,ali sam mu opet napisala mail i rekla da necu trpiti ovo i da ako on ne moze braniti mene nije za mene.Da ce moji roditelji znati za uvrede koje je izrekla na racun njih itd.Njegov komentar je samo da ne pricam roditeljima,i da nisam fer...
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:00   #52
Quote:
medina89 kaže: Pogledaj post
Otisla bih u kucu roditelja,ali je daleko i muz nebi mogao bit sa mnom jer mu je posao ovdje.To je problem

On se ponasa skroz fino jer zna da je pogrijesio pretpostavljam,ali sam mu opet napisala mail i rekla da necu trpiti ovo i da ako on ne moze braniti mene nije za mene.Da ce moji roditelji znati za uvrede koje je izrekla na racun njih itd.Njegov komentar je samo da ne pricam roditeljima,i da nisam fer...
Medina, mani se e-mailova, sms-ova, telefonskih poziva i sličnog kada rješavaš delikatnu situaciju sa partnerom.
Gle to se mora rješavati u 4 oka, moraš mu objasniti kako se osjećaš, što te povrijedilo, pitati ga što misli o postupku njegove majke prema tebi i kako ubuduće misli reagirati i zaštititi tebe, tvoju trudnoću, tvoje djete od njezinih prigovora, agresije i teških riječi.
Pokušaj mu objasniti da ste vi sada obitelj i da želiš poštovati njegovu majku i gajti skladne odnose na razini poštovanja, i da ipak od njega očekuješ da kao muž i otac zaštiti svoju obitelj od bilo koga pa tako i od svoje majke. Istakni kako si ti svjesna da mu je ona majka i da ju voli kao majku ali da mora povući jasnu crtu kada su takvi odnosi u pitanju... Ne moram ti crtati, valjda znaš kako se razgovara sa mužem kada imate konkretan problem...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:20   #53
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Cekaj malo, ti se zalazes da se gaji tolerancija prema osobi koja ti proklinje nerodjeno dijete???? Imas li ti ikakvog pojma kako takvi stresori utjecu na trudnocu? A ovo sto je autorica napisala je, ne samo mega stresor, vec zlostavljanje!

Zamisli, molim te, gdja majka je nasla shodno izderavati sr na trudnu zenu zato jer joj se ne svidja kako sprema???

Postovanje je dvosmjerna ulica i savjet - gaji postovanje prema zlostavljacu je, u najmanju ruku, uvreda inteligenciji svakog pojedinca!

Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Koju si reakciju očekivala od njega?
Mene i dalje zanima koju rekaciju je autorica očekivala? Da nakon šta je suprug reagirao se ponovno počne svađat? Da izbaci majku iz vlastite kuće na tri mjeseca? Da ni on ne progovori s njom dok ne odsele van ili što?
Kako ona vidi da se nju u takvoj situaciji moglo obranit?
Quote:
medina89 kaže: Pogledaj post
Otisla bih u kucu roditelja,ali je daleko i muz nebi mogao bit sa mnom jer mu je posao ovdje.To je problem

On se ponasa skroz fino jer zna da je pogrijesio pretpostavljam,ali sam mu opet napisala mail i rekla da necu trpiti ovo i da ako on ne moze braniti mene nije za mene.Da ce moji roditelji znati za uvrede koje je izrekla na racun njih itd.Njegov komentar je samo da ne pricam roditeljima,i da nisam fer...
Nisu vam dosta njegovi starci pa malo upletite i tvoje...

Ja bi rekla da ni jedno od vas tu nije fer...
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:27   #54
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post


Mene i dalje zanima koju rekaciju je autorica očekivala? Da nakon šta je suprug reagirao se ponovno počne svađat? Da izbaci majku iz vlastite kuće na tri mjeseca? Da ni on ne progovori s njom dok ne odsele van ili što?
Kako ona vidi da se nju u takvoj situaciji moglo obranit?


Nisu vam dosta njegovi starci pa malo upletite i tvoje...

