Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 11:07   #21
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Inače, ako ti netko pošalje takvo "ljubavno" pismo to je popriličan znak da sa takvom osobom stvari u glavi nisu baš najbolje posložene, jer u pitanju je osveta, ljubomora, zavist a ne nešto dobronamjerno. Riječi "dragi ti se jebe sa drugom ženom" ne izgovaraju ljudi koji nam nisu bliski, niti bi to trebali, niti je to njihova stvar..(svi mi znamo i vidimo tko sa kim šara ali o tome se šuti jer to nije naša stvar..)
meni je to potpuno nebitno. jedino bitno je je li se jebao ili nije.
a ako te intimne stvari ne može znati nitko drugi osim njega, onda je to odgovor na pitanje.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:16   #22
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
pismo poslano putem e-pošte, e-maila.

da, ona je nebitna, ali kao supruga bih sebe preispitivala u čemu sam pogriješila da je okolo tražio ono što ima doma i zašto mi nije rekao da je nesretan.
možda je jednostavno kurviš
sretan kurviš
jer umaće na dvije strane..a možda i više
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:20   #23
Osobno mi je jos gore to sto vasu intimu rastresa po okolo, iako ni igranje spolovilima kao puzlama nije nesto preko cega bih presla. Postupila bih ovako (namam djecu, ali tako bih napravila da sam na tvom mjestu):
-ako je nekretnina u kojoj zivite njegovo naslijede- spakirati stvari pa kod svojih roditelja ili zadnjeg crnog cigana koji bi me primio s djecom dok se ne snadem
-ako je nekretnina tvoja naslijede-spakirati mu stvari i promijeniti bravu
-ako ste zajedno digli kredit- isto ovo gore, uz pismo u kojem su tvoji uvjeti vezani uz stan i djecu

U svakom slucaju, ne bih dramila, zamolila bih ga da ode poslije posla na pivu s frendovima (bez da mu ista kazem da znam) jer radim generalno ciscenje stana, a cije stvari ce se naci u kutijama ovisi o ovome gore.

I tu zenu uopce ne krivim, dapace, zahvalila bih joj se na otvaranju oci i isla dalje.
Naravno da ce tip 99% govoriti kako je to neka ludakinja koja ga opsijeda itd, ali bih ga prvo zbog djece pa zbog sebe poslala na hladenje, a razgovarati mozete i kasnije. Djeci ne trebaju drame. Niti tebi da se tvoja intima prepricava na tudim plahtama. Dakako, postoji mala sansa da stvarno je neki psiho u pitanju, ali sama si rekla kako ta osoba zna previse detalja, vrijeme njegovog izbivanja se poklapa tako da je po meni to cista situacija. A o pobudama te druge strane se ne bih zamarala, bila bih zahvalna na otvaranju oci i sto se desilo sada, a ne kasnije.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:35   #24
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Hoćete li zatražiti objašnjenje od muža?
ne. sama ćeš ga dobit kad shvati da je otkriven.
traženjem objašnjenja mu pokazuješ da sumnjaš u istinitost i daješ mu mogućnost da te ponovno smulja.
sve je jasno iz pisma.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Hoćete li odgovoriti na to pismo?
ne. zašto davat zadovoljstvo nekome tko to ne zaslužuje?
žena je napisala pismo vjerojatno jer se zaljubila, a tvoj muž ju je obavijestio da te nema namjeru ostavit. il je ona stekla takav dojam.
ovakve stvari rade samo povrijeđene žene.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Hoćete li nijekati mogućnost da je sve to istina? (iako je sve napisano upravo to - istina)
ne. suoči se sa problemom, ne trpaj ih pod tepih poput svog muža.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Hoćete li kriviti njega ili nju?
njega. on je u braku.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Nećete spominjati mužu pismo?
ne. uokvirit ga i stavit na zid, po mogućnosti kad njegova obitelj bude u gostima.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Pravit ćete se da se nije ništa dogodilo?
nakon što se sruši slika koju imamo o nekome teško se pravit da je sve ok.
bila bi hladna, distancirana i gledala kako da si organiziram život bez dotičnog.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Izbaciti ga iz kuće/otići od njega?
nakon što se suoči sa svojim postupkom napustila bi ga.
nebitno dal ja odlazim ili on, jedan mora.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
Hoćete li samu sebe uvjeriti da to nije istina jer eto, netko vam želi razoriti brak?
ne. brak ne razaraju ljubavnice. zna se tko čini bračnu zajednicu i glupo je okrivljavat nekog drugog za nečije slabosti.