Ja bi rekla da ni jedno od vas tu nije fer...
Ja sam ocekivala da on opet reaguje,da bar kaze dosta je mama,nije se mora ponovo poceti svadjati ali je sutio kao skamenjen,I kad ga nesto pitamo odgovor je bio neutralan,recimo svekrva je meni rekla e ovaj tepih ces oprati ono autorativno na sto sam ja iz revolta rekla "e necu nikad" povisenim tonom,a onda je ona pitala njega hoce li tvoja zena oprati taj tepih? a odgovor je bio "vidjet cemo"'


Kad sam izletjela iz soba u placu a ona za mnom dosla da me vrijedja i tu sam ocekivala da ustane i kaze halo stani sta radis dosta je,,ne on je samo sjedio u dnevnom

Ona me ne vrijedja,od idiota poput nje nisam ocekivala bolje ali me vrijedja sto moj muz sutio i tu je glavni problem,Smatras da sam nerealna?
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:29   #55
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post


njegova majka,
automatski postaje i njena majka
i baka njenoj (eventualnoj) djeci.
treba je poštivati.

problem je u današnjem vremenu.
mnogi mladi misle,
kako su jaja starija od kokoši
i bahate se
materesinama koje proklinju nerodjenu djecu, kao i alkoholicarkama i narkomankama i psihicki poremecenim majkama se djeca, a za dobro djece, oduzmaju. nije svaka koja je jebana i slucajno zatrudnila svjesna svoje majcinske uloge.

tebi, medina, savjet...ne budi zivotnja kao njegova majka, budi covjeki pokusaj shvatiti svog muza...ona ga je odgojila, jos je i dobro ispao...jednim dijelom te i jeste branio, ali onda mu se izvinila i slizala...udara gdje je slab.
ne znam kako god da cistis, ta ce ti uvijek naci zamjerku i razlog da te vrijedja, da ti vrijedja roditelje, takvi su sami sebi na razini bozanstva, a drugi roditelji i tudja djeca smece po kojima se gazi.
pokusaj sa muzem fino, tesko je ako se zbog posla ne moze preseliti i tesko je inatiti se njoj, jer si trudna i njoj nesto dokazati nije-a) moguce i b) nije vrijedno problema sa trudnocom.
ono sto mene tu smeta je ako odselis, da ce on biti njoj izlozen na tanjiru, za sve njene frustracije...a tesko je, gotovo nemoguce, odjebati mater...kakav god skot ona bila. i tesko je vizualizirati rodjeno dijete, koje se jos nije rodilo, a vidis nju koja te neprestano podsjeca da joj dugujes svoj zivot i sve ikad.
ako mozes, bilo bi najbolje da budes kod svojih roditelja, ali da njega ne osudjujes sto ne moze sa tobom i da dzite najbolji moguci kontakt ta tri mjeseca.
bilo bi najbolje da si i ovo zadnje presutila i sacekala jos ta posrana tri mjeseca, ovako si je samo nalozila da te tri mjeseca kinji.
ako planiras ostati u toj kuci, verbalno joj se ispricaj, jer tebe tvoji roditelji nisu tako odgojili i bla bla, ti u svom zivotu nisi cula tako strasne rijeci i sve to...ali djelima je odjebi potpuno. samo pokazi kajanje i ispricavaj se, ali odjebi ciscenje i ugadjanje njenoj srdzbi. pasivnom agresijom ces takvu najvise izluditi.
njeno vristanje i proklinjanje je i bilo ocaj zbog toga sto ti sve radi, a ti ostajes cool i to sto si pogubila zivce je njena pobjeda. ona je sad nahranjena za deset godina.
zato joj moras izbiti oruzje, cmizdri, placi, izvinjavaj se i govori da neces nikad vise, ali nikad vise nemoj nesto uraditi kako ti kaze. uvijek zajebi nesto.
hvali je za svaki q, ali samo joj natovari posla na glavu.
ako mislis da ne mozes, samo se sjeti koja je to stoka od ljudske osobe i da ona za tebe nema ni mrve osjecaja, da nema za tebe postovanja koliko covjek postuje prosjaka na ulazu u prodavnicu. rekla si da je za tebe mrtva, pa neka tako i ostane, gledaj je kao nesto iz druge dimenzije. to ako ostanes tu.
nemoj vise nista ocistiti, ako ti da krpu, mrljaj dva sata, ali neka ostane prljavo.
ako budes kuhala, presoli...sta god budes radila, uradi kako ne treba.
ona te mrzi jer si sposobna i jer znas i jer te njen sin voli i jer ti u principu ne moze naci manu, a jako joj treba da ti nadje manu.
steta sto te sad izbacila iz takta i sto si joj "dokazala" da nisi tako fina, kako glumatas (jer takve osobe sve lijepo na drugima vide kao glumatanje).
ako mislis da moras tu ostati, bojkotuj...ali bilo bi bolje da sa muzem na samo razgovaras i da odes roditeljima i da to za vas dvoje nije kraj...samo nuzno zlo.
i da se dogovoriti kako cete sa njom, kad jednom odete.
svojim roditeljima ne moras reci sve u detalj, ako muz bas to hoce, jer se on sigurno srami svoje mame...ali ako ne budes mogla da mu dokazes nuznost odlaska, onda reci svojima, jer mozda je i potrebno da se posrami, da shvati da mora preuzeti odgovornost za svoje nerodjeno dijete i da sam vise nije samo dijete, nego i otac. i da se tako jedna majka ne ponasa.
jer, dok kazes svojima kako ti je krava rekla da te nisu nicemu naucili i ko zna sta jos, imaces zastitu svojih roditelja, jer nisu ni oni 20 godina drhtali nad tobom, ucili te svemu da te tamo neka pacenica maltretira i pljuje.
ali kad kazes svojima, vas problem vise nije samo tvoj i muza tvog, nego obje obitelji, a to znaci da neko (bilo ko) nikad nece oprostiti i preci preko toga.
mozda tvoja majka ili otac i da ce zauvijek biti posijan taj korov, koji ce vam zagorciti svaki praznik i svako susretanje.
ali reci muzu da mora biti svjestan koliku mu uslugu cinis time sto ne govoris svojim roditeljima i koliko povjerenja u njega imas da ce to znati srediti.
a sa krastavom zabom vise nemas nista. samo ufino, kao da si na salteru kakve banke, to je ono sto je izludjuje.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:31   #56
Quote:
medina89 kaže: Pogledaj post
Ja sam ocekivala da on opet reaguje,da bar kaze dosta je mama,nije se mora ponovo poceti svadjati ali je sutio kao skamenjen,I kad ga nesto pitamo odgovor je bio neutralan,recimo svekrva je meni rekla e ovaj tepih ces oprati ono autorativno na sto sam ja iz revolta rekla "e necu nikad" povisenim tonom,a onda je ona pitala njega hoce li tvoja zena oprati taj tepih? a odgovor je bio "vidjet cemo"'


Kad sam izletjela iz soba u placu a ona za mnom dosla da me vrijedja i tu sam ocekivala da ustane i kaze halo stani sta radis dosta je,,ne on je samo sjedio u dnevnom

Ona me ne vrijedja,od idiota poput nje nisam ocekivala bolje ali me vrijedja sto moj muz sutio i tu je glavni problem,Smatras da sam nerealna?
ama operi ga varikinom i izvinjavaj se tri dana, rasplaci se
jebo joj tepih...da ne kazem sta. ionako hoce da misli da si glupa, dokazi joj da i to mozes bolje
tvoj muz je sokiran i okamenjen razvojem situacije i mislio je da mozete izdrzati jos to malo, ta tri mjeseca.
ako se ON njoj NIKAD nije suprotstavio, ne zna, nije u stanju...nije fer ocekivati da to zna za tebe. da zna, uradio bi to davnih dana za sebe. uz tebe samo moze nauciti biti jaci, ali ne moze preko noci postati zdrava osoba, kad ga ona 20 godina jebe u mozak.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:39   #57
Quote:
medina89 kaže: Pogledaj post
Ja sam ocekivala da on opet reaguje,da bar kaze dosta je mama,nije se mora ponovo poceti svadjati ali je sutio kao skamenjen,I kad ga nesto pitamo odgovor je bio neutralan,recimo svekrva je meni rekla e ovaj tepih ces oprati ono autorativno na sto sam ja iz revolta rekla "e necu nikad" povisenim tonom,a onda je ona pitala njega hoce li tvoja zena oprati taj tepih? a odgovor je bio "vidjet cemo"'


Kad sam izletjela iz soba u placu a ona za mnom dosla da me vrijedja i tu sam ocekivala da ustane i kaze halo stani sta radis dosta je,,ne on je samo sjedio u dnevnom

Ona me ne vrijedja,od idiota poput nje nisam ocekivala bolje ali me vrijedja sto moj muz sutio i tu je glavni problem,Smatras da sam nerealna?
Ne, ne smatram da su nerealna nego djeluješ razočarano, a s obzirom na to da si opisala da je popizdio, opsovao i razbijao i bla bla nisam uhvatila što točno smatraš da je trebao napraviti i kako si željela da on odreagira...