sretno i budi dostojanstvena i hrabra, ako je ovo tvoja priča.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:49   #25
Brak sa partnerom se ne okončava zbog jednog zlobnog pisma, odnosno bez čvrstog dokaza, pa nismo djeca ni francuske sobarice...
Da ljudi nasjedaju na takve pizdarije šala mala bi iz zlobe bilo nekome uništiti brak...Ili što bi rekla moja ekipa iz zajebancije, napit ćemo mi tebe i namistit ti nju u krilo i ode ti brak na vječna lovišta...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:55   #26
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
dakle, čitate stvari koje de facto možete znati samo vi i on, intimne detalje koje nitko ne može znati ako nije s njim bio "u krevetu", njegove slabe točke, neispunjene želje i maštarije.
Prva pomisao nekom može biti da je pismo napisala ljubavnica ali muški u društvu pričaju o seksu a vjerojatno i o tome kako ih izluđuju žene, punci, punice i ostala rodbina. Tako da nije loše ne isključiti i mogućnost da netko jednostavno želi napraviti štetu. Ljudi se bave svakakvim pizdarijama.
Ako misliš da bi mogla imati štete (financijske, emocionalne) radi tuđih nepromišljenih postupaka a sumnjaš u muža angažiraj detektive da malo istraže kud se čovjek kreće i kaj radi.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:58   #27
Mis'im da je muž ti otkrio način da ti kaže šta misli o tastu, pun'ci i šogor'ci, a da ti tome mišljenju dužnu pažnju posvetiš...
__________________
Ideja RAVNOPRAVNOSTI je da sva ljudska bića, bez obzira na razlike koje među njima postoje - a na koje ona ne mogu uticati - kao što su npr. rodna pripadnost, nacionalna pripadnost ili seksualna orijentacija - dobiju JEDNAK PRISTUP JEDNAKIM OPCIJAMA, te preuzmu odgovornost za svoj IZBOR među tim opcijama. Ako već imate tu privilegiju da ste se rodili u grupi kojoj društvo i dalje daje najveće mogućnosti izbora, cinično (i cmizdravo) zvuči da za svoje loše izbore i njihove negativne ishode optužujete "diskriminaciju".
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:01   #28
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
jedan dan, iz vedra neba, primate pismo u kojem ste naslovljeni vi, čitate: poštovana xy, tvoj suprug ti nije vjeran. bio je sa mnom tada i tada, tu i tu. upoznali smo se tu i tu, na taj i taj način, znam o vašem životu to i to, da živite tako i tako, on o tebi priča to i to, o tastu i punici to i to, o šogorici to i to itd...pišem ti jer mislim da zaslužuješ istinu i da znaš što ti muž radi iza leđa. ta priča je za mene gotova.

dakle, čitate stvari koje de facto možete znati samo vi i on, intimne detalje koje nitko ne može znati ako nije s njim bio "u krevetu", njegove slabe točke, neispunjene želje i maštarije.
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Brak sa partnerom se ne okončava zbog jednog zlobnog pisma, odnosno bez čvrstog dokaza, pa nismo djeca ni francuske sobarice...
ne bi rekla da je ovo samo "zlobno pismo", prema navodima autorice.
jedini čvršći dokaz bi bio da ih je zatekla u krevetu.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:07   #29
Ja bih sa njim sjela, upitala ga o cemu se radi i sta bi to trebalo da znaci?

Malo je vjerovatno da neko zna toliko detalja a da vam samo zeli narusiti srecu. Pomislila bih to da je pismo opcenitije. Ovako... Vrlo vjerovatno je i istina, a i neko zeli njega ukopati jer ocigledno ni prevariti ne zna kako spada.

Nakon razgovora ces znati kako ces i sta. Ja bih usputni sex presla, ali ovakvo vodjenje uporednog zivota fakticki je vec too much.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:26   #30
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
ne bi rekla da je ovo samo "zlobno pismo", prema navodima autorice.
jedini čvršći dokaz bi bio da ih je zatekla u krevetu.
Meni deset rečenica iz zlobnih usta nisu dovoljna da se rastanem od žene, meni treba čvršći dokaz, a kada bi sumljao vjeruj mi potrudio bih se da ga nađem. Kad bi bilo ovdje na forumu bilo gdje drugdje u životu dopustio da tuđe riječi utječu na moj život ne bih dugo bio sretan. Kao što sam rekao svaka šuša ovdje može jedno takvo pismo napisati mojoj ženi jer imam dug jezik i često pričam o svojim privatnim stvarima, od onog koliko sijedih dlaka imam na bradi i mudima pa na dalje...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:31   #31
Koliko je realno da neko napiše takvo neko pismo bez pokrića, a da zna sve detalje koje nikako ne bi mogla znati ako ne dolaze iz usta njenog muža?

Tako barem autorica navodi. Nigdje nije rekla da on, kao i ti, priča svima okolo neke stvari. I da priča, ne vjerujem da bi išao tako detaljno osim ako nije tupav.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:37   #32
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Meni deset rečenica iz zlobnih usta nisu dovoljna da se rastanem od žene, meni treba čvršći dokaz, a kada bi sumljao vjeruj mi potrudio bih se da ga nađem. Kad bi bilo ovdje na forumu bilo gdje drugdje u životu dopustio da tuđe riječi utječu na moj život ne bih dugo bio sretan. Kao što sam rekao svaka šuša ovdje može jedno takvo pismo napisati mojoj ženi jer imam dug jezik i često pričam o svojim privatnim stvarima, od onog koliko sijedih dlaka imam na bradi i mudima pa na dalje...
dobro ja ću priznat da dosta naivno gledam na ljude jer mi jednostavno nepojmljivo da bi netko, isključivo iz neke zlobe, radio ovakve poteze.

naravno istražit sumnju, al nikako ga nebi suočila prije sa pismom da mu dam prostora da se pripremi.
vjerujem da gdje ima dima ima i vatre.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:39   #33
Mislim, realno, ko je on? Michael Douglas pa da se neko tim bavi čisto onako. Come on.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:55   #34
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Koliko je realno da neko napiše takvo neko pismo bez pokrića, a da zna sve detalje koje nikako ne bi mogla znati ako ne dolaze iz usta njenog muža?

Tako barem autorica navodi. Nigdje nije rekla da on, kao i ti, priča svima okolo neke stvari. I da priča, ne vjerujem da bi išao tako detaljno osim ako nije tupav.
Vrlo realno ako je netko tko mu se želi napiti krvi..
Iz perspektive njegove žene to je pismo jako šokantno, javlja joj se "kao" nepoznata žena koju "kao" nikad nije vidjela i "kao" takva ne poznaje njenu obitelj, te sipa općenite činjenice o njenom mužu u koje će pametno ubaciti nekoliko diskretnih intimnih detalja koje dobro upakirane predstavljaju neoborivu činjenicu...Ona time postaje jako ranjiva i otvorena za manipulaciju. To je klasična fora "ja vas ne poznam i nemam skrivenih inetresa, nemam vam razloga lagati, ja sam se obogatio i šteta da to ne podjelim sa vama, pa ako mi uplatite 100 kuna na račun odati ću vam recept za uspjeh"
Pismo je jednosmjerna komunikacija, namjena mu je da šokira i da se na detalje ne mogu postaviti kontra pitanja, dakle imaš izbor vjerovati ili ne.
To je kao što sada rade moderne vijesti na radiju, iz konteksta se iznese nekoliko rečenica i tako ih se predstavlja javnosti, a govor možda nema nikakve veze sa prezentiranim. Ljudi će u to povjerovati sukladno emocijama i vlastitim stavovima, to je čista manipulacija i ništa više.