Ono što se meni čini je da se vas dvije svađate ko djeca oko jebenog tepiha.

Izjavu o nerođenom djetetu uopće ne želim komentirati jer to mi je totalni horor, i zapravo sam doživjela "lijepe želje" od jednog svog člana obitelji, koje se nisu odnosile na dijete već na mene, i tu sam i dan danas radi poštovanja prema svom ocu na dobar dan, doviđenja osim ako nije neka ne znam kakva izvanredna situacija
Tako da sve što ti mogu savjetovat je da se na takve stvari ne osvrćeš jer dolaze od jedne poremećene neurotične žene koja vrlo vjerojatno ni sama nije svjesna štete koju radi drugima, pa ni svom vlastitom djetetu

A od uvlačenja tvojih staraca u to ne vidim nikakvog smisla. Ne vidim što oni tu baš mogu napraviti.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:46   #58
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
roditelji (svekrva) obično više nemaju živaca,
a djeca (snaha) lijepog ponašanja i poštovanja prema starijima.

djecu treba preodgojiti.

tranzicija im urušila opću kulturu
draga moja, svekrva naredjuje snahi da pere tepih?
koje postovanje prema starijima? to je obicno izzivljavanje.
ko pere tepihe danas? trudnoj zeni reci da ide ribati neke krpe tamo...
u bosni ti tepih za sedam maraka i operu i osuse. ko jos pere tepihe?
koja selendra i koja seljanka to mora biti da naredi trudnoj snahi da joj pere tepih? neka koja je svoju djecu u polju ili stali rodila? sad se sveti snahi sto ne ide kupiti sijeno trudna? sto su druga vremena? snaha joj kriva sto ne pere ves na potoku?
koje postovanje? mrcvarenje.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:50   #59
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
ako planiras ostati u toj kuci, verbalno joj se ispricaj, jer tebe tvoji roditelji nisu tako odgojili i bla bla, ti u svom zivotu nisi cula tako strasne rijeci i sve to...ali djelima je odjebi potpuno. samo pokazi kajanje i ispricavaj se, ali odjebi ciscenje i ugadjanje njenoj srdzbi. pasivnom agresijom ces takvu najvise izluditi.
njeno vristanje i proklinjanje je i bilo ocaj zbog toga sto ti sve radi, a ti ostajes cool i to sto si pogubila zivce je njena pobjeda. ona je sad nahranjena za deset godina.
zato joj moras izbiti oruzje, cmizdri, placi, izvinjavaj se i govori da neces nikad vise, ali nikad vise nemoj nesto uraditi kako ti kaze. uvijek zajebi nesto.
hvali je za svaki q, ali samo joj natovari posla na glavu.
ako mislis da ne mozes, samo se sjeti koja je to stoka od ljudske osobe i da ona za tebe nema ni mrve osjecaja, da nema za tebe postovanja koliko covjek postuje prosjaka na ulazu u prodavnicu. rekla si da je za tebe mrtva, pa neka tako i ostane, gledaj je kao nesto iz druge dimenzije. to ako ostanes tu.
nemoj vise nista ocistiti, ako ti da krpu, mrljaj dva sata, ali neka ostane prljavo.
ako budes kuhala, presoli...sta god budes radila, uradi kako ne treba.
ona te mrzi jer si sposobna i jer znas i jer te njen sin voli i jer ti u principu ne moze naci manu, a jako joj treba da ti nadje manu.
steta sto te sad izbacila iz takta i sto si joj "dokazala" da nisi tako fina, kako glumatas (jer takve osobe sve lijepo na drugima vide kao glumatanje).
ako mislis da moras tu ostati, bojkotuj...ali bilo bi bolje da sa muzem na samo razgovaras i da odes roditeljima i da to za vas dvoje nije kraj...samo nuzno zlo.
i da se dogovoriti kako cete sa njom, kad jednom odete..
Ovo je toliko glupo da mi se nije dalo niti čitati..
Čemu pobogu to raditi kada možeš pozdraviti i otići svojim poslom...?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:52   #60
nemoj me nervirati, ako vec citas citaj kako je napisano, ako ne citas, ne citaj nikako.
sta god mi napisali, ona ce uraditi onako kako ona hoce.
ZATO pisem dvije verzije.
ja sam joj napisala sta mislim da je najbolje, ALI i sta ako odluci ostati.
ne moze jednostavnije.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.