Ja sam Ana, ne poznamo se ali moram Vam priznati da Vas Radical vara. Pišem ovo pismo dobronamjerno, nemam Vam razloga lagati, samo želim da znate istinu jer sama znam koliko je strašno živjeti u obitelji sa nevjernim suprugom , to zaista nikome ne želim i mislim da ste jaka i uspješna žena koja to zaista ne zaslužuje.. Vaš muže se bavi tim i tim poslom, upoznali smo se tu i tu, on često zalazi tamo, nadam se da to znate... bla bla bla.. malo sranja o obiteljskim problemima i njegovom nesretnom djetinjstvu.. i na koncu ako mi ne vjerujete u krevetu je jako strastven, nježan, mnogo se voli ljubiti, ima veliki madež na lijevoj lopatici i tri sijede na desnom testisu, vidjela sam dok smo se ševili, tek kasnije mi je priznao da je zauzet i ima obitelj... Nadam se da mi vjerujete i da ćete ovo uspješno preživjeti, želim Vam svu sreću u životu, ne trebate mi zahvaljivati....

Ana
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:59   #35
Ok, evo, sve te informacije su upakovane, autorica je onako bezveze uočila koincidencije sa informacijama koje je dobila, to se desilo jer je izmanipulisana...

Zašto se to uradilo baš njemu ako nema dima tu? Zašto se ljudi u prevarama random ne služe tom metodom koja je, eto, tako efikasna za baciti nekog u očaj? I postići rezultat.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:33   #36
Ako je pametna zena sigurno nece pristati na to da ga samo pokazuje u izlogu a u kuci joj trulo k'o u lesu.

Za razgovor svakako jesam. Sta god autorica mislila o pismu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:47   #37
Još jedan "sretan" brak i sveopća sreća.
Idem zapaliti svijeću na Kamenita vrata... iz zahvalnosti što me mimoišla takva vrsta sretnog braka i sveopće "sreće".. izvana gladac a iznutra dosada, rutina, tišina i jadac od odnosa.
Podsjeća me na jednu slično sretnu vezu i...kako je karma zakon.

Onda se pitam što ako on nju ne vara ?
Autorica treba razgovarati sa mužem ali prvenstveno neka sjedne i dooobro razmisli koliko je sretna svojim životom i tim odnosom. Jel to ono u dobru i zlu, iskreno, sretno i trajno ili... jesu li naj prijatelji, itd.
Možda sve ovo i nije istina. Bolje da sama provjeri.
Kaže autorica:
Quote:
..ali kao supruga bih sebe preispitivala u čemu sam pogriješila da je okolo tražio ono što ima doma i zašto mi nije rekao da je nesretan.


Ovo je tako zatucano i jadno mišljenje da nemam komentara na to.

Ipak mislim da je odgovor na problem u postavljenoj temi u ovome njenom postu :

https://www.forum.hr/showpost.php?p=47379838&postcount=3

Sad sam još više gamofobična u smislu ovakvih brakova.
Payback. On kao mlitav, hladan, inertan vratio joj je za ljubavnika. Ljubavnicom. Čušpajz živi !

Sad bum u Rimu zahvaljivala u svakoj crkvi u koju uđem, kaj mi ne piše "udata".

Zadnje uređivanje pozitivax : 09.09.2016. at 14:30.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:26   #38
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Mis'im da je muž ti otkrio način da ti kaže šta misli o tastu, pun'ci i šogor'ci, a da ti tome mišljenju dužnu pažnju posvetiš...
I ja mislim da je on autor maila.

Sad ga autorice zajebi i šuti da si išta dobila. Pa nek puca.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:30   #39
Meni je sama pomisao da se netko zajebava s takvim mailom jeziva, jer takve stvari nisu zajebancija. Drugo, ljudi se svacime bave... Pa koliko bijedan moras biti da takvo sto pises iz ciste zlobe/ osvete/ neceg treceg?

Ja bih mu mail proslijedila dok je doma, rekla da procita i trazila odmah objasnjenje, tako da nema vremena za smisljanje lazi i strategije.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:33   #40
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ok, evo, sve te informacije su upakovane, autorica je onako bezveze uočila koincidencije sa informacijama koje je dobila, to se desilo jer je izmanipulisana...

Zašto se to uradilo baš njemu ako nema dima tu? Zašto se ljudi u prevarama random ne služe tom metodom koja je, eto, tako efikasna za baciti nekog u očaj? I postići rezultat.
Ljudi se u bijesu, ljubomori i očaju svime služe...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